Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości No-limit i 4 GB za 39,99 zł w Play

No-limit i 4 GB za 39,99 zł w Play

orson_dzi 3 Czerwca 2015 23:08

11 18

Play wprowadził nową wersję promocji dla osób przenoszących numer lub dokupujących kolejny w sieci.






W ofercie Formuła Unlimited w ofercie bez telefonu, w zależności od wysokości abonamentu, klienci otrzymają:
  • nielimitowane rozmowy i SMS-y w Play i 2,25 GB danych za 9,99 zł,
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y w Play i 3,25 GB danych za 29,99 zł,
  • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci i 4,25 GB danych za 39,99 zł.

W ramach promocji umowa jest zawierana na okres 6 miesięcy. Oferta dotyczy wyłącznie zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego.

Zobacz: Regulamin Promocji FORMUŁA UNLIMITED Tylko SIM na 6 miesięcy w Sklepie internetowym

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 98
  • 0

    105.  2015-06-05 08:07:11

    Jeśli ktoś potrzebuje dużo Internetu to lepiej wybrać taryfe Smart w Orange. Jak się tam doładuje 100 na sto dni przez Internet to dostaniemy 15 GB i 10 zł na konto główne bonusu. Następnie wykupujemy nielimitowane rozmowy i sms do kom. za 30 na 31 dni. W ten sposób mamy no limit i 5gb za 33.33 na miesiąc, do tego na 3 miesiące mamy do wykorzystania dodatkowe 20 zł na co chcemy, a niewykorzystane gb przechodzą na następny cykl po ponownym doładowaniu w trakcie tych 100 dni.

  • 0

    107. ~poszukiwaxz  2015-06-05 08:38:38  host: acwn220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poda ktoś linka do oferty ? Na ich stronie nigdzie nie ma

  • -1

    108. ~M36  2015-06-05 08:55:42  host: 89-74-65-226.dynamic.chello.pl

    @LTE - Widzisz ludzie tutaj piszą że oferta Mini Max jest, naj, naj, naj .
    Jeśli większość Polaków w tym kraju sądzi że płacenie 47 zł (Mini max ze wszystkim) Play zamiast 29 zł Virgin (bez mms w której jest po 0,25gr) jest opłacalne , to ja się nie dziwę dlaczego tylu Polaków ma problemy finansowe . W skali roku mamy 216 zł w kieszeni . Oczywiście nawet jeśli ktoś wysyła jeszcze mms na komórkę , zawsze można doliczyć kilka złotych do podstawy pakietu . Proszę Państwa , tak czy inaczej kasa zostaje w kieszeni .
    @playonline - Oczywiście że Play się nie opłacam . Za to Virgin jest instytucją charytatywną i dopłacają do mnie :D
    Polityka finansowa Play jest prosta . Nasi klienci zapłacą za piękne reklamy w TV :) Czasem się zastanawiam czy kiedy otworzę lodówkę, to nie wyskoczy z niej jakiś celebryta i nie powie że FORMUŁA PLAY jest tym co jest naj . Ja dziękuję ja już nie będę za to płacił . Jeśli ktoś chce fundować im drogie kampanie , proszę bardzo to jest wasz wybór .
    Sprawa jest prosta . Ja matematyki nie będę tutaj uczył . Każdy ma swój rozum i każdy wybiera to co uważa dla siebie za dobre . Warto jednak czasem przemyśleć sprawę , to czy nasze lenistwo ( sprawa przeniesienia numeru do kogoś innego ) jest opłacalne . Tyle i aż tyle . Dziękuję i proszę mnie nie gnoić w komentarzach :) Możemy się nie zgadzać ale róbmy to pięknie . ;)

  • 0

    109. ~p  2015-06-05 09:06:54  host: n06-02-07.opera-mini.net

    Lajt mobile - ci to mają ofertę
    :-)

  • 0

    110. ~Piotr  2015-06-05 09:12:14  host: 78.10.172.140

    ja nie rozumiem do końca czemu operatorzy korzystający z sieci innych potrafią mieć lepsze oferty - virgil za 29 zł - niż posiadający nadajniki - play z minimax 47 zł. To wynajmujący powinni mieć droższe usługi. Z virgil zresztą play też ma zysk, bo na jego sieci działa.

  • 1

    111.  2015-06-05 09:28:16

    @110 Operatorzy wirtualni zatrudniają garstkę pracowników. nie prowadza punktów obsługowych, nie ponoszą ryzyka, bo maja oferty prepaid, nie subsydiują sprzętu, nie utrzymują infrastruktury itp. Jeśli op wirtualny przynosi chociaż mały zysk to już opłaca się go utrzymywać.

  • 0

    112. ~Calm7  2015-06-05 09:36:58  host: abah178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @110). W Wirgin Mobile masz 29 zł w pakiecie, w Mini Max nie.

  • 1

    113.  2015-06-05 09:58:02

    Rbm na kartę daje dalej no limit połączenia sms mms i 2,4 netu za 24 zł,a Wy tylko virgin albo mini max

  • -2

    114.  2015-06-05 10:23:56

    Regulamin w końcu przejrzałem... No brawo Plej! Nawet te esemesy/ememesy są dodatkowo płatne 10 zł po pierwszym darmowym miesiącu ;-)
    Nareszcie Plej stał się normalnym operatorem!

  • 0

    115.  2015-06-05 10:28:28

    Lajtowy no limit FULL - Połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych /SMSy/MMSy do wszystkich krajowych sieci komórkowych, Transfer danych 4 GB LTE (jak wykorzystasz 4 GB, Internet działa dalej, tylko zwalnia do prędkości 32 kbit/s) Bez limitu 37,00 zł

  • 0

    116. ~LTE  2015-06-05 11:33:09  host: 37.31.12.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @115, Po co się pakować w to, jak w Virigin Mobile mam to samo i ze stacjonarnymi za 19,33 zł na 3 miesiące płacąc PayPal.

  • -1

    117. ~klient  2015-06-05 12:50:15  host: 188.146.80.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Logika w wykonaniu play: rozmowy nielimitowane do wszystkich, ale za połączenia ze stacjonarnymi dopłać do abonamentu. Urząd ochrony konsumenta powinien przyjrzeć się słowom nielimitowane rozmowy, albo przynajmniej doprowadzić do tego by w reklamach było mówione "połączenia stacjonarne nie wchodzą w skład abonamentu"

  • -1

    118. ~Pabloki  2015-06-05 20:20:15  host: n28-03-02.opera-mini.net

    @102 oplaty aktywacyjne sa dobrym zrodlem dochodow operatorow

    @108 a co nie wiesz ze wiedza ekonomiczna polakow jest na miernym poziomie.

  • -2

    119. ~iPlus vel ciekawy  2015-06-06 07:51:27  host: n05-10-06.opera-mini.net

    nie wiem co sie dzieje z play ze jest taki drogi. To ich do niczego dobrego nie doprowadzi. Musza obnizyc ceny do poziomu konkurencji a nawet nizej czyli tak o 30%. Inaczej upadna. Sam od nich odeszlem bo byli za drodzy. Jestem teraz w Orange i jest super i w koncu nie rozlancza mi polaczen

  • 1

    120. ~@21  2015-06-06 09:05:14  host: 85.219.163.130

    przeczytajciew dokładnie na play.pl, w tym za 39,99 sa rozmowy na kom bez limitu i stacjonarne również.... kazdy tu to lepszy... !!

  • -2

    121.  2015-06-06 12:49:42

    120 - gdzie? Bo ja nie znalazłem opisu tej oferty. Ciekawe, czy jeśli abonent Plej po terminie zapłaci - zostanie obciążony opłatą dodatkową 5,99 i odsetkami?

  • 0

    122. ~julcia  2015-06-11 15:00:20  host: 088156134107.dynamic-ww-3.vectranet.pl

    Ja z cała odpowiedzialnością mogę wam polecic ofertę heyah. Za 14,99 zł macie 2 GB internetu i nielimitoane smsy i mmsy . Jak dla mnie to w 100 % wystarcza :) Pozdraiwam.

  • 0

    123. ~mercii  2015-06-11 18:28:01  host: 89-78-12-206.dynamic.chello.pl

    @21 troche kpina to co piszesz, juz heyah jest tansza, tam masz przynajmniej gwarancje ze za rozmowy ze wszystkim nie zaplacisz 29,99 zł, a w play mozesz sie latwo przejachac, akurat miałem ta oferte a pozniej rachunki 2 razy tyle, dziekuje bardzo

  • 0

    124. ~pawel  2015-06-12 08:58:07  host: agrp9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko po co się pakować do nich na 6 miesięcy skoro można wziąć lepsze opcje na kartę albo takie abo z którego można w każdej chwili zrezygnować jak heyah ma np.

  • 0

    125. ~murgrabia_wszechrzeczy  2015-06-12 17:55:33  host: 89-65-156-103.dynamic.chello.pl

    Powiem szczerze, że słabo trochę, lepiej wziąć sobie prepaida. Chociażby w heyah, gdzie za 10 zł mniej jest porównywalna opcja, w dodatku z facebookiem za darmo.

Dodaj swoją opinię