Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nju mobile: prezenty na wydaniu

Nju mobile: prezenty na wydaniu

LuiN 18 Marca 2015 10:52

10 6

Sieć nju mobile wprowadziła nową promocję dla osób wybierających ofertę z rachunkiem - prezenty na wydaniu. Klienci mają do wyboru jeden z czterech prezentów.

Promocja obowiązuje od 16 do 24 marca, a jej uczestnicy muszą wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych, zawrzeć umowę abonamentową na czas nieokreślony i zarejestrować zamówienie pod tym adresem.




Do wyboru są następujące prezenty:
  • Słuchawki nauszne Strax,
  • Kupon Sodexo o wartości 50 zł
  • Głośnik do telefonu - jack 3,5 mm (żółty lub niebieski obrandowany nju mobile),
  • Pendrive 32GB w kształcie karty kredytowej obrandowany nju mobile.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: nju mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 19
  • 0

    1. ~user_delete27  2015-03-18 11:18:23  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    "...uczestnicy muszą wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych..." czyli nju jawnie wyceniło dane osobowe abonentów - 50 zł.

  • 2

    2. ~ola  2015-03-18 11:21:32  host: ip-37-152-19-223.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    niskie to.. walą reklamami za gadżet...

  • 0

    3.  2015-03-18 11:24:12

    A ludzie i tak nie będą mieli pojęcia skąd inni mają ich dane... :D

  • 3

    4. ~  2015-03-18 11:24:27  host: 84-10-76-162.static.chello.pl

    w dodatku prezent wysyłają po miesiącu, czyli na upartego załapiesz się na dwa razy po 9 zł opłaty minimalnej

  • 0

    5. ~Grabówkowy Zbir  2015-03-18 11:29:08  host: n10-08-07.opera-mini.net

    Ah co za suweniry, na poziomie swiąteczno choinkowych skarpet. Mistrzowie marketinga pełną gębą.

  • 0

    6. ~Marcin W.  2015-03-18 12:27:32  host: public-gprs515211.centertel.pl

    50 PLN za zgodę na spam i natarczywe telefony. Głupota ludzka nie zna granic...
    Byłem wczoraj z wizytą u starszej osoby, która jeszcze nie zlikwidowała telefonu stacjonarnego. W ciągu 1,5 godziny mojego pobytu odebrała 3 (aż trzy !!!) telefony z ofertą przeniesienia numeru do konkurencji. Podobno telemarketerzy dzwonią tak codziennie, to jest jakaś masakra. Mało jest telefonów od znajomych, przeważają oferty marketingowe. I jak tu utrzymywać tel stacjonarny? Nie dość że za abonament płaci się kilkadziesiąt złotych, mając w zamian tylko 30 minut (!!!) to codziennie jest się nękanym niechcianymi telefonami. Wszystko przez to, że linia zakładana była w latach 90-tych ubiegłego wieku. W tamtych czasach numery publikowane były przez TP S.A. w papierowych książkach telefonicznych i do tej pory służą wszelkiej maści naciągaczom.

  • -1

    7. ~DorianPowodzenia  2015-03-18 12:35:08  host: 81.219.84.18

    Prezenty? U mnie w domu na wielkanoc sie nie daje prezentów tylko obsikuje wodą ludzi. Mówimy "śmingus-dyngus" i sie wtedy wszyscy cieszą, ale jesli Nju chce prezenty rozdawac to ja to w pełni popieram..

  • 0

    8. ~  2015-03-18 12:36:34  host: 81.219.84.18

    7) Polać mu!

  • 4

    9. ~Spajro  2015-03-18 13:12:52  host: 81.219.84.18

    @6 za kilkadziesiąt złotych jest 30 minut ? Nic dziwnego że dzwonią telemarketerzy. Oni po prostu chcą pomóc obniżyć te fatalne koszta ;O

  • 2

    10. ~telemaniak  2015-03-18 13:21:53  host: 88.220.43.218

    Podejrzewam że nastąpił znaczący odpływ klientów abonamentowych.Zamiast obniżyć cenę wszystko do 29 zł lepiej wcisnąć gadżety.Błędna taktyka. Klient ucieknie gdzie taniej np.VM.

  • 2

    11. ~Spajro  2015-03-18 13:30:36  host: 81.219.84.18

    @10 ja się zastanawiam jak bardzo się opom opłacają takie totalne obniżki i czy się w ogóle da już coś mocniej schodzić na ofertach nolimit.

  • 0

    12. ~Marcin W.  2015-03-18 14:02:21  host: public-gprs515204.centertel.pl

    @9 Tak, to jest oferta Netii na łączach Orange - tylko 30 minut w abonamencie. Nie pamiętam ile kosztuje sam abonament ale w granicach 30-40 PLN (!!!). Starsza osoba za wygadane nieco ponad 60 minut na stacjonarne i kilka minut na komórki płaci miesięcznie ponad 50 PLN (!!!). Niestety, nie każdego przekonasz że może być taniej. Tutaj bardziej mi chodziło o pokazanie problemu, że telefon staje się "atrakcją" samą w sobie. Mało z niego korzystasz prywatnie, płacisz kupę kasy a 80% połączeń to nękający telemarketerzy.

  • -1

    13.  2015-03-18 14:28:31

    Ludzie! To abonament jest! Dane i tak im przekazujecie! A tu potrzebują na potrzeby przeprowadzenia akcji promocyjnej! Jak sobie to wyobrażacie bez danych osobowych? Przepisy wymagają takiej zgody. Że niby potem nie wiadomo co z tymi danymi zrobią? A co robią z danymi na potrzeby usługi abonamentowej? Sprzedają komu popadnie?
    Boże... Co za naród...

  • 1

    14. ~Spajro  2015-03-18 14:29:25  host: 81.219.84.18

    @12 Nie wiem jak Ty, ale ja swoim starszym członkom rodziny (tym nieogarniętym w świecie techniki) ogarniam wszystkie potrzebne rzeczy.
    Nękający czy też nie, to ciężko powiedzieć. Mnie nikt nie męczy a mam stacjonarny z Netii od długiego czasu. Żadnych garnków, dodatkowych usług mi nikt nie proponuje. Po prostu zmień tą umowę dla tej osoby bo tutaj mnie bardziej razi fakt samego abonamentu a nie nękania.
    Zresztą wystarczy konsultanta który dzwoni poprosić o nie kontaktowanie się podczas rejestrowanej rozmowy, i jeśli kontakt się ponowi - sprawę skierować wyżej :)

  • 0

    15.  2015-03-18 14:49:56

    @1: nie ma to jak wyrwać zdanie z kontekstu lub wstawić jego niepełny fragment:
    "Uczestnicy Promocji wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych
    osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem Promocji przez
    Orange w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem Promocji. "

  • 0

    16.  2015-03-18 14:51:08

    Wykorzystywanie i przetwarzanie danych w celu realizacji promocji a nie w celach marketingowych.

  • 1

    17. ~pabloki  2015-03-18 15:22:46  host: 213.158.219.15.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    czyms musza zachęcać do tej oferty której wyrosła konkurencja.

  • 1

    18. ~Astis  2015-03-18 15:49:56  host: public-gprs516538.centertel.pl

    Niech mi pierw przyślą poprzedni prezent - dwie aktywacje i zero odezwu ...

  • 0

    20.  2015-03-18 20:18:10

    Promocja obowiązuje od 16 do 24 marca, a jej uczestnicy muszą wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych" - *** prawda

Dodaj swoją opinię