Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile - nowa usługa "jeden na wszystko"

nju mobile - nowa usługa "jeden na wszystko"

orson_dzi 15 Września 2014 16:17

40 1
Od dziś dla Klientów nju mobile z rachunkiem dostępna jest nowa usługa jeden na wszystko obniżająca koszt nielimitowanych usług.



Po aktywacja usługi jeden na wszystko klienci za nielimitowane połączenia krajowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, krajowe nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz za nielimitowany transfer danych do 2 GB zapłacą nie więcej niż 39 zł. W przypadku niekorzystania z usług minimalna kwota faktury, to 9 zł

Usługę uruchamia SMS o treści AKT, wysłany pod numer 80144. Usługa jeden na wszystko wyklucza się z usługą do komórkowych za 19 zł oraz więcej internetu.

Zobacz: Regulamin promocji jeden na wszystko


Jak oceniasz nową usługę nju mobile?

Bardzo atrakcyjna
50.76%
Atrakcyjna
28.52%
Nie wyróżnia się
7.60%
Mało atrakcyjna
3.52%
Bardzo mało atrakcyjna
5.23%
Nie mam zdania
4.37%

Wszystkich głosujących: 1052


Źródło tekstu: njumobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: jeden na wszystko | nju mobile | orange

w sumie: 362
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    346. ~123456789  2014-09-19 20:14:09  host: aegs156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    UWAGA: W regulaminie jest zapis iż nielimitowane połaczenia nie obejmują PRZEKIEROWAŃ. W RedBullu chyba obejmują ale niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    347.  2014-09-20 11:50:11

    @ 345 ,wszędzie gdzie czytam komentarze,jest twój i treść ,że stacjonarnych nikt nie używa,mylisz się,ja średnio w miesiącu dzwonie z 20 godzin na stacjonarne....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    348.  2014-09-20 18:04:03

    Hektorek22 - podobnie jak ja - też dużo dzwonię na stacjonarne, jeszcze więcej odbieram - tak, mam numer stacjonarny, telefaks nawet! ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    349. ~BUCKS  2014-09-20 21:38:46  host: user-94-254-144-60.play-internet.pl

    wlo, już nie spamuj albo nie trolluj, wiesz dobrze o co chodzi w ofertach ale chyba Ciebie rajcuje sztuczne podkręcanie atmosfery i prowadzenie jałowych dyskusji.

    @346 tak masz rację Nju nie ma przekierowań wliczonych w nolimit, tak samo jak wideorozmów ale tak to działa od początku istnienia Nju, także nic nowego nie odkryłeś. Redbull ma przekierowania w nolimicie i wideorozmowy również. Fajnie, choć osobiście z tych form nie korzystam, może z przekierowania raz na ruski rok ale wideorozmowy to pierwszy i ostatni raz taką miałem ok. 5 lat temu w ramach ciekawostki niż przydatnej dla mnie funkcji.
    Jeśli dobrze kojarzę to w Nju na kartę w ogóle nie można było włączyć przekierowań albo był problem z połączeniem oczekującym. Pod pewnymi względami Orange kuleje, choć nie każdy potrzebuje wszystkich "bajerów", a część osób nawet nie wie, że takowe istnieją ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    350. ~Mirek27  2014-09-21 10:25:13  host: dnx70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A gdzie w regulaminie jest napisane że videorozmów w NJU nie wliczają w no limit? Poza tym jesli by tak było to jak by taką usługę rozliczali po 19 gr?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    351.  2014-09-21 11:31:03

    @350 pkt 2.1 regulaminu promocji. W NJU na kartę też wykluczone w promocjach były videorozmowy ale mimo to wliczane były do limitu dziennego 0,99 zł. i były darmowe. W Orange to już raczej norma że co innego w regulaminie a usługi działają inaczej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    352.  2014-09-21 12:19:28

    ~BUCKS - w końcu czego mam nie robić? Bo nie bardzo wiem już co tak naprawdę robię... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    353. ~rew  2014-09-22 20:37:13  host: public-gprs516966.centertel.pl

    co to jest nielimitowany transfer danych do 2GB ???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    354. ~Michall  2014-09-22 20:51:43  host: 178-36-187-205.adsl.inetia.pl

    @ rew : może przeczytanie regulaminu Ci pomoże ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    355. ~rew  2014-09-22 20:53:31  host: public-gprs516966.centertel.pl

    nielimitowany do 2gb oznacza 2gb bo z predkoscia 16kb to nic sie nie otworzy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    356.  2014-09-22 21:08:14

    ~rew - ciekawe z kogo skopiowali ten tekst?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    357. ~rew  2014-09-23 08:12:06  host: public-gprs516966.centertel.pl

    wszyscy ktorzy piszą nielimitowany do, do wszystkich z wyłączeniem itp itd powinni beknąć za nieuczciwą reklamę

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    358. ~major SB  2014-09-23 17:59:05  host: 078088099093.lomza.vectranet.pl

    To ewidentna sprzeczność. Nie może być jednocześnie "nielimitowany transfer danych" i "do 2 GB". Powinni to poprawić, bo jeśli ja dobrze rozumiem to do 2 GB jest co najwyżej nieograniczona prędkość transmisji!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    359.  2014-09-23 18:03:33

    major SB - musisz jakieś szkolenie po tym odmóżdżeniu w SB przejść... Nielimitowany transfer właśnie jest zawsze ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    360. ~rew  2014-09-23 23:01:57  host: public-gprs516915.centertel.pl

    do major SB - bo widzisz nielimitowana jest ilość transferu ale po pobraniu 2gb limitowana jest predkosc do 16kb.
    a taka predkosc to w zasadzie koniec bo chyba nic sie przy niej nie otworzy. no ale w reklamie mozna napisac no limit. niestety ale chyba wszyscy tak robią choc z różnymi limitami. ehh.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    361. ~  2014-09-25 05:16:44  host: host-176-221-121-139.dynamic.mm.pl

    Kto w ogóle dziś używa przekierować i po jaką cholerę?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    362.  2014-09-25 08:09:18