Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile ma już prawie milion klientów

nju mobile ma już prawie milion klientów

orson_dzi 25 Października 2016 11:39

11 1

Rzecznik prasowy Orange uzupełnił wczorajsze wyniki finansowe o dane dotyczące liczny klientów nju mobile i liczby usług światłowodowych.



Na koniec III kwartału 2016 roku nju mobile miało 943 tys. klientów, o 47 tys. więcej niż na koniec II kwartału. Z usług abonamentowych korzysta 348 tys. klientów, a 595 tys. z usług na kartę.


Z Internetu w technologii światłowodowej w sieci Orange korzysta obecnie 57 tys. klientów, których liczba wzrosła o 18 tys. w stosunku do II kwartału 2016 roku.




Źródło tekstu: Orange; wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | nju mobile

w sumie: 48
  • -2

    29. ~  2016-10-25 14:16:44  host: public-gprs264.centertel.pl

    A nie lepiej zamowić sobie darmowe startery play na kartę internet, zarejestrować je i otrzymać 100 GB na 30 dni i tak do lutego?

  • 0

    30.  2016-10-25 14:35:40

    29 - bez sensu... Bo potem co?

  • 0

    31.  2016-10-25 14:36:47

    @29... A nie lepiej kupić starter Red Bull MOBILE za 9 zł z puszką i mamy nielimitowany internet LTE ... rewelacja . Niech inne oferty internetowe się schowają.

  • 0

    32. ~  2016-10-25 14:37:48  host: 188.146.13.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @28: Może jeszcze 100GB od Orange i 50GB od Plusa?

  • 1

    33. ~  2016-10-25 14:45:32  host: host-81-190-229-145.dynamic.mm.pl

    Ja zarejestrowałem numer w play, dostałem 500zł, a od jutra idę pod śmietnik szukać nakrętek. Dobije do 2000zł i mi styka na 10lat, będę tylko przedłużać od stycznia doładowaniami 5zł bonus.

  • 2

    34. ~xyz  2016-10-25 15:23:03  host: 188.146.169.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @33 super strategia, uśmiałem się;-)

  • 2

    35. ~  2016-10-25 15:27:53  host: user-94-254-227-184.play-internet.pl

    31, przestań z tym RBM i całym Play. Ten operator może świadczyć usługi gimnazjalistom a nie poważnym abonentom.
    Orange dla firm gwarantuje pełną prędkość do 500GB

  • -1

    36.  2016-10-25 15:38:33

    @35.... Przestań gadać te dziwne kocopoły i stereotypy! Play ma fajny zasięg także za pomocą innych op'ów.
    Tu gdzie mieszkam mam full lte czyli 20-30Mbit/s, plus 500zł za rejestrację....żyć nie umierać i to wszystko za....DARMO! Można , Można :) Ogarnij się proszę :)

  • 0

    37.  2016-10-25 15:39:53

    @33. ..także się uśmiałem :):):):) , jesteś niezły, ale....no niestety tak to funkcjonuje, pozdrawiam serdecznie :)

  • -1

    38. ~kuskussuksuk  2016-10-25 16:48:53  host: public-gprs377343.centertel.pl

    Kupilem doladowanie do nju kilka mies. temu I nie wiem kiedy mam doladowac ponownie.W Orange, Play to jasne - ROK WAZNOSCI KONTA, a w nju nie za bardzo pamietam I co kilka mies. musze szukac kody I je wystukiwac zeby sprawdzic.I po co tak utrudniac ?

  • -1

    39.  2016-10-25 17:11:14

    @38 przecież w NJU po pierwszym doładowaniu ważność konta znika i jest bezterminowo. Co pół roku trzeba tylko wysłać SMS, że się żyje.

  • 0

    40. ~kuskussuksuk  2016-10-25 17:20:46  host: public-gprs377343.centertel.pl

    @39 racja tylko jakiego smsa I na jaki numer ? Wiecej roboty przy szukaniu po regulaminach niz kupienie doladowania za 5 zl ktore I tak sie przyda.

  • 0

    41. ~  2016-10-25 17:56:08  host: user-94-254-227-216.play-internet.pl

    Nju ma dobra ofertę ale od niedawna ma konkurencję w postaci Premium Mobile, gdzie można kupić tańsze no limity

  • 0

    42. ~  2016-10-25 18:00:43  host: user-94-254-227-216.play-internet.pl

    Jako abonent Play przyznaje że Play teraz jest zupełnie niekonkurencyjny, drogie oferty, wieczne problemy z zasięgiem i rankingiem krajowym. Teraz nju i Premium Mobile wyznaczają kierunek.

  • 0

    43. ~gosć  2016-10-25 18:08:55  host: public-gprs204639.centertel.pl

    Nju w podstawie jest bezkonkurencyjne i korzystniejsze od wszystkich prepaidów, warto pamietać że to submarka Orange a nie wirtualny gniot o czwartym priorytecie dostępu do wszystkiego. Natomiast nju już gorzej wychodzi po wprowadzeniu w ofertach Orange elastycznych pakietów, wtedy najbardziej się opłaca OFNK.

  • 0

    44.  2016-10-25 21:11:54

    @40 znalazłem informację o treści i numerze tego SMSa szybciej niż bym wklepał doładowanie.
    Lenistwo ludzi mnie naprawdę zaskakuje.

  • 0

    45. ~  2016-10-25 21:51:20  host: 8.37.225.46

    Nju? Świetna oferta prepaid dla wysyłających sms-y i mms-y.

  • 1

    46. ~Radekkkkk  2016-10-25 21:58:53  host: ip-5-172-255-177.free.aero2.net.pl

    Solo wychodzi lepiej premium mobile ale jak z kobietą na dwie karty kom/stac/sms/mms/net + dodatkowy internet mobilny w routerze na chacie to jakby nie patrzeć (67zł brutto) lepszej oferty nie ma jak w nju

  • 1

    47. ~  2016-10-26 00:26:14  host: public-gprs390926.centertel.pl

    w mojej lokalizacji (duze osiedle w duzym mieście), play lte 5mbits, nju 40mbits. Tak to działa ...

  • 0

    48.  2016-10-26 09:06:04

    nju ma jeszcze jedną atrakcyjną cechę, raz w cyklu rozliczeniowym można zmienić ofert wedle swoich potrzeb i wymagań, zmian dokonujemy samodzielnie w telefonie lub na stronie nju, nowa usługa zawsze startuje od nowego cyklu rozliczeniowego.

Dodaj swoją opinię