Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile z kuponem na zabawki

nju mobile z kuponem na zabawki

LuiN 8 Maja 2013 11:34

6 7
W ramach promocji na Grouponie do umowy nju mobile na czas nieokreślony dodawany jest bon o wartości 150 zł na zakupy w sklepie Toys4Boys.

Umowa zawierana jest na standardowych warunkach, czyli na czas nieokreślony z abonamentem za 9 zł miesięcznie. Jedna osoba może wykupić maksymalnie dwa groupony, których cena wynosi 9 zł za sztukę i obejmuje dostarczenie karty SIM i dokumentów kurierem.

Bon na zakupy w Toys4Boys przyznawany jest w czasie 14 dni od momentu aktywacji karty SIM i wypełnienia formularza na stronie sieci. Szczegóły oferty znaleźć można pod tym adresem.


Źródło tekstu: Groupon     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 34
  • 1

    16. ~Berni  2013-05-08 13:21:14  host: 195.245.213.9

    Przyłączam sie do pytania. Gdzie wpisać ten numer zamówienia i kod grupponu ktoś wie?

  • 1

    17. ~Lord  2013-05-08 13:22:52  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    już nie gadają 29 zł ? :) tylko 9 zł ? :) licznik słabo bije z 29 zł więc teraz gadają że można też 9 zł :)

  • 1

    19. ~wds  2013-05-08 15:00:28  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    18. a co play ma wspólnego z tym newsem?

  • 0

    20. ~  2013-05-08 16:48:59  host: 77-255-3-83.adsl.inetia.pl

    @17 - to nie tak. Podkreslanie możliwości zapłącenia mniej niż 29 zł, co najmniej 9 zł jest tym, co wyróżnia tę ofertę od np. (Play) Red Bulla, to logiczne, że po zaprezentowaniu tamtej, podkreslane będą (korzystne) różnice.

  • 0

    21. ~ulalala  2013-05-08 20:59:31  host: cpc11-finc11-2-0-cust437.4-2.cable.virginmedia.com

    no to se kupicie antystresowe cycuszki atomizez trawelo i długopis z wiatraczkiem i orgazmator... promocja godna orżnąć

  • 0

    22. ~M2M  2013-05-09 00:16:27  host: 178-37-213-170.adsl.inetia.pl

    Czy można skorzystać z oferty jak złożylem zamówienie 5go maja? Czy bon można wydać jednorazowo czy może być potraktowany jako rabat na droższy niż 150zł towar?

  • 0

    23.  2013-05-09 07:29:07

    TU JEST HACZYK!!! UWAGA!!! OSOBY PRZENOSZĄCE NUMER Z INNYCH SIECI DO NJUMOBILE!!!!! UWAŻAJCIE NIE UZYWAJĆIE NUUMERU TYMCZASOWEGO. TEN NUMER NIE OBEJUJĄ NIELIMITOWANE OPCJE. NIE ZNAJDZIECIE TYCH INFORMACJI NA STRONIE GŁOWNEJ. DOPIERO PO ZAREJESTROWANIU KONTA PO JAKIMŚ CZASIE POJAWI SIE WAM W OPCJI www.njumobile.pl/mojekonto/moja-oferta a oto treść nju zerowy Jest to tymczasowy plan taryfowy obowiązujący do czasu przeniesienia numeru docelowego od innego operatora (nie dłużej niż 6 miesięcy dla przejscia z oferty na abonament lub 1 miesiąc dla przejścia z oferty na kartę). W tym planie nie obowiązują warunki promocyjne oferty czyli: nielimitowane rozmowy do sieci krajowych po wykorzystaniu 29 zł nielimitowane SMSy i MMSy po wykorzystaniu 9 zł nielimitowany internet po wykorzystaniu 19 zł nie obowiązuje także minimalna kwota rachunku. Korzystasz ze standardowego cennika usług w nju z rachunkiem. cena za minutę 0,19 zł cena za SMS 0,09 zł cena za MMS 0,19 zł cena za 1 MB 0,19 zł (taktowanie co 100 kB)

  • 0

    24. ~Takeszi  2013-05-09 08:01:25  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @23- ładny mi haczyk. Standardowa procedura.

  • 0

    25.  2013-05-09 09:43:36

    Byle jaka marka (nju) promuje się ze sklepem sprzedającym śmieciowe durnostrojki. Do tego oferta z haczykami. Super. Gratuluję startu i wyboru rynku docelowego.

  • 0

    26. ~Voltare  2013-05-09 11:36:17  host: eml210.internetdsl.tpnet.pl

    Niestety w ofercie na Gruponie jest błąd. Piszą iż "Oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Nju Mobile ? obowiązuje przy przenoszeniu numeru z innej sieci". Kupiłem więc dwa pakiety ale podczas rejestracji na stronie operatora, konsultantka poinformowała mnie iż "jeżeli przenosi Pan numer oferta z gruponem nie działa". Więc teraz sprawa jest wyjaśniana pomiędzy Gruponem a Orange - kto jest winien pomyłki. Więc kto chce przenieść numer niech się na razie wstrzyma. Czekam na info na maila z wyjaśnieniem jak jest w rzeczywistości - można czy nie można. Ale niesmak pozostaje...

  • 0

    27.  2013-05-09 12:27:08

    Co Wy tacy drażliwi, przecież bierzecie za 9zl numerek, kupujecie śmieci z tego sklepu, przehandlujecie je za 50% ceny i macie 70zl za kilka klikniec.

  • 0

    28.  2013-05-09 18:57:19

    Czy można skorzystać w taki sposób z tej promocji , że np kupi się 2 kupony , bez przenoszenia numerów złoży wniosek o 2 karty , a np za 2 tygodnie z tego się zrezygnuje , składając wypowiedzenie i wykorzysta kupony ? . Przyjemnego dzisiejszego dnia

  • 0

    29. ~Rsf  2013-05-09 21:25:14  host: 91-193-208-106.eimperium.pl

    @ sakura to nei czytałąś regulaminu promocji - to jest tam napisane.

  • 0

    30. ~sztagi  2013-05-09 21:26:16  host: user-164-127-216-107.play-internet.pl

    @M2M kupilem kupon na stronie podalem kod i zamowieniz z 25 marca zdam znac czy przejdzie

  • 0

    31. ~@23  2013-05-13 14:29:10  host: c176-50.icpnet.pl

    te ograniczenia masz podane w umowie ale na Twoje życzenie uruchomią nolimit na numerze tymczasowym, więc w czym problem. Poza tym jest to częsta praktyka, że numer tymczasowy ma ograniczoną ofertę. Dodatkowo w Play po aktywacji numeru np. Formule M, w pierwszym dniu nie obowiązują pakiety minut itp. dlatego płacisz jak poza abonamentem, także Ci to dopiero mają HAKA ;)

  • 0

    32. ~kameshin  2013-05-15 13:59:48  host: 213.156.125.31

    ma ktos na sprzedaż kupon gruponu???

  • 0

    33.  2013-05-16 09:32:58

    OK kupilem na grouponie. Dostalem te karty rozumie ze za 2 tygodnie dostane kupony do T4B. Bede chcial je przeniesc do Play (numery), jak to zrobic najlatwiej? Musze do nju wysylac jakas rezygnacje? Czy wystarczy ze ide do play i prosze o przeniesienie?

  • 0

    34.  2013-05-16 19:58:09

    a jak z nju mobile (z rachunkem) przejsc do play na karte? Musze do nju wysylac jakas rezygnacje? Czy wystarczy ze ide do play i prosze o przeniesienie?

  • 0

    35. ~Qendo  2013-05-21 12:29:59  host: mconnect.com.pl

    Ja mam pytanie jeżeli abonament zaczyna się od kwoty 9 zł jesli będę tylko w jednym miesiącu pisał sms to zapłacę 18zł ? rozumiem ,że to jest nie korzystne ?

  • 0

    36. ~@35  2013-05-21 23:50:32  host: ip-84-39-171-199.free.aero2.net.pl

    9zł zawiera w sobie opłatę za usługi, także jeśli będziesz tylko wysyłał SMSy i wyślesz ich min. 100 to zapłacisz 9zł, jeśli wyślesz ich 50 to choć wyjdzie za nie cennikowo 4,50zł to też zapłacisz 9zł. Chyba, że będzie to kilka usług i ich suma przekroczy 9zł to zapłacisz tyle ile one razem są warte według cennika.

Dodaj swoją opinię