Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości njumobile uruchamia usługę roamingową "Jak w kraju"

njumobile uruchamia usługę roamingową "Jak w kraju"

orson_dzi 23 Marca 2015 12:44

15 2

Od dzisiaj abonenci nju mobile mogą obniżyć koszty połączeń roamingowych dzięki usłudze Jak w kraju.






Jak w kraju, to usługa znana już abonentom sieci Orange. Dzięki niej koszty połączeń wykonywanych w I strefie Eurotaryfy (kraje Unii Europejskiej) są rozliczane według stawek za połączenia krajowe:
  • 0,19 zł za minutę połączenia wychodzącego (naliczanie minutowe),
  • 0,19 zł za minutę połączenia przychodzącego (naliczanie sekundowe),
  • 0,09 zł za wysłaną wiadomość SMS.

Usługę można uruchomić na 3, 7 lub 14 dni, w cenie kolejno 6 zł (SMS o treści AKT 3 pod numer 80255), 10 zł (AKT 7) i 15 zł (AKT 14). Oprócz SMS-a, Jak w kraju można uruchomić po zalogowaniu się na swoje konto w portalu internetowym njumobile lub podczas rozmowy z konsultantem infolinii pod numerem *620.

Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: njumobile | jak w kraju

w sumie: 41
  • 2

    23. ~Spajro  2015-03-23 15:51:58  host: 81.219.84.18

    @22 przelicz sobie ile Cie będzie te 10zł na tydzień kosztowało, jak będziesz wtedy dzwonił dużo więcej i sobie porównaj.

    Załóżmy 100 minut : 100 * 0,19 = 19zł +10zł = 29zł.
    100 minut bez usługi : 100 * 0,97(?) = 97zł.

    Jak Ty nie umiesz zobaczyć w tym jakiejś promocji to ja nie wiem jak sobie radzisz w życiu imho.

    PS. To są randomowe cyfry. Są jakieś limity minut ???

  • -1

    24. ~aaa  2015-03-23 15:54:08  host: 94-240-36-118.lukman.pl

    szkoda, że oferta nie dotyczy korzystających z oferty na kartę :( tak samo w Orange. z oferty nie mogą korzystać korzystający z prepaid.

  • -1

    25. ~  2015-03-23 15:59:17  host: user-94-254-193-32.play-internet.pl

    A Play dalej zdziera najwięcej na połączeniach międzynarodowych.

  • 0

    26. ~  2015-03-23 16:09:25  host: 83.218.104.78

    do 23: jesteś pracownikiem nju czy coś? No ok - jakby oferta była skonstruowana tak że np za 6zł jest 30 min w UE albo np za 6zł na 3 dni w ramach opłaty aktywacyjnej rozmowy przychodzące z UE (jak jesteś poza Polską w którymś z krajów UE) rozmowy przychodzące były by gratis na te 3 dni to oferta byłaby ok - a tak to taki pusty abonament z natury rzeczy mi się nie podoba - po prostu.

  • 0

    27. ~  2015-03-23 16:16:01  host: 83.218.104.78

    jeszcze jedno w regulaminie pisze wyraźnie: "14. Połączenia głosowe w ramach Usługi rozliczane są w sposób następujący:
    - Połączenia wychodzące rozliczane są co 1 minutę, za każdą rozpoczętą minutę połączenia,
    - Połączenia przychodzące rozliczane są co sekundę, za każdą rozpoczętą sekundę połączenia." a Pani na czacie nju ostro mi wmawiała że rozmowy wychodzące z UE są naliczane tak jak UE nakazuje, czyli za pierwsze 30 sekund 1/2 stawki minutowej a potem od 31 sekundy naliczanie sekundowe - więc kto lub co tu kłamie? regulamin czy konsultantka?? Wie ktoś?

  • 0

    28.  2015-03-23 16:27:08

    @27, bo w cenniku roamingowym tak właśnie jest. To natomiast jest promocja roamingowa, która (niestety) może charakteryzować się swoimi "właściwościami".

  • 1

    29. ~Spajro  2015-03-23 16:31:45  host: 81.219.84.18

    @26 Nie jestem akurat pracownikiem Nju tak się składa. Matematycznie Ci wyjaśniłem w jaki sposób oferta będzie dla osoby X korzystna. To, że Tobie się nie podoba to Twoje zdanie. Jeśli jest dla Ciebie niekorzystna - ok, rozumiemy. Tylko pisanie, że oferta jest zła i niedobra bo w zeszłym roku ktoś miał coś lepszego jest troszkę bez sensu.

  • 0

    30. ~  2015-03-23 16:36:42  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    Dobrze, ze ktos z dużych opow rusza te wysokie ceny. Można sie spodziewać, że pójdą za tym kolejni.

  • -2

    31. ~hans  2015-03-23 16:45:57  host: user-94-254-133-47.play-internet.pl

    @ 23 - inaczej też można: Ty 100 minut = 29 zł - ja 17 zł w Virgin lub Ty 300 minut (2 tyg) = 72 zł - ja 51 zł...

  • 1

    32.  2015-03-23 17:07:32

    @31 jak Ty liczysz tą stawkę Virgin bo jakoś nie jestem w temacie.

  • 1

    33.  2015-03-23 17:14:44

    do 31: hans - no właśnie - ja też nie jestem w temacie. W jakiej taryfie i gdzie można znaleźć stawkę taką jak Ty piszesz czyli 17gr/min brutto w roamingu międzynarodowym z krajów UE?? no i jakie jest naliczenie?

  • 0

    34. ~Spajro  2015-03-23 17:29:16  host: 81.219.84.18

    @31 Mówimy o Nju, a nie o tym co jest w Virginie.

  • 1

    35.  2015-03-23 17:38:56

    Pewnie ma na myśli "starą" taryfę "Bez kompromisów", przy uwzględnieniu 50% bonusu do doładowania. 25 gr za odebrane połączenie (cennikowo w roamingu).

  • 1

    36.  2015-03-23 22:37:30

    ale dziecinada... od 3, 7 czy 14min. roamingu sie juz opłaca...

  • 0

    37.  2015-03-24 01:20:57

    Widzę są nawet asy co gulają po Berlinie z Nju i sypią ojro na prawo i lewo. To dopiero prestiż. :) Nie to co ta gimbaza. Panisko jest panisko i ma roming w Nju. :)

  • 0

    38. ~Marek  2015-03-24 03:23:35  host: n15-09-06.opera-mini.net

    Ostatnie 8 miesięcy gdzie da się jeszcze wycisnąć kasę z roamingu UE udając dobroczyńcę dzięki promocji. Czekam na grudzień z utęsknieniem.

  • 0

    39. ~piotrM  2015-03-24 10:22:00  host: jzd113.internetdsl.tpnet.pl

    słoneczny: A Ty w czym masz problem? Tak, mam nju jako 2 kartę w telefonie, bo nie zawsze chcę lub mogę zadzwonić z nr firmowego który jest obecnie w Plusie.

  • 0

    40.  2015-03-24 11:30:25

    Ale promocja, że ja cię nie mogę. Kiedy w końcu Polskie Telekomy nauczą się, że ludzie potrzebują tańszych rozmów w roamingu. jak to jest, że jak mój kolega z Polski przyjeżdża do mnie do USA ze swoja kartą i telefonem z Orange, to za minutę rozmów do mnie (USA) płaci ponad 5 złotych, a ja, jak jestem w Polsce z moją kartą z USA (TMobile), to płacę zawsze tylko 20 centów. Internet i smsy w roamingu mam za darmo. Okazuje się, że jest to taniej niż ludzie często mają w Polsce w abonamentach. To jest chore.

  • 0

    41. ~  2015-03-30 02:59:19  host: apn-46-215-214-160.dynamic.gprs.plus.pl

    Ktos tu pisal o wczasach za 1100 zl na 7 dni.
    Ja za 1200 zl jade 14 maja az na 2 tygodnie, a w pazdzierniku wpadam do kumpla ktury mieszka we Wloszech i za 900 zl tez mam kolejne 2 tygodnie balowania.
    Mam nadzieje ze szef mi da tyle wolnego bo pasuje sie zregenerowac.

  • 0

    42. ~  2015-03-30 20:23:24  host: 46.115.6.42

    41@ może da Ci też słownik, KTURY na pewno Ci się przyda....

Dodaj swoją opinię