Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Nocne Szaleństwo" w Erze ponownie przedłużone

"Nocne Szaleństwo" w Erze ponownie przedłużone

sirmark 30 Września 2008 17:56

0 0
Era przedłużyła do 30. września 2009 r. usługę Nocne Szaleństwo dostępną dla użytkowników TakTak oraz abonentów oferty Tak Tak Fon z taryfą Happy w systemie Era Mix.

Usługa umożliwia wykonywanie połączeń do Ery i do stacjonarnych po 9 groszy codziennie od 22 do 8. Aktywacja kosztuje 2 zł, jest ważna 60 dni i ma ograniczenie - limit 2000 minut. Po jego przekroczeniu stawka będzie naliczana według standardowego cennika. Nie ma możliwości ponownego aktywowania usługi przed upływem 60 dni.

Usługę można aktywować przez BOU, I-BOA oraz krótkim kodem *122*2#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2008-09-30 19:32:34

    Ale lipa. Dajcie spokój. Ale tak na marginesie muszę klasnąć PTC. W Erze pod względem TAK-TAKA są nie ugięci. A ta ich oferta.... sprzed kilku lat..... Nędza.!!!

  • 0

    8.  2008-09-30 19:36:28

    #1: najlepiej gdyby dali od 15 po 5gr do wszystkich

  • 0

    9.  2008-09-30 19:37:56

    A swoją drogą usługa wspaniała. Jak zacznę rozmawiać przez sen to na pewno skorzystam ;)

  • 0

    10. ~  2008-09-30 19:44:20  host: p01-04.opera-mini.net

    takie denne promocje to tylko w erze

  • 0

    11. ~darcio  2008-09-30 19:49:32  host: nat-mi3.aster.pl

    era tak tak jest super oferta a narzekaja tylko ci ktorzy sa u innych ruch..i w d..pe haha

  • 0

    12. ~olo  2008-09-30 20:03:59  host: router.zoz-brodno.waw.pl

    wg mnie kazdy wybiera sobie oferte wg wlasnych potrzeb itd tak jak pisalem mi by sie przydala tamtego wieczoru, skoro jest przedluzana tzn ze ma wziecie i sa chetni na nia, czytajac taryfe plusem jest to ze oplata to 2zl na 60dni, limit duzy 2000minut na 60 dni to duzo dla osob zyjacych nocnym zyciem jak znalazl

  • 0

    13.  2008-09-30 20:29:23

    Najlepiej to by dlai 5 gr przez cały dzień ;-) I całą noc...

  • 0

    14.  2008-09-30 20:31:04

    #13: i do wszystkich, zapomniałeś dodać :-P

  • 0

    15. ~mirekb  2008-09-30 21:23:27  host: apn-77-112-105-155.gprs.plus.pl

    wydaje mi sie ze koszt za min oraz godziny promocji to jednak kwestie techniczne zasiegu ery.wiem..wielu napisze ze mam bzika ale akurat w tych godzinach jak wpinam bc na karte zaczyna to chodzic nawet jakotako i jakosc rozmow i zasiegu wzrasta..pewnie sie mylę

  • 0

    16.  2008-09-30 21:28:22

    i telefony powinni dawać wypasione w miksach po 1 zł, i powinni zmieniać regulaminy co max 6 miechów. A jak nie to żeby chociaż UKE nakazywało opom co rok:)

  • 0

    17. ~denis  2008-09-30 21:36:12  host: host-89-230-144-54.inowroclaw.mm.pl

    kolejny dwudziesty raz odgrzewany kotlet. Już dawno się spalił.

  • 0

    18. ~kwistas  2008-09-30 22:03:53  host: w3cache.wignet.pl

    A jednak nadal ktoś ma ochotę na spalonego kotleta, bo nadal usługa cieszy się powodzniem. (tak na marginesie kiedy będzie nowa lojalka w TT?)

  • 0

    19. ~jojo  2008-09-30 22:07:20  host: efl93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo (13) to znaczy, że Plus się ośmieszył dając pakiet w Simplusie po 5 gr w sieci? Skoro z taką ironią traktujesz moją propozycję, teoretycznie gorszą od rozwiązania zastosowanego w Simplusie.

  • 0

    20. ~sy  2008-09-30 23:58:19  host: chello089077119055.chello.pl

    boszsz. to sie nazywa NOCNE szalenstwo. dlatego jest od 22 a nie 18. komus sie moze przyda, nawet jak nie wam. po co krytykowac zeby krytykowac???

  • 0

    21. ~remek  2008-10-01 09:39:25  host: dqb181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiadomo, że to dosyc niszowa ofert.a jednak zapłacić 2 pln za 60 dni taniego "gadania" każdemu się opłaca. No chyba że ktoś ani razu przez 60 dni nie rozmawia po 22. ja takich rozmów mam ok. 3-4 minuty dziennie. zatem sporo zaoszczędze

  • 0

    22. ~turok  2008-10-01 09:54:22  host: dov57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ba, nawet po 5 minutach rozmowy koszt aktywacji się zwraca ! oby więcej takich usług, 9 gr za minutę to bardzo mało, a 22 w weekedn to szczyt intensywności rozmów telefonicznych chocby dla mnie :)

  • 0

    23.  2008-10-01 12:11:48

    r - no zapomniałem, ale już nie przesadzajmy może bo ktoś powie, ze mamy zbyt wygórowane wymagania ;-)

  • 0

    24.  2008-10-01 12:15:41

    ~jojo - w ogóle się ośmieszają dając takie oferty z ograniczeniami przecież... 1000 minut? to za mało, 2000 - to już lepiej... 720 godzin miesięcznie? nie warto nawet się zastanawiać, 1200/m-c? o! to już oferta... ;-D

  • 0

    25.  2008-10-01 12:48:46

    Moim zdaniem fajna usługa, koszt aktywacji prawie znikomy, a po 22 drugiej można sobie tanio pogadać do wszystkich w Erze i stacjonarnych.

  • 0

    26.  2008-10-01 21:57:26

    @mirekb - zasięg Ci w nocy wzrsta? ;D

Dodaj swoją opinię