Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości No-limit i 5 GB transferu za 39 zł w ofercie nju mobile

No-limit i 5 GB transferu za 39 zł w ofercie nju mobile

Piszemy o tym pierwsi LuiN 24 Lipca 2015 12:20

25 4

Do klientów nju mobile korzystających z oferty jeden na wszystko rozsyłana jest informacja o zwiększeniu miesięcznego pakietu danych z 2 GB do 5 GB. Cena usługi nie zmienia się.

W ramach promocji jeden na wszystko klienci nju mobile z rachunkiem do tej pory otrzymywali za 39 zł miesięcznie nielimitowane krajowe rozmowy na komórki i numery stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS i MMS oraz 2 GB transferu. 28 sierpnia pakiet danych zostanie zwiększony do 5 GB.

Zmiana w regulaminie dotyczy wyłącznie punktów poświęconych transmisji danych. Po wykorzystaniu 5 GB transferu nakładany będzie "lejek" do 64 Kb/s (wcześniej 16 Kb/s) i nie będą naliczane opłaty. Niewykorzystany transfer nie przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy.




Cynk podesłał Wujek Żurek - dziękujemy!

Jak oceniasz ofertę "jeden na wszystko" za 39 zł z 5 GB transferu w nju mobile?

Bardzo atrakcyjna
50.94%
Atrakcyjna
29.46%
Nie wyróżnia się
9.04%
Mało atrakcyjna
3.76%
Bardzo mało atrakcyjna
6.10%
Nie mam zdania
0.70%

Wszystkich głosujących: 852


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: jeden na wszystko | nju mobile

w sumie: 117
  • 1

    104. ~  2015-07-26 16:15:05  host: n05-06-05.opera-mini.net

    1o3).
    nie znamy osobiście ,,winowajców" czy odłączonych od matrixa, więc trudno dać wiarę, że uczciwie gadał. Ale... gdy ktoś jest niewinny - to pomyśl sam; co o takim operatorze pomyśli poszkodowany? nie rzuci tego ze złości w cholerę? * Calm7.

  • -2

    105. ~  2015-07-26 16:48:21  host: azg103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2 GB nie wykorzystuję, a co tu zrobić z 5...

  • -2

    106.  2015-07-26 16:56:21

    1o5).
    Przecież to jest proste!
    Dogadaj się ze znajomym, i weż drugi numer - niech wykorzystuje na nim net
    :-)

  • 2

    107. ~pabloki  2015-07-26 17:12:54  host: 188.146.77.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    103. tak , więcej wyłączeń jest w pre paid bo niezarejestrowana karta i łatwośc zerwania umowy przez operatora. sms i koniec aktywności karty. no limit na karte to także łatwe pole do nadużyć. z drugiej strony no limit no no limit i nie ma definicji naduzycie, np. wysłanie 50 sms o tej samej treści do odbiorcow po aktywacji karty sim (operator widzi tylko bajty-tyle samo) i już system bierze jako naduzycie telekom spam- potem oświadczenie , reklamacja... w sumie 35 dni brak możliwości korzystania z numeru. a potem niespodzianka: wysłano 30 sms do 15 odbiorców o spotkaniu i... wyłaczenie usługi , znów reklamacja. wykorzystano środki i karta MNP.

  • 2

    108. ~pabloki  2015-07-26 17:14:02  host: 188.146.77.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    103 słyszałem tez że wyłaczono numer po 1000 minut .

  • 1

    109. ~dynamic  2015-07-26 17:36:14  host: 188.146.82.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    5 gb to chyba dzinnny limit? jak tak, to ok.

  • -1

    110.  2015-07-26 19:22:18

    @102: Jak byłem z żoną na etapie przedmałżeńskim, to gdy byliśmy w różnych miejscowościach, co się zdarzało przez kilka dni w każdym tygodniu, potrafiliśmy rozmawiać wieczorami po 4 godziny. Codziennie. Nie twierdź więc, że kilka godzin z jednym numerem i w trakcie jednego połączenia, to jest niemożliwe. Na własnym przykładzie wiem, że się da. Teraz miesięcznie nie wygaduję tyle, ile wtedy rozmawiałem w ciągu jednego dnia.

  • -1

    111. ~NG  2015-07-26 19:48:46  host: host-168-133.prnet.pl

    Na chwilę obecną najlepsza oferta dająca wszystko, czego trzeba w smartfonie! Brawo. Czekamy na ruch: to samo co nju, ale za 29zł i na kartę.

  • 1

    112. ~  2015-07-26 21:41:35  host: abnr62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @111
    eeee Virgin ma to od dawna na co ty czekasz?

  • -1

    113. ~  2015-07-26 21:53:57  host: n23-02-03.opera-mini.net

    @112, w Virgin są mmsy? Pierwsze słyszę.

  • -1

    114.  2015-07-26 22:16:46

    Czekamy na ruch nju buzz. W tej kwestii.

  • 1

    115. ~  2015-07-26 22:35:43  host: abnr62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @133
    no za 10zł mniej i to w ofercie na kartę to chyba te mmsy można przeboleć?

  • 1

    116.  2015-07-27 12:38:09

    @ 113 10 zł masz taniej ,a ten jęczy o te mmsy i tak na miesiąc wyślesz ich max 3

  • 0

    117.  2015-07-27 13:39:34

    No cóż... Jakby mieli w cenie 25 MMS-ów, też by jęczał ;-) Ja długo przekonywałem siostrę, ze nie opłaca jej się brać za 10 zł nielimitowanych stacjonarnych, skoro historycznie wydaje na połączenia ze stacjonarnymi nie więcej niż 4 złote ;-)

  • 0

    118. ~Marcin24  2015-07-27 18:27:21  host: aaud118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nikt chyba nie zauważył jednej rzeczy. Mianowicie po wykorzystaniu 5 GB mamy lejek 64 kb/s! Fakt faktem wykorzystać 5 GB nie jest łatwo, ale do tej pory tak szybkiego lejka nikt nie oferował.
    Jest co prawda lejek w RBM ale po LTE 2 Gb/s

  • 0

    119.  2015-07-27 21:56:54

    118).
    do 64, a nie 64
    :-D

  • 0

    120. ~macc  2015-07-28 15:50:26  host: public-gprs517351.centertel.pl

    a moze nju wprowadzi trzeci numer do konta za +9zł?

  • 1

    121. ~Marcin >30  2015-07-28 21:56:53  host: bmo173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @118. ~Marcin24
    Fakt, na smartfonie czy telefonie 5 GB to sporo, ja natomiast podłączam kablem swoją Nokię 6700 do laptopa i korzystam z netu, więc większy limit się przyda. Z no-limitu głosowego wykorzystuję średnio miesięcznie 22-28 godzin, więc na NJU nie mogę narzekać. W sieci Orange od roku 2000, nikt mi jeszcze nigdy rozmowy nie przerwał z powodu zbyt długiego czasu trwania.

  • 0

    122. ~  2015-09-06 18:21:16  host: abal6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    113@ kto dzisiaj wysyła mmsy, ja przez 13 lat posiadania telefonu wysłałem ich może kilkanaście więc jak dla mnie temat nie istnieje. 105@ czasami się przydaje, mi też wystarcza 2gb ale ostatnio jak mi padła neostrada to podłączyłem telefon pod lapka i zużyłem przez 1dzień 1 gb i to bez oglądania filmów i słuchania muzyki, więc lepiej mieć większy pakiet niż za mały :)

  • 0

    123.  2015-09-06 18:57:06

    122 - mój znajomy wysyła bardzo dużo mmsów, nawet więcej niż esemesów, więc pytanie jest trochę nietrafione. Mnie na przykład wystarczą tanie rozmowy wszędzie ( ze stacjonarnymi), oraz dość spory pakiet internetowy z obowiązkowym lejkiem. Kompletna oferta ma jednak uwzględniać wszystkie możliwości korzystania i tyle w temacie.

Dodaj swoją opinię