Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile: Dodatkowe gigabajty za staż w sieci

nju mobile: Dodatkowe gigabajty za staż w sieci

Piszemy o tym pierwsi LuiN 17 Sierpnia 2015 10:11

33 11

W zależności od stażu w sieci, klienci nju z rachunkiem otrzymywać mogą co miesiąc nawet potrojone pakiety internetowe.



Usługę im dłużej tym lepiej aktywować można poprzez stronę sieci lub wysyłając bezpłatny SMS o treści AKT na numer 8021. Staż wyliczany jest na podstawie pełnych miesięcy (cykli rozliczeniowych) w ofercie nju z rachunkiem (w planie taryfowym nju buzz lub nju tymczasowy) od momentu aktywacji numeru w nju z rachunkiem.




Po 6 miesiącach pakiet danych jest podwajany, po roku ma on 2,5x większą wielkość, niż na początku, a po 24 miesiącach jest trzykrotnie większy, niż dla osób ze stażem poniżej 6 miesięcy. W przypadku korzystania z oferty Nju Dodatkowy, drugi numer ma dostęp do całego, powiększonego pakietu.

Oferta do
6 mies.
powyżej
6 mies.
powyżej
12 mies.
powyżej
24 mies.
Promocja w ofercie nju z rachunkiem 3 GB 6 GB 7,5 GB 9 GB
usługa Więcej Internetu 10 GB 20 GB 25 GB 30 GB
usługa Jeden na wszystko 2 GB 4 GB 5 GB 6 GB
usługa Jeden na wszystko od 28 sierpnia 5 GB 10 GB 12,5 GB 15 GB
usługa Wszystko na komórkowe za 29 zł 2 GB 4 GB 5 GB 6 GB

Jak oceniasz program lojalnościowy "im dłużej, tym lepiej" w nju mobile?

Bardzo atrakcyjny
63.29%
Atrakcyjny
25.68%
Nie wyróżnia się
2.11%
Mało atrakcyjny
1.81%
Bardzo mało atrakcyjny
4.23%
Nie mam zdania
2.87%

Wszystkich głosujących: 662




Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: regulamin promocji obowiązujący od 28 sierpnia

Źródło tekstu: nju mobile, wł     

w sumie: 90
  • -6

    72. ~  2015-08-17 21:29:22  host: public-gprs516352.centertel.pl

    Moze dzieki temu dobija do 250tys abonamentowcow;)

  • 0

    73. ~Marjo  2015-08-17 22:52:18  host: 89-71-50-192.dynamic.chello.pl

    @72
    Nie martw się właśnie dzisiaj zyskali spore grono przyszłych klientów.

  • 1

    74.  2015-08-17 23:01:25

    Od 1.09 w Virgin nadal 5GB Regulamin : http://tlp.is/790

  • -1

    75. ~  2015-08-17 23:55:37  host: public-gprs516352.centertel.pl

    @73 mimo wszystko, caly czas maja najlepsza oferte cenowa na rynku i takie nju juz dawno powinno miec jakies milion ale jak widac ludzie nie tylko cenia taniosc.

  • -1

    76. ~Marjo  2015-08-18 00:13:40  host: 89-71-50-192.dynamic.chello.pl

    @73 cenią taniość i dlatego są w nju.
    Tylko ciemna masa która nie używa mózgu do tego do czego jest przeznaczony daje się nabijać w butelkę biorąc byle jaki telefon i podpisując umowę na 24 miesiące.

  • -3

    77. ~  2015-08-18 02:16:34  host: public-gprs516320.centertel.pl

    @76 czyli jakies 25mln ludzi w polsce w stosunku do 212 tys w nju

  • 1

    78.  2015-08-18 08:24:38

    dzięki za info fazafm.com :)

  • -2

    79.  2015-08-18 08:44:06

    75 - a co cenią? Mi się wydaje, że cenią taniość właśnie, a to co Virgin Mobile i nju im oferuje jest im po prostu NIEPOTRZEBNE!! Prepaidowcy wydzwaniają średnio od 38 minut (w TT) do nieco ponad półtorej godziny u pozostałych. Po cholerę ludziom nielimitowane? Ci, którzy potrzebują już dawno korzystają - i to jest właśnie te kilkaset tysięcy.

  • -1

    80.  2015-08-18 08:46:31

    76 - moim ostatnim telefonem z umową (przedłużeniową akurat) była Nokia 6230i - nawet nie pamiętam kiedy to było ;-) Nigdy potem nie kupowałem aktywacji z gadżetem. I wiesz co? Znam mnóstwo ludzi, którzy nie biorą już telefonów od dawna, podobnie jak ja.

  • -2

    81. ~Marcin  2015-08-18 08:55:13  host: public-gprs517009.centertel.pl

    Jakie pakiety maja wprowadzić pod koniec sierpnia ?

  • 0

    82.  2015-08-18 09:24:49

    Wiele, bardzo wiele osób nie ma pojęcia jak przenieść numer do innej sieci lub boi się tego zrobić. Mimo dużych i kosztownych kampanii reklamowych wiele osób reklamy nju postrzega jako reklamy zabawek :/ Poczytajcie sobie pytania jakie zadają ludzie telekomom na forach FB aż się włos na głowie jeży. Społeczeństwo polskie staje się społeczeństwem podobnym do amerykańskiego.

  • -3

    83. ~  2015-08-18 09:30:23  host: 178235243248.warszawa.vectranet.pl

    u virgin zadnych promocji caly czas tanio i wszystko bez limitow za 29, te wszystkie cioty kuba itd co reklamuja play chyba o virgin nie slyszaly albo nie chca slyszec wola podpuszczac polakowo

  • -3

    84.  2015-08-18 09:33:59

    83 - a co to jest w Virgin Mobile jak nie promocje niby? Weź poczytaj...

  • 2

    85. ~  2015-08-18 10:27:37  host: public-gprs359845.centertel.pl

    Moze polacy tez sobie cenia ze 4 glowni operatorzy maja swoje salony sprzedazy w ktorych mozna wszystko zalatwic, a w razie awarii nie musza czekac na nowa karte sim 3 tygodnie.

  • -2

    86. ~Marcin  2015-08-18 19:02:07  host: public-gprs517084.centertel.pl

    Ktoś mówił o nowych pakietach na internet w nju mobile? Ktoś coś więcej o tym wie?

  • -2

    87. ~gość  2015-08-19 11:09:12  host: 89-70-63-173.dynamic.chello.pl

    @76 właśnie moja znajoma która od wieków podpisywała umowy z różnymi operatorami... nagle sobie kupiła w sklepie aparat taki jaki chciała... no chwała jej za to :) chyba lepiej wsiąść nawet na raty telefon w sklepie niż wiązać się na 2 lata z operatorem komórkowym, gdy możesz mieć NJU, Virgin i temu podobne, nie podoba się, czy wyjeżdżasz z tego kraju to rezygnujesz i tyle

  • -2

    88.  2015-08-19 11:21:21

    87). ale jak można ,,wsiąść" na raty?
    :-D :-D

  • 0

    89.  2015-08-26 12:43:06

    @88 wg starej zasady, że jak "wziąć" to "krać" ;)

  • 0

    90. ~maciej  2016-02-23 08:48:34  host: bae6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem w nju ponad 2 lata, internet 15gb w lte, rozmowy komórkowe-stacjonarne bez ograniczeń,sms-mms bez ograniczeń i to wszystko za 39 zł. dziwie się że ludzie nie zmieniają tylko siedzą w innych sieciach w tej drożyznie, i co najważniejsze brak umów typu na 12- 24 miesiące, w każdej chwili można zrezygnować bez ponoszenia jakich kolwiek konsekwencji a tego nie oferuje żadna inna śieć

  • 0

    91. ~YOGI  2016-11-06 16:39:31  host: public-gprs363351.centertel.pl

    Ta tabelka jest jakas nieaktualna. Jestem w nju z rachunkiem i mam "jeden na wszystko" juz 20 miesiac i mam 32,5 GB internetu, na komorkowe i stacjonarne za free, smsy i mmsy za free. Dodatkowo wybralem sobie 2gi nr za 9 zl i place za wszystko 48 PLN. Z zasiegiem nigdy nie ma problemow. Sadze ze po 24 mies bede mial ok 5 GB neta wiecej takze ok 40 GB. Nikt tego nie przebije. Polecam nju wszystkim moim znajomym i sa zadowoleni.

Dodaj swoją opinię