telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nju mobile po wieki

Nju mobile po wieki

LuiN 26 Lutego 2014 14:55

44 5
Sieć nju mobile wprowadziła bezterminową ważność konta po dowolnym doładowaniu.

Od dziś klienci oferty nju mobile na kartę po doładowaniu konta dowolną kwotą otrzymują na zawsze bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące i przychodzące.

Oferta nie jest obciążona dodatkowymi "gwiazdkami", jednak sieć wymaga, by klient co pół roku udowadniał, że nadal korzysta z numeru. Po 187 dniach od doładowania wysyłana jest wiadomość o treści:

Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE

Wystarczy więc raz na pół roku albo potwierdzić dalszą chęć korzystania z numeru darmowym SMS-em, albo doładować konto dowolną kwotą. W przypadku braku odpowiedzi ze strony klienta sieć wyśle po 24 godzinach kolejną wiadomość:

UWAGA za 3dni stracisz swoj numer. By go utrzymac doladuj konto albo wyslij w ciagu 72h SMSa o tresci TAK na 80608. Jesli nie odpowiesz numer zostanie wylaczony.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł     


Dodaj do:

Tagi: powieki | nju mobile | ważność konta

w sumie: 311
‹ Poprzednia | 1 | 2 | Następna ›
  • Ten komentarz został ukryty.

    -8

    1. ~  2014-02-26 15:10:19  host: 85.219.163.130

    dziadostwo :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    7

    2. ~marcellove  2014-02-26 15:12:32  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    WRESZCIE ktoś sie odważył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    5

    3. ~Big B  2014-02-26 15:15:25  host: 194.181.110.154

    Fajnie że bezterminowo, przebijają całą resztę i zostawiają daleeeeeeeko z tyłu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    5

    4.  2014-02-26 15:15:46

    No to supcio! ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6. ~  2014-02-26 15:17:17  host: cpc10-finc13-2-0-cust830.4-2.cable.virginm.net

    tak w zasadzie to systemowi żadna różnica a za 10 lat bedą mieli 10000000 nr-ów :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    7.  2014-02-26 15:18:59

    No to za 2 lata sam nju będzie miał więcej niż całe Orange kart ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    8. ~Chłopak z wioski  2014-02-26 15:20:10  host: 93.154.187.73

    Ciekawe co na to sieć PLAY.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9. ~ziuatasek  2014-02-26 15:21:35  host: bma19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież tak jest w OFnK wysyłam sms-a i mam przedłużoną ważność konta i pakietów o rok . Doładowuję tylko na święta jak jest jakaś promocja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    10.  2014-02-26 15:21:49

    Powinna pierwsza zareagować id ać... hmmm... po dwakroć wydłużony termin?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    11. ~ziutasek  2014-02-26 15:22:37  host: bma19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a w play wystarczy 5 zł na rok to chyba najbardziej oszczędnych stać ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Ka2  2014-02-26 15:22:57  host: n07-03-04.opera-mini.net

    Czy internet rownież?

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    13. ~Nick  2014-02-26 15:24:00  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Mimo, że mam nju buzz, popieram smsy mogą być uciążliwe, znajdą się pewnie ci co będą narzekać na te półroczne przypominajki, ale jak ktoś regularnie ładuje to pewnie system nie będzie przypominał, by przedłużyć ważność konta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-02-26 15:24:34

    Jak widzę, znów na RWK najbardziej zależy niejakiemu byznesmenowi Włodzimierzowi. ;-P

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    15. ~Tarakum  2014-02-26 15:25:00  host: 81.219.84.18

    11@ jesli doładujesz numer 5 zł na rok, po pół roku od momentu doładowania nie będziesz miał numeru...:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    17. ~PlayBoy  2014-02-26 15:26:43  host: host-81-190-218-42.wroclaw.mm.pl

    @8 a co ma mieć do tego PLAY? PLAY robi oferty dla ludzi, a nie dla automatów przy systemach alarmowych...

  • Ten komentarz został ukryty.

    6

    18.  2014-02-26 15:27:15

    Zapewne wiadomość jest wysyłana po połowie roku nie korzystania z konta. NJU przytłacza konkurencję coraz bardziej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    20. ~OLA  2014-02-26 15:41:18  host: user-164-126-177-170.play-internet.pl

    i MARKETINGOWO skasowali PLAY...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21. ~Luks  2014-02-26 15:43:54  host: public-gprs516370.centertel.pl

    Żeby to nawet Orange przebiło Play. Nie do pomyślenia parę lat temu;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Hopsiup  2014-02-26 15:44:03  host: 178-37-199-17.adsl.inetia.pl

    Coraz bliżej jestem porzucenia Play Fresha. Nie Play na Kartę Rok Ważności Konta, a właśnie Play Fresh oferta podstawowa, którą mam niemal od początku istnienia oferty a która była swoistą rewolucję na rynku telekomunikacyjnym w Polsce. Powód jest prosty - idę tam, gdzie jest lepiej. Tzw. lojalność czasami wyciągana przez marketing i PR ma dla mnie wymiar czysto biznesowy a nie sentymentalny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    23. ~Kazik  2014-02-26 15:46:09  host: n09-08-07.opera-mini.net

    Żadna promocja jak się nie wyśle sms lub nie doladuje jakimś nominałem to numer przepadnie. Wolę swojego plus na kartę, wydłużam konto o rok za 10zł. Jak mnie blokują po roku to mam jeszcze 366 dni na doładowanie. W sumie 2 lata zanim przepadnie numer. A tu przez zapomnienie można stracić numer. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    24.  2014-02-26 15:46:29

    a wydawałoby się, że tendencja jest na odchodzenie od rocznej ważności i zmuszanie do częstszego, nawet comiesięcznego doładowania. Nju na kartę RWK nie miało choć i tak przodowało w ważnościach, a teraz idzie w ciekawym kierunku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    25. ~  2014-02-26 15:46:51  host: public-gprs517445.centertel.pl

    Plejta leży i kwiczy ;DDDD

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~Vitay-cie  2014-02-26 15:46:59  host: n07-06-07.opera-mini.net

    Nju faktycznie, żółty kartofel na tym obrazku ma brudne powieki :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    27. ~PlayBoy  2014-02-26 15:47:07  host: host-81-190-218-42.wroclaw.mm.pl

    @20 ohh, rzeczywiście? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Hopsiup  2014-02-26 15:47:56  host: 178-37-199-17.adsl.inetia.pl

    @PlayBoy: Rok temu byłem w takiej sytuacji, że telefon ładowałem raz za 20 zł na cały rok a karta nie leżała w szufladzie tylko w telefonie zawsze pod ręką.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    29.  2014-02-26 15:49:35

    Z regulaminu wynika, że w przypadku braku dałodowań pierwsze potwierdzenie korzystania z numeru trzeba wysłać po pół roku od doładowania, a kolejne potwierdzenia po 3 miesiącach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    30. ~Vitay-cie  2014-02-26 15:49:52  host: n07-06-07.opera-mini.net

    Co się zaś tyczy oferty Nju Mobile to oczywiście się ją chwali, jednak ta promocja jest mi tak potrzebna jak łopata do śniegu tej zimy... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    31. ~PlayBoy  2014-02-26 15:50:16  host: host-81-190-218-42.wroclaw.mm.pl

    @25 rzeczywiście, myślę że Play rwie sobie włosy z głowy bo straci kilku klientów którzy nie korzystają z telefonów...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~z  2014-02-26 15:53:35  host: 193-22-83-106.komster.pl

    następny etap w nju rozmowy gratis, na to czekają grupy rodzinno koleżeńskie i będzie ciekawie

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    33. ~PlayBoy  2014-02-26 15:54:05  host: host-81-190-218-42.wroclaw.mm.pl

    @28 w takiej sytuacji wystarczy że zrobisz sobie doładowanie za 5 zł w RWK, po roku kolejne 5 zł i w ten sposób masz konto ważne 4 lata. Pytanie czy NJU za 4 lata będzie jeszcze istnieś skoro przynosi same strat bez dobrej prognozy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~ola  2014-02-26 15:54:28  host: user-164-126-177-170.play-internet.pl

    do mrudnych - ta promocja jest ZALETĄ dla ORANGE, nie dla KLIENTA - ładnie im przeczyści bazę z leżaków i zbędnych kart. dla dusigroszów jest 100% podwyżka... min. 10zł/rok :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    35. ~PlayBoy  2014-02-26 15:55:02  host: host-81-190-218-42.wroclaw.mm.pl

    / 4 lata za 20zł oczywiście

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    36.  2014-02-26 15:55:19

    Jedynym do czego ewentualnie można by się przyczepić jest to, że RWK w nju. jest "jedynie" promocją, np. w Virgin Mobile, to oferta cennikowa. No i te przypomnienia mogą być dla niektórych kłopotliwe/uciążliwe. Ale to szczegóły. Szkoda tylko, że w ogóle w pre-paidach Orange (nie tylko w nju.), wciąż brak tak podstawowych funkcji jak połączenie oczekujące, czy też być może mniej istotna, ale jednak - połączenie konferencyjne, które to są dostępne chociażby w ofertach na kartę Play i MVNO na ich sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    37. ~nju_rządzi  2014-02-26 15:58:45  host: cqd222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nju zrobiło krok przed którym bronili się wszyscy pozostali, nie chodzi o sam krok, ale o zasadę - kto był pierwszy! :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    38.  2014-02-26 16:02:16

    Na początku byłem w euforii pomysłu lecz po dłuższej chwili przemyślenia stwierdzam, że to czysty marketing i tyle bo ktoś kto korzysta z telefonu i tak raz na pół roku doładuje telefon a ci co mają na odbiór lub rezerwowy i tak wybiorą starą zasadę z rokiem ważności lub Play z rokiem ważności albo "w naszej rodzinie" czy jak się to nazywa gdzie tam numer jak się nie mylę jest ważny 2 lata.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39.  2014-02-26 16:09:59

    Doładowałem konto i nadal mam na tyle samo ważne konto jak poprzednio...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40.  2014-02-26 16:12:55

    Edit: w regulaminie jest napisane że w ciągu 15 minut od doładowania, już jest OK - ważne na 367 dni :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    41. ~  2014-02-26 16:14:11  host: ip-78-30-114-214.free.aero2.net.pl

    A już myślałem ze oferta przebije play fresz... Jak ktoś w tych dniach będzie miał wyłączony telefon (np. będzie w śpiączce po wypadku) to straci numer. Miło być dobrze a wyszło jak zawsze...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    42.  2014-02-26 16:14:55

    @Przepisy.gbzl.pl (38), zadowoleni będą np. ci, co mają w swojej okolicy bardzo dobry jedynie zasięg Orange, lub ci, co mają dużo znajomych w rodzinie Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~  2014-02-26 16:16:13  host: public-gprs517445.centertel.pl

    No i wyznawcy sekty spod fioletowego gluta dostają gorączki :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    44. ~wiek  2014-02-26 16:24:26  host: m144.class99.petrotel.pl

    co za głupota !!! już lepsza by była ważność konta na rok od wykonania połączenia, to jest fajna sprawa

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    46.  2014-02-26 16:29:20

    No i tak ma być, moim zdaniem w prepaidzie - ładuję jak chcę, czy potrzebuje. A do częstszych doładowań można zachęcać bonusami, a nie zmuszać ważnością połączeń wychodzących.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -6

    48. ~eryk  2014-02-26 16:37:18  host: 89-68-224-52.dynamic.chello.pl

    Podobno Play działa tylko w miastach, więc wieś nie może i musi używać orange. Szkoda, że buraków ciągnie do kartofla.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    49. ~Vitay-cie  2014-02-26 16:41:04  host: n07-06-07.opera-mini.net

    Lepsza promocja od Orange jest na Groupon.pl, gdzie znowu dostępny jest groupon obniżający abonament Orange o 30%

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    50.  2014-02-26 16:43:49

    eryk takiego buraka jak Ty ze świeczką szukać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    51. ~regulator  2014-02-26 16:45:34  host: 5.172.252.75

    Ja bez promocji mam w Ruchliwej Dziewicy rok ważności konta bez żadnych cyrków z smsami co pół roku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    52.  2014-02-26 16:52:34

    Ktoś chyba nie doczytał regulaminu, bo jeśli nie doładujemy konta, a tylko wysyłamy SMS-a, to konto będzie się przedłużalo na 93 dni, a nie dożywotnio...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~tadek  2014-02-26 16:53:58  host: host-81-190-46-46.lodz.mm.pl

    Jak masz dodatni stan konta to nie dostaniesz smsa . Proste. Ale tu widze muszą kombinować jak ten: @41 jakby babcia miała wąsy to......

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    54.  2014-02-26 16:55:47

    @53 - nigdzie nie jest napisane, że w przypadku dodatniego stanu konta nie dostaniesz smsa przypominającego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    55. ~pabloki  2014-02-26 17:00:32  host: 213.158.216.22.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    czyli jednak "SOM GFIASTKI" , całe orange. Jakoś prepaidy zagraniczne bez gwiazdek dają ważne kont a jeśli na pół roku to wymagają jedynie dowolnej płatnej aktywności- wystarczy sekundowe połączenie . Ciekawe kiedy wprowadza mnóstwo kodów na kolejne promocje bo pod pozorem dobra klienta coraz bardziej udziwniają tą świetną oferte.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~pabloki  2014-02-26 17:02:12  host: 213.158.216.22.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    zapomniałem jeszcze że chcieli być rewolucyjni ale im nie wyszło.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    57.  2014-02-26 17:10:09

    Na jednym numerze załadowałem NJU jak była promocja +50%. Córka mało dzwoni i środki będą ważne bezterminowo. Różnica niewielka bo te środki bez promocji ważne jeszcze 267 dni. Pewnie mają bajzel bo przy doładowaniu za 50 zł. powinny być ważne 180 dni od doładowania ? Promocja fajna, moja żona też korzysta z NJU tylko problem w tym że dziadowsko ta sieć działa. Wszyscy narzekają że w Playu zrywa połączenia, przychodzą SMSy o nieodebranym połączeniu jak się ma pełny zasięg i to po 10 na raz. Takie rzeczy nie w Playu tylko NJU. Przynajmniej u mnie. Dzisiaj NJU nie ma awarii bo mam problemy z dodzwonieniem się ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    58. ~  2014-02-26 17:11:15  host: user-94-254-193-123.play-internet.pl

    No to jak widać na Tasmowej poszedl caly zapas papieru toaletowego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    59. ~..  2014-02-26 17:12:24  host: 178-36-217-33.adsl.inetia.pl

    brawo nju, brawo Orange!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    60. ~  2014-02-26 17:15:48  host: n14-04-04.opera-mini.net

    super oferta a do tego ich no limit dzienny jest dobrym rozwiązaniem, bo jak nie dzwonimy, to nie płacimy a jak danego dnia dzwonię dużo, to i tak nie zapłacę więcej niż 1zł. Ja swój numer z Play już przeniosłem do nju a niedługo przenoszę numery rodziny. Znajomym też polecam nju, bo to super oferta. Dzisiaj nju miażdży Play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    61.  2014-02-26 17:16:53

    Czyli tak czy inaczej trzeba albo co pół roku doładować, albo wysyłać smsy, czyli mieć coś na koncie (chyba że smsy są darmowe) - wiec i tak doładowania muszę być, tyle że bardzo rzadko.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    62. ~  2014-02-26 17:18:24  host: 77-255-26-71.adsl.inetia.pl

    Świetny ruch. Taki Play to skasował roczną ważność konta w nowych ofertach na kartę, a Nju wręcz odwrotnie - wydłużyło okres do faktycznego pół roku po doładowaniu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65.  2014-02-26 17:24:23

    Albo co 3, a najlepiej co 5 lat...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    66.  2014-02-26 17:25:02

    Super, brawo NJU , a marudzą ci, którzy kolekcjonują karty w szufladach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    68.  2014-02-26 17:35:54

    A moim zdaniem takie rozwiązanie jest dobre. Wreszcie z sieci skorzystają tylko ci, którym rzeczywiści zależy na numerze. Wysłanie bezpłatnego SMS-a raz na trzy miesiące, to nie aż tak wielki problem. Nie róbcie ludzie z g*wna problemu! ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~bobo  2014-02-26 17:37:25  host: r3a.lcs.net.pl

    My jako polacy zawsze coś namieszać musimy, nie możemy jasno jak ukraińcy z Janukowyczem i spółką!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    70. ~  2014-02-26 17:39:33  host: abro137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co mi po bezterminowej ważności konta skoro są gorsze warunki niż w moim Play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    71. ~  2014-02-26 17:41:07  host: n06-06-06.opera-mini.net

    tak,najlepiej potwierdzajcie codziennie że chcecie mieć konto ważne rok :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    72. ~  2014-02-26 17:45:54  host: n06-06-06.opera-mini.net

    w innych sieciach,np takie Virgin też jest bezterminowa ważność konta po doładowaniu 5 zł na rok,w nju jest podobnie,doładuj albo potwierdzaj tylko że nju sobie dało mylącą nazwe bezterminowo ważnego konta,przypuśćmy że starsza osoba może chcieć mieć bezterminowo ważne konto i myślicie że sobie poradzi z wyslaniem esa na opowiedni numer ? moim zdaniem nie zawsze i raczej to jest półroczna ważność konta za minimum 5 zł,roczna za 10 zł,sprytnie i ukryli to pod bezterminowo ważnym kontem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~mirekb  2014-02-26 17:53:38  host: 213.158.217.179.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    mimo wszystko oferta jest git

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    74. ~  2014-02-26 17:57:51  host: n06-06-06.opera-mini.net

    a ta promocja 1 zł dziennie jeszcze trwa ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    75. ~  2014-02-26 17:58:45  host: 37.31.68.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    oferta fajna tylko zamiast tego smsa mogliby wysyłać na numery, które nie odbierały ani wykonywały połączeń w okresie 187 dni - a tak mamy następną zabawę

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76. ~ppp  2014-02-26 18:00:58  host: ip-93-154-214-2.free.aero2.net.pl

    przeciez tego smsa bedzie trzeba wysylac co 3 miesiace jak ktos nie bedzie ladowal.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79. ~  2014-02-26 18:08:20  host: n06-06-06.opera-mini.net

    78,a ile numerów przechowujesz :) ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80. ~  2014-02-26 18:11:38  host: n06-06-06.opera-mini.net

    w ogóle te oferty są raz lepsze,raz gorsze, to się nie ma co dziwić,że ludzie przechowują numery ofert które były hitem ale już nie są,a przenoszenie numeru z sieci do sieci to czasem za dużo komplikacji,szczególnie w wirtualnych sieciach gdzie wszystko trwa bo polecony musi dojść :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81. ~mac  2014-02-26 18:12:19  host: user-94-254-148-14.play-internet.pl

    Przecież to jest na kolanie przygotowana odpowiedź na 'Formuła na kartę w Play' :) Wystarczającą weryfikacją czy dany numer jest aktywny … jest fakt wykonywania połączeń :p Nie żadne cyrki z ostrzezeniami :]

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82. ~  2014-02-26 18:21:21  host: n06-06-06.opera-mini.net

    81,jasne,jak ktoś nie dzwonił przez ostatnie 3 dni to wywalić numer :) ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83.  2014-02-26 18:21:32

    79- nie potrafisz do tylu liczyć ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84. ~  2014-02-26 18:24:10  host: n06-06-06.opera-mini.net

    83,do ilu nie potrafię liczyć :) ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~PlayBoy  2014-02-26 18:51:24  host: host-81-190-218-42.wroclaw.mm.pl

    86@ widać kontaktowa z Ciebie osóbka;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    89. ~Stachu  2014-02-26 19:28:45  host: user-5-173-46-203.play-internet.pl

    O ile pamiętam z podstawówki to mówi się na wieki. Jak np rower na lata, małżeństwo na całe życie. No chyba że w łoręcz dali ten tekst robotowi do zrobienia... :( czyli zlekceważyli nas narażając nas na czytanie tekstu z błedami)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    90.  2014-02-26 19:35:18

    A nie mówi się czasem wyprzedaż a nie wyprz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    91.  2014-02-26 19:44:17

    wlo - jako klient Plusa powinieneś to wiedzieć. Oczywiście, mówi się wyprz ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    92.  2014-02-26 19:45:07

    A nawet wielka wyprz ;-)))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    93. ~egon  2014-02-26 19:55:35  host: 89-74-5-181.dynamic.chello.pl

    fajna ofetra, czekam na nastepne nowosci

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    94.  2014-02-26 20:05:52

    no właśnie - dlatego nie mam nic NAPRZECIWKO "po wieki" ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    95. ~Calm7  2014-02-26 20:08:30  host: n08-07-03.opera-mini.net

    wlo. A ja mam wąty do "na wieki" + "promocja" :-p

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    96.  2014-02-26 20:12:00

    Calm7 - ale ja nie do Twojego postu się odnosiłem - do następnego ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    98.  2014-02-26 20:13:12

    Do tej pory pół roku przedłużało 50zł teraz 5zł także super znikł własnie jedyny powód, który powstrzymywał mnie do przeniesienia numeru kogos z mojej rodziny do nju na kartę z Plusa na kartę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    99.  2014-02-26 20:16:48

    ktoś z was wie czy zasieg nju/ orange w trojmiescie jest OK?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    100.  2014-02-26 20:34:31

    Moja żona ciągle pyta mnie po co mi tyle kart w szufladzie i jeszcze czasem zamawiam darmowe startery ;-) Widzę że nie jestem sam :-) To chyba uzależnienie takie jak od alkoholu czy inne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    101.  2014-02-26 20:34:59

    94 - wlo, to nie portal językowy, odpuść. Kto by tu się przejmował błędami językowymi? Istotne, że konto w NJU jest ważne POWIEKI !! To istota sprawy. ;-))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    102. ~pabloki  2014-02-26 20:39:42  host: 37.31.186.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @100 ja też tak mam , brakuje mi do kolekcji freeM ale oni chyba juz skończyli , klucz mobile ale do nich jakoś nie moge sie przekonać do zamówienia oraz white mobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    103.  2014-02-26 20:42:17

    100 - witaj w klubie. Mnie najpierw zafascynowało poszukiwanie ładnych numerów w nominalnej cenie, a później doszła chęć wypróbowania w praktyce różnych ofert u różnych operatorów. W każdym bądź razie, gdybym ułożył obok siebie wydzwonione i wyłączone kart sim, wraz z aktywnymi, to miałbym niezłą tapetę na ścianie. ;-) Ostatnio niestety odpuściłem. Wystarczy tych eksperymentów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    104. ~Wizard  2014-02-26 20:44:59  host: apn-95-41-93-177.dynamic.gprs.plus.pl

    jak wy nic nie rozumiecie - POWIEKI od oczu , szkoda tylko ze to ziemniak reklamuje njumobilowy a nie jakas ładna blondynka mrugająca powieką jak kiedys Mariola O KOCIM spojrzeniu ;-)) Może za przeniesienie nr do abo teraz będą dobre tusze do powiek/rzęs itd na Dzień Kobiet ? :-)) zamiast bonów na 50zl ? ;p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    105. ~  2014-02-26 20:57:38  host: 81.219.84.18

    jak dla mnie słabe rozwiązanie. Ludzie którzy chcą mieć numery ważne na pół roku czy na rok, raczej nie siedzą i nie pilnują telefonu czy przypadkiem jakiś sms nie przyszedł. I tak trzeba będzie sobie w kalendarzu zapisać "WYŚLIJ SMS DO NJU"

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    106. ~  2014-02-26 21:00:53  host: dyn-91-238-173-070.as49190.net

    @99 Jest bardzo dobry. Orange zawsze w 3miescie mial dobry zasieg. Obecnie jest jeszcze lepszy i nawet Plus cienko przy nich pierdzi. Śmieszą mnie ludzie, którzy dalej jadą stereotypami. Orange po modernizacji sieci ma taki sam zasieg jak TM i jako N! maja najlepszy zasieg w Polsce. Tak samo jak wszyscy mysla, że Play ma najtansze oferty. Zacznijcie myslec. A tych trolli co sie czepiaja zasiegu Orange - najlepiej to powybijac.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    107. ~cyanoone  2014-02-26 21:00:58  host: n15-03-01.opera-mini.net

    @99 Z tego co kojarzę to masz kartę Virgin, więc możesz użyć roamingu dla testów. Lyca ma fajne pakiety minut może będzie lepsza niż Virgin

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    108.  2014-02-26 21:10:26

    Wcześniejsze utrzymanie numeru w NJU, było i tak bardzo tanie, więc raczej nic to nie zmienia. Tym bardziej, że trzeba jeszcze kupić pakiet internetowy, albo wykupić od czasu do czasu no limity. Ci co naprawdę mało dzwonią siedzą już od dawna w innych sieciach i kupują mikropakieciki typu 10za5 lub 100minut do Play i na stacjonarne, albo siedzą w Virgin lub Orange Free na kartę. Ta promocja bardziej może przyciągnąć śpiochów z t-mobile i Heyah, gdzie za RWK trzeba płacić i to wcale nie tak mało.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    109.  2014-02-26 21:21:34

    89, Stachu - ta niestaranność językowa i gry słowne towarzyszą kampaniom nju mobile od samego początku. Tym razem chodzi o skojarzenie z powiekami, co widać na dołączonej do tekstu grafice. Pozdrawiam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    110. ~  2014-02-26 21:44:11  host: cng163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co za różnica po wieki czy powieki chyba oferta jest wazna a ta gra slow ktora tak sie podniecacie jest z d..py wzieta i tak naprawde nic nie oznacza, a tlumaczenie w stylu 104 to tak troche dla ludzi na poziomie intelektu ziemniaka z nju

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    111. ~Browar  2014-02-26 21:50:25  host: 159-205-176-78.adsl.inetia.pl

    Po co potrzebny komuś numer na którym nie ma ani grosza na koncie i nie można dzwonić. Żeby dzwonić trzeba doładować.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    112. ~  2014-02-26 21:57:16  host: ip-94-42-245-181.multimo.pl

    A na stronie Play oferta na kartę Rok Ważności Konta jest starannie ukryta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    113. ~Mondi  2014-02-26 22:04:31  host: n16-01-07.opera-mini.net

    No dobra, a kiedy się w końcu doczekamy odświeżenia oferty prepaid w Orange?! OFnK kiedyś królowa taryf internetowych, dziś to już wyleniała kura :-/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    114. ~Calm7  2014-02-26 22:05:43  host: n08-07-03.opera-mini.net

    111). Po to, bo są osoby, do których tylko się dzwoni. A raz załadowana kasa, np.25zł wystarczy na lata krótkich połączeń wychodzących.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    115. ~darek  2014-02-26 22:09:01  host: user-94-254-133-10.play-internet.pl

    Żałuję że w maju zeszłego roku przeszedłem po latach z Orange do Play Formula M dla firm. Chyba wrócę do nju.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    116. ~  2014-02-26 22:19:04  host: we.love.servers.at.ioflood.com

    @111 Mojej córce

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    119.  2014-02-26 22:53:07

    Dzieki za podpowiedzi o zasiegu orange/nju w trojmiescie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    121. ~gdfd  2014-02-26 22:55:46  host: 037008228034.slupsk.vectranet.pl

    @117: Za pomocą kodu USSD: *127*50#

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    122. ~garfildd  2014-02-26 23:08:04  host: ip-93-154-153-177.free.aero2.net.pl

    sms przedłuża konto na 93dni a nie jak podaną błędnie w newsie na pół roku. Na 186 dni przedłuża doładowanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    124. ~Calm7  2014-02-26 23:42:30  host: n08-07-03.opera-mini.net

    121). PROSZĘ NIE PODAWAĆ KODU, BO WIĘCEJ SZKÓD NIŻ POŻYTKU NAROBISZ MNIEJ ZORIENTOWANYM UŻYTKOWNIKOM ORANGE.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    125. ~kuntakinte  2014-02-26 23:51:50  host: 89-68-224-52.dynamic.chello.pl

    Ale podnieta na wsi ;) Nju na kartę to badziew. Oszczędni są gdzie indziej, a dużo dzwoniący mają też coś innego. Nie rozumiem o co takie larum :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    126.  2014-02-26 23:59:42

    Akurat trafiles kulą wpłot w nju na kartę jest z 80% tych co są w nju mobile. To oferta dla duzo dzwoniacych nieregularnie oszczednych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    128. ~krzysp  2014-02-27 04:50:55  host: 173-15-99-19-Illinois.hfc.comcastbusiness.net

    Świetne, ale przekombinowane trochę. Nie można byłoby przedłużać po prostu ważności konta o 90 dni przy każdej aktywności użytkownika (tzn. połączenie wychodzące/przychodzące, i dowolny sms wychodzący, przychodzące smsy można sobie podarować, aby serwisy, w których zarejestrował się użytkownik nie przedłużały leżącego w szufladzie SIMa w nieskończoność). Poza tym drobnym szczegółem oferta super :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    129. ~  2014-02-27 07:06:52  host: 77-255-111-19.adsl.inetia.pl

    okazuje się że większe dusigrosze to użytkownicy nju(orange) bo tu wystarczy co pół roku wysyłać smsa, więc jak mamy 5zeta to przy cenie za esa 19 groszy wystarczy to na ponad 10 lat. my użytkownicy play musimy na to wydać ponad 50 zeta. jesteście szczesciaże że macie takiego operatora. myślę że to jest grupa docelowa tego operatora. tylko za co on kupi 800 mhz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    130. ~  2014-02-27 07:14:00  host: 77-255-111-19.adsl.inetia.pl

    sorry pomyliłem się wystarczy że co pół roku zadzwonimy za 1 grosz. takim użytkownikom braknie życia aby zużyc te 5 zeta. zazdroszczę wam szczesciaże tzn. biedacy

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    131. ~ms  2014-02-27 07:31:56  host: public-gprs506272.centertel.pl

    @129 @130 SMSa wysyła się na bezpłatny numer.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    132. ~  2014-02-27 07:46:40  host: 93.154.183.135

    sorry nie doczytałem bo nie mam za bardzo czasu

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    134.  2014-02-27 08:07:56

    @133 Mocne argumenty, nie ma co !

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    135. ~Mariusz31  2014-02-27 08:11:30  host: aazh224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rzeczywiście NJU coraz bardziej przytłacza Play. Fakt wydłużenie ważności konta bezterminowo to raczej zabieg marketingowy ale bardzo dobrze wpływa na wizerunek firmy. Pomimo że ładuje konto znacznie częściej to i tak jest mi miło że w przypadku gdybym odłożył kartę NJU na dłużej na półkę to nie stracę numeru. Poza tym stawka 19 gr i max kwota połączeń dziennych 1 zł robią swoje. Play zrobił swoje, dużo dobrego dla rynku telekomunikacji mobilnej tak jak kiedyś Heya, ale teraz taką lokomotywą jest NJU. Play niestety przystopował tak jak kiedyś Heya.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    136. ~  2014-02-27 08:30:42  host: n11-07-07.opera-mini.net

    super oferta. wydzwaniam kase w play i przechodze do nju. No limit za 1zł dziennie to świetna sprawa, bo jak nie dzwonię to nie płacę a konto ważne po wieki

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137. ~Calm7  2014-02-27 08:55:48  host: n08-07-03.opera-mini.net

    136). Ale 1zł to tylko promocja, nie jest na stałe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    138.  2014-02-27 09:01:58

    SMS potwierdzajacy pierwszy jest po pol roku, ale kolejne co 3 mies.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    139. ~mogruus  2014-02-27 09:17:30  host: bnp221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Calm7 Mysisz się kolego! Od pewnego czasu, to już nie promocja -NJU nie ma już promocji 1 zł dziennie. To już stała oferta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    141. ~tata  2014-02-27 09:32:53  host: 89-74-89-29.dynamic.chello.pl

    Super,play juz znika.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    142. ~antyplay  2014-02-27 09:41:33  host: public-gprs316511.centertel.pl

    A stado lemingow i tak idzie do Play!!!! Tylko po co?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    143. ~vx  2014-02-27 09:54:16  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    antyplay - 2 posty wyżej masz wyjaśnione

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    144. ~asde  2014-02-27 10:04:20  host: user-94-254-129-200.play-internet.pl

    Chyba sam zainteresuje sie nju. Dla mnie to duza zaleta taka bezterminowa waznosc konta!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    145. ~klimass  2014-02-27 10:04:53  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Czyli wystarczy że nie spojrzę w SMSy mniej używanego numeru i mogę go stracić - dziękuję. Wolę niech sobie ten numer spokojnie leży na Play Fresh albo innym Play na kartę i ma ważność konta rok bez zawracania głowy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    146. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2014-02-27 10:38:24  host: n08-07-03.opera-mini.net

    139). Promocja, promocja. Ważna bodaj do 2.2015r.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    147. ~Focus  2014-02-27 10:47:15  host: z83l61.static.ctm.net

    Oferta Nju mobile nikomu niepotrzebna?? Pisz za siebie, a nie za ogół klientów! Gorsza od Play?? Pisz za siebie a nie za ogół klientów! Wybór oferty i jej ocena jest tak naprawdę sprawą indywidualną i to co tobie nie pasuje dla innych będzie bardzo dobre. Nawet gdyby spojrzeć na to z twojej perspektywy i określić ważność konta w Nju na 6 miesięcy to i tak jest duży postęp w stosunku do tego co było wcześniej w przypadku doładowania np. za 5 zł. Poza tym jak kogoś nie ma w Polsce ponad 6 miesięcy to nawet jak przepadnie mu nr w nju to założy sobie nowy - to praktycznie śmieszne koszty. Jedziecie po tym Nju, bo jesteś zawistny, że im się tak udało. Czasami przeraża mnie mentalność niektórych play-aków. Psy szczekają, a karawana Nju rozjeżdża Play ;-) A psik mi stąd wszystkie play-owe "kundle", to news na temat Nju!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    148. ~Nick  2014-02-27 10:54:11  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Można się tak licytować. Od lat widzę, że jak inny op stworzy coś fajnego zaraz uaktywniają się agresywni fani Play i krytują tak dla zasady. A może tto podejście psychologiczne, fani Play krytykują, ktoś niezorientowani zaufa komentarzom i... Play ma nowego klienta. Rozmawiajmy merytorycznie, wtedy będzie lepiej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    149. ~Nick  2014-02-27 10:55:03  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Patrząc na to z innej strony to z oferty nju wynika, że jak ktoś będzie używał nju to będzie miał ważność konta i środki cały czas.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    150. ~df  2014-02-27 11:05:10  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Posiadam numer w plusie więc troche te argumenty nie pykły :) Pisze obiektywnie, bo cenie Play jako firmę. Gratuluje im sukcesów i ciesze się, że dzięki nim mam teraz taniej. Temat o NJU a wszyscy jadą po Play i mówią jaka to super oferte z ważnością konta. Więc też odniosłem się do komentarzy o Play, a przy okazji porównałem i pokazałem że oferta NJU jest gorsza jeśli chodzi o ważność konta. Pokaż mi jak ta karawana NJU jedzie... Serio czekam, bo póki co to pełznie, bo nie potrafią zyskiwać klientów tak szybko jak Play to robił. Reklamy na poziomie przedszkola i miano wirtualnego operatora robią swoje :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    151. ~aqe  2014-02-27 11:08:44  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    "Nawet gdyby spojrzeć na to z twojej perspektywy i określić ważność konta w Nju na 6 miesięcy to i tak jest duży postęp w stosunku do tego co było wcześniej w przypadku doładowania np. za 5 zł" - czyli co sam przyznałeś że oferta gorsza? No śmieszny jesteś z tymi argumentami. Bo temat o NJU, właśnie o tej ważności. Mistrzem argumentowania to Ty nie jesteś :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    152. ~Mariusz31  2014-02-27 11:09:17  host: aazh224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @gfds Co do Play to wcale nie jest tak dobrze. Podam Ci choćby przykład mojej babci która sporo dzwoni na stacjonarki. Jeszcze niedawno miała dwa startery Play ponieważ na jednym można było uruchomić tylko 3 pakiety po 100 min tak aby mieć rozmowy po 3 gr. Wychodziło ją to miesięcznie 20 - 25 zł w zależności od miesiąca. Teraz ma NJU z rachunkiem, no limit na stacjonarki za 10 zł i o nic nie musi się martwić ponieważ ma stałe zlecenie z konta. A jak zadzwoni na komórkę to i tak jest dobra stawka 19 gr a nie 29. Natomiast co do Play to nie jest przypadek że ludzie narzekają ponieważ Play przyzwyczaił nas przez lata że zawsze miał najlepszą ofertę i reagował na ruchy konkurencji. Teraz sytuacja się zmieniła i abonenci są zawiedzeni. Tu nikt nie życzy źle Playowi tylko czeka na jakąś reakcje na ruchy konkurencji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    153. ~asas  2014-02-27 11:15:11  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Mariusz31 - Play - stacjonarki 10zł - no limit, 100min za 15zł (15groszy na komórki), a pakiet można włączać i wyłączać, oczywiście można polecenie zapłaty uruchomić. Jeżeli nie znasz ofert nie porównuj :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    154. ~asas  2014-02-27 11:16:17  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Tfu za 10zł 100 min (10groszy na komórki) :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    155. ~Focus  2014-02-27 11:19:45  host: z83l61.static.ctm.net

    Mój poprzedni komentarz (147.) jest skierowany przede wszystkim do nr 140.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    157.  2014-02-27 11:32:06

    Wcześniej minimalne roczne opłaty na utrzymanie konta, to 100 zł, a teraz bez zabawy w SMS to tylko 10 zł. Jak dla mnie to OK. Już sobie doładowałem za 5 zł, żeby mieć pół roku i w kalendarzu zanotowałem, żeby w sierpniu doładować znowu. NJU jest idealne dla tych co od czasu do czasu cały dzień spędzają na telefonie tak jak ja. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    158. ~Daniel  2014-02-27 11:35:21  host: 92.60.132.22

    Jak dla mnie to poprostu haczyk z stalową żyłką! Wszyscy tak wychwalacie a żaden przynęty nawet nie widział. Uogulnie. Każdy wychwala sieć w której nie był nawet 5 min. Starsze babcie jak chcą dzwonić to niech se stacjonarke wykupią bedą miały na stacjonarne bez limitu. Bo wątpie że jakikolwiek lekarz da swój prywatny komórkowy.Stacjonarki nie trzeba ładować i sie martwić ze co 72h jakiś konsultant bedzie męczył o umowe! Rok ważności konta?? Po obojętnie jakim doładowaniu, to sie chyba przyda do alarmów na SIM a i ten co ma alarm to ma czego pilnować więc 100zł więcej(z czymś pewnym i stabilnym) i uj go nie strzeli na rok. Kto z Was z tego skorzysta? Taki % ze tego nie odczujemy. Play chywta klientów na durne hasełka reklamowe że 7 na 10 przechodzi a z tych 7, 5 to sztucznytłok. Nju ma zajebistą technike sprzedażową. Biorą przykład z najlepszych ( P4 ). NIe ważne jak jest, ważne co ludzie mówią.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    159.  2014-02-27 11:39:39

    df -nju nie jest ofertą dla tych, którzy Plej używają w prepaidzie... Jest za droga po prostu. W prepaidzie jak się dzwoni jest drogo, w abonamencie trzeba dzwonić, zęby tanio było. A prepaidowcy jednak nie potrzebują milionów minut - średnio półtorej godziny - i w miarę regularnie a nie co 4 dni. O nju oni tylko mówią dużo. Jakby korzystali, nju miałoby się czym pochwalić a nie skromna baza 75 tysięcy klientów abonamentowych tylko. Widzisz, że cały czas dyskusja się toczy nt. tego za ile (i jak najmniej) można przez rok konto utrzymać! To jest ważne! Więc czego to dowodzi? Że prepaidowcom telefon jest potrzebny do noszenia i pokazywania oraz służy im ich wypasiony smartfon tylko jako "smart" do oglądania na darmowych wlanach klipów z imprez na youtube - "fon" już nie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    160. ~Mondi  2014-02-27 11:39:45  host: n14-01-07.opera-mini.net

    @156. Propagandzisz tu jak jakiś klakier play. Nie potrafisz sobie wybrać jakiegoś jednego, sensownego podpisu, tylko praktycznie co post to inny nick.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    161. ~asa  2014-02-27 11:45:53  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Żeby nikt się nie odnosił do osoby, a do argumentów. Powtarzam jeszcze raz - numer posiadam w Plusie. Ale potrafię obiektywnie spojrzeć na ofertę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    162. ~Mondi  2014-02-27 11:45:59  host: n14-01-07.opera-mini.net

    Miałem tu trochę obiektywni ponarzekać na Orange, ale widzę, że klakierzy play dostali rozkaz do ataku na Nju. Tak więc odpuszczę sobi krytykę Nju.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    164. ~Mondi  2014-02-27 12:11:55  host: n14-01-07.opera-mini.net

    @163. Parafrazując - Uderz w stół, a klakierzy się odezwą... :-) Twoja ocena moich argumentów wisi mi jak kilo kitu u sufitu :-) tym bardziej, że kontrargumentów z twojej strony nie ma żadnych - zastąpiły je wycieczki osobiste w stylu wyświechtanych "lemingów". Tak jak już wcześniej wspomniałem nie będę krytykował nju chociaż akurat powyższa ich promocja jest dla mnie średnio atrakcyjna. Bronił ich też nie będę, bo uważam, że oferta nju sama się broni - co rzecz jasna boli klakierów play :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    165.  2014-02-27 12:18:15

    @153: czy na pewno znajdzie 600 min na stacjonarne (tyle potrzebuje jego babcia) za 10 zl miesiecznie i zadnych wiecej kosztow?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    166. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2014-02-27 12:21:12  host: n08-07-03.opera-mini.net

    He he.. Im lepsza oferta w Nju, tym więcej plejowych pyskaczy zaczyna się udzielać jakie te Nju "be" :-D Miłego dnia! :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    167. ~asa  2014-02-27 12:32:10  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Calm7 oferta NJU jest super! Ale to co tu jest zaprezentowane jest słabe, nie odnoszę się do innych części oferty tylko konkretnie do ważności konta :) Uwierz że żaden klakier się nie odzywa, bo każdemu konsultantowi wisi i powiewa oferta na kartę, bo za nią kompletnie nic nie dostaje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    168. ~Focus  2014-02-27 12:34:27  host: user-94-254-195-241.play-internet.pl

    W wakacje 2013 roku korzystałem ze słynnego pakietu Orange 6 GB za 6 zł. Pojawiło się w związku z nim sporo narzekań na zrywanie połączeń, czy zamrażanie transferu mimo dobrego zasięgu - nie powiem sam tego wówczas doświadczyłem (zwłaszcza pod koniec obowiązywania promocji). Obecnie tak się złożyło, że korzystam z internetu mobilnego od Play i mimo, że płacę 10 razy więcej (10 zł za 1 GB) niż w tamtej promocji Orange to również doświadczam zrywania połączeń oraz zamrażania transferu mimo dobrego zasięgu! To tak w kwestii wyjaśnienia, dlaczego nie odpisuje na bieżąco...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    169. ~Focus  2014-02-27 12:40:48  host: user-94-254-195-241.play-internet.pl

    ad 156. Odpisał?? Przecież to ty odpisałeś! Masz rozdwojenie jaźni, czy zmieniając co chwile podpis chcesz stworzyć wrażenie, że wiele osób krytykuje Nju mobile?!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    170. ~Calm7  2014-02-27 12:40:52  host: n08-07-03.opera-mini.net

    167). Asa. Nie jest to kamień milowy, ale kamyczek do przodu z tym kontem. Można pomarudzić, jest jak jest, ale wolę to rozwiązanie, niż przymusowe ładowanie konta za 25zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    171. ~Focus  2014-02-27 12:52:16  host: user-94-254-195-241.play-internet.pl

    ad 151. Podawanie ci argumentów to jakby rzucać perły przed wieprze ;-) Przecież ty masz już zamurowane w głowie, że Nju jest "be", a Play jest "cacy" i nikt ci nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i sprowadzasz wszystko do absurdu - gdzie najważniejszą zaleta oferty jest to żeby z niej tak naprawdę nie korzystać (no bo jak inaczej nazwać licytowanie się gdzie można dłużej nie używać karty SIM dopóki nie wyłączą numeru).

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    172. ~Nowy  2014-02-27 12:56:43  host: n06-02-07.opera-mini.net

    A gdzie moźna nabyć Nju? Jak ustawić telefon?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    173. ~asa  2014-02-27 13:00:18  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Focus "Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i sprowadzasz wszystko do absurdu - gdzie najważniejszą zaleta oferty jest to żeby z niej tak naprawdę nie korzystać (no bo jak inaczej nazwać licytowanie się gdzie można dłużej nie używać karty SIM dopóki nie wyłączą numeru)", no widzisz i dalej mi pomagasz :) Czyli rozumiem, że to co wprowadził dzisiaj NJU to absurd? No bo przecież po to wprowadzili ofertę żeby NIE trzeba było ładować konta. Focus wyglądasz na inteligentnego ale coś Ci w tym temacie nie wychodzi :) Co do czytania ze zrozumieniem, to widze że Ty się nie przyłożyłeś. Pokaż mi jeden komentarz, gdzie napisałem że NJU jest "be"... Play nie jest "cacy", bo jak widzisz nie mam numeru w Play :) Ja po prostu komentuję nową ofertę nju i porównuje do tego co może dać konkurencja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    174. ~Focus  2014-02-27 13:04:53  host: user-94-254-195-241.play-internet.pl

    ad 150. Kiedy startowało Nju Mobile ludzie z Orange nie ukrywali, że jednym z najważniejszych celów nowej marki ma być skuteczne konkurowanie z Play (czytaj obrona przed ucieczką klientów do Play oraz zabieranie klientów Play) - i to się Nju niewątpliwie udaje. Żaden inny operator z tak zwanej Wielkiej trójki (W3) nie zabiera więcej klientów Play niż Orange. Z drugiej strony do Play przechodzi najmniej klientów właśnie z Orange. Domyślam się, że po wprowadzeniu Nju i jego pierwszych sukcesach ludzie w Play siedzą na gorących krzesłach i dlatego w obawie o swojej jajka tak ujadają na Nju ;-) gdyby nie Nju to Play już całkiem osiadłby na laurach i nic nie robił ze swoją coraz mniej atrakcyjną ofertą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    175. ~Mariusz31  2014-02-27 13:04:55  host: hod18.internetdsl.tpnet.pl

    @asas A jak włączyć w Play-u te 10 zł No Limit na stacjonarki? Słyszałem że jest taka opcja ale w planach abonamentowych jako dopłata za połączenia na stacjonarki. Nigdy nie słyszałem aby była taka możliwość "sollo"

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    176. ~asa  2014-02-27 13:08:38  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Ad174. A jak to się ma do tego co napisałem i do tego newsa? Nie podważam, wręcz napisałem, że oferta NJU całościowo jest bardzo dobra. Osobiście nie odpowiada mi zasięg Orange, słono płatny BOK NJU oraz brak punktów naziemnych, gdzie można o coś zapytać "za darmo"

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    177. ~Nowy  2014-02-27 13:34:22  host: n16-05-01.opera-mini.net

    Panowie gdzie moźna kupić Nju i ustawić telefon do odbioru internetu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    178.  2014-02-27 13:35:44

    orange samo wysyla sms przypominajacy wiec w czym problem?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    180.  2014-02-27 13:50:24

    Używający sezonowo raz na pół roku załadują piątkę i wkładają do szuflady. Jeżeli nie wygadują 10 zł rocznie, to nie warto takiego numeru trzymać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    181. ~Focus  2014-02-27 13:54:27  host: user-94-254-195-241.play-internet.pl

    ad 173. Nadal nie rozumiesz, więc ci wyjaśnię to bardziej kompleksowo. Obecnie liczba aktywnych kat SIM w Polsce znacząco przekroczyła liczbę mieszkańców (wliczając w to osoby, które w ogóle nie korzystają z telefonii komórkowej - jak np. niemowlaki). Wiele osób (do których także należę) ma "na utrzymaniu" po kilka numerów komórkowych (kart SIM) - przeważnie w ofertach prepaid. Nie trudno się domyślić, że zarządzanie (utrzymanie) tychże numerów łatwiejsze jest wówczas, gdy nacisk pod postacią konieczności doładowania jest mniejszy. W tym świetle powyższą ofertę Nju Mobile należy uznać za pozytywną, chociaż nie oceniałbym jej w kategoriach "rewolucji", "przełomu", czy "super atrakcyjnej promocji". Po prostu cieszę się, ze się pojawiła, ale nie planuję w związku z tym jakoś świętować, czy pisać peanów na jej cześć ;-) Tu zgodzę się z tym co napisałeś - gdyby podejść do tej oferty w stylu: "O jak super! W ogóle nie będę musiał ładować konta" to można to uznać za absurd. Jednakże jeszcze większym absurdem jest licytowanie się: "nju jest do "d", bo trzeba co pół roku dać sygnał życia, a w play to nie trzeba tego robić przez rok". Złośliwie można by spytać: "Skoro to play takie super to dlaczego ma się przez rok z niego nie korzystać"?? Co więcej, według ciebie: "Ta roczna abstynencja w korzystaniu z play ma świadczyć o tym że play jest lepszy"?? - Normalnie paranoja! ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    182. ~asa  2014-02-27 14:12:54  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    "Złośliwie można by spytać: "Skoro to play takie super to dlaczego ma się przez rok z niego nie korzystać"??" Bo np: jest się zagranicą, numer ktoś ma 10 lat i nie chce go stracić. Inaczej - Żyli sobie Jarek i Łukasz, dostali pracę w Holandii. Jarek kupił starter NJU i doładował za 5zł, Łukasz kupił starter Play i doładował za 5zł. Po 11 miesiącach wracają do Polski. Jarek, niestety od 5msc ma odłączony numer. Łukasz po przejechaniu granicy, zalogował się do sieci i do tego mógł jeszcze wykonywać połączenia. Poinformował żonę że już wraca do domu :). Focus, chodzi o to że wszyscy tu pieją że NJU ma dożywotnią ważność konta i jest ona lepsza niż w Play rok ważności. Chce pokazać jak ładnie marketingowo to brzmi, a w rzeczywtistości są lepsze rozwiązania na rynku. Zarówno w Orange jak i w Tmobile znajdziemy lepsze ważności konta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    183. ~Focus  2014-02-27 14:33:04  host: user-94-254-195-241.play-internet.pl

    ad 182. Wybiórczy jesteś w odnoszeniu się do tego co piszę, no ale rozumiem, że wybierasz tylko to co łatwo ci skomentować ;-) Ewentualnie zgadzasz się ze mną, że tą nową ofertę Nju Mobile należy uznać za pozytywną, chociaż przesadny zachwyt nad nią nie jest konieczny. Swoja drogą to twoja niechęć do Nju wyraźnie wpływa na twoją wrażliwość i pozwala ci odnieść mylne wrażenie, że niby wszyscy tu pieją że NJU ma dożywotnią ważność konta, co jest oczywiście bzdurą. Zostawiając to mam pytanie: Czy ten twój Jarek to osoba ubezwłasnowolniona z ograniczoną zdolnością do czynności prawnych. Będąca pod opieką Łukasza?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    184.  2014-02-27 14:46:25

    @184 z tego co kiedys czytalem w to Jarek założył konto w banku i to internetowe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    185.  2014-02-27 14:47:55

    @182 Jarek jest w Holandii i ma nju w starym telefonie po pół roku przychodzi do niego sms w raomingu placi za jego odebranie i wysyla sms o tresci TAK pare groszy mu z konta zleci i tyle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    186. ~Focus  2014-02-27 15:02:22  host: user-94-254-195-241.play-internet.pl

    ad 185. buba1234, szkoda tych paru groszy ;-) No ale dajmy się wypowiedzieć naszemu play-owemu "specja-liście" od oferty Nju ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    188.  2014-02-27 15:14:50

    No ludzie nju na karte to stawki z abo! dzwonisz w danym dniu 100 minut i masz 1gr/min [+3zł/miesiac]

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    189.  2014-02-27 15:15:45

    Ktoś z mojej rodziny rzadko dzwoni i bałem sie przenosic numer z taryfy z RWK bo zrobilaby sie skarbonka teraz ten prblem zniknal.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    190.  2014-02-27 15:27:16

    buba1234 - a jak ktoś dzwoni codziennie po 10 minut i wysyła 3 esemesy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    191.  2014-02-27 16:01:36

    @190 a jak babci wyrosna wąsy to bedzie dziadkiem?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    192.  2014-02-27 17:13:56

    @190 to bierze abo nolimit w biznesie Plusa ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    193.  2014-02-27 17:18:44

    AERO2 USER - myslę, że w tym przypadku prepaid z "normalnym" rozliczaniem będzie lepszy ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    194. ~  2014-02-27 17:21:51  host: n13-09-08.opera-mini.net

    174,gdyby nie Play Orange całkiem osiadłby na laurach i nie powstałoby nju, który powstawał po to żeby konkurować z Play, tak jak Plus i T celują w ten sam target, tak samo Play i Orange mają podobny target

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    195.  2014-02-27 17:24:12

    Mam w szuflandi dwa złote numery z których nie korzystam. Mam RWK w Play, ładuje za 5 zł. na rok. W NJU jak ktoś korzysta z promocji to musi ładować często lub raz dużo. Nielimitowane połączenia na komórki to 6 zł. na 2 miesiące plus 0,99 zł. za każdy wygadany dzień. Podstawowe 19 gr. to żadna rewelacja. Bonus +50% dali raz. Jak ktoś wydaje te 15 zł. to może mieć nielimitowane komórkowe, stacjonarne i smsy jak się wstrzeli w promocje Playa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    196. ~  2014-02-27 17:27:46  host: n13-09-08.opera-mini.net

    188,najlepsze jest to 3 zł dodatkowo,a jeszcze lepsze,że to tylko promocja,którą nju może sobie odwołać kiedy uzna,że ma tylu klientów ile chciał zdobyć i wtedy kończy promocje i wraca do standardu od którego zaczął czyli 6 zł, 2 zł i ogólnie 62 zł miesięcznie w karcie za same rozmowy no limit

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    197. ~  2014-02-27 17:33:35  host: n13-09-08.opera-mini.net

    168,bzdury piszesz,tylko w Orange jest zamrażanie transferu i rozłączanie,w żadnej innej sieci tego nie ma

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    198. ~  2014-02-27 17:48:54  host: n13-09-08.opera-mini.net

    195,prawda,jak odejść od dyskusji że nju przedłuży ważność konta za sms to jeśli weźmiemy pid uwage,że oferty no limiy biorą ci,którzy dzwonią i uzupełniają konto regularnie jak w abonamencie to najlepiej wypada MiniMax w Play z uwagi na te promocyjne doładowania i bonusy,a to konto ważne po wieki chyba ma tylko odwrócić uwagę od tego,że to no limit,tak naprawdę nju wyjdzie drożej tym którzy dzwonią i ładują regularnie niż MiniMax

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    199. ~  2014-02-27 17:56:21  host: nat-131-170.man.bydgoszcz.pl

    A kto powiedział, że nju jest tylko dla no limit? Przecież równie dobrze może byc uzywane rzadko ale jak rozmawiamy bardzo dużo to i tak mamy komfort hamulca po 1zl dziennie. Wiemy, że nie przekroczymy 1zł w ciągu dnia a to duża wygoda. Przechodzę z Play do nju i rodzina także. Play teraz jest slaby więc nie ma na co czekać, bo widać, że obniżek juz w Play nie będzie chyba, że wymusi je nju

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    200. ~ola  2014-02-27 17:57:15  host: user-46-113-44-142.play-internet.pl

    @198 MiniMax jest dla dzwoniących dużo stale, Nju dla dzwoniących dużo sporadycznie - odpalisz sobie promocje i masz, albo wydasz to 99gr/dzień, ale nie jak w MiniMax ze skosi Cię do 29zł.. Inaczej: Za 150minut/mc, w PLAY dasz 29zł, w Nju na kartę możesz od 99gr-31-62zł - zależy jak dzwonisz :) Tu jest cały sens oferty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    201. ~  2014-02-27 18:14:31  host: n13-09-08.opera-mini.net

    200,ja dzwonie dużo,nju wypada mi mało korzystnie :) ale nie mówię,że nju jest złe tylko,że ma w swojej oferie zapisy do których może wrócić np 6 zł i 2 zł zamiast 3 zł i 1 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    202. ~  2014-02-27 18:20:56  host: n13-09-08.opera-mini.net

    199,obniżki to wymuszał Play i dzieki Play jest nju, które w założeniu miało konkurować z Play, gdyby Play nie było to nie byłoby nju,chyba logiczne,tyle czasu miały wszystkie sieci zani Play weszło na nasz rynek,że mogły się popisać na co je stać, pokazały że jedyne na co je stać to zmowa cenowa,simlocki,zastój cenowy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    203. ~Ster-nick  2014-02-27 18:28:03  host: n05-05-08.opera-mini.net

    @197 - "...w żadnej innej sieci tego nie ma", bo co?! Bo ty tak napisałeś?! Weź się nie ośmieszaj! Poziom twojej argumentacji jest żenująco słaby.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    204. ~  2014-02-27 18:43:02  host: n06-03-05.opera-mini.net

    brawo nju, oferta mega korzystna. Play widać, że po likwidacji asymetrii mtr nie potrafi nic ciekawego zaoferować tylko wprowadza podwyżki. Teraz nju wymusza obniżki u innych. Play już się przejadł i do tego słabe oferty mają. Nju to wysoka jakość i super oferta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    205. ~  2014-02-27 19:51:24  host: n13-09-08.opera-mini.net

    203,żenująci słaba jest twoja argumentacja, testowałeś net mobilny od wszystkich 4 sieci ? domyślam się,że nie bo nie napisałbyś tego komentarza gdybyś wiedział jak działa Plus,jak Play,jak T,jak Orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    206. ~  2014-02-27 19:55:36  host: n13-09-08.opera-mini.net

    204,Play i tak ma lepsze oferty od innych pazernych sieci jak Orange,ma to Orange no limit w normalnej cenie ? nie, ma za 130 zł i simlocki,w Orange nie ma dobrych ofert, poza tym dlaczego porownujesz główną markę Play do wrtualnej marki nju ? jak porownam Heyah do Orange też wyjdzie na korzyść Heyah,a jak porównasz Play do Orange czyi główne marki bez promocji -30% tylko po normalnych cenach to Play wychodzi na +

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    207.  2014-02-27 20:01:08

    nju jest dla nieregularnych, zaczynaja gadać jakiegos dnia i sa spokojni ze nie przekroczą 99gr i im nie sczyści konta. To jedna z najlepszych ofert na kartę. Gada sobie ktoś co niedzielę duużo minut na komorki i koszt miesieczny ma 3zł+4*0,99zł=6,96zł/miesiąc - niektórzy tak dwonią i wydają wielokrotnie wiecej nie znając tej oferty więc o co chodzi. To także dora oferta dla tych co nie lubia umów i nie żal im wydać 30zł/miesiac jak nawet duzo gadają do komorkowych. Najlepiej wyjdzie porównanie kogos komu przeniose teraz numer z taryfy "Plus na kartę" do "nju na kartę". Plus 0,29zł/ za całe połączenie do Plusa, 29gr/min do reszty sieci, rok wazne konto [teraz po zmienionych zasadac przedłuzania bardziej skomplikowane i płatne z konta 10zł/rok] osoba mało korzysta z telefonu, krótkie rozmowy od czasu do czasu długa rozmowa, 0 smsów, 0MB netu [na drugim smartfonie ma Virgin Mobile :P ]. I teraz porównanie do nju na karte, 0,19gr/min do wszystkich, max koszt na dzien do komorkowych 99gr, tansze smsy [choc niepotrzebne], nezlimitowa i mniej prblematyczna waznosc konta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    208. ~  2014-02-27 20:04:19  host: n13-09-08.opera-mini.net

    zresztą dlaczego porównujecie nju do Play ? dlaczego nie porównać nju do T-Mobile albo Plusa czy Orange ? te sieci swojego czasu miały MTR dużo wyższy niż Play,a wy ciągle tylko Play u Play i zawsze Play,a Plusa,T-Mobile i Orange zasady konkurencji i dawania lepszych ofert nie dotyczą ? już się przyzwyczailiście,że tylko Play może na tym rynku coś zmienić i dlatego tylko Play krytykujecie ? przestaliście liczyć na to,że coś może zmienić Orange,Plus i T-Mobile ? poza Play są jeszcze Plus,T-Mobile,Orange,które mogą wprowadzać konkurencyjne oferty,dlaczego od tych sieci nie wymagacie tego co od jednej sieci Play ? źle wam,że dzięki Play powstało nju ? źle że ceny za minutę dzięki Play Fresh spadły do 29 gr i ,niżej ? wcześniej te ceny były koło 60 gr i wtedy było wam lepiej ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    209.  2014-02-27 20:07:06

    Dla przypomnienia teraz w "Plusie na kartę" aby przedłuzyc konto o rok trzeba zrobic cała procedurę 1. wbić kod na RWK zejdzie nam z konta 10zł 2. doładować min. 5zł i tak co roku! Co powiecie na to? Porównajcie to nju na kartę, które do tego przysyła sms przypominajacy, w plusie jeszcze taka osoba musi sama znalezc kod, mi tylko przyslali ze stara rwk nie obowiazuje jakbym nie wszedl na telepolis jakieogs dnia to bym nie wiedzial ze dali mozliwosc platnego wydluzenia].

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    210. ~  2014-02-27 20:10:18  host: n13-09-08.opera-mini.net

    207,ok ale nju to Orange,a ta sieć jest pazerba, zdobędą klientów i wrócą do naliczania 6 zł aktywacja, 2 zł no limit dziennie i te wydatki,które policzyłeś podwoją się ludziom, te ceny które są teraz w nju na karte to jest tylko promocja,a nie stała oferta jak choćby w MiniMax

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    211.  2014-02-27 20:13:54

    w plusie polaczenie do cioci z orange 20minutowe i nie ma 6zł, w nju na karte 99groszy, niech plus który chyba jako jedyny nie ma pakietow minut sie cieszy ze ludzie nie znają nju na kartę :P Jedyny plus taryfy "Plus na karte" to nielimitowane pakiety neta :D Statnio uzylem awaryjnie w sobotę jak mi net stacjonarny padł, pakiet jednodniowy za 2zł 100MB z lejkiem udostepniony na laptopa myk jest taki ze póki nie rozlacze sie z netem pakiet nie jest rozliczany sciagnałem w pare godzin tej soboty z 10GB z pelna predkoscia 5-14Mbit/s :D tak to jedyny plus tej taryfy. :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    213.  2014-02-27 20:18:18

    @210 trzeba by sprawdzic jak we Francji dziła Sosh czyli taki odpowidnik nju, ja mysle ze skoro to marka ukryta orange to jednak bedą miec lepsze ceny bo pelno ludu boi sie nieznanych nazw. Nju nie jest operatorem wirtualnym tylko orangem pod inna nazwą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    214.  2014-02-27 20:21:07

    ale sporo ludu ze strachu nie przejdzie do nju wiec orange tez nie straci [co najwyzej straci tych co by od orange odeszli do play czy virgin] i do tego wyssa czesc ludu od plusa t-mobile i play

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    215. ~  2014-02-27 20:24:11  host: n13-09-08.opera-mini.net

    213,z wszystkim zgoda ale nju jako marka Orange jest od początku jako marka wirtualna, brak dostępu do salonów Orange,nie można zrobić aktywacji nju w salonie Orange jak można zrobić aktywacje Heyah w salonie T,masz wadliwą sim nju to musisz zamówić *** przesyłką,ale w salonie nie możesz zrobić kopi w salonie,więc w tym sensie Orange robi wszystko,żeby nju było wirtualne

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    216. ~  2014-02-27 20:26:13  host: n13-09-08.opera-mini.net

    214,ale o jakim strachu mowa ? normalna sieć jak każda inna,czego tu się ludzie mają bać ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    217.  2014-02-27 20:27:56

    n chyba ze przejdziesz kodem do orange na karte załatwisz w slonie orange i znowu kodem wrocisz do nju na karte choc trzeba wtedy miec malo srodkow na koncie by nie stracic duzo :P Własciwie to mozan przenisc numer z plusa do orange nakarte i potem kodem do nju na karte

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    218. ~  2014-02-27 20:30:39  host: n13-09-08.opera-mini.net

    217,to jest jakieś wyjście żeby w razie wadliwego sima przejść kodem do Orange,zrobić kopie i wrócić kodem do nju,tylko czy tak można ? czy tu nie ma jakiegoś haczyka ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    219. ~  2014-02-27 20:31:53  host: n13-09-08.opera-mini.net

    217,zaraz,jest haczyk,jak masz nju abonament to nic nie zrobisz w salonie Orange, może jedynie w opcji na karte to się uda

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    220.  2014-02-27 20:45:46

    no ale to artykuł o nju na kartę, japiszę tyko o tym prepaidzie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    221. ~Ster-nick  2014-02-27 20:49:00  host: n05-05-08.opera-mini.net

    @205. - a ty niby testowałeś net mobilny od wszystkich 4 sieci, już to widzę... ile ty masz lat, że stosujesz takie przedszkolne przekomarzanki w stylu - "wcale nie, bo tak". Mi wystarczy, że testuję internet mobilny od Play i wiem, że zdarzają się tu zamrożenia transferu danych mimo wskazań pełnego zasięgu przez telefon.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    222. ~  2014-02-27 20:55:13  host: agdy182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szarzy ludzie "wykrwawiają" się w walkach na temat RWK, a prezes zarobił prawie 5,9 mln zł. I o co wy się kłócicie o 5, 10 zł/rok czy darmo?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    223. ~  2014-02-27 21:04:45  host: nat-131-170.man.bydgoszcz.pl

    222, a ty ile zarobileś? Nie widzę tutaj kłótni lecz pochwałę przyjaznego dla klienta systemu. NJU w ofercie abonamentowej także ma niesamowicie elastyczny mechanizm, który czyni z oferty nie tylko typowy no limit ale także tani abonament. Podobnie jest z prepaid. Dobrze, że weszło nju ponieważ jak widać można jeszcze poprawić oferty. Play juz niczym pozytywnym nie zaskakuje tylko myśli wyłącznie o wyrwaniu jak najwięcej kasy od swoich abonentów a oferty słabiutkie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    224. ~Paweł Nyczaj  2014-02-27 21:40:09  host: 89-66-251-134.dynamic.chello.pl

    Można mieszkać na stałe za granicą i w prosty sposób utrzymać polski numer. W razie powrotu będzie dostępny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    225. ~  2014-02-27 21:41:05  host: n13-09-08.opera-mini.net

    221,żebyś wiedział,że miałem net mobilny od każdej z 4 sieci i dziś bardzo dobrze wiem jak działają te nety,mam porównanie,a ty widzę po komentarzu jesteś początkujący,nie masz żadnego porównania i jeszcze mi wmawiasz,że jest inaczej

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    226. ~  2014-02-27 21:43:51  host: n13-09-08.opera-mini.net

    223,te słabiutkie oferty Play są i tak lepsze od ofert konkurencji,ale rozumiem,że należysz do ludzi,który wymaga tylko od Play,a sieci Plus,T,Orange zostawiasz na boku jako te,które już nie wprowadzą lepszej oferty niż Play

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    227. ~  2014-02-27 22:09:50  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    OMG. Ile znowu syfu naspamował Ciekawy. I jak zwykle o tym, że nju to wirtualny operator.....bla bla. mBank też był wirtualnym bankiem i ile dzisiaj ma klientów? Ile banków poszło ich drogą ? Co do targetu - niedawno pisałem że Play i Orange są dla chcących mniej płacić, TM i Plus - dla "bogaczy" Dopiero teraz do Ciebie dotarło? Ile musiałem tego syfu naczytać. I będziemy się czepiać Play, bo to Playowcy się wszystkiego czepiają i zachwalają swoją sieć jak studencki ze wschodu samsunga. A co do NJU......tania marka Orange w Europie powstała wcześniej niż Play rozwinął skrzydła. Orange tylko przeniosło z innych krajów swoje rozwiązanie do Polski. Ale jak zwykle naginasz fakty i zmyślasz, bo Play traci klientów a Twoi koledzy pewnie z Play odchodzą....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    228.  2014-02-27 22:12:52

    Ktos sie orientuje czy Sosh to francuskie nju działa dalej i ma korzystne warunki?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    229. ~cyanoone  2014-02-27 22:43:41  host: n08-07-05.opera-mini.net

    @buba1234 W lyca naliczanie jest sekundowe. Wcześniej pakiety były z miesiąca na miesiąc i te chyba też będą. Mam pomysł na bardzo tani no limit do wszystkich sieci w plusie, ale to jest niepewne i nie wiem czy zadziała. Pożyjemy zobaczymy :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    230. ~  2014-02-27 23:10:11  host: n13-09-08.opera-mini.net

    227,co z tego że w Europie coś powstało wcześniej ? to nijak się ma do naszego krajowego rynku,u nas sam rzecznik pisał że nju powstanie żeby konkurować z Play i to się liczy,nie jakaś Europa,która do naszego rynku krajowego ma się nijak, a skoro Orange jest takie super to dlaczego nju nie powstało w 2006 roku kiedy jeszcze Play nie było ? bo się chcieli nachapać na zastoju cenowym i pakiecie 1200 minut do jednego numeru za 15 zł ? wirtualne banki to całkiem inna branża niż wirtualne sieci,które Orange na siłę takie nju robi wirtualne,weźmy choćby Heyah,można aktywować w salonie T,można wymienić kartę sim kiedy się uszkodzi albo coś,w nju tego nie możesz zrobić w salonie Orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    231. ~  2014-02-27 23:21:35  host: n13-09-08.opera-mini.net

    227,i ja się nie dziwie że ludzie chwalą Play,gdyby nie Play pierwszy obniżył ceny to dziś stawka standardowa nie wynosiłaby 29 gr,ani 19 gr tylko może 50 gr,gdyby nie telefony bez simlocków w Play,a zaraz potem w T to dalej w każdej sieci byłyby simlocki,gdyby nie no limit na każdy numer w sieci w Play to do dziś Orange,Plus,T wciskałoby di 1,3,5 numerów w sieci pakiet minut,tak naprawde narzekają na Play najwięcej ci,którzy siedzą w Plus, Orange,T, którzy myśleli,że to Play źle robi,a tak naprawde to te sieci musiały wprowadzić takie warunki jak Play choć niechętnie i nie prowadzały ich jako stałej oferty tylko jako promocje,którą mogą wycofać kiedy zechcą,takie to dobre są te sieci dla klientów,tylko patrzą jak wrócić do starych czasów kiedy ceny były wyższe i tylko o to chodzi, nju to sieć chwilowa,jak coś to zlikwidują i zaproponują przedłużenie umowy w Orange na gorszych warunkach niż oferta nju

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    232. ~  2014-02-27 23:29:20  host: n13-09-08.opera-mini.net

    227,chcesz rozmawiać o PLAY to rozmawiaj,PLAY to wyrzut sumienia 3 sieci,których najlepsze oferty były gorsze od najgorszych ofert Play które były lepsze od najlepszych ofert 3, kto ma problem z pamięcią niech poszuka cenników z roku 2007-2014 i porowna sobie oferty PLAY z ofertami innych sieci,a potem piszcie jakie to super oferty miały 3 sieci w abonamencie,na karte i netu mobilnego,a potem weźcie sobie dzisiejsze cenniki i porównajcie czy przypadkiem PLAY nie daje lepszych warunków w tej samej albo niższej cenie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    233.  2014-02-27 23:43:44

    Ja tam mogę płacić drożej, nie widzę problemu. Byle oferty były prostsze i bez haczyków. Wystarczyłoby 6 pakietów we wszystkich ofertach. NL rozmowy Polska- 25zł, NL sms Polska10zł, NL rozmowy Europa 25zł NL sms Europa 10zł. NL internet 0,5 GB -1GB z lejkiem do wyboru od 64 kb/s do 1,5 Mb/s: od 10 do 25zł. I cenniki podstawowe mogą zniknąć. Po prostu będziemy płacić ryczałt i za około 50zł każdy będzie miał pełny No Limit do swoich potrzeb, tak jak dzisiaj internet stacjonarny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    234. ~  2014-02-27 23:48:37  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @231 i 232 - Znowu piszesz bzdury. To nie Play obniżył ceny, tylko UKE chciało czwartego operatora w Polsce, przez co P4 miał wszystkie przywileje. Nie da się Twoich wypocin czytać. Zmyślasz i przekręcasz fakty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    235. ~  2014-02-27 23:49:27  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    TM - a nawet jeszcze jako era - pierwszy zaniechal SIMLocków. Znowu kłamiesz!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    236. ~  2014-02-27 23:51:41  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    TM O i Plus płacili większe stawki MTR, Teraz się wyrównały i Play leży. Dalej - Orange jak weszło na rynek dawało w sieci darmowe wieczory i weekendy, gdzie inne sieci tego nie miały. Ciągle zmyślasz, kłamiesz i przeinaczasz fakty. Pewnie wtedy w piaskownicy byłeś. Bardzo dobrze, że dostałeś bana na forum.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    237. ~  2014-02-27 23:59:26  host: n13-09-08.opera-mini.net

    233,ale właśnie w PLAY jak poczytasz regulaminy to oferty są bez haczyków w przeciwieństwie do innych 3 sieci gdzie są haczyki

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    238. ~  2014-02-28 00:00:59  host: n13-09-08.opera-mini.net

    234,a Era,Plus,Idea nie miały przywilejów kiedy dostawały wyższy MTR kiedy minuta kosztowała koło 3 zł ? to nie były przywileje dla 3 sieci ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    239. ~  2014-02-28 00:02:50  host: n13-09-08.opera-mini.net

    235,oczywiście,T jako pierwsza z Trzech sieci zrezygnował z simlocków ale jeśli weźmiesz pod uwagę Play to T było drugą siecią,która nie zakładała simlocków

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    240. ~  2014-02-28 00:05:33  host: n13-09-08.opera-mini.net

    236,znowu muszę powtórzyć, Idea,Plus,Era dostawały wyższe MTR kiedy się rozwijały tak jak PLAY na początku, skoro MTR należało się 3 sieciom to dlaczego PLAY miałby tego nie mieć ? skleroza czy jesteś tak młody że nie pamiętasz ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    241. ~aladyn  2014-02-28 00:06:25  host: 5.172.252.123

    "Dla mało istotnych klientów" Konkurencja nie chce oficjalnie komentować posunięcia Nju.mobile. - To oferta dla specyficznej grupy klientów, która nic nie robi z telefonem, bo doładuje może raz w roku za 5 zł. Mówiąc brutalnie, z punktu widzenia operatora tacy klienci są mało istotni. Ta oferta ani nie jest strzałem w kolano, ani rewolucją - mówi anonimowo pracownik jednej z firm telekomunikacyjnych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    242. ~  2014-02-28 00:14:44  host: n13-09-08.opera-mini.net

    241,to prawda,takimi klientami mogą być starsi ludzie i tu jest problem bo nie wszyscy umieją wysłać sms,dlatego nju źle zrobiło że nie zrobiło tego potwierdzenia raz na rok albo raz na dwa lata

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    243. ~  2014-02-28 00:16:40  host: n13-09-08.opera-mini.net

    w ogóle bezterminowa ważność konta powinna się liczyć od daty ostatnio odebranego albo wykonanego połączenia i to byłoby najlepsze rozwiązanie

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    244. ~  2014-02-28 05:32:05  host: n06-02-05.opera-mini.net

    nju nadal nie do pobicia. Najniższa stawka 19gr/min do wszystkich, konto ważne wiecznie, limit dzienny 99gr. To najlepszy prepaid a abonament też mają najlepszy. Widać, że fanboje z pleja nie mogą się pogodzić z faktem, że ich wychwalany operator nie wprowadza ciekawych ofert, że nie jest najlepszy, że wprowadza podwyżki. U mnie znajomi odchodzą z pleja i wracają do starych operatorów bo jak mówią ceny podobne a nawet niższe niż w pleju a nie mają problemów z roamingiem, z jakością rozmów i prędkość internetu nie jest przycinana jak to jest w pleju w zasięgu roamingowym. Orange znowu rabaty 30% ma dla przenoszących numer i znajomi znowu z tego korzystają. Plej przy ofercie Orange wychodzi drogo więc po co tam siedzieć, jeżeli można mieć taniej i lepiej

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    245. ~  2014-02-28 05:45:14  host: n16-03-07.opera-mini.net

    ja odszedłem z pleja kilka miesięcy temu i uwzględniając sprzedaż telefonu mam no limit voice+sms i 1,5GB za około 15zł/mc. Net mobilny także Orange ma najtańszy 70GB za 45zł a przy przedłużeniu 35GB za 17zł. Orange szaleje pozytywnie z cenami więc trzeba to wykorzystać i zaoszczędzić ile się da. Chwalę net mobilny Orange, bo nie mam z nim problemów a teraz lte odpalają i u900 prawie wszędzie jest a nie to co w pleju. Jedynie plus ma lepszy zasięg u900 ale ceny wyższe niż w Orange. Internet od plej nadaje się do miasta (ale w mieście to mam net po kablu) a nie jako mobilny, bo poza miastami nie ma zasięgu praktycznie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    246. ~  2014-02-28 05:51:42  host: n16-03-07.opera-mini.net

    Po ofertach widać, że teraz liderem jest orange. W ofertach abonamentowych wychodzi najlepiej z telefonem a bez ttelefonu nju miażdży konkurencję. No TM wypada nieźle ale Play jest chyba droższy nawet od plusa. Strasznie ten plej zrobił się drogi. Dlatego nie dziwię się, że ludzie odchodzą z plej. Dzisiaj kumaci do plej nie idą, bo się nie opłaca ale nieświadomych plej ogłupia reklamami i ci dają się złapać w sidła a potem płacz, bo np. no limit nie ma stacjonarnych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    247. ~ggh  2014-02-28 09:03:07  host: n09-05-05.opera-mini.net

    bylem w play od początku. ostatnie oferty są nie do przyjęcia. a karanie klienta karą 6 zł za opozniene zaplaty za fakture wyleczylo mnie do konca. mnie calkowicie. Przechodze do nju z rachunkiem

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    248. ~Normalny  2014-02-28 09:16:11  host: 5.174.45.248

    Wszyscy o play, ciągle ten play. Ale jeszcze 10 lat temu byście ich zwyzywali od ostatnich oszustów, bo jak można wciskać ludziom coś czego nie mogą zaoferować? Dziś to jednak mistrzowie marketingu. Co z tego, że na ekranie pojawia się LTE skoro transfery niższe niż 3G? Pytanie, które jak bumerang powraca przy każdej wizyce w centrum handlowym gdzie wciskają ten szajs "przedstawiciele". Zawsze są rozłożone ręce w geście rozpaczy zarówno u nich jak i u mnie. Widzę, że oni też już są tym zmęczeni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    249. ~debil  2014-02-28 09:17:41  host: n08-07-02.opera-mini.net

    do 247 to przechodz gdzie chcesz. PLAY sie nie podoba to spadowa do NJU.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    250. ~  2014-02-28 17:06:49  host: n07-07-04.opera-mini.net

    244,pokaż mi,że w standardzie,a nie w promocji,którą nju może wycofać kiedy zechce dzień kosztuje 1 zł,to wtedy może przyznam racje,jak narazie to nie wiadomo co będzie dalej z nju i czy nie podniosą cen jak na początku nju na kartę 62 zł miesięcznie za no limit 30 dniowy,brawo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    251. ~  2014-02-28 17:10:11  host: n07-07-04.opera-mini.net

    248,a ja się pytam,jak Era,Plus z Ideą kiedy Play nie istnial, mogły wciskać i robić plakaty że ludzie osiągną 42 MB/s kiedy nawet 1MB/s trudno było wyciągnąć,jak mogli tak kłamać ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    252. ~  2014-02-28 17:15:09  host: n07-07-04.opera-mini.net

    247,popieram karanie klienta karą za nieterminowe płacenie rachunków tak samo w Play jak w Orange, dlatego,że jak nie masz pewności że zapłacisz na czas to nie bierzesz abonamentu,tylko karte,są też ludzie,którzy jak mój znajomy nie płacił po 3-4 rachunki bo mu się nie chciało,a biedny nie jest,więc popieram karanie za nieterminowe płacenie rachunków,ja od zawsze kiedy się decydowałem na abonament musiałem mieć pewność,że nie będę zalegał z rachunkami i było to w czasach kiedy jeszcze nie karali za nieterminowe płacenie rachunków

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    253. ~  2014-02-28 17:18:41  host: n07-07-04.opera-mini.net

    246,świadomi zostają w Play,na no limit stacjonarne i komórkowe jak chcesz mieć przez cały miesiąc to w przedłużeniu umowy w Play tylko sim masz to za 25 zł,w nju jeszcze musisz dołożyć 4 zł do 29 zł żeby mieć to samo,a w obu opcjach to są oferty tylko sim

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    254. ~  2014-02-28 17:22:42  host: n07-07-04.opera-mini.net

    245,to że raz ci Orange dało 80% rabatu to jeszcze nie znaczy że tak zostanie,policz sobie ile będziesz płacił po okresie umowy kiedy rabat przestanie obowiązywać kiedy cena wzrośnie o 80%, brawo dla Orange za wkrecanie takich jak ty, klienci odchodzą po latach z Orange bo dostają lepsze oferty w Play niż w Orange po 10 latach

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    255. ~  2014-02-28 17:34:41  host: n07-07-04.opera-mini.net

    dlaczego Orange nie da obsługi nju tak jak T-Mobile Heyah do salonów ? wstydzą się swoich klientów i sieci nju ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    256. ~  2014-02-28 17:40:05  host: n07-07-04.opera-mini.net

    244,no limit w Orange 129 zł - 30% = 90 zł, w Play no limit jest od 49 zł w ofercie z telefonem, bez telefonu 29 zł i to bez żadnych zniżek i cudowania z przenoszeniem numeru do innej sieci i robienia aktywacji na nowo jako nowy klient, z Orange tak się musisz bawić jak chcesz zniżkę,w T-Mobile no linit od 80 zł bez zniżki, w Orange 90 zł po zniżce,normalnie 129 zł,normalnie super oferty ma ten Orencz

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    257.  2014-02-28 17:53:54

    @255 dlatego, że heyah jest troszke lepsze do t-mobile, a nju jest sporo lepsze od orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    258. ~  2014-02-28 18:00:11  host: n15-08-05.opera-mini.net

    Brawa dla orange za wprowadzenie nju. Widać, że teraz to jest motor napędowy zmian a play śpi. Trzeba być idiotą żeby pisać jak wyżej. Orange 89zł-30%=63zł i mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane smsy, 1,5GB i ja wziąłem Lumię 925 za 2zł. W play za taki telefon chcieli poonad 500zł więc debil tylko może twierdzić, że w play jest taniej. W play za stacjonarne trzeba dopłacić 10zł! Podobnie idiota może twierdzić, że nie warto brać 35GB za 18zł bo nie wiadomo co będzie za 2lata. Jak nie będzie wcale rabatu to przecież nikt mnie nie zmusi do przedłużenia umowy. Normalne stawki to 70GB za 45zł więc i tak taniej niż w play i ich zasięg netu mobilnego tylko w miastach :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    259. ~  2014-02-28 18:01:28  host: n07-07-04.opera-mini.net

    257,jak jest sporo lepsze to się powinni tym chwalić w salonach Orencza

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    260.  2014-02-28 18:02:40

    Specjalnie zrobili tę ofertę na początku tak malo atrakcyjną by co jakis czas ją koregowac i miec darmwoą reklamę. Najpierw nju na kartę bylo cześtsze kupowanie opcji 2zł/dziennie potem przeszlina 6zł/32 dni pozniej dali ocje 99gr/dzien na same komorki teraz bezlimitowe konto. Myślę, że za jakiś czas dodadzą opcję np. 0,49zł/dzien na stacjonarne i ta opcja bdzi emogla byc łączona z 0,99zł/dzien, powstanie też pewnie opcja na dniówkę smsową do wszysktich sieci np. 20gr/dzien [konkurencja do dniówki heyah :P ]

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    261. ~  2014-02-28 18:03:39  host: n07-07-04.opera-mini.net

    258,a ile z tych GB wykorzystujesz,że opłaca ci się latać od sieci do sieci od promocji do promocji i robić co 2 lata nowe aktywacje ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    262. ~  2014-02-28 18:06:36  host: n07-07-04.opera-mini.net

    260,prawda ale mogą zrobić w odwrotnym kierunki niż napisałeś czyli mogą podwyższyć ceny do takich od jakich zaczęli,a tobie nic do tego bo 1 zł i 3 zł to tylko promocja,którą mogą wycofać kiedy sobie zechcą,a mogą zechcieć jak zyskają dużo klientów

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    263.  2014-02-28 18:07:10

    Co do pakietu neta 350MB to mozna powiedzieć, że przy swetnej ofercie 99gr/dzien moze on i kosztowac 7zł/31 dni, nawet brak lejka nie bedzie przeszkadzał bo w regulaminie jest: 12. Abonent zostanie poinformowany SMS-em o fakcie: 12.1. przekroczeniu 280 MB-ów z Pakietu, 12.2. wykorzystaniu 350 MB-ów z Pakietu. [choć to chyba obowiazek teraz u wszystkich operatorw chyba]

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    264.  2014-02-28 18:09:42

    @262 ta oferta jest kierowana do swiadomych klientow, wiec jest tania, nie kazdy przejdzie do jakiegoś "nju" bo to jakas bariera mentalna dla ludu. Ta oferta musi być atrakcyjna bo inaczej ludzie odejdą i tyle, dlatego zmiany na gorsze będa samobójstwem i orange dobrze o tym wie. Tego typu oferty nie będa psute raczej [to nie play]

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    265. ~  2014-02-28 18:10:27  host: n07-07-04.opera-mini.net

    258,70 GB za 45 zł ? to musi być cena po zniżce,nawet jeśli jest na stronie netowej,a potem abonament wzrasta

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    266. ~  2014-02-28 18:10:38  host: n15-08-05.opera-mini.net

    253, ofertę utrzymaniową po wypowiedzeniu porównujesz z ofertą nju, która jest dostępna dla każdego i jak widzisz są prawie identyczne tylko play wiąże umową na 18mcy a nju na czas nieokreslony. W nju zawsze moge kupic pakiet netu 700MB za 7zł wtedy kiedy potrzebuje a w play nie można. Nju miażdży play i nawet od utrzymaniowki nie jest gorszy a w pewnych kwestiach bardziej elastyczny

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    267. ~  2014-02-28 18:12:53  host: n07-07-04.opera-mini.net

    264,właśnie nie ufam Orange dlatego że to nie Play,w Play jak robią podwyżki to polepszają też warunki a w 3 ni zawsze podwyżki cen rownają się lepszym warunkom

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    268.  2014-02-28 18:14:18

    @259 tak to nie działa, wystarczy z mobilni nielojalni [lojalni wobez siebie] sie dowiedza i tyle reszta i tak sie nigdy nie ruszy z sieci która przez przypadek wybrala lata temu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    269. ~  2014-02-28 18:15:24  host: n07-07-04.opera-mini.net

    266,a jest lejek po pakiecie w nju czy dalsze naliczanie kasy ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    270.  2014-02-28 18:16:25

    12. Abonent zostanie poinformowany SMS-em o fakcie: 12.1. przekroczeniu 280 MB-ów z Pakietu, 12.2. wykorzystaniu 350 MB-ów z Pakietu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    271. ~  2014-02-28 18:19:21  host: n07-07-04.opera-mini.net

    268,ja lata temu wybrałem wszystkie 3 sieci jedna po drugiej i okazało się,że najlepiej mi w 4 sieci,której nie wybrałem przez przypadek,zresztą jakby nie nju to dalej Play byłby bezkonkurencyjny bo żadna inna sieć by nie zrobiła czegoś takiego jak nju

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    272. ~  2014-02-28 18:20:51  host: n07-07-04.opera-mini.net

    270,świetnie ale jak zejdzie cały pakiet to już nie poinformują że płaci dodatkowo :) ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    273.  2014-02-28 18:33:21

    To znaczy mi wystarcza 25-50MB bo korzystam z Opery mini do stron do czytania, nawet sam lejek mi wystarcza w virgin mboile. Jakbym zuzywał wicej to przy informacji ze zeszlo 280 MB czesciej bm go sprawdzal lub poprostu odpalil nastpeny 350MB bochyba sie sumują i po prostu data waznosci sie przesuwa na nowe 31 dni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    274.  2014-02-28 18:35:06

    Lub zainwestowac w smartfon dual sim i wkladamy nju na karte i aero2

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    275. ~  2014-02-28 18:36:49  host: n15-08-05.opera-mini.net

    play od roku stale pogarsza oferte dlatego od nich ucieklem, bo placic więcej i meczyc sie z roamingiem jest bez sensu. Ja slubu z play nie bralem i jezeli jest drozszu sporo od konkurencji to odchodze, co zrobillem. zdieraja w tym play kase i nic ciekawego nie oferuje a ich bezpieczny internet to zlodziejstwo zwykle a mozliwosci kupienia pakietow MB nie dają. Niech się pałują i na mnie nie zarobią a ich net mobilny i zasięg to farsa jakaś. Korzystaj z play ale nie wmawiaj każdemu, że to najlepsza oferta bo to jest kłamstwo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    276. ~  2014-02-28 19:34:02  host: n07-07-04.opera-mini.net

    274,warto inwestować w smartfon dual sim dla Aero2 którego darmowość skończy się w 2016 ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    277. ~  2014-02-28 19:43:17  host: n07-07-04.opera-mini.net

    275,ja mam net mobilny w PlayOnline i żadnych problemów nie ma,zasięg mam bardzo dobry,miałem na teście iPlus ale był wolniejszy od PlayOnline,Orange się rozaczał i zamrażał transfer,a T-Mobile brak sprawdzenia stanu MB,brak powiadamiania o zbliżającym się końcu pakietu,PlayOnline wypada najlepiej,nie ma z nim żadnych problemów, zasięg się poszerza, jest ok, co do oferty głosowej to nie musisz się męczyć z roamingiem,wystarczy ustawić ręcznie najlepszy zasięg jaki tam masz u siebie i będzie siedziało na jednym zasięgu, mam tak zrobione na jednym telefonie,który obsługuje tylko 2G i jest porządku

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    278. ~  2014-02-28 20:11:41  host: 93.154.175.96

    Ktos tutaj nachalnie zachwala play a oferta na dzień dobry jest taka: 29zl za komórki, 10zł za stacjonarne, 10zl za smsy,=49zł. W nju za to samo zapłacimy 38zł i umowa na czas nieoznaczony. Z internetem =69zł a w TM zaplacimy za to 55zł. Liczby nie kłamią więc nie róbcie z tego play nie wiadomo czego, bo to jest droga oferta. Internet mobilny to nie jest bo w roamingu nie działa a w miastach to mozna z neta po kablu korzystać. Zasięg macierzysty mają do d@py i korzystalem na próbę i podziękowałem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    279. ~  2014-02-28 20:22:42  host: n07-07-04.opera-mini.net

    278,kogoś bardzo boli,że Play jest dobrą siecią i że może ludziom odpowiadać, też korzystałem na próbę i zatrzymałem net PlayOnline bo zasięg mają dobry,prędkość ok,płynność dobra,limit w porownaniu do innych sieci większy nie licząc ofert Orange widzi mi się dać 80% rabatu,to normalnie limit jest większy, czego chcieć więcej,nikt nie każe ci aktywować dodatkowych opcji jak no limit stacjonarne,czy no limit sms,a w ogóle dlaczego porownujesz sieć kreowaną przez Orange na wirtualną która oszczędza na placeniu konsultantom w salonach za aktywacje i inne z normalną siecią salonową Play ? równie dobrze można porównać nju z Orange,chętnie poczytam ile zapłaciłbym w Oramge za to samo co w nju

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    280. ~  2014-02-28 20:32:37  host: 93.154.175.96

    279, czyli dalej puste bicie piany a jak przychodzi do liczb to zmieniasz temat i już nie play chcesz porównywać tylko innych operatorów. Skoro spamujesz o najlepszym play to dlaczego nie porównasz z inymi ofertami? Co za słabo wypada haha Orange ma super oferty z telefonem, do których play także nie ma startu ale o tym pisał ktoś wyżej więc nie ma sensu sie powtarzać. Net mobilny Orange ma największe limity: 30GB za 30zł i 70GB za 45zł. Rabaty 70-80% są dostepne od wielu lat dla przedłużających a wtedy żaden operator nie może porównać się do Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    281. ~  2014-02-28 20:44:53  host: n07-07-04.opera-mini.net

    280,wklej tu link do strony netowej Orange gdzie znajde oferty mobilnego netu które wymieniłeś jak 30 GB za 30 zł i 70 GB za 45 zł, Orange to dziadostwo które tylko Lumie ma bez simlocka bo Microsoft nie pozwala ingerować w soft,wszystkie inne telefony z simlockiem,skoro porównujesz nju do Play to dlaczego nie porównasz nju do Orange,co za słabo wypada ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    282. ~  2014-02-28 20:57:55  host: 93.154.175.96

    281, w przeciwieństwie do ciebie potrafie przyznać co wypada korzystniej a ty zaślepiony playem i wszędzie o tym spamujesz. Oczywiście, że Orange ma oferty bez telefonu gorsze niż nju i to żadna tajemnica. Za to ma świetne oferty z telefonami. Dziadostwo to play, które nie ma swojej infrastruktury a roaming do dzisiaj nie dziala dobrze, bo wywala notorycznie co przyznał BOK play i otrzymywałem za to rekompensaty. Ale w koncu stwierdzilem, że lepiej nie mieć rekompensat ale mieć dobrze działające usługi i pożegnałem play i teraz jakoś ten sam telefon nie ma problemów a jakość rozmowy zdecydowanie lepsza. Nie tylko Lumie są w dobrych cenach bo znajoma s3 mini kupiła za 2zł i tez jest zadowolona i też z play przeszla. Ofertę free net znajdź na telepolis, bo był news o tym ale pewnie tez znajdziesz wady i stwierdzisz, że play lepszy :D :D :D Takich ślepych wyznawców nic i nikt nie przekona a przedlużeniówką wymiatają wszystkich 35GB za 18zl ale tobi i to nie pasuje :D :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    283. ~  2014-02-28 21:07:30  host: n07-07-04.opera-mini.net

    282,co do spamowania to ja tu widzę tylko spamowanie wyznawców Orange o Play na które odpowiadałem, dziadostwo to Orange,które ma gorszą jakość połączeń niż Play nawet w roamingu, dziadostwo to Orange,które ma gorszą jakość rozmów niż Virgin na roamingu Orange,tacy co przechodzą z sieci do sieci to są tacy ludzie,którzy nie mają żadnych zasad,nie wiedzą na czym im zależy,tylko idą tam gdzie ich wiatr zawieje,ślepi wyznawcy to są w Orange,już zapomnieli jak źle byli traktowani zanim Play wszedł na rynek i teraz pewnie najszczęśliwsi byliby gdyby stare czasy wróciły,myślisz,że nju by istniało gdyby Play nie było ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    284. ~  2014-02-28 21:16:47  host: ip-78-30-98-76.free.aero2.net.pl

    OMG ale tutaj syf. Powinni tutaj ostatnie 50 komentarzy wykasować. Widać wyznawcy fioletowego gluta nie moga sie pogodzić z faktem, że plej ma .ujową ofertę. Im więcej ujadania plejowych trolli tym bardziej oznacza to, że oferta plej robi sie nędzna. Idioci z usługi telefonicznej robią cos w rodzaju wyznania i piszę imbecyl o zasadach, że nie powinno sie zmieniać operatora itp. buhaha. Idę tam gdzie taniej i lepiej a ty jak chcesz to mozesz w pleju i nadpłacac rachunki albo darowizny im dawać - wali mnie to. *** mnie obchodzi co by było gdyby play nie istnialo. UKE chcial wprowadzić czwartego opa i to zrobił. Dzisiaj jestem w Plusie ale niewykluczone, że za rok będę w TM czy Orange. W koncu po to zrobili możliwość przenoszenia numerów. Jedno wiem, że do plej nie wrócę

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    285. ~gdfd  2014-02-28 21:27:05  host: 037008228034.slupsk.vectranet.pl

    Idę tam gdzie taniej i lepiej a w nju jest ok

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    286. ~50  2014-02-28 21:30:46  host: 93.154.176.127

    nju jest ok

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    287. ~  2014-02-28 21:33:34  host: n07-07-04.opera-mini.net

    284,no i właśnie dlatego,że cię nie obchodzi co by było gdyby Play nie było to dziś nie powinieneś korzystać z ofert nju ani -30% w Orange,które są odpowiedzią na konkurencje Play, tobie się powinna należeć oferta taka jakie lubisz czyli 1,59 gr minuta przez całą dobę,brak minut w abonamencie,simlock,umowa dożywotnia z wysoką karą,oferta idealna dla takich jak ty

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    288. ~n  2014-02-28 21:36:37  host: ip-93-154-227-94.free.aero2.net.pl

    nju to oferta najlepsza na to chwile to po co szukac czegoś onnego

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    289. ~  2014-02-28 21:45:08  host: z87-05.opera-mini.net

    288, to prawda. Dzisiaj nic lepszego od nju w ofertach bez telefonu nie wymyślono. Sam zamiaruje przenieść się do nju

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    290. ~Kajtek  2014-02-28 21:57:03  host: n14-06-03.opera-mini.net

    Przypominam że temat to Nju mobile po wieki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    291. ~  2014-02-28 21:58:14  host: n07-07-04.opera-mini.net

    a ja byłem w nju,zła jakość połączeń,rozłącza,zjada kase z konta,wolę już MiniMax

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    292. ~  2014-02-28 22:13:36  host: z87-05.opera-mini.net

    Kajtek, zauważ, że jeden cymbał się trafił i spamuje o play. ZGŁASZAĆ DO MODERACJI, to najlepszy sposób na troli i spamerów. Niektórzy nie potrafią pogodzić się z faktem, że nju ma najlepszą ofertę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    293. ~gdfd  2014-02-28 22:32:20  host: 037008228034.slupsk.vectranet.pl

    nju ma najlepszą ofertę

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    294.  2014-02-28 22:45:13

    Przepowiadam, że pojawią się w nju na kartę nowe opcje max koszt na stacjonanrne na dzień 0,49zł/dzień i mdniówki na sms 25gr/dzień

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    295.  2014-02-28 22:45:49

    co pół roku nowe opcje beda

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    298. ~gdfd  2014-03-01 07:26:24  host: 037008228034.slupsk.vectranet.pl

    play przysiadł la laurach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    299.  2014-03-01 09:56:40

    Ja mam 20 GB za 0 zł. i nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, smsy za dychę. Mam zasięg 3G tam gdzie Orange ma GPRS. NJU się krzaczy. Modernizacja i współpraca z T nie wszędzie działa prawidłowo. Dla kogoś kto dużo w niedzielę gada, tylko na komórki i bez smsów to oferta NJU jest dobra. Tyle że za 3 zł. więcej można mieć nolimit każdego dnia jak się dobrze zakręcimy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    300. ~  2014-03-01 10:36:33  host: n16-10-05.opera-mini.net

    nju jest dobre jak się nie rozmawia regularnie,jak regularnie to lepszy MiniMax z promocyjnymi doładowaniami i bez też,no i zasięg HD Voice na zasięgu Play,a bywają już teraz miejsca gdzie Play ma lepszy zasięg od NetWorks usuniętych nadajników

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    301. ~  2014-03-01 10:39:55  host: n16-10-05.opera-mini.net

    297,poczekamy,zobaczymy co Orange pokaże dalej i czy te oferty,które ma teraz są tylko po to żeby odebrać klientów innym sieciom czy Orange naprawdę się poprawia, tak w ogóle od kiedy Orange daje oferty z rabatem 70-80% na net mobilny ? i nie chodzi mi o to,że od zeszłego roku czy coś tylko ogólnie ile wcześniej już takie oferty były ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    302. ~  2014-03-01 10:46:17  host: n16-10-05.opera-mini.net

    297,a co do samych ofert,to mobilny net mam,limit większy niż wykorzystuje,do tego oferta no limit komórki z telefonem od 49 zł w Play,jak stacjonarne to czasem dojdzie pare groszy i ogólnie to jest dobra oferta,a bez telefonu tylko rozmowy czy nju czy Play czy Heyah za 29 zł to wszystko jeden pikuś,nie liczę pakietu sms który jest zbędny jeśli są połączenia no limit, nie liczę pakietu sms bo kto potrzebuje netu mobilnego za 10-15-20 zł może mieć lepszy pakiet od tego w ofercie głosowej

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    303. ~  2014-03-01 10:48:02  host: n16-10-05.opera-mini.net

    w ofercie netu mobilnego

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    304. ~  2014-03-01 11:28:41  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    299, jeżeli dla ciebie aero jest odpowiednikiem innych ofert z prędkościami 20Mbps to gratuluje porównania. Po drugie aero ma dostęp tylko do 20% pasma u900 więc i coraz częstsze problemy o czym pisze coraz więcej userów. Tobie wystarcza to ok a ja tez wolałbym zapłacić 18zł i mieć normalny internet z normalnymi prędkościami, nierozłączany co godzina. 18zł za tak duży pakiet to prawie jak darmo. Oferty głosowej w play tez nie brałbym bo zwyczajnie się nie opłaca dzisiaj, kiedy mamy nju i ofertę niesamowicie elastyczną z umowa na czas nieokreślony. Niestety ale czas asymetrii MTR dla play minął i widać, że tylko to umożliwiało im dawanie atrakcyjnych ofert, bo z chwilą zakończenia asymetrii oferty od razu pogorszyli. Dla przenoszących numer do orange bez telefonu można otrzymać za 30zl 900minut do wszystkich wymiennych na smsy, no limit w orange więc też dobre warunki. Oferty z telefonem nie opłaca się absolutnie brać w Play, bo ceny telefonów wysokie i po zakończonej umowie jesteśmy zmuszeni zmienić, bo nie opłaca się zostać na tych samych warunkach. Tak samo jest u innych dlatego jeżeli umowa z telefonem, to musi byc telefon w bardzo atrakcyjnej cenie a takie najczęściej są wlaśnie w Orange. Jedni wolą czekać i obserwować a ja wolę korzystać z dobrych ofert i tym samym oszczędzać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    305. ~  2014-03-01 11:39:00  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    302, nju, heyah, RBM, Orange mają wliczone połączenia na stacjonarne a w TM trzeba dopłacić 5zł a w Plusie i Play 10zł więc nie można pisać, że jest to samo, bo różnice są jak widać. NJU bezapelacyjnie ma najbardziej przyjazny dla klienta mechanizm rozliczania i to nie podlega dyskusji. Znajomi moi nie rozumieli oferty NJU ale jak im powiedziałem, to trzech przeniosło się do nju a jeden ze starą taryfa formuła M stwierdził, że dla 10zl/m-c oszczędności nie chce mu się przenosić. Jak widać dla jednego 10zł to spora suma a dla innego malutka. Nie zmienia to faktu, że wśród znajomych widzę, że wracają do starych operatorów z play. Niestety ale ostatnie taryfy w Play są slabe i mam nadzieję, że poprawią je w najbliższym czasie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    306.  2014-03-01 11:54:05

    @304 AERO2 ma większy zasięg. Na GPRS Orange nie osiągniesz 20 mbps i 30 GB będzie trudno wykorzystać. W mieście to ja mam 1 gbps lub LTE do 150 mbps w Plusie ;) Gdyby Orange działało dobrze to te pakiety internetu mobilnego które można wykorzystać w taryfie głosowej są świetną ofertą. Dodatkowo za 10 zł. dają darmowe noce do 12:00. Na gruponie rzucą ze 100 kodów rabatowych 30% plus szalone dni. Można coś skonstruować. Przetestowałem i u mnie działa Orange miernie. Najlepsze wyniki osiągałem w speed teście. Dlatego korzystam z Playa i mimo spadku MTR są w stanie dać nawet za 10 zł. nielimitowane połączenia i smsy na zasięgu Orange jak ktoś się uprze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    307. ~  2014-03-01 12:04:05  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    306, bzdury opowiadasz. Jesteś na forum, to zajrzyj do działu dotyczącego internetu i przekonasz się, że 20Mbps w Orange jest możliwe. Oczywiście, że nie na u900, bo wtedy jakieś 6-8Mbps ale w Plusie też nie wyciągniesz na 900 20Mbps tylko 2-5Mbps max. W mieście też nie potrzebuję mobilnego netu, bo mam wystarczające łącze. Net mobilny jak sama nazwa wskazuje jest dla przemieszczających sie często. Testowalem wszystkich opów i jedynie TM wypada lepiej a Plus niestety zaczyna odstawać i net mają poza miastami nie najlepszy. Ośmieszasz się pisząc o swoich ofertach nie pisząc że wymagają one "polowania" na promocje jednodniowe, o których nawet Play nie informuje smsem. Ty masz czas, może ci sie nudzi, może siedzisz tutaj codziennie ale wyobraź sobie, że inni mają inne obowiązki i na fora zaglądają od wielkiego dzwonu. Najmłodszy nie jesteś ale piszesz jak dzieciak

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    308.  2014-03-01 12:17:12

    @307 może nie jestem dorosłym bezradnym technicznie i dodatkowo potrafię czytać ze zrozumieniem. Na GPRS 20 mbps to tylko u Ciebie w Orange. W Orange nie trzeba polować na promocję i czekać 2 lata na oferty przedłużeniowe ? Włącz obie na telefonie kanał RSS z informacjami telekomunikacyjnymi to nie będziesz musiał zaglądać na fora w ogóle. One do Ciebie zajrzą i poinformują co się dzieje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    309. ~  2014-03-01 12:27:11  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    308, oczywiście, że nie trzeba czekać 2lata na przedlużeniówkę ale skoro nie jesteś bezradny technicznie, to pewnie sam znajdziesz sposób :P Nie interesuje mnie żaden RSS portalowy. Telefon jest mi potrzebny do pracy i kontaktu a nie stanowi celu samego w sobie. Dla ciebie 10zł oszczędności na aero i polowania na promocje jednodniową doladowan z fejsa stanowi chyba sens życia. Taki wniosek wyciągam nie tylko ja, jak zauważylem. Za miesiąc będziesz nowe wyliczanki robił, i z podniecenia nie usiedzisz w miejscu jak dziecko w przedszkolu i znowu nasmarujesz ile to tym razem no limit cie wyniósł. ;D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    311. ~  2014-03-01 13:18:07  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    310, jeżeli nie interesuje cie to, to po co tu piszesz o swoim aero i 20GB za darmo? Mamy marzec więc idź zrób nowe wyliczanki i pochwal się koniecznie, bo z niecierpliwością tutaj wszyscy czekamy

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    312.  2014-03-01 13:25:10

    Lubię drażnić naganiaczy ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    313. ~  2014-03-01 18:21:06  host: n16-10-05.opera-mini.net

    musicie złożyć wypowiedzenie w Orange żeby dostać 80% zniżki na net czy dają tą zniżkę bez wypowiedzenia ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    315. ~hihi  2014-03-01 18:35:29  host: 82.113.98.53

    Aero 2 Ty się nie śmiej bo i Tobie odetną neta za free :-) co Ty masz 512 kilogramków :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    316. ~  2014-03-01 18:46:47  host: n16-10-05.opera-mini.net

    odetną Aero2,tylko co z czego wtedy skorzystasz AERO2 USER ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    318. ~  2014-03-01 19:35:47  host: n16-10-05.opera-mini.net

    317,jak za 49 zł to już lepiej mobilny net,który można mieć wszędzie,a nie tylko na kablu,a w ofertach dla stałych klientów wychodzi jeszcze lepiej

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    319. ~hihi  2014-03-01 19:46:04  host: 82.113.98.53

    318 a ja nie mówiłem po kablu, tylko radiowy, to coś podobnego do mobilnego, tylko że na jakieś 20 km :-) czyli max z buta będzie się przemieszczał :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    320. ~  2014-03-01 20:08:51  host: n16-10-05.opera-mini.net

    319,wiem co to radiówka,miałem to ale potem zrezygnowałem z uwagi na mały zasięg i prędkości podobne do netu mobilnego,a że muszę się przemieszczać to długo się nad tą zmianą nie zastanawiałem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    322.  2014-03-01 20:13:31

    @313 musisz zlozyc wypowiedzenie i wtedy maja iles szczebli negocjacyjnych wiedząc z netu ze mozna wynegocjowac 17,98zł za 49GB i mozna dokupic za 2,99zł nocny nolimit [chyba do 12.00] spokojnie to osiagniesz

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    323.  2014-03-01 20:14:05

    w Orange ^

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    325. ~  2014-03-01 20:31:49  host: z41-03.opera-mini.net

    buba, nie udzielaj takich informacji tutaj, szczególnie temu trollowi. Jak tak, to pisze jaki orange to syf i wogole jak nie działa, rozłącza i nie da się korzystać a teraz dopytuje jak uzyskać tanią ofertę. Niech sie pałuje i w pleju negocjuje, który ma wg niego najlepsze oferty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    327.  2014-03-01 20:41:16

    @315 @316 kupie sobie batona Lion i będę miał ze 42 mbps lub nawet ze 100 mbps ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    328.  2014-03-01 20:41:41

    Szczerze nie wiem jak sie negocjuje, bo wiem jak zrobić nolimit neta mobilnego z pełna predkoscia w plusie na karte za 7zł/miesiac choc z tego nie korzystam :D Myslę , że można na chama powiedzieć albo dajecie 17,98zł za 49GB albo moje pieniazki wyląduja w innej firmie a wy dostaniecie 0zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    329.  2014-03-01 21:26:10

    @328 buba1234 ponoć w Orange z batona można wyciągnąć 5 GB ;) Tanio wyjdzie, można się najeść słodyczy tylko *** urośnie ;) Zabawa dla łasuchów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    330. ~gdfd  2014-03-01 23:06:45  host: 037008228034.slupsk.vectranet.pl

    nju to oferta najlepsza na to chwile to po co szukac czegoś onnego

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    331. ~  2014-03-01 23:28:55  host: n16-10-05.opera-mini.net

    328,to jakiś ten Orange dziwny skoro raz daje więcej,raz mniej,a najwięcej jak trzeba odebrać klientów innym sieciom, dlatego mało mi się podoba Orange bo żeby mieć korzystną oferte w Orange to ludzie muszą masowo uciec od tej sieci na co najmniej pare miesięcy albo dłużej,jak Orange odczuje że ludzie odchodzą to daje dobrą oferte,szkoda,że troll spod komentarzy 325,326 tego nie rozumie,to że ktoś się pyta jak zyskać lepsze warunki w Orange to jeszcze nie znaczy,że się chce przejść do tej sieci,a jeśli to są oferty dla pracowników Orange to tym bardziej taka oferta nie miałaby sensu bo tylko od dobej wolo konsultanta zależałoby czy się taką oferte dostanie czy nie,już iPlus może lepiej wypaść zasięgowo niż Orange,a limitów gigantycznych nie trzeba jeśli się nie ściąga całą dobę filmow,muzyki,do normalnego korzystania pare GB wystarczy,a 10-15 GB to jeszcze zostanie z tego limitu jeśli się nie jest tak jak wcześniej napisałem kimś kto na okrągło ściąga cały net

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    332.  2014-03-02 00:01:49

    taka jest logika prowadzenia biznesu kazdy z nas by tak robił.