Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nju mobile po wieki

Nju mobile po wieki

LuiN 26 Lutego 2014 14:55

45 5

nju mobile powieki Sieć nju mobile wprowadziła bezterminową ważność konta po dowolnym doładowaniu.

Od dziś klienci oferty nju mobile na kartę po doładowaniu konta dowolną kwotą otrzymują na zawsze bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące i przychodzące.

Oferta nie jest obciążona dodatkowymi "gwiazdkami", jednak sieć wymaga, by klient co pół roku udowadniał, że nadal korzysta z numeru. Po 187 dniach od doładowania wysyłana jest wiadomość o treści:

Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE




Wystarczy więc raz na pół roku albo potwierdzić dalszą chęć korzystania z numeru darmowym SMS-em, albo doładować konto dowolną kwotą. W przypadku braku odpowiedzi ze strony klienta sieć wyśle po 24 godzinach kolejną wiadomość:

UWAGA za 3dni stracisz swoj numer. By go utrzymac doladuj konto albo wyslij w ciagu 72h SMSa o tresci TAK na 80608. Jesli nie odpowiesz numer zostanie wylaczony.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile | powieki | ważność konta

w sumie: 312
  • -1

    327.  2014-03-01 20:41:16

    @315 @316 kupie sobie batona Lion i będę miał ze 42 mbps lub nawet ze 100 mbps ;)

  • 0

    328.  2014-03-01 20:41:41

    Szczerze nie wiem jak sie negocjuje, bo wiem jak zrobić nolimit neta mobilnego z pełna predkoscia w plusie na karte za 7zł/miesiac choc z tego nie korzystam :D Myslę , że można na chama powiedzieć albo dajecie 17,98zł za 49GB albo moje pieniazki wyląduja w innej firmie a wy dostaniecie 0zł

  • 0

    329.  2014-03-01 21:26:10

    @328 buba1234 ponoć w Orange z batona można wyciągnąć 5 GB ;) Tanio wyjdzie, można się najeść słodyczy tylko *** urośnie ;) Zabawa dla łasuchów.

  • 0

    330. ~gdfd  2014-03-01 23:06:45  host: 037008228034.slupsk.vectranet.pl

    nju to oferta najlepsza na to chwile to po co szukac czegoś onnego

  • 0

    331. ~  2014-03-01 23:28:55  host: n16-10-05.opera-mini.net

    328,to jakiś ten Orange dziwny skoro raz daje więcej,raz mniej,a najwięcej jak trzeba odebrać klientów innym sieciom, dlatego mało mi się podoba Orange bo żeby mieć korzystną oferte w Orange to ludzie muszą masowo uciec od tej sieci na co najmniej pare miesięcy albo dłużej,jak Orange odczuje że ludzie odchodzą to daje dobrą oferte,szkoda,że troll spod komentarzy 325,326 tego nie rozumie,to że ktoś się pyta jak zyskać lepsze warunki w Orange to jeszcze nie znaczy,że się chce przejść do tej sieci,a jeśli to są oferty dla pracowników Orange to tym bardziej taka oferta nie miałaby sensu bo tylko od dobej wolo konsultanta zależałoby czy się taką oferte dostanie czy nie,już iPlus może lepiej wypaść zasięgowo niż Orange,a limitów gigantycznych nie trzeba jeśli się nie ściąga całą dobę filmow,muzyki,do normalnego korzystania pare GB wystarczy,a 10-15 GB to jeszcze zostanie z tego limitu jeśli się nie jest tak jak wcześniej napisałem kimś kto na okrągło ściąga cały net

  • 0

    332.  2014-03-02 00:01:49

    taka jest logika prowadzenia biznesu kazdy z nas by tak robił.

  • 0

    333. ~Browar  2014-03-02 08:52:26  host: 77-255-228-68.adsl.inetia.pl

    Jak przenieść numer z Orange na kartę do nju, jest jakiś kod ?

  • 0

    334. ~gdfd  2014-03-02 09:51:46  host: 037008228034.slupsk.vectranet.pl

    Wyślij SMS o treści NJU na numer 601 Za pomocą kodu USSD: *127*50# UWAGA: Podczas przenoszenia zostaną skasowane wszystkie środki zgromadzone na koncie!

  • 0

    335. ~Browar  2014-03-02 11:52:57  host: 77-255-228-68.adsl.inetia.pl

    Dzęki

  • 0

    336. ~Browar  2014-03-02 12:51:17  host: 77-255-228-68.adsl.inetia.pl

    *127*50# - usługa niedostępna w twoim planie taryfowym. Taki komunikat się pojawił :-(

  • 0

    337. ~11qq1  2014-03-02 22:36:05  host: 87-207-36-86.dynamic.chello.pl

    http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,przeniesienie-numeru -do-nju-mobile

  • 0

    338. ~  2014-03-03 17:51:07  host: 212.80.226.66

    niby super ale jak doładowałem w sobotę za 10zł to przedłużyło mi tylko o 10 dni...

  • 0

    339.  2014-03-03 21:00:34

    niby trzeba odczekac 15 minut aby kodem wyszło bezterminowe

  • 0

    340. ~to  2014-03-05 22:03:35  host: 037008228034.slupsk.vectranet.pl

    nju to najbardziej elastyczna oferta na tą chwilę

  • 0

    341. ~Madrala  2014-03-05 23:48:10  host: 088156224059.radomsko.vectranet.pl

    Też mi coś. W Orange wysyła się darmowy sms i jest ważność konta przez rok :) Nie trzeba pilnować telefonu Można sobie przedłużać konto co tydzień, co miesiąc, co kwartał, co rok, kiedy się chce, a nie wtedy kiedy oni chcą. Nju liczy na to, że się przegapi 24h na odesłanie sms, a wtedy klopsik i promocja już na wieki baj-baj :)

  • 0

    342. ~sms ?  2014-03-09 21:06:51  host: 185-15-82.dg-net.pl

    tez sms co pół roku jest za darmo?

  • 0

    343. ~  2014-03-09 21:50:21  host: 213.158.217.137.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @342 tak, sms jest bezpłatny - widać to po wskaźniku 80 każdy sms wysyłany na ten wskaźnik jest bezpłatny jako zdarzenie.

  • 0

    344. ~Thule  2014-04-02 06:28:23  host: 62.87.224.192

    A juz myslalem, ze to dobra oferta dla mojej babci.
    Jednak nie zamierzam codziennie sprawdzać jej smsów.
    Lepiej by było, gdyby po pół roku nieaktywności (zero odebranych / nawiązanych połączeń i smsów) takie coś wysyłali.
    Jak narazie dla mnie porażka...

  • -1

    345. ~jak zwykle oszukuja zlodzieje  2014-05-01 16:34:21  host: 89-71-120-23.dynamic.chello.pl

    jesli konto - numer jest na wieki to = ze je mam i nic nie musze ORANGE MaNIPULUJE OSZUSTWEM... bo kaze doladowywac kojenymi pieniedzmi lub wysylac sms-a na drogi nr 80806 co moze kosztowac jak rozmowa z konsultantem 5zl albo i wiecej ...grom wie bo to tajemnica !!!!!!!!!!! a wiec nie daje nju konta - numery na wieki !!!!!!!!!!!!! tylko do kolejnego doladowania !!!! i nie wazne czy masz tam pieniadze na koncie czy nie MAZ DOPLACIC albo zabiora Ci numer OSZUSCI

  • 0

    346. ~TROLL  2014-10-12 11:41:21  host: 159-205-119-55.adsl.inetia.pl

    Jak dla mnie wolałbym by powiadomienie o ważności / ciągłości konta przychodziło na e-maila. Mam wątpliwości jaki to ma sens gdy użytkownik numeru z niego przecież dzwoni czy sms-uje ! Wystarczy odliczyć jakiś okres od czasu ostatniego użytkowania i wtedy wysłać info o wygaśnięciu ważności. Osobiście potrzebuję numer do wysyłki wyłącznie sms jako powiadomienia o zdarzeniach w inst. alarmowych i jest logiczne że nie odpowiem ale mogę doładować konto :) .....

Dodaj swoją opinię