Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile i limity Internetu w roamingu UE

nju mobile i limity Internetu w roamingu UE

msnet 27 Września 2017 18:58

5 8

nju mobile bierz co chcesz

Od jutra klienci nju mobile otrzymają limity Internetu w roamingu UE zgodnie z cennikiem (dotychczas niektórzy klienci mogli dostawać wyższe limity).

Limity są zgodne z cennikiem usług w roamingu i dotyczą osób korzystających z oferty nju z rachunkiem podczas podróżowania po Unii Europejskiej. Do osiągnięcia limitu wydatków w ramach oferty, opłaty za minuty, SMS-y, MMS-y i Internet są naliczane zgodnie z cennikiem. Po osiągnięciu limitu wydatków klientów obowiązują następujące zasady:




  • opłaty za minuty, SMS-y, MMS-y nie są naliczane - czyli tak samo, jak w kraju,
  • na Internet klient otrzymuje odpowiednią do usługi liczbę GB, po której wykorzystaniu opłata wynosi 0,04 zł za 1 MB (szczegóły w tabeli poniżej).

Plan Limit Internetu Opłata po wykorzystaniu limitu
nju buzz przy obowiązującym limicie wydatków miesięcznych 19 zł 0,96 GB 0,04 zł za 1 MB
29 zł 1,46 GB
39 zł 1,96 GB
nju dodatkowy współdzielony z nju buzz, z którym numer jest połączony
nju internet dodatkowy 0,96 GB - powiększa i współdzieli limit z planem nju buzz, z którym jest połączony
nju internetowy 1,46 GB
nju internet tymczasowy 1,46 GB
nju tymczasowy 0,96 GB


Do tej pory w wyniku błędu klienci dostawali większe pakiety, niektórzy nawet tyle, ile mieli w podstawowej ofercie.

Zobacz: Cennik usług w roamingu w ofercie nju z rachunkiem

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile | roaming | roaming 2017 | internet

w sumie: 48
  • 0

    29.  2017-09-28 08:57:44

    @28: po to, że dotąd go nie miał i to jest nowość

  • -1

    30.  2017-09-28 08:59:25

    Remington - a oni (operator) w ogóle wiedzą, ze to mają?

  • 0

    31. ~kill649  2017-09-28 08:59:52  host: public-gprs366159.centertel.pl

    Ale co w tym wszystkim się zmieniło? Tylko, że nie ma lekką i po wykorzystaniu limitu jest naliczana opłata zgodnie z cennikiem?

  • 0

    32.  2017-09-28 09:19:23

    @26. Jak to chyba rację?

  • 0

    33. ~Olek  2017-09-28 09:25:38  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    @29 Ile Ty masz lat?5!!! Kogo ma interesować jakaś apka,gdzie od ponad roku mówili,że na dniu ją uruchomią.

  • 0

    34. ~weissmann  2017-09-28 09:37:00  host: 198.21.21.21

    @23 - tobie pokazuje może ok, ale chyba nikomu kto ma Buzz + Internet dodatkowy, nie pokazuje się dobrze. U mnie były reklamacje w lipcu, sierpniu i wrześniu, i dalej nie umieją ogarnąć tego w systemie i działa źle.

  • 0

    35.  2017-09-28 09:38:59

    Jak plej zmieni cokolwiek w cenniku to na tp odrazu jest cały news a jak a2mobile wprowadza usługę, która jednak ma znaczenie, to poco pisać?
    Czy tu chodzi o kasę?

  • -1

    36.  2017-09-28 09:53:13

    mikkel - a jaką usługę a2mobile wprowadziło niby?

  • 1

    37.  2017-09-28 10:53:26

    Tu raczej chodzi, że nie dostali gotowego info prasowego i nie można zrobić kopiuj wklej.
    trzeba by troszkę pogłówkować , poszperać , poszukać a w dzisiejszych czasach to już troszeczkę za dużo.
    No i zależy kto by miał to napisać, bo jak nasz ulubiony ortograf to jeszcze trzeba to popoprawiać:)

  • 1

    38.  2017-09-28 10:54:17

    To akurat prawda, że byle pierd ze strony play a tu już nius od razu się pojawia - nabijają biuru prasowemu publikacje, żeby pan rzecznik mógł się potem chwalic, jak to play-żenada medialna jest niby. A z 10 niusów o play spokojnie można 1 zrobić, ale statystyki by padły. Tak to działa.

  • 0

    39. ~locomoco  2017-09-28 10:58:58  host: user-94-254-244-158.play-internet.pl

    Sprawa z aplikacją A2Mobile wyjaśniona! Nie zapłacili to nie ma newsa. Proste jak drut!

  • 0

    40.  2017-09-28 11:17:38

    kogo obchodzi aplikacja a2m? nikogo poza ich jednoosobowym działem marketingu.

  • 0

    41.  2017-09-28 12:18:28

    @6 ~kołodziej
    nju akurat nie jest wirtualną siecią

  • 0

    43.  2017-09-28 19:49:17

    @41 nju mobile to submarka orange i jest to operator wirtualny- (ciocia wikipedia podpowiada) podmiot gospodarczy oferujący swoim klientom usługi związane z telefonią komórkową na bazie infrastruktury telekomunikacyjnej należącej do innego operatora telekomunikacyjnego(...)

  • 0

    44.  2017-09-28 20:38:48

    @43 Tak się zastanawiam bo coraz więcej osób powołuje się na Wikipedię. Od kiedy to Wikipedia jest wyznacznikiem rzetelnych definicji i informacji? Z tego co wiem, to jej zawartość każdy może edytować a tym samym bajki wciskać a coraz więcej osób powołuje się na to źródło. Nie twierdze, że wszystko jest tam złe ale ludzie potrafią różne rzeczy wypisywać. Czy już problemem jest szukanie informacji u źródła.

    W tym akurat przypadku częściowo masz racje ale tylko częściowo bo jak sam napisałeś nju jest submarką Orangę i właściwie nie korzysta z infrastruktury innego operatora tylko ze swojej. To nie jest typowy wirtualny operator. Nju to raczej kolejna taryfa Orange. Zauważ jak podpisujesz z nimi umowę to podpisujesz z Orange. O wszystkie czynności zwracasz się do Orange nie do nju (np. przerwanie procedury przeniesienia numeru, zgłoszenie problemów z siecią, zasięgiem i wiele innych spraw). Wszędzie na stronie nju są odwołania do Orange.

    Takimi samymi sieciami jak nju są Plush (Plus), Redbull Mobile (PLAY), Heyah (T-Mobile). To praktycznie nie są wirtualni operatorzy.
    Co innego wynalazki Premium Mobile, lajt i inne.

  • 0

    45.  2017-09-28 20:51:49

    dapter - no nie masz racji. Operatorem jest Orange. A więc nie jest to MVNO - nawet uwzględniając Twoje cudowne wszechwiedzące źródło. Tu nie ma infrastruktury INNEGO operatora ;-)

  • 0

    46.  2017-09-28 20:53:53

    grzesk - najlepszym źródłem informacji jest w tym przypadku rejestr operatorów prowadzony przez UKE.
    Wynalazki? To całkiem dobrze radzący sobie operatorzy. Są dziesiątki innych, o których w życiu nie słyszałeś ;-) To dopiero są wynalazki ;-)

  • 0

    47.  2017-09-29 08:42:34

    wlo - Nie mówię, że oni źle działają i pewnie są jakieś sieci, których nie słyszałem :-) Chodziło mi o to, że te inne sieci są typowymi MVNO a nie nju.
    PS. Możesz podać parę przykładów mniej znanych sieci działających w Polsce bo teraz mnie zaciekawiłeś :)

  • 0

    48.  2017-09-29 09:10:37

    grzesk - no wskazałem dokładne źródło z listą WSZYSTKICH operatorów - MNO, MVNO! Wystarczy 5 kliknięć myszką ;-)
    No ale jak bardzo chcesz wiedzieć o jakichś MVNO...
    NAU Profit Sp. z o.o.
    NIMBUSFIVE GmbH
    VOXBONE SA
    CALLFREEDOM Sp. z o.o.
    Oczywiście jest tego więcej, w tym "oczywistości" telewizji kablowych - Vectra, Toya, Multimedia, SatFilm, Cyfrowy Polsat, itd., itp. ;-)

  • 0

    49.  2017-09-29 09:30:30

    wlo - dzięki :-)

Dodaj swoją opinię