Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile - brak opłaty minimalnej i większe pakiety za staż

nju mobile - brak opłaty minimalnej i większe pakiety za staż

orson_dzi 21 Marca 2016 19:54

10 3

nju mobile oficjalnie rezygnuje z opłaty minimalnej w ofercie z rachunkiem. Klienci abonamentowi dostaną również większe pakiety danych za staż w sieci.

Na temat planowanych zmian w ofercie nju mobile pisaliśmy w połowie lutego. O dzisiaj w ofercie abonamentowej nie będzie już naliczana kwota minimalnego rachunku w wysokości 9 zł. Warunkiem jest 3-miesięczny staż w sieci oraz aktywacja promocji im dłużej tym lepiej, dzięki której za staż w sieci dostępne są wyższe pakiety danych.

Nowe pakiety wyglądają następująco:




Oferta standard po
3 mies.
po
6 mies.
po
12 mies.
po
24 mies.
Promocja w ofercie nju z rachunkiem 3 GB zniesione
dociążenie
6 GB 7,5 GB 9 GB
Więcej Internetu 10 GB zniesione
dociążenie
20 GB 25 GB 30 GB
Jeden na wszystko 5 GB zniesione
dociążenie
10 GB 12,5 GB 15 GB
Wszystko na komórkowe za 29 zł 2 GB zniesione
dociążenie
4 GB 5 GB 6 GB

Promocję aktywować można SMS-em o treści AKT wysłanym pod bezpłatny numer 8021. Staż wyliczany jest na podstawie pełnych miesięcy (cykli rozliczeniowych) w ofercie nju z rachunkiem (w planie taryfowym nju buzz lub nju tymczasowy) od momentu aktywacji numeru w nju z rachunkiem.

Zobacz: zmiany w regulaminie promocji im dłużej, tym lepiej

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 40
  • -1

    21.  2016-03-22 09:07:12

    15 - oferta abonamentowa prawie niczym się nie różni od oferty na kartę, jedynie brak jest usługi numer dodatkowy i jeden na wszystko, mówimy o ofercie głosowej.

  • 0

    22. ~baboso  2016-03-22 09:51:41  host: inr66.internetdsl.tpnet.pl

    Byłaby to najlepsza oferta gdyby nie kompresja, która uniemożliwia korzystanie z internetu. Wyłączcie kompresję a przejdę do nju.

  • 0

    23. ~elka  2016-03-22 10:30:22  host: abbg39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy ktos wie moze czy ten brak dociazenia dotyczy tez nju dodatkowgo? Mam nju dodatkowy z ktorego korzystam sporadycznie albo bardzo malo. Teraz place za niego 9 zl bez wzgledu na to czy korzystam czy nie. Chyba bardziej bedzie sie oplacalo przeniesc go na samodzielny numer jesli brak dociazenia nie dotyczy dodatkowego??

  • -1

    24. ~.  2016-03-22 11:12:44  host: 188.146.132.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @22 w Orange od dawna nie ma żadnej kompresji

  • 0

    25.  2016-03-22 11:25:39

    23 - korzystaj z tego numeru dodatkowego a sporadycznie z głównego numeru, trzeba doczytać w regulaminie, ale na mój gust opłata w numerze dodatkowym zostaje bez zmian.

  • 0

    26.  2016-03-22 12:05:04

    25 - oczywiście - bo mimo, ze taka sama, to nie ta sama ;-)

  • 0

    27. ~egon  2016-03-22 13:00:25  host: do-atman.nettel.pl

    Czy ktoś z Was porównywał oferty Virgin, Viking oraz Nju Mobile jeśli chodzi o miesięczne zobowiązanie w granicach 29pln zawierające: darmowe rozmowy (komórki, stacjonarne), smsy, mmsy oraz 2-5GB internetu ?

  • 0

    28. ~  2016-03-22 13:09:45  host: user-94-254-227-61.play-internet.pl

    @27, Virgin nie ma mms wliczonych w no limit więc odpada

  • 0

    29. ~egon  2016-03-22 13:16:20  host: do-atman.nettel.pl

    @28 Czyli pozostają Vikingowie ? Rozumiem, że jest to odłam Playa ?

  • 0

    30. ~  2016-03-22 13:22:26  host: user-94-254-227-61.play-internet.pl

    29, Virgin do odrębna firma, podobnie jak Viking. Obaj operatorzy oferują swoje usługi na sieci Play. Sub-marką Play jest Red Bull Mobile, tak jak nju jest submarką Orange.

  • 0

    31. ~egon  2016-03-22 13:28:30  host: do-atman.nettel.pl

    @30 Dzięki za wyjaśnienie. W tej chwili jestem w Play na kartę. Średni koszt rozmów, smsów itp wychodzi mi 31pln/msc stąd zastanawiam się nad przejściem gdzieś na stały rachunek bez kombinacji z doładowywaniem itp. Dodatkowo mam kartę Orange na drugim slocie do obsługi internetu. Chcę to ujednolicić i mieć święty spokój.

  • 0

    32. ~ona:)  2016-03-22 13:37:36  host: nikisz.spokonet.com

    31@ mozesz przejsc do Rbm na karte kodem z karty play i tam za 30zl masz rozmowy/smsy/ 3gb neta na miesiac :)) oprocz tego rok waznosci konta i po doladowaniu dostajesz gb neta gratis:)

  • 0

    33. ~ona:)  2016-03-22 13:42:50  host: nikisz.spokonet.com

    31@ za 30zl masz : rozmowy/smsy/ 5gb neta na miesiac :)

  • 0

    34. ~egon  2016-03-22 14:02:17  host: do-atman.nettel.pl

    @ona:) Jedyny minus tej oferty jest taki, że to ciągle Play a u nich z zasięgiem i prędkością internetu bywa różnie. Zresztą nie jeden forumowicz powie, że w Orange czy Plusie jest to samo :)

  • 0

    35. ~ona:)  2016-03-22 14:10:51  host: nikisz.spokonet.com

    34@ no oferty sa podobne,jest w czym wybierac:) wybor nalezy do Ciebie;)

  • 0

    36. ~ona:)  2016-03-22 14:16:14  host: nikisz.spokonet.com

    34@ no z internetem w play nie jest za dobrze,moze sie to zmieni:) do korzystania z sieci play to ja nie mam problemow:))

  • -1

    37. ~  2016-03-22 14:47:18  host: 89-73-112-38.dynamic.chello.pl

    Coś chyba im słabo idzie i chcą nałapać klientów- dusigroszy, ale to chyba nie tedy droga....

  • 0

    38. ~Play nieGay  2016-03-23 10:43:28  host: user-94-254-226-131.play-internet.pl

    co wy tak ciągle o tym zasięgu pitolicie? No, chyba że jesteście nie wykształceni i z małych miast. Ja mam zasięg a mieszkam, na bagnach pod lasem.

  • 0

    39. ~asf  2016-03-23 11:02:38  host: public-gprs516475.centertel.pl

    @31 egon Najlepiej wylecz się z pleja i jego tworów,submarek i mvno które na nim jadą. Weź sobie nju na kartę i będziesz miał sieć działającą i internet, uwierz sprawdzone, mam ponad dwa lata - żadnych problemów. Nie warto sobie żadnym plejami głowy zawracać dla groszowych dziadowskich oszczędności.

  • 0

    40. ~egon  2016-03-23 13:54:02  host: do-atman.nettel.pl

    @asf W Nju Mobile nie mam darmowych rozmów na stacjonarne z tego co patrzyłem w kwocie do 30pln. Myślałem jeszcze o LycaMobile, ale tam podobno poziom usług równy jest zero. Oni niby są na nadajnikach Plus'a.

Dodaj swoją opinię