Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nocna sprzedaż iPhone'a 7

Nocna sprzedaż iPhone'a 7

LuiN 21 Września 2016 12:08

0 3

Sieć sklepów Media Markt i Saturn zaprasza na nocne rozpoczęcie sprzedaży iPhone'ów 7 i 7 Plus. Nowe telefony kupić będzie można już 23 września.



apple iphone 7 apple iphone 7 plus




Z nocnej sprzedaży skorzystają jedynie mieszkańcy Warszawy i Krakowa - do obsługi klientów tuż po północy wyznaczono tylko 3 sklepy. Sieć Play, która do tej pory organizowała analogiczne akcje w wybranych salonach, w tym roku postawiła wyłącznie na przedsprzedaż kanałem internetowym.

iPhone 7 oraz 7 Plus dostępny będzie 23 września od godz. 00.01 w sklepach:
  • Warszawa - Media Markt CH Okęcie, Al. Krakowska 61,
  • Warszawa - Saturn CH Arkadia, ul. Jana Pawła 10,
  • Kraków - Saturn Galeria Krakowska, ul. Pawia 5.

Polskie ceny nowych smartfonów Apple'a prezentują się następująco:
Apple iPhone 7:
  • 32 GB - 3349 zł,
  • 128 GB - 3879 zł,
  • 256 GB - 4399 zł.
Apple iPhone 7 Plus:
  • 32 GB - 3949 zł,
  • 128 GB - 4479 zł,
  • 256 GB - 4999 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 7 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 7 Plus w katalogu.

Źródło tekstu: Media Markt     

w sumie: 26
  • 1

    7. ~pabloki  2016-09-21 13:15:59  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    będą sztuczne kolejki czy zabrakło kasy na event?

  • 1

    8.  2016-09-21 13:21:10

    Jak ktoś lubi iPhone'y to staje w kolejce po nie. Jak ktoś lubi Samsunga, to w dniu premiery płaci 3200 zł za S7 czy prawie 4000 zł za Note'a 7. A że Samsungi tracą na wartości o wiele szybciej niż iPhone'y, to już inna historia.

  • 1

    9. ~logan  2016-09-21 13:28:29  host: user-94-254-224-159.play-internet.pl

    at luin. nie negujemy lubosci dla iphonów , samsungów luin jako takiej. poza tym kto zabroni bogatemu szastac kasa ? ano nikt. natomiast w trybie ironicznym piszemy tu ogólnie o potrzebie posiadania tak drogiej ...po prostu zabawki.

  • 1

    10.  2016-09-21 13:45:04

    Można mnie wynająć za stacza- cena do ustalenia. Płatne w euro.

  • -2

    11. ~nickicici  2016-09-21 13:48:53  host: 78-11-8-249.static.ip.netia.com.pl

    @5 dlaczego mowisz czlowiekowi co moze a czego nie moze? wolny kraj, ma prawo wyrazac opinie :)

  • -1

    12. ~  2016-09-21 13:51:11  host: bpx220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panie LuiN, telefon to nie złoto. W to się nie inwestuje, żeby mówić ile który traci.

  • 4

    13.  2016-09-21 13:55:43

    @11, nickicici - a to prywatny portal, na którym się nie obrażamy. Nie pasują zasady, to są inne. @12, Ależ oczywiście, sam tego argumentu wielokrotnie używałem w dyskusji. Jeśli sprzęt zarobi na siebie, to pół biedy, w większości przypadków to jednak taka tylko plastikowa biżuteria i kaprys nabywcy. Ale żeby zaraz nazywać takiego frajerem? Ludzie wydają pieniądze na wiele głupich rzeczy i telefony komórkowe wcale nie są najgłupszymi z nich ;-)

  • 0

    14.  2016-09-21 14:22:14

    Ale dlaczego w nocy? Ja rozumiem ustawy uchwalać w nocy ale telefony sprzedawać? Chyba , że to ukłon w stronę tych co pracują na drugą i trzecią zmianę i będą wracać z pracy akurat.

  • 0

    15.  2016-09-21 14:24:25

    14, PiotrM, bo premiera jest 23 września i nie chcą mieć od samego rana kolejek przez sklepem ;-) Rozładują napięcie do 1 rano, pracownicy dostaną $$ za pracę po nocy i gotowe.

  • 0

    16. ~nn  2016-09-21 14:59:42  host: 78-11-201-19.static.ip.netia.com.pl

    Ja już zasuwam tej nocy zająć kolejkę cha cha cha.......

  • 0

    17. ~Jarek  2016-09-21 15:00:18  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    @ 8

    Po Twojej wypowiedzi widać co za telefon używasz , ale co nas interesuje ,że niby "że Samsungi tracą na wartości o wiele szybciej niż iPhone'y" ,jak ludzie są ..... i potrafią używany Iphone kupić o np 200 zł taniej niż nowy to ich wybór .

    "Jeśli sprzęt zarobi na siebie" - no tak ,szczególnie jeśli nie płaci się podatku (w poniedziałek doszły kolejne kraje) to telefon na pewno na siebie zarabia.

  • 0

    18. ~Jarek  2016-09-21 15:02:47  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    "pracownicy dostaną $$ za pracę po nocy i gotowe." No na pewno w Polsce coś dostaną , chyba tylko jak powiedzą ,że nie są zainteresowani to wypowiedzenie .

  • 0

    19.  2016-09-21 15:12:38

    Musiałbym mieć niezłe szkody górnicze, żeby w nocy stać w kolejce po telefon.

  • 0

    20.  2016-09-21 15:15:46

    @17, Jarek - Widać? Kurczę, rzuca się w oczy ta Xperia X Compact :) Pisząc o tym, że telefon może na siebie zarobić nie mam na myśli jakichś machlojek finansowych, tylko np. osoby, które używają takiego sprzętu do montażu wideo czy obróbki zdjęć do celów komercyjnych (i nie musi być do zaraz iPhone). Nie rozumiem kontekstu komentarza do spadków cen. Po roku iPhone'y na rynku wtórnym kosztują 69% pierwotnej ceny, Samsungi 51% - tak wynika z analizy BNP Paribas. A kwestię tego, że to i tak żadna inwestycja masz w postach 12. i 13. @18, Jarek - mówisz aż tak źle jest w Media i Saturnie? Ech.

  • 0

    21. ~Logan  2016-09-21 15:16:46  host: user-94-254-224-159.play-internet.pl

    nie jest tylko do konca jasnym , czy każdy zakupiony nocna pora iphone jest odnoszony przez dyzurujacego tam chłopca w tym celu a zwanego Calm7, w zebach do domu nowemu nabywcy. to już na miejscu w sklepie do ustalenia

  • 0

    22. ~  2016-09-21 15:35:43  host: public-gprs352242.centertel.pl

    Ja byłem w nocy z sasiadem, pojechalismy tir-em, buduje nowy dom to cegły potrzebował a tylko aj shity sprzedawali

  • 0

    23.  2016-09-21 16:35:55

    Fani Apple nie kupujcie w tych sklepach. RBM ma lepsze ceny i będzie większy lans. Iphone 7 Plus 256 GB za 6959 zł http://tlp.is/b7b Ciekawe czy gdzieś jest drożej ;) ?

  • 0

    24. ~nmn  2016-09-21 17:30:20  host: 8.37.225.61

    20 - przecież masz ajfona, nie udawaj Greka...

  • 0

    25.  2016-09-21 20:05:16

    @24, Tak, SE, jak i Note'a 4 czy Lumię 950 XL. Nie rozumiem co to ma do rzeczy? Testuję dla innego portalu aplikacje na różne platformy, muszę więc mieć na czym pracować. Aktualnie karta SIM siedzi w testowej Xperii X Compact i to ona jest głównym telefonem.

  • 0

    26. ~Baobab  2016-09-22 09:57:20  host: 89-65-232-205.dynamic.chello.pl

    Ostatnio był temat jak sie te g.....a pięknie rysują za 4999PLN Ktos zwariował. A może ma złoto w środku???

Dodaj swoją opinię