Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "No to sobie pogadamy!" - nowa oferta GaduAIR

"No to sobie pogadamy!" - nowa oferta GaduAIR

LuiN 23 Lipca 2009 13:24

0 0

15 gr za minutę zapłacą użytkownicy komórek GG za połączenia telefoniczne wewnątrz sieci oraz na numery GG i Nagłos (VoIP). Operator wprowadza dzisiaj również niższe stawki na inne usługi w sieci GaduAIR i połączenia z 5 wybranymi numerami w cenie 5 gr za minutę.

Obniżono też stawkę za korzystanie z Internetu: od dzisiaj jest to 1 gr za 50 kB (dotychczas za 20 kB. O połowę obniżono cenę pakietu 5MB do 1 zł (dotychczas 2 zł).




Od dzisiaj obowiązuje bezterminowa promocja "5 gr do Pięciu (5x5)" w ramach usługi Wybrane Numery: - użytkownik za połączenie w sieci do 5 wybranych osób zapłaci dzięki niej tylko 5 gr/min.

Pozostałe stawki pozostają bez zmian: 29 gr za minutę połączenia do innych sieci (do Play i Cyfrowego Polsatu 49 gr), jedna wiadomość SMS kosztuje 15 gr, a MMS 30 gr. Klienci otrzymują pakiety internetowe do każdego doładowania i do 30% więcej na dowolne usługi w przypadku doładowań realizowanych przez stronę operatora. Do tego dochodzi bezpłatne korzystanie z mobilnej wersji komunikatora Gadu-Gadu i darmowe pakiety minut na usługi VoIP.

Źródło tekstu: GG Network     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~Aster  2009-07-23 15:27:42  host: chello089078208148.chello.pl

    *3 - w mBank zmienia się cennik - do Play będzie drożej.

  • 0

    18. ~  2009-07-23 15:50:50  host: 213-17-144-146.bpa.pl

    No to od miesiąca już 4 roczek leci. Jeszcze 2 lata i zrobią ofertę na internet z okazji 5tych urodzin. :D Chyba, że zdążą wyrwać się w roamingu Polkomtela szybciej. Jak myślicie, P4 podpisze kolejną umowę na roaming czy będzie działał w całości na własnych nadajnikach za 2 lata??

  • 0

    19. ~  2009-07-23 16:01:37  host: 213-17-144-146.bpa.pl

    @18 poprawka: z okazji 4 urodzin :D P4 podpisało umowę z Polkomtelem prawie rok przed ruszeniem sieci.

  • 0

    20.  2009-07-23 16:53:51

    Zobaczymy co P4 wynegocjuje u Polkomtela w sprawie internetu. Myślę że fajerwerk się spodziewać nie można, bo P4 nie chce dokładać do interesu.

  • 0

    21. ~  2009-07-23 16:54:56  host: t10-08.opera-mini.net

    @17 skąd ta informacja?

  • 0

    22. ~~Astro  2009-07-23 16:57:26  host: t07-14.opera-mini.net

    Od cen w ga odejmijcie 30% bo tyle dostajecie extra przy doladowaniu.Oferta jest w porzadku darmowy net przy doladowaniu tanio w sieci bez pakietow,poza siec tez i do playa stawka rozsadna te 5 numerow po 5gr tez super no i net w cenniku taniutki.The best

  • 0

    23.  2009-07-23 17:31:05

    tylko ze tej oferty mbanku dla kogoś kto trochę korzysta z internetu i dużo dzwoni po rożnych sieciach łącznie z planem nic nie przebije i tyle... http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2009-06/mbank_mobile_regul amin_gwarancja_niskiej_ceny.pdf 19gr min 10 sms i 50 mb gratis po co więcej??

  • 0

    24. ~ziomek13  2009-07-23 18:04:51  host: aeen77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widze ze słowo profil nabiera wreszcie normalnego znaczenia tzn rozmowy,smsy,inernet a nie w sieci/za siec; oczywiscie zagorzali klienci orange dalej sa sto lat za murzynami bo sa swego rodzaju supkulturą prepaidpową; na szczescie zdecydowana wiekszosc osób z mojej ksiazki nie ma karty; a GA jako całokształt prezentuje sie nadzwyczaj pozytywnie a przyznaje ze skreslilem ich przed startem

  • 0

    25. ~  2009-07-23 19:37:07  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    BOK GG odpowiada po paru miesiacach i czesto nie na temat, dziekuje za taka siec

  • 0

    26. ~  2009-07-23 20:34:36  host: 77-254-209-223.adsl.inetia.pl

    22 lipca doładowałem konto gaduair, które posiadało ważność na połączenia wychodzące do 21 lipca, kwotą 10 zł za pomocą bezpośredniego doładowania ze strony gaduair. W chwili obecnej saldo mojego konta jest większe o owe 10 zł, ważność konta wg strony internetowej gg to nadal 21 lipca, a karta sim w telefonie dzisiaj po południu przestała być aktywna. No to sobie pogadam.

  • 0

    27.  2009-07-23 21:17:19

    ma bardzo złe doświadczenia z BOK GG kupiłem na ich stronie starter ze złotym numerem, karty sim nie dało się aktywować złożyłem reklamacje po 10 dnia od złożenia reklamacji aktywowano mi automatycznie starter ale dalej nie chodzą mi dodatkowe usługi poziom obsługi jest zdecydowanie poniżej play a uważam, że play ma bardzo złą obsługę klienta, jest żenujący ! całe gagu air to jedno wielki nieporozumienie z ich podejściem do klienta !

  • 0

    28. ~  2009-07-23 22:37:13  host: duc50.internetdsl.tpnet.pl

    A mnie ta oferta odpowiada znacznie bardziej, niż w mBanku. Karty potrzebuję wyłącznie do okazjonalnego internetu, bo do dzwonienia mam Play Fresh i ze względów historycznych Orange (czekam, aż wydzwonię wszystkie bonusy). W mBanku trzeba co 3 miesiące doładować konto za 50 zł, tak samo jak w W3, a w GA wystarczy za 10 zł, chociaż optymalne doładowanie to 20 zł co 3 m-ce.

  • 0

    29. ~sympatyczny  2009-07-23 22:52:22  host: chello087206026073.chello.pl

    zgadzam sie. kupilem karte ggair zaraz po ich starcie. po zmianach w mbanku myslalem ze ggair nie zareaguje, a tu cos jednak robia - pozytywne zaskoczenie i dobry sygnal. moze warto trzymac sie tej sieci?

  • 0

    30. ~danieluk  2009-07-23 23:46:54  host: t09-11.opera-mini.net

    sympatyczny - trafna uwaga. Tez mam GGAir. Z powodu oferty mbanku doszlo do marginalizacji tej oferty z mej strony, ale dam im jeszcze szanse, poniewaz staraja sie w kwestii mobilnego internetu.

  • 0

    31. ~  2009-07-24 01:12:40  host: c189-28.icpnet.pl

    Czytając o działaniu BOK GGAir nie zaryzykuję nawet przysłowiowej złotówki.

  • 0

    32.  2009-07-24 09:24:55

    Co do cenników w mBank mobile: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=34994 :)

  • 0

    33. ~fajter  2009-07-24 09:54:32  host: doj188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no widać że mbank skłonił do działania swoimi stawkami, gg zareagowało szybko, wcześniej orange swoje pop gadane wrzuciło do oferty, jest walka nie ma co.

  • 0

    34. ~msk  2009-07-25 15:00:07  host: 088156167025.rzeszow.vectranet.pl

    Hej, kupiłem sobie starter w kiosku. Po włożeniu karty do telefonu, numer owszem sam się uaktywnił, przyszedł sms z ustawieniami gprs, ale na koncie mam 0 zł. Też tak mieliście?

  • 0

    35. ~Aster  2009-07-27 00:38:57  host: chello089078208148.chello.pl

    @21 - z cennika na www mBanku.

  • 0

    36. ~  2009-08-05 01:22:26  host: 80.238.89.138.ip.abpl.pl

    co z tego że się dostaje 30 % ekstra przy doładowaniu ale pod warunkiem że doładowuje się on-line, ma się na koncie powyżej 40 zł i środki z dodatkowego doładowania są ważne tylko 30 dni

Dodaj swoją opinię