Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "No limit" w prepaidach Plusa

"No limit" w prepaidach Plusa

WitekT 11 Października 2012 17:28

0 0
Od 15. października w ofercie prepaid Plusa pojawi się opcja nielimitowanych połączeń do wszystkich polskich sieci komórkowych - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Z reklamy, która ukazała się w sieci wynika, że nielimitowane połączenia będzie można wykonać po doładowaniu konta.

Przypomnijmy, że właśnie 15. października Plus organizuje konferencję pod hasłem Coś nowego w Plusie.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 215
  • 0

    211.  2012-10-12 13:05:34

    A na podjęcie dezyjima tyle czasu ile sbie sam wyznaczył... Podajesz przykład kolejnych prostych ludzi, którzy patrzyli zapewne tylkona gadżet dołączany do oferty

  • 0

    212. ~  2012-10-12 13:06:30  host: z25-16.opera-mini.net

    207. A to to jest skurw... jak to mnie w szkole nauczył pewien profesor. I jak widać - nie bez powodu sieć Orange zwę Wredniakiem.. :-(

  • 0

    213. ~  2012-10-12 13:08:46  host: dbw134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    200, to niech się nauczą przykładać do wszystkich opów tę samą miarę :) Poza tym, Plus ma akurat najlepszą ofertę, ale żeby dojść do tego wniosku, trzeba trochę wychylić nos poza rynek telekomunikacyjny. Szczegółów nie podam, ale to bezwarunkowo najtańszy operator. Wierzyć nikt nie musi, a kto chce, niech się rozejrzy i poskłada fakty. 205, a kogo obchodzi, ku czemu byś się skłaniał? W poniedziałek będą konkrety, twoje zgadywanki są warte tyle samo, co podniecaczy od Vectone, czy jak im tam.

  • 2

    218. ~...  2012-10-12 14:02:11  host: 46.115.75.92

    @wlo Po raz kolejny wychodzisz przed szereg z tym swoim polaczkowatym łbem. Czy nie umiesz dwóch prostych rzeczy rozróżnić? a)głupota tych, co nie myślą i potem płaczą b)cwaniactwo i oszustwa konsultantów. Klasyczny przykład- dawanie gorszych warunków niż normalnie przewiduje oferta albo obiecywanie lepszych warunków niż są w rzeczywistości. I dodam, że teksty typu: czytać umowę trzeba, pilnowac swoich interesów itd. są nie na miejscu. Owszem powinno się to robić, ale nie w panicznym strachu przed kolejnym oszustem. To jest poważny problem społeczny w Polsce- brak zaufania do innych. Sam w Polsce tak niestety robię- czytam wszystko, bo nie mam wyjścia. A wiesz dlaczego? Bo polaczkowate łby zamiast krytykować oszustów, krytykują zawsze pokrzywdzonych i ich po czasie wyśmiewają (dysponując już większą/całą wiedzą na temat konkretnego procederu).Przykładów można podać setki. To jest NIENORMALNE i tylko w Batustanie Europy do przyjęcia.

  • 0

    219. ~  2012-10-12 14:12:07  host: bmb254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo plus znowu cie wydymał płacisz 65zł netto a nam plus daje za darmo

  • 0

    220.  2012-10-12 15:09:49

    217. - tak jest dokładnie. i nie tylko konsultant (co za durna nazwa dla zwykłego sprzedawcy) każdej innej firmy chcącej wlepić klientowi cokolwiek, szczegolnie jak mu się uda sprzedać np. masażer odmładzający albo dodający skrzydeł za 5 tysięcy złotych ;-) 219. no trudno... Co zrobić... taki już jestm - do dymania nie Pan Bóg stworzył tylko... Żyję z tym już tyle lat, że i do usranej śmierci dam sobie z tym jakoś radę...

  • 0

    221.  2012-10-12 15:24:22

    218. - pieprzysz... są jak najbardziej na miejscu - no chyba, że ktoś czytać nie umie, to wtedy rzeczywiście mocno nie na miejscu są tego typu uwagi ;-) A ci co kupują to sami co robią? Wiewsz czemu ludzi innych jak oszustów traktują? Bo sami są złodziejmi. To jest prawda, która nikomu z gardła nie chce wyjść... Poczytaj - darmowe? To sobie na kilka lat zasilę telefon, albo na allegro pohandluję. Złodziejski naród obraża się , że dowcipy złodziejskie się o nich opowiada... HIPOKRYCI!!

  • 0

    222.  2012-10-12 15:26:44

    Zły to ten co sprzedaje... A ten co kupuje to pensję od Marsjan dostaje... Nie - nie sprzedaje, żeby zarobić... Wcale... Nie rozśmieszaj mnie bo smród hipokryzji za tym newsem kilka miesięcy będzie się ciągnął...

  • 0

    223. ~vvvv  2012-10-12 18:14:04  host: V32-03.opera-mini.net

    Ale Play Plus załatwił ich "No limit" już działa i nie jest ograniczony czasowo do 28.11.2012r tak jak to jest w plusie

  • 1

    224. ~...  2012-10-12 18:15:38  host: 46.115.54.126

    @wlo Widzisz, sam wszędzie widzisz złodzeja. Mam to w tyłku, ale próbowałem Ci wytłumczyć dlaczego między innymi tak jest. Piętnuję się "ofiary" a nie "katów". I z takim podejściem czego się spodziewasz? Ze liczba normalnych Polaków się powiększy? I nigdzie nie napisałem, że zły ten co sprzedaje. Napisłem o konkretnej branży w konkretnym kraju. I to nie o całej przecież. I powiem Ci coś więcej, bo twoja ignorancja jest nie do zniesienia. Ostani raz coś ukradłem jak miałem 6 lat- pamiętam jak dziś.Grubo musiałem się tłumaczyć, choć była to równowartości dzisiejszych 2zł. Od tamtej pory nigdy i nic, nikomu nie ukradłem- zrozumiałeś? A pomimo to podtrzymuję swoję ocenę, którą wystawiłem części konsultanów. Dlatego teksty, że "Wiewsz czemu ludzi innych jak oszustów traktują? Bo sami są złodziejmi. " wsadź sobie wiesz gdzie- to raz. A dwa się zdecyduj czy powinienem czytać wszystko i być ostroży (i zostac według twojej pokrętnej logiki złodziejem) czy nie czytać i dać się kiwać prawdziwym oszustom, żebyś potem mógł się trochę ponabijac z mojej głupoty.

  • 0

    225.  2012-10-12 18:36:12

    224. myslisz się trochę... Ja za stary jestem, za dużo przeżyłem i ze zby dużą bandą różnego pokroju ludzi miałem do czynienia, zeby każdemu wierzyć w każde słowo jakie powie. Nie każdego uważam za złodzieja. Natomiast każdy będzie chciał Ci sprzedać kit, żeby tylko samemu zarobić - może się mylę? Jedni bardziej uczciwie (oni niewiele mają w związku z tym), inni mniej uczciwie. Ja tego nie zmienię, Ty też nie. Z tym życ trzeba bo niestety jest coraz gorzej. Ja też na jabłka chodziłem do sadu na przedmieściach - nie mojego, nie moich rodziców czy dziadków ;-) Ale ja nie o tym. Nie o takim złodziejstwie mówię. Ty naciągasz moje tezy pod swoje podejście do dyskusji. Rozumiem. Ja też nie kradnę a moje dzieci na policję odniosą znalezione na ulicy 10 złlotych - uwierzysz? Pewnie nie - ale to mnie najmniej obchodzi akurat. Ten sprzedawca może i nigdy nikomu grosza nie ukradł i może jak znalazł ten grosz na ulicy oddał biednemu albo na policję odniósł... Ale dlaczego sprzedaje tak chamsko ofertę? Też nie pisz zaraz, ze każdy tak robi, bo nie - też to rozumiem. Jednak większość tak robi. Ja myślisz czytam regulaminy? Oczywiście, ze nie. Ale ni chodzę umowę podpisywać do nieznanego sprzedawcy. W banku jak nie ma "mojej" konsultantki, którą znam 20 lat, to ją proszę albo przychodzę innego dnia ;-)

  • 1

    226.  2012-10-12 18:41:25

    No przesadziłęm trochę, bo rzdako 20 lat ktoś gdzieś pracuje... ale fakt - miałem na myśli panią Dorotę - 20 lat znamy się znacznie dłużej a od 20 pracuje w tym samym banku, w którym mam rachunki ;-) Natomiast co jakiś czas pojawiają się coraz to nowe konsultantki, szkoda, ze nie które zmieniają pracę. Jedna deszła do innego banku - poszedłem tam i wiesz co? Doradziła mi, żebym został w starym banku bo w tym gdzie ona zaczęła pracować będę miał gorsze warunki ;-) Ale takie rzeczy rzadko się zdarzają niestety.

  • 0

    227. ~...  2012-10-12 19:42:01  host: 46.115.54.126

    @wlo Chyba Ci argumentów zabrakło, bo masz jakiś taki koncyliacyjny ton;) Krótko.Nie mieszajmy tu dwóch zupełnie innych rzeczy. Czarowanie typu " a wie Pan i tu ma Pan o taki ficzery" -A mam to i tamo? -Oczywiście, że ma a oprócz tego jeszcze wiecej. I jak takie ficzery są, to nie ma problemu. To jest jak najbardziej dopuszczalne.Głupie i dla naiwniaków, ale dopuszczalne. Ja mówiłem o oszusztach. Czyli mówi Ci ktoś, że zapłacisz 50zł a potem dostajesz rachunek na 80 i do tego nie masz tej czy tamtej usługi. I to nie jest wymyslony problem, szczególnie jeśli chodzi o telekomunikację. eot

  • 0

    228. ~zdemoralizowany  2012-10-13 01:04:34  host: apn-77-112-130-76.dynamic.gprs.plus.pl

    ojej tego juz nie da sie cytać , zrobiło sie forum. To ja sie też dopisze. Chce mi się kupe więc ide zrobić o pierwszej w nocy.

  • 0

    229. ~r  2012-10-13 04:09:48  host: 89-74-88-44.dynamic.chello.pl

    wlo dobrze gada tym razem. Jak ktoś ma poziom intelektualny dziecka to niech do salonu chodzi z rodzicami. Albo lepiej znajomymi, wszak nie urodzi wrona Gawrona jak to się mówi.

  • 0

    230.  2012-10-13 13:43:11

    227. - tacy też są. Moja teściowa miała płacić złotówkę a płaci 70 ;-) Bo panie nie dość wyraźnie, a sądzę w ogóle, albo bardzo ogólnie, powiedziała, ze złotówkę to tylko w pierwszym miesiącu ;-) Mówię o Dialogu akurat. Kim ta miła pani była? Oszustką? Przecież ani grosza nie ukradła! Więc kim? Tym, kim jest każdy kto cokolwiek sprzedaje - bardziej lub mniej "czarującym" sprzedawcą po prostu.

  • 0

    231. ~heyah  2012-10-14 17:00:15  host: 77-223-216-140.kielce.hypnet.pl

    smiech na sali ! kilka dni mozna pogadac i poesemesowac. zal. juz lepiej by bylo jakby przez pierwsze 10 dni polaczenia i smsy byly calkiem darmowe. albo powiedzmy w jakis godzinach np. od 20:oo do 22:00 kazddego dnia. to wtedy by byla promocja. a to co pokazuje plus, play i orange to sciema. !!!! ktos sie na to nabiera ????

  • 0

    232.  2012-10-14 18:07:41

    231. ~heyah - no przecież i 10 i 20 nawet może być darmo. Ślepy czy co?

  • 0

    233. ~skapiec  2012-10-20 09:34:40  host: 37.30.193.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ładna mi promocja trzeba doładować za 50 zł żeby 10 dni mieć mozliwość a przez pozostałe 80 dni bul za rozmowy kilka razy drożej niż w Virgin gdzie minuta do wszystkich bez jakichkolwiek haczyków i ograniczeń kosztuje 13gr - plus jakaś farsa

  • 0

    234. ~  2012-10-20 18:40:30  host: a3-me.krak.tke.pl

    Też mi się nie podoba ważność tych pakietów. 5 dni? 10 za doładowanie 50 zł? Kpina. Jak zrobią tak jak w Heyah ważność 30 dniową, w tej kwocie właśnie - 50 zł to to może byłoby coś, choć i tak pewnie wyszłoby drożej niż abonament.

Dodaj swoją opinię