Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile z powerbankiem Nokii

nju mobile z powerbankiem Nokii

orson_dzi 3 Lutego 2015 09:20

7 4
nju powerbank Na stronie njumobile.pl jest dostępna nowa promocja - prezent od nju, w ramach której klient otrzymuje powerbank Nokia z grafiką nju mobile.

Aby otrzymać prezent należy złożyć zamówienie na nową umowę nju z rachunkiem, a następnie wpisać numer zamówienia na stronie www.njumobile.pl/oferta/prezent i wybrać kolor powerbanku.

Prezent zostanie wysłany w terminie 30 dni kalendarzowych od daty rozpoczęcia świadczenia usług w ofercie nju z rachunkiem. Promocja trwa do 15 lutego.

Zobacz: Regulamin promocji



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile | powerbank

w sumie: 37
  • 0

    18.  2015-02-03 11:38:33

    15 - nie trzeba mieć konta, wystarczy wydrukować fakturę i zapłacić normalnie na przykład w placówce poczty polskiej.

  • 0

    19. ~Adas  2015-02-03 11:42:04  host: 195-241-163-16.ip.telfort.nl

    Promocja trwa do 15 lute. ?

  • 1

    20.  2015-02-03 11:42:23

    @18 jasne, skoro masz tyle czasu żeby faktury płacić na poczcie...

  • 1

    21. ~  2015-02-03 11:47:24  host: user-188-33-184-90.play-internet.pl

    @20, @15: Można zapłacić również w punktach opłat np. przy okazji zakupów w sieciach handlowych, salonikach prasowych, itp. Wtedy nie tracisz czasu na stanie w kolejkach na poczcie.

  • 1

    22. ~  2015-02-03 12:08:08  host: user-188-33-184-90.play-internet.pl

    Czy ta promocja dotyczy wszystkich ofert w ramach "NJU z rachunkiem"? Jeżeli wybiorę np. usługę "do komórkowych za 19zł", to się kwalifikuje do odbioru powerbanku?

  • 1

    23. ~Mariusz32  2015-02-03 12:15:28  host: aeod200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe kiedy w NJU na kartę poprawią ofertę internetową? Mamy tylko jeden pakiet 350 MB za 7 zł lub... 3 GB za 19 zł. Nie każdy potrzebuje tak dużego pakietu a konkurencja RBM ma aż dwa ciekawe pakiety 300 MB za 5 zł i 1 GB za 9 zł.
    Brak pakietów internetowych (poza jednym) w NJU to najsłabsze ogniwo tej sieci. Wiele osób decyduje się na RBM choćby ze wzgledu na drogi dostęp do mniejszych pakietów w NJU.

  • 0

    24.  2015-02-03 12:21:08

    20 - we wcześniejszym komentarzu napisałem jak się płaci rachunki,faktury, przypomnę, usługa polecenie zapłaty.

  • -1

    25.  2015-02-03 12:26:18

    @23 - przecież to logiczne, że pakiet 3GB za 19 zł (przecież to tanio...) jest tam celowo i nie ma nic pomiędzy 350MB. NJU to tania oferta od Orange, zatem taki rozstrzał z tylko dwoma akietami pozwala im więcej zarobić (bo trzeba wziąć poprawkę na dzwoniących setki minut za nie więcej niż 19 zł...). Operatora nie bronię, tylko tłumaczę logikę postępowania.

  • 2

    26. ~skalarek  2015-02-03 12:38:47  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Włączę się do dyskusji: Sam przeszedłem z nju do RBM właśnie ze względu na pakiet 2GB w abonamencie oraz telefon po kosztach w sprzedaży detalicznej rozłożony na raty. Moim zdaniem tych dwóch rzeczy brakuje w ofercie nju.

  • 2

    27. ~  2015-02-03 12:51:35  host: user-109-243-144-242.play-internet.pl

    @25 Jesteś pewien? Jak przejrzałeś tak skryte interesy operatora? Szacunek. Geniusz, po prosu geniusz. Dziękujemy, bez ciebie żylibyśmy w ciemnocie i zacofaniu.

  • 1

    28.  2015-02-03 13:03:20

    Nju na abonament jest drogie i dlatego muszą wciskać te gadżety. Prepaid bez abonamentu jest tańszy, ale nie każdy umie liczyć.

  • 0

    29. ~zxc  2015-02-03 13:11:18  host: user-31-175-75-150.play-internet.pl

    @13 orson budzimy sie juz 13! :) w ramach któreJ a noe które :)

  • 0

    30.  2015-02-03 13:38:30

    @29 Już jest ;)

  • 2

    31. ~ziutasek  2015-02-03 14:03:59  host: bmc127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli mam włączone "do komórkowych za 19 zł" w nju na kartę to jak bym dzwonił tylko na stacjonarne to zapłacę max 10zł czy więcej ???
    ps. szukam oferty dla babci która dzwoni tylko na stacjonarne ;-) Jaki prosty telefonik z czytelnym wyświetlaczem, znośnym aparatem, radiem i latarką polecacie dla emeryta ? Coś przebije samsung S5611 ?

  • 1

    32.  2015-02-03 14:18:54

    Jak ktoś chce fakturę to zazwyczaj podpisuje umowę w salonie i chce mieć obsługę w salonie i z natury rzeczy nie korzysta z nju. W nju jest bardzo tanio ale kosztem właśnie tych "przywilejów". Nju tnie koszty i jest to zrozumiałe i naturalne.

  • 0

    33.  2015-02-03 14:26:41

    No a kiedy będzie njus o przedłużeniu nielimitowanego LTE?

  • -1

    34. ~dilit  2015-02-03 15:07:08  host: 85-222-110-28.dynamic.chello.pl

    @skalarek
    Co to za oferta w RBM? Na ichniej stronie nie ma oferty z 2GB transferu.

  • 0

    35.  2015-02-03 15:42:22

    31 - nju z rachunkiem usługa do komórkowych >> http://tlp.is/59f
    lub nju na kartę usługa miesio19 >> http://tlp.is/4ml

  • 0

    36.  2015-02-03 16:48:53

    @ziutasek (31), będzie tak, jak napisałeś.

  • 0

    37. ~skalarek  2015-02-04 23:19:11  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    No właśnie tej oferty już nie ma :) Ciekawe bo dwie oferty z telefonem Heyah Non-stop i RBM zniknęły z rynku chociaż w chwili powstania miały być lepszą odpowiedzią na nju.

Dodaj swoją opinię