Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "No Limit" w Plusie na kartę w zamian za doładowanie - oficjalnie

"No Limit" w Plusie na kartę w zamian za doładowanie - oficjalnie

WitekT 12 Października 2012 13:48

0 0
Od 15. października klienci Plus na Kartę mogą korzystać z nowej oferty darmowych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych. To pierwsza w kraju oferta no limit adresowana do użytkowników prepaid.

By skorzystać z No Limit w Plus na Kartę, wystarczy wpisać odpowiedni kod aktywacyjny i doładować konto. Obowiązuje prosta zasada - im wyższe jest doładowanie, tym dłużej można rozmawiać i SMS-ować za darmo. Co najważniejsze w okresie tym stan konta pozostaje nieruszony i znajdujące się na nim pieniądze można później zużyć na co się chce.

Za doładowanie minimum 30 zł klient otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y przez 5 dni (kod *131*11*06#), za minimum 50 zł na 10 dni (kod *131*11*07#), a za co najmniej 100 zł na aż 20 dni (kod *131*11*08#).

Jak oceniasz ofertę "No Limit" w Plusie na Kartę?

Bardzo atrakcyjna
14.93%
Atrakcyjna
26.14%
Nie wyróżnia się
10.19%
Mało atrakcyjna
20.08%
Bardzo mało atrakcyjna
26.54%
Nie mam zdania
2.12%

Wszystkich głosujących: 991




Uwaga: Plus zmienił warunki oferty i przyspieszył jej start, o czym informujemy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 190
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    187. ~  2012-10-28 15:22:27  host: ip-78-30-104-120.free.aero2.net.pl

    Niezależnie od liczby wybranych wartości zasileń w ramach Promocji oraz niezależnie od liczby dokonanych zasileń w ramach Promocji i uzyskanego łącznego czasu wykonywania nielimitowanych rozmów do wszystkich krajowych sieci komórkowych czas wykonywania rozmów do wszystkich krajowych sieci komórkowych wynikający z wszystkich dokonanych zasileń w ramach Promocji nie może przekroczyć 44640 minut w ciągu 31 dób korzystania z Promocji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    188. ~  2012-10-29 13:22:27  host: bsl5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobra bo widzę że zaczynacie cisnąć od debili,dodam że ten numer co mi zbanowali po 5 godzinach,nic tutaj nie kombinowałem w nabijanie minut,poprostu gadałem z dziewczyną,takie długie rozmowy to norma,może nie pół nocy tak jak teraz,ale zawsze min te 2 godziny,nie miała nawet włączonej usługi,pozdro

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190. ~  2012-10-29 22:09:42  host: bsl5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tanio bo zazwyczaj dzwonie z tej samej sieci,a żeby sie nie bawić sieciami i kartami skusiłem sie na no limit i sie wyjebałem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    191. ~do dupy  2012-11-03 07:44:24  host: auq166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi po 10 godzinach rozmowy zablokowali numer . NIE POLECAM.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    192. ~  2012-11-03 07:52:21  host: v45-06.opera-mini.net

    191, to sie ciesz, bo mi pley zablokowal po 2,5h rozmowy z TMobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    193. ~janko  2012-11-03 08:18:56  host: v51-03.opera-mini.net

    a o czym wy gadacie tyle godzin???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    194. ~norek211  2012-11-04 21:10:56  host: 94-240-7-131.lukman.pl

    ja to się zawsze zastanawiam ile to można gadać ? zobaczymy czy tak będziesz gadał długo jak się z tą dziewczyną ożenisz ;D będziesz miał ją na co dzień więc limitów w realu już nie będzie... pozdro

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    196. ~dana  2012-11-15 11:11:24  host: public6306.cdma.centertel.pl

    wreszcie udało się...napiszę czy banują

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    197. ~nolimit to sciema  2012-11-23 21:47:26  host: acwn194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie dajcie sie nabrac! niby no limit a to sciema. 4 listopada kupiłem karte doładowalem za 20 zł zeby miec na 5 dni. a po 15 godzinach wyłaczyli mi cały numer " poniewaz za długo rozmawiałem " i ich system uznał to za generowanie sztucznego ruchu.. to jakis banał, i tyle.. a moje 20 zł poszło sie je..ac! odpuscił bym sobie to , ale za to ze taakie z nich dziady to nie odpuszcze i o kazdy grosz będe walczył dla satysfakcji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    198. ~  2012-11-23 21:53:31  host: 87-205-54-227.adsl.inetia.pl

    @197 - żadna ściema, kto korzysta normalnie, temu nie utną nic. Chyba, że płaczesz, bo od razu zapuściłes połączenie, które ci trwało 15 godzin, albo rozmawiałes 15 godzin w ciągu pierwszych 24 od aktywacji... Normalne to to nie jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    199.  2012-11-23 22:06:28

    197. rozumiem, ze do sądu z tym idziesz? Czekam na relację z procesu ;-) Generalnie powiedziałbym jedno dosadne słowo, ale nie chcę ciśnienia redaktorowi moderatorowi podnosić - o ludziach, którzy mówią o 10 czy 15 godzinach rozmowy ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    200. ~  2012-11-23 22:30:11  host: v50-13.opera-mini.net

    198. Nie popieram ciągłego gadania, ale co ma do tego kiedy zapuścił rozmowę? Jest bonus dostępny, to se doładował kiedy było mu potrzebne. Tylko nie wiemy, czy gadał, czy minuty nabijał ciszą...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    201.  2012-11-23 22:42:55

    wlo: nawet jak ktoś ma ochotę rozmawiać sobie 24h na dobę to w ofercie nolimit, w regulaminie, chyba to nie jest zabronione.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    202.  2012-11-23 22:50:06

    201. SirmarK - nie jest oczywiście, ale ja nie o tym ;-) I Ty to doskonale wiesz ;-) Wczoraj jechałem jakieś 70 km odebrać syna i jego dziewczynę, przed północą, żeby z nudów nie umrzeć zadzwoniłem do przyjaciela... Cała drogę z nim gadałem i jakieś pół godziny czekając na spóźniony pociąg - słuchawka mi się rozładowała. Nie była to pierwsza taka długa rozmowa - były dłuższe. Cały czas się cieszę z nielimitowanego dostępu bo nie chcą mie odłączyć ani zerwać umowy ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    203.  2012-11-23 23:03:35

    201. No właśnie -jego sprawa ile gada. Operator to umożliwia dając no limit, ale z drugiej strony -a na to wygląda, że jednak nie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    204.  2012-11-23 23:11:21

    Wlo, Ty chyba masz abonament z minutami, a nie z no limitem :-p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    205.  2012-11-23 23:20:13

    A wiesz jak my robimy testy baterii na długośc czasu połączenia. Myślisz, że my parę godzin wisimy na słuchawce? Muszę uruchomić jakiś nolimit i zobaczyć czy odłączą ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    206.  2012-11-23 23:21:20

    204. Calm7 - chyba wiem lepiej co mam?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    207.  2012-11-23 23:33:23

    pakiety kwotowe miałem wcześniej - tyle lat, ze nie pamiętam nawet od kiedy... więc nie wymyślaj mi taryf ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    208. ~www  2012-12-14 00:01:29  host: a43.net148.okay.pl

    Potwierdzam wczesniejsze posty, jak za długo rozmawiasz odcinaja, nie dajcie sie nabrać. Mi to zrobili juz po kilku godzinach. Albo bez limitu, albo bez limitu, ale nie wiecej jak godzinka dziennie!!! Śmiech i zenada. Oczywiscie argument ten sam, sztuczny ruch!!! KPINA. To jakby mnie z miesięcznym na wszystkie linie wygonili mnie z autobusu bo juz dzisiaj jechałem, a robie sztuczny tłok!!! Śmiech, ale prawnie to robienie ludzi w bambuko. Zachecam do reklamacji, a jak odrzucą to ze strony UKE mozna maila wysłać i wtedy interweniuje Urząd a tam juz nie zlewają. Ale nie ma jak dobra reklama, nie kupujcie tego szajsu! Szkoda kasy na ładowanie kabzy polkomtela

Dodaj swoją opinię