Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile - III edycja promocji "Prezenty na wydaniu"

nju mobile - III edycja promocji "Prezenty na wydaniu"

orson_dzi 8 Kwietnia 2015 15:03

2 0
nju mobile rozpoczął trzecią edycję promocji Prezenty na wydaniu. Tym razem klienci otrzymają słuchawki, przenośny głośnik lub maskotkę.

Nowa edycja akcji potrwa do 13 kwietnia. o złożeniu zamówienia i podpisaniu umowy należy zarejestrować zamówienie pod tym adresem. Każdy klient może złożyć maksymalnie jedno zamówienie.

W trzeciej edycji promocji do wyboru są następujące prezenty:
  • Słuchawki nauszne Strax,
  • Głośnik do telefonu - jack 3,5 mm (żółty lub niebieski obrandowany nju mobile),
  • maskotka nju mobile.

Zobacz: regulamin_promocji_prezenty_na_wydaniu-iii



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: prezenty na wydaniu | nju mobile

w sumie: 29
  • 1

    10. ~Ziggy  2015-04-08 15:52:44  host: d12-58.static.icpnet.pl

    Z tych trzech rzeczy wybrał bym tą bezkstałtną, żółtą kreature. Za parę lat, będzie Pamiątka po upadłej sieci. Polsko obudź się i przestańmy zalewać się tanimi zabawkami dla trzeciego świata. Co jeszcze dołożą? DVD z Miami Vice?

  • 0

    11. ~err  2015-04-08 15:55:31  host: d12-58.static.icpnet.pl

    @9
    Wpływowi ludzie :D
    @10
    Już wole głoda z Danone xD

  • 0

    12.  2015-04-08 15:58:36

    do tej pory miałem internet w lte gratis za 19 zł do 14 co dalej się okażę.

  • 1

    13.  2015-04-08 16:35:27

    tak jak zostało napisane w poście numer #5- spam jest wszędzie, a dostać maskotkę, czy słuchawki, które kosztują chociażby te 30zł to jednak GRATIS. Po odebraniu "gadżetu" można zadzwonić i zablokować ten spam zachowując prezent...

  • 1

    14. ~  2015-04-08 16:41:05  host: user-94-254-192-111.play-internet.pl

    Nju nie spoczywa widac na laurach tylko jak widac ciśnie konkurencje mocno

  • 0

    15. ~  2015-04-08 16:41:08  host: user-94-254-192-111.play-internet.pl

    Nju nie spoczywa widac na laurach tylko jak widac ciśnie konkurencje mocno

  • 0

    16.  2015-04-08 16:41:20

    No co za debile. Weźcie jeszcze raz przeczytajcie, ale tym razem ze zrozumieniem punkt o przetwarzaniu danych osobowych, a dopiero potem piszcie głupoty.

  • -1

    17.  2015-04-08 17:59:06

    Czy wyrazicie zgodę i czy i nie to i tak orange ciągle z czymś wydzwania ,

  • 1

    18. ~ZYGOTA  2015-04-08 18:34:40  host: host-89-230-67-193.rzeszow.mm.pl

    niezła promocja, istotnie zmienia polski rynek telefonii komórkowej. Powiedziałbym "szapoba" jakbym wiedział jak to się pisze.

  • -1

    19. ~Michał  2015-04-08 19:17:42  host: bul201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem w nju z rachunkiem od początku istnienia. Dwa tygodnie temu dostałem bon podarunkowy do wykorzystania w ich sklepie na wartość 15zł!!!!
    Dodam że to 15 zł nie starcza nawet żeby kupić smycz z brandem nju. O kubku czy koszulce nawet nie wspominając.
    ŻENADA!!!!

  • 0

    20.  2015-04-08 19:23:52

    Szkoda że ten pluszowy ziemniak nie ma zaszytego jakiegoś routera wifi.

  • 1

    21.  2015-04-08 19:38:06

    Ludzie 19zł za rozmowy bez ograniczeń do wszystkich sieci (poza stacjon. - ale stacjon. już coraz bardziej jak na lekarstwo), i jeszcze wam mało ?! chce ktoś bzdurną maskotke niech bierze, nie to nie.. proste. Jak się boisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych - to po prostu nie wyrażaj i idź sobie głupiego pluszaka kup w tesco - a nie płaczesz jak by ci chcieli pod kołdrę zaglądać. A nju więcej by zwojowało - sprzedając swoja ofertę w jakichkolwiek salonach, bo teraz to tylko "dzieci neostrady" potrafią przenieść siebie (ewentualnie rodziców) do ich sieci - dlatego mają tylu klientów ile mają.

  • -1

    22. ~divhasmorex  2015-04-08 20:53:31  host: n19-07-07.opera-mini.net

    Bardzo dobra oferta. Korzystam i chwale sobie bardzo jakosc sieci Orange. IMHO NAWYZSZA JAKOSC ZE WSZYSTKICH operatorow.

  • -2

    23. ~Calm7.  2015-04-08 20:57:58  host: n16-10-03.opera-mini.net

    22). Hahaha pierwszy raz skopiowali Cię bez błędnej pisowni :-D

  • -1

    24.  2015-04-08 21:09:58

    :-D też muszę na taki nick zmienić ! :-D

  • -1

    25. ~divhasmorex  2015-04-08 21:14:08  host: n10-05-04.opera-mini.net

    no buhaha. Dobre co nie?

  • 1

    26.  2015-04-08 21:51:04

    @23, mój nick trochę zbyt skomplikowany jest. Powyżej 5 liter to już nie ta liga.

  • -1

    28. ~Janusz z żoną i dziećmi  2015-04-08 23:03:34  host: ip-5-172-247-212.free.aero2.net.pl

    Całą rodziną złożymy zamówienia, zgarniemy cztery głośniki i złożymy wypowiedzenia (w nju mobile umowa trwa 30 dni). Wam radzę to samo, bo takie głośniki piechotą nie chodzą!

  • 0

    29.  2015-04-09 08:36:06

    19 - bon na samochód pewnie by Cię usatysfakcjonował? Żenujące... A nie lepiej - tak po prostu - płacić za kupione usługi i zmieniać dostawców, kiedy konkurencja ma lepsze albo tańsze? nju to jedna z najlepszych i najtańszych ofert z nielimitowanymi rozmowami... Ale i tak dobrze by było, żeby na kubek bon dali... Żenujące ;-)

  • 0

    30.  2015-04-17 04:06:52

    do 13 kwietnia. o złożeniu zamówienia- chyba kropka nie powinna być po nazwie miesiąca, a zamiast samej literki o napisane powinno być zamiast O ---> PO ;)

Dodaj swoją opinię