Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "No limit" w ofercie Plus Mix

"No limit" w ofercie Plus Mix

sirmark 23 Października 2012 14:50

0 0

Od 24. października użytkownicy Plus Mix mogą mogli korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich krajowych sieci.

Promocja "Nielimitowane połączenia i SMSy do wszystkich sieci" dostępna jest w dwóch wariantach:
No Limit na dzień za 5 złotych brutto,
No Limit na pięć dni za 15 złotych brutto.

Oferta dostępna jest dla abonentów taryfy Mix 6. Aby z niej skorzystać użytkownik powinien posiadać dodatnią wartość środków na koncie (minimum 5 lub 15 zł), posiadać aktywne konto dla połączeń wychodzących oraz włączyć usługę odpowiednim kodem.




Usługa Kod do włączenia Opłata Czas działania usługi
No Limit na dzień *136*11*09# 5 zł 24 godziny (1 dzień)
No Limit na pięć dni *136*11*10# 15 zł 120 godzin (5 dni)


Zobacz: regulamin promocji "Plus Mix - Nielimitowane Połączenia i SMSy do Wszystkich sieci" (plik .pdf; 175 kB).

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • -2

    25.  2012-10-23 17:02:14

    24. a możesz szczegółowo mechanizm przedstawić?

  • 2

    26.  2012-10-23 17:06:56

    wlo na Alledrogo :)

  • 1

    27.  2012-10-23 17:11:53

    26. - no domyślam się... bardziej mi chodzi o doładowania w kontekście obowiązkowych zasileń. Bo przecież mixowiec woli zasilać kwotami jakie ma w umowie, zeby szybiej "spłacić" umowę... Czy niskie zasilenia też z "rabatem" 20% można kupić?

  • 1

    28. ~Demon  2012-10-23 17:12:58  host: public-gprs184146.centertel.pl

    Oferta calkiem spoko ale pamietajcie ze moge te no limit usunac w kazdej chwili. Mix ogolnie wg mnie sie nie oplaca. Moze sie myle. Kto ma mixa to oferta dla niegosuper kto jest na karte to chyba juz niekonoczenie. Chyba ze z mala iloscia doladowan. No i kwestiatelefonow aleakurat w tej kwesti nic nie wiem.

  • 1

    29.  2012-10-23 17:34:39

    ~Demon - Jeśłi nielimitowane miałyby być jakiś czas, to w takiej sytuacji się opłaca bardziej niż w abonamencie z telefonem - dla telefonu głównie. Bo wpłącając co miesiąc powiedzmy po 3 zasilenia po 30 zł, cały miesiąc są nielimitowane a umowa spłacona w ciągu np. 8 miesięcy ;-)

  • -3

    30. ~Adrian  2012-10-23 17:53:40  host: public91534.xdsl.centertel.pl

    Usługodawcy powinni skupić swoją uwagę na polepszeniu dostępu do usług, niż ścigać się z ofertami.

  • 0

    31.  2012-10-23 18:34:10

    30, płacą wam dodatkowo za takie głupoty? Jeśli by tak było, to wy w Orange mielibyście przerąbane, bo macie NAJGORZEJ DZIAŁAJĄCĄ sieć w Polsce

  • 0

    32. ~  2012-10-23 19:58:56  host: z09-03.opera-mini.net

    @diwnocośtam. No wiesz właśnie orange i t mobile są jedynymi sieciami które mają zasięg 3G w mojej zabitej duchami wiosce. Oczywiście w ramach wspólnego projektu NetWorkS.

  • 0

    33.  2012-10-23 20:56:44

    heloł. czemu to nie jest newsem dnia?? nikt nie zrobił takiej oferty w mixie. Nikt nie ma teraz tak fajnego mixa. nikt z operatorów od dawna nawet nie odświeżył porzadnie swojej oferty mix!

  • 0

    34.  2012-10-23 20:59:43

    jak ktoś napisał, dzieki allegro, mamy za 72 zł miesięczie No limit ;) i mamy swobodę jak na karcie, zamiast korzystania z abonamentu. Dla mnie bomba. Chociaż sam nie wezmę bo duzo mniej dzwonię i oferta na kartę jest wystarczająca ;)

  • 0

    35.  2012-10-23 21:00:50

    a ogólnie to plus mnie ostatnio bardzo pozytywnie zaskakuje. najpierw karta, teraz miks, cały czas jako pierwsi a reszta kopiuje albo ma zamiar :D ciekawe czy play skopiuje oferte w mixie. Mam nadzieje. Bo u nich w mix już dawno nic ciekawego sie nie działo :(

  • 0

    36. ~  2012-10-23 21:07:31  host: z08-11.opera-mini.net

    jezeli obecnie mam mix4duo to moge przejsc na mix6 i czy to platne jest?

  • 0

    37. ~  2012-10-24 09:36:30  host: abjx171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    KAPITALNA OFERTA! Dzięki opcji 5zł/dzień

  • 0

    38. ~  2012-10-24 09:54:15  host: z51-09.opera-mini.net

    37, co Ty pleciesz? Ofertę na 5 dni to zauważyłeś? :-D

  • 0

    39. ~  2012-10-24 10:18:46  host: afor151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ładuje za 15 odsprzedaje minuty do playja za 30żł i telefon mamm za darmo nawet sztucznego ruchu przy takim rucu mi nie zarzucą a do tego jeszcze mogę dzwonić

  • 0

    40. ~  2012-10-24 11:18:51  host: dne196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta świetna wg mnie bo już za 90zł można mieć no limit ale jak nie potrzebujesz tyle dzwonić to nie włączasz i obniżasz koszt telefonu więc nie jesteś uwiązany przez rok stałą opłatą, do tego w mixie dostaje się telefon, fakt że raczej badziewny ale zawsze to kolejne 200zł no i na koniec coś dla osób pracujących za granicą- w abo połączenia w roamingu są płatne dodatkowo a tu kasa schodzi z konta więc mix nagle zrobił się bardzo kuszącą ofertą. Ciekawe co na to play i inni??

  • 0

    41. ~gmozabijadna  2012-10-24 16:13:02  host: 108-83-125-174.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

    Tyle operatorow w polsce I zadnego prostego i taniego planu, tu w chicago mam wszystko nielimitowane wlaczajac szybki intgernet 4 mb za 45 dolarow z firmy straight talk, kiedy w polsce kuhwa zrobia nielimitowany szybki internet?

  • 0

    42. ~kalifar  2012-10-24 23:38:55  host: abbz135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    osoby, które mają starsze taryfy niż MIX VI nie mogą wziąć udziału w promocji bo nie ma możliwości przejścia na nowszą taryfę. Jedyną opcją jest podpisać nową umowę z plusem.

  • 0

    43. ~merlin  2012-10-28 00:28:53  host: nat1.mnc.pl

    @kalifar chyba cie popieściło chłopczyku, można przejść z starszej taryfy na nową tylko to kosztuje 25zł

  • 0

    44. ~mariusz  2012-11-09 14:41:25  host: 178-37-146-29.adsl.inetia.pl

    43 - tak jest ze zmianą z IV na V, z V na VI nie ma możliwości zmiany...

Dodaj swoją opinię