Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nju mobile na stałe powiększa pakiety danych

Nju mobile na stałe powiększa pakiety danych

Piszemy o tym pierwsi LuiN 31 Sierpnia 2016 16:36

30 2

1 października nju mobile na stałe powiększy pakiety danych w ofertach nju z rachunkiem i nju na kartę.

Zmiana regulaminów będzie dotyczyła ofert jeden na wszystko i wszystko komórkowe za 29 zł w nju z rachunkiem oraz wszystko komórkowe w nju na kartę.




Zmiany pakietów są następujące:
  • jeden na wszystko - pakiet wzrasta z 5 do 13 GB, przy zachowanym limicie wydatków 39 zł,
  • wszystko komórkowe za 29 zł - pakiet wzrasta z 2 do 10 GB, przy zachowanym limicie wydatków 29 zł,
  • wszystko komórkowe w nju na kartę - pakiet wzrasta z 2 do 10 GB, przy zachowanym limicie wydatków 29 zł.

Dotychczas klienci mogli korzystać z podwyższonych wielkości pakietów danych w ramach promocji obowiązujących do końca września. Od 1 października większe paczki danych staną się częścią regulaminów w/w ofert i będą dostępne na stałe.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 65
  • -2

    48. ~Michał  2016-09-01 09:51:17  host: 83-144-118-138.static.chello.pl

    Oferta nju jest ok, ale nie jakaś bardzo rewelacyjna.
    W Play mam za 61,5zł z VAT dwa numery bez limitu wszystko z 10GB plus karta do internetu z 100GB.
    Byłem w nju, ale nie chcieli mi faktury dać bo nie ma takiej opcji i musiałem zmienić.

  • 1

    49. ~Abc  2016-09-01 10:32:25  host: public-gprs361572.centertel.pl

    Mam tak jak ~zadowolony z tym że podwójnie czyli od samego początku dwa numery przeniesione do nju i do każdego po jednym dodatkowym za 9 PLN do tego polecenie zapłaty. I praktycznie pozwala to zapomnieć o obsłudze płatności czy jakiś pakietow i jedynie używać bez żadnych ograniczeń telefonów. 96 PLN za 4 numery z pełnym no-limit plus po 39GB na parę numerów wystarcza w zupełności.
    Generalnie oferta bezkonkurencyjna.

  • 1

    50.  2016-09-01 11:48:08

    49 - oferta na kartę w każdej sieci posiada usługi cykliczne więc nie trzeba pamiętać o uruchomieniu odnowieniu usługi pakietu, również o doładowaniu nie trzeba pamiętać, ustawiamy w bankowości elektronicznej usługę cyklicznego doładowania w dniach,tygodniach lub w miesiącach, jak komu wygodniej.

  • 1

    51. ~tojek  2016-09-01 12:10:00  host: user-94-254-129-105.play-internet.pl

    promocyjne pakiety ważne do ....30.09.2016 r :-D

  • -1

    52. ~tojek  2016-09-01 12:20:52  host: user-94-254-129-105.play-internet.pl

    promocja do 30.09.2016 ,a potem ma byc na stale ,wiec ciekawie,ale w ofnk nic sie nie marnuje ,a tu tak ..ale ciekawie jednak.

  • 1

    53. ~q  2016-09-01 12:29:40  host: 188.114.64.135

    @52 masz rację ,ale w nju masz MMS...a w OFnK po 40gr.

  • 0

    54.  2016-09-01 13:55:16

    @50 Pakiety w ofercie na kartę są OK pod warunkiem że siedzisz non-stop w Polsce. Przy wyjeździe za granicę pakietu nie wykorzystasz tylko Ci idzie z konta. W ofercie abonamentowej jest wtedy korzystniej.

  • 0

    55.  2016-09-01 14:24:03

    od 1 października zmieniają się regulaminy >> http://tlp.is/azr

  • 0

    56.  2016-09-01 14:40:44

    jak włączyć usługę na kartę, im dłużej, tym lepiej.

    Możesz to zrobić:

    w zakładce usługi po zalogowaniu się do swojego konta,
    wysyłając SMSa o treści START na bezpłatny numer 80510 .

  • 0

    57. ~Q  2016-09-01 17:37:54  host: 188.114.64.135

    @54 dlaczego korzystniej?

  • 1

    58. ~do 39  2016-09-02 03:41:46  host: user-94-254-243-51.play-internet.pl

    Mylisz się, ją nie jestem płatnym klakierem dla Play a mimo to chwałę sobie jego oferty, np. 5,L płacę co dwa miesiące i mam co miesiąc 1GB internetu plus darmowe rozmowy w sieciach Playa oraz te 5zl na pozostałe rozmowy do obcych sieci.

  • 1

    59. ~abc  2016-09-02 11:33:09  host: 212.160.172.83

    @39. Kup Virgin Mobile, niestety trzeba płacić za MMS, ale za 29zł masz dużo wszystkiego innego.

  • -1

    60. ~Q  2016-09-02 12:08:04  host: 188.114.64.135

    @59 ale czego dużo? W "#NAJLEPIEJ 39 zł / mc" i nie ma mms,w nju mam w tej cenie,dodatkowo 2Gb więcej i bez problemów z zasięgiem Play (miałem Play,więc mam odniesienie...
    P.S. potrafię wybrać sieć na sztywno).
    Po pół roku mam jeszcze więcej internetu w nju...tylko ten PIN mnie wkurza w nju (nie można wyłączyć żądania).
    Pozdrawiam Q

  • 0

    61.  2016-09-03 18:25:00

    kolejny test prędkości >> http://tlp.is/58a

  • 0

    62. ~michal  2016-09-03 19:56:50  host: apn-95-40-65-15.dynamic.gprs.plus.pl

    jeden na wszystko - pakiet wzrasta z 5 do 13 GB, przy zachowanym limicie wydatków 39 zł - przy stażu ponad 24 miesiące mam 39GB za 39zł!!!!!! REWELACJA!

  • 0

    63. ~  2016-09-04 09:43:12  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    10 GB... mi ciężko wykorzystać 3 GB inaczej jak do aktualizacji aplikacji, a oni rzucają 10 GB - i to ma mnie przekonać? Nie. njó ma zasięg Orange a przy wschodniej granicy to tragedia. Dziękuję, zostaję w Plusie.

  • 0

    64. ~  2016-09-04 09:43:50  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    @62, spuściłeś się?
    Sprzedawaj te GB na allegro.

  • 0

    65. ~Artur  2016-09-07 20:11:05  host: c218.jaroslaw.zicom.pl

    mam w orange i ciagle problem ze zlapaniem zasiegu....
    pora przejsc do play pewnie albo plusa

  • 0

    66. ~consolerro  2016-09-08 11:25:30  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    NJU Mobile jest w tej chwili nie do pobicia, mam dwa n-ry z 38 zł i łącznie 30 GB, jak tak dalej pójdzie to nigdy się chyba nie wyniosę od nich.

  • 0

    67. ~///  2016-10-07 11:27:26  host: apn-31-0-69-129.dynamic.gprs.plus.pl

    Przydałoby się przypomnieć promocję i już na stałe działające regulaminy.

Dodaj swoją opinię