Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile - wszystko komórkowe za 29 zł

nju mobile - wszystko komórkowe za 29 zł

orson_dzi 22 Lipca 2015 17:12

16 9

Abonenci nju z rachunkiem mogą korzystać z nowej usługi wszystko komórkowe za 29 zł z nielimitowanymi połączeniami, wiadomościami i pakietem danych.

Usługa wszystko komórkowe za 29 zł pozwala na wykonywanie nielimitowanych połączeń na numery komórkowe, wysyłanie nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów oraz transfer danych w wysokości 2 GB. Połączenia na numery stacjonarne są również nielimitowane, ale jest to koszt kolejnych 10 zł. Jeśli połączenia nie są wykonywane, opłata nie jest naliczana.

Usługa wyklucza się z usługami: jeden na wszystko, więcej Internetu i do komórkowych za 19 zł. Dodatkowo osoby, które obecnie korzystają z usługi jeden na wszystko (nielimitowane połączenia na wszystkie numery, nielimitowane wiadomości i pakiet danych 2 GB) muszą ją najpierw wyłączyć, a następnie uruchomić wszystko komórkowe za 29 zł.

Oferta łączy się z dodatkowym numerem (kartą SIM) za 9 zł miesięcznie.




Zobacz: nju dodatkowy w ofercie nju z rachunkiem.

Zobacz: Regulamin usługi


Jak oceniasz nową usługę "wszystko komórkowe za 29 zł" w nju mobile?

Bardzo atrakcyjna
28.03%
Atrakcyjna
25.14%
Nie wyróżnia się
20.25%
Mało atrakcyjna
9.58%
Bardzo mało atrakcyjna
12.84%
Nie mam zdania
4.16%

Wszystkich głosujących: 553



Źródło tekstu: Orange; wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile | wszystko komórkowe

w sumie: 81
  • -1

    62. ~grand  2015-07-23 01:38:50  host: 195-43-85-210.multinet24.pl

    Biednemu Playowi znowu Nju zabrał pierwszy plan. Czy Play kiedyś zaskoczy? Znowu muszą gonić konkurencję. I tak w kółko.

  • -1

    63.  2015-07-23 08:03:45

    w VM bez zobowiązań to samo za 29zł (ok bez MMS - ktoś tego jeszcze używa?) a jak ktoś wykorzystał promocję z czerwca to ma to za 20zł/mies. Wisienką na torcie jest 5GB/mies w wakacje. Byłem w nju ale rozwiazanie tej umowy trwało ponad 2 miesiące (teoretycznie miesięczne termin wypowiedzenia).

  • 0

    64.  2015-07-23 08:33:16

    jest to nic innego jak, poprawa i rozdzielenie rozmów stacjonarnych od reszty w usłudze już istniejącej, Jeden na wszystko. oferta dobra szczególnie w powiązaniu z usługą, numer dodatkowy za 9 zł.

  • -1

    65. ~wartosciowa_dziewczyna  2015-07-23 09:32:50  host: adlh167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A moze mnie ktos uswiadomic jak to zrobic? mam w tej chwili buzz i jeden na wszystko za 39 zeta. To nowe 29 bardzo by mi pasowalo bo polaczen na stacjonarki mam 20 min miesiecznie. Najpierw powinnam wylaczyc jeden na wszystko i dopiero wlaczyc wszystko komorkowe czy jak??
    Bede wdzieczna za odpowiedz.

  • -1

    66.  2015-07-23 09:34:40

    @63 przy kwocie abonamentu 9 zł najprościej zerwać umowę bez okresu wypowiedzenia

  • 0

    67.  2015-07-23 09:52:09

    65 - wyłącz usługę, jeden na wszystko następnie włącz nową usługę, taką jaka jest w twoim mniemaniu najlepsza, jak to zrobić jest napisane w regulaminie danej usługi w nju z rachunkiem.

  • -1

    68. ~  2015-07-23 10:15:08  host: static-62-233-204-218.devs.futuro.pl

    Dobry ruch, bo jak ktoś jedzie tylko na komórkowych to ma trochę taniej, tak więc pewnie sobie włączę.

  • 1

    69.  2015-07-23 10:15:15

    @ 36 Po co play ma coś ruszać, przecież mają dobre oferty, RBM gdzie nolimit połączenia komórkowe stacjonarne,sms,mmsy i 2,4 gb netu cały czas kosztuje 24 zł telefon sam aktywuje kod za 3 zł co 4 dni, jeśli mało netu to wystarczy telefon na 2 karty z lte, i tu też karta RBM aż za 5 zł , a nie jak niektórzy z Was kupują ją na alegro za 50 zł , kupując do tego doładowanie za 42,5 (50 play/przez topup.center)wychodzi ,14,16 zł za miesiąć 100 gb = czyli 38,16 zł /m mam nolimit i ponad 100 Gb netu

  • 0

    70.  2015-07-23 10:56:58

    Prosze mi odpowiedz na byc moze banalne pytanie ... czy minimalna kowta w tej opcji to nadal 9 zl ?

  • -2

    71.  2015-07-23 11:02:09

    7o).
    yes sir!

  • 0

    72. ~  2015-07-23 11:29:18  host: static-62-233-204-218.devs.futuro.pl

    Mam małe ale ważne pytanie, czy po wykorzystaniu 2gb gdy prędkość spada do 64 kb opłaty za neta są naliczane? Wydaje mi się, że nie, ale w regulaminie nie jest to jasno napisane Dzięki

  • 0

    73.  2015-07-23 12:01:14

    @65 W usługach poprzez portal jeden na wszystko za 39 zeta wyłączasz, następnie włączasz wszystko komórkowe za 29 zł. Usługa aktywuje się w pierwszym dniu rozliczeniowym kolejnego okresu.

  • -2

    74. ~nicknick  2015-07-23 13:34:29  host: 81.219.84.18

    podobnie jak w fm mobile. 39,90 - nielimitowane rozmowy na wszystkie komorkowe, na stacjonarne, nielimitowane sms/mms. 2 gb internetu i pierwsze 3 miesiece za 1 zł

  • 0

    75. ~ad.72.  2015-07-23 14:44:25  host: user-109-243-83-13.play-internet.pl

    pkt2(...) Po przekroczeniu kwoty 29 zł (Limit wydatków na wszystko komórkowe) opłaty za rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce ORAZ TRANSFER DANYCH W POLSCE nie będą naliczane do końca danego cyklu rozliczeniowego". Dla mnie to czytelny zapis.

  • 0

    76. ~  2015-07-23 14:47:23  host: static-62-233-204-218.devs.futuro.pl

    Dzięki. Pozdrawiam.

  • -3

    77. ~belciu  2015-07-23 15:45:37  host: n13-02-05.opera-mini.net

    szalone dni
    z3 za 299
    s5 za 299
    abo 89

  • -1

    78. ~Pina Colada  2015-07-25 15:09:39  host: 178-36-229-147.adsl.inetia.pl

    przecież jest Mesio 19 czyli po grzyba płacić 29 - za durnowate SMS, które były modne 20 lat temu ?

  • 1

    79. ~  2015-07-27 09:58:46  host: static-62-233-204-218.devs.futuro.pl

    Krok po kroku jak zmigrować z oferty jeden na wszystko do wszystko komórwkowe:
    1. mając aktywną usługę jeden na wszystko wysyłasz sms o treści stop na nr 80144,
    2. w odpowiedzi otrzymasz sms, że usługa zostanie wyłączona z końcem okresu rozliczeniowego,
    3. wysyłasz sms o treści start na nr 8022,
    4. w odpowiedzi otrzymasz sms, że usługa wszystko komórkowe zostanie włączona w dniu xxx, gdzie xxx to dzień włączenia usługi tj. początek cyklu rozliczeniowego.
    Gdy w usłudze jeden na wszystko limit transmisji danych to 5gb (od 28 sierpnia) warto się zastanowić, czy warto zmieniać.
    Pozdrawiam.

  • 0

    80. ~  2015-07-29 17:14:56  host: 89-70-63-173.dynamic.chello.pl

    tylko albo nic nie piszę albo nie doczytałem czy po przekroczeniu tych 2 GB transfer spada do obecnych 16 kB? czy też będzie 64 kB jak w przypadku nowego NJU za 39 zł?

  • 0

    81. ~ghh  2015-11-05 18:09:03  host: ip-5-172-247-36.mobile.sferia.net

    mam pytanie czy ja wybiorę usługę wszytsko komórkowe za 29zł to płacę 29 zł miesięcznie czy 29 +9 (38) zł ?

Dodaj swoją opinię