Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nju mobile z głośnikiem

Nju mobile z głośnikiem

LuiN 5 Listopada 2014 19:17

8 4
nju mobile glosnik Do 13. listopada zamawiając ofertę nju z rachunkiem klienci liczyć mogą na prezent od sieci - przenośny głośnik podłączany do gniazda JACK 3,5 mm telefonu.

Głośnik dostępny jest w kolorach żółtym i niebieskim. Aby go otrzymać należy złożyć zamówienie na stronie nju mobile na ofertę z rachunkiem, a następnie pod tym adresem wypełnić formularz, wpisując numer zamówienia.

W promocji otrzymać można maksymalnie dwa głośniki. Zostaną one wysłane do klienta w ciągu miesiąca od dnia rozpoczęcia świadczenia usług.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: nju mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: głośnik | nju mobile

w sumie: 34
  • 1

    18. ~pabloki  2014-11-05 23:11:58  host: 213.158.218.36.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @17 ja nic nie sugeruje , ja tylko pytam. ale rozumiem ironie , choć wątpie że u cb to akurat ironia bo ty raczej tak naturalnie myślisz.

  • 0

    19. ~Centurion  2014-11-05 23:21:20  host: n20-03-02.opera-mini.net

    Może wezmę to nju z rachunkiem, ale na czas żywotności tego głośniczka ;) A że to pewnie chińska tandeta to po paru miesiącach zmienie nju na jakiś standardowy abonament ze smartfonem - akurat bądą poświąteczne wyprzedaże sprzętu u operatorów ;)

  • 0

    20.  2014-11-06 00:09:40

    gimby się na pewno ucieszo :) Jak dla mnie opcja z 50zł w gotówce była lepsza. Złozylem zamowienie i je zarejestrowalem ale jak na razie zero odpowiedzi. Czy ktos z Was juz dostal ?

  • 0

    21. ~morski  2014-11-06 00:56:45  host: n08-10-01.opera-mini.net

    już mam głośnik. jutro biorę się za trzydniowe testy. Będę badal przenoszone pasmo dźwięku i inne parametry akustyczne. Wyniki testu będą publikowane tu na telepolis

  • -1

    22. ~pabloki  2014-11-06 01:00:46  host: 37.30.48.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @21 no weź nie żartuj bo jeszcze uwierze.

  • -1

    23. ~wlo  2014-11-06 01:08:17  host: abak159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~16.sugerujesz , że będą to niedziałające atrapy ? to bardzo możliwe. operatorzy chwytaja sie różnistych sposobów na zwiększenie liczby aktywnych kart sim. jeżeli to tylko atrapy głośników to niewielka strata. ale to może dać asumpt do jeszcze gorszych praktyk. nastepnym krokiem może być sprzedaż atrap telefonów. czesto klienci nabywajac abonament i telefon nie uruchomiaja go w momencie podpisania umowy w play . w domku , w gronie najbliższych nastepuje uroczyste uruchomienie aparatu. a tu kiszka... zdezorientowany klient pędzi do tego salonu play gdzie nabył aparat a tam subiekt , sprzedawca smieje mu sie w ...nos

  • 0

    24.  2014-11-06 06:13:19

    Jeśli rozmiar tego głośnika jest taki jak na tej grafice, to myślę, że jego mocą wyjściową może być 2x3 W. W Plushowym głośniku są to 3 W i to chyba jest jedyna przewaga głośnika nju od głośnika Plush.

  • 2

    25. ~  2014-11-06 07:38:11  host: 46.19.140.142

    Coś w sam raz dla tramwajowych DJ-ów!

  • 0

    26. ~  2014-11-06 08:47:17  host: host-176-221-121-185.dynamic.mm.pl

    Ale bieda. Nju się robi śmieszne jak Orange z niektórymi swoimi "promocjami".

  • 0

    27. ~trololo  2014-11-06 09:05:23  host: 87-206-72-176.dynamic.chello.pl

    24. 2x3W w jednym głośniku?Zawsze mnożysz pojedyncze rzeczy razy dwa?

  • 0

    28. ~  2014-11-06 09:09:36  host: 178.180.76.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dobry pomysł. Klienci czekając na obsługę w salonie orange umila sobie czas oczekiwania słuchając muzyki z glosniczka :)

  • 0

    29.  2014-11-06 09:44:05

    Gimbazy polecO kupować

  • -1

    30.  2014-11-06 12:02:43

    A propos głośników... Ktoś może polecić jakieś fajne niedrogie głośniki z interfejsem bluetooth i zasilaniem bateryjnym? Oczywiście stereo i jeśli jakieś dodatkowe funkcje, np. tuner radiowy, będą miały to lepiej ;-)

  • 0

    31. ~morski  2014-11-06 12:18:48  host: user-5-173-93-16.play-internet.pl

    ~30. sony cmt - bt60. mają to co potrzebujesz. ale zasilanie 220v. dobry tuner fm ( wersja sony cmt - bt80 ma tez dab+) . odtwarzanie plików z pendrive . 20 wat głośniki . ale cena chyba nie dla ciebie bo ja płaciłem 930 zł. za to jakosc dzwieku dziwnie wysoka jak na takie pudło.

  • -1

    32.  2014-11-06 12:54:54

    Dzięki, ale nie o taką cenę chodzi ;-) Jakość też jakaś kosmiczna nie musi być - każdy ma lepszą niż głośniki w notebooku czy telefonie ;-) 200-300 zł. Myślałem o czymś klasy D100 czy D200 Creative'a.

  • -1

    33.  2014-11-06 12:55:55

    DAB+ to już ekstrawagancja - czas na to jeszcze ;-)

  • 0

    34. ~  2014-11-07 15:02:03  host: public-gprs517484.centertel.pl

    wlo, ja na twoim miejscu sprawdziłbym, co kupują ludzie. Bo skoro kupują, to coś ich musiało do tego zakupu przekonać.
    Sprawdziłem na Allegro i najpopularniejszy jest głośnik BLAUPUNKT - http://tlp.is/4ht Cena wysoka, ale być może jest to związane z wysoką jakością dźwięku (?). Jeśli natomiast chcesz taniej i prawdopodobnie lepiej, to wydaje mi się, że druga pozycja z listy popularności będzie odpowiednia. http://tlp.is/4hu

  • 0

    36. ~oszukany prz nju mobile  2015-01-14 22:29:48  host: agjo159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oszukany przez NJU !!!
    Nie sądziłem że można tak oszukiwać klienta!
    Obiecują i naciągają że dostane głośnik po czym jak tylko próbuje się dowiedzieć co z głośnikiem, obijają piłeczkę i odpisują że trzeba przesyłać zgłoszenia na inny adres, po czym dzisiaj że otrzymuje informację "reklamacje dotyczące promocji winny być wysyłane na adres promocje@njumobile.pl Z Pana adresu mailowego nie otrzymaliśmy żadnej informacji w tym temacie,a niestety na chwilę obecną nie możemy już zweryfikowąć Pana zgłoszenia, gdyż na reklamacje jest 30 dni od daty zakończenia promocji, zgodnie z informacją w
    regulaminie, który Pan zaakceptował" - maila z dzisiaj 14.01.2015.

    pierwsza informacja poszła ode mnie 10 grudnia 2014, zgodnie z ustaleniami na czacie z konsultantem na wskazany przez niego adres:
    Dotyczy głośników do zam 11290267
    Od: bbmt
    Do: sklep@njumobile.pl
    Witam,

    prosze o pilna informację na temat dostawy głosnika do zamówienia 11290267.

    Pozdrawiam.

    Kolejny mail 17 grudnia:
    Od: bbmt
    Do: sklep@njumobile.pl
    Witam,

    prosze o pilna informację na temat dostawy głosnika do zamówienia 11290267.

    Pozdrawiam.

    Kolejny raz:
    Od: bbmt
    Do: sklep@njumobile.pl
    Witam,

    prosze o pilna informację na temat dostawy głosnika do zamówienia 11290267.

    Pozdrawiam.

    Kolejny zapytanie 5.01.2015:
    Witam,

    po raz kolejny (juz 3) proszę o pilną odpowiedz dotyczącą głośnika.

    W przypadku braku głośników proszę o kartę na 50 zł.

    Pozdrawiam,

    pierwsza łaskawa odpowiedź z 12.01.2015: