Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile - 80 tys. w dwa miesiące

nju mobile - 80 tys. w dwa miesiące

WitekT 24 Lipca 2013 07:45

16 4

30. czerwca nju mobile miało 80 tys. aktywnych kart SIM. Co ciekawe, tylko 30% z nich to abonamenty - podało Orange w komunikacie.



Spośród klientów abonamentowych, 31% to byli abonenci Orange, a 69% to nowe osoby. Przypomnijmy, że oferta nju mobile weszła na rynek w ostatnich dniach kwietnia.


Zobacz: Nju mobile - szczegóły oferty




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 272
  • 0

    271. ~  2013-08-03 12:22:45  host: 46.77.124.236

    268 pjepszysz taryfa jest skomplikowana żeby ludzie popełniali błedy

  • 0

    272. ~faktoid  2013-08-03 12:37:25  host: 85.219.163.130

    271 a co jest w niej takim hakiem aby ludzioe popelniali bledy? czytac nie umiesz czlowieku? normalana oferta i na dodatek dobra

  • 0

    273. ~  2013-08-03 13:08:58  host: user-46-113-29-183.play-internet.pl

    Nju z rachunkiem jest najlepiej i najprościej skonstruowaną ofertą w PL, jedynie skaczący (po modernizacji jeszcze bardziej) zasięg jest jej minusem. O nju na kartę lepiej zapomnieć, ale dla karciarzy jest Virgin. I czego chcieć więcej? Chyba tylko no-limitu za 0zł lub z dopłatą - to by dla większości nas Polaków dopiero była oferta idealna!

  • 0

    274. ~Piotr  2013-08-06 15:03:08  host: host-86-111-98-22.tvk.torun.pl

    Wielki minus to gu...ny zasięg przez co korzystanie ze smartfona staje się w sieci Orange (njuMobile) udręką. Biuro obsługi zapytane na początku sierpnia 2013 o listę operatorów zagranicznych z umowami roamingowymi wysłało mi następującą odpowiedź: Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte i zarejestrowane pod numerem 14522XXXX. Czas odpowiedzi, w zależności od zgłoszonej sprawy, wynosi od kilku dni do miesiąca. Pozdrawiamy i dziękujemy za cierpliwość, Zespół njumobile.pl NIBY ŻÓŁTO-NIEBIESKIE A JEDNAK POMARAŃCZOWE. Tam się zmieniają tylko kolory reklam.

  • 0

    276. ~Telemaniak  2013-08-11 23:17:18  host: 89-71-130-112.dynamic.chello.pl

    Witam . Dwa numery przeniosłem z Orange do Nju abonament jako jeden z pierwszych klientów . Jestem zachwycony bo rozważałem abonament za 69 zł ( po wszystkich rabatach Orange dla firm ) teraz mam dwa abonamenty za tę sumę !!! i z głowy córkę która narzekała ,ze musi korzystać z dwóch aparatów telefonicznych co było koniecznością po skasowaniu kluczowych promocji przez Play i Orange na kartę . Sugeruję przenoszącym numery z Orange unikanie korzystania z numeru w okresie szczątkowego abonamentu , ja mam oba okresy rozliczeniowe do 14 , tu jest mała pułapka ( niestety obsługa nie da prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie ) . Numer został włączony 10 czyli wystąpił okres szczątkowy okres rozliczeniowy 4 dni i Tu ciekawostka jeśli bym zaczął normalnie numer eksploatować za te 4 dni za rozmowy zapłaciłbym 29 zł , drugi numer był przeniesiony 21 dni przed przeniesieniem w tym wypadku 29 zł. było już kwotą do przyjęcia . Szczególnie że do stopu przy kwocie 29 potrzebuję 2-3 dni . Czyli reasumując nie ma w tym wypadku rozliczenia proporcjonalnego . Kolejną sugestią jest unikanie łączenia z numeru Nju z obsługą klienta , najlepiej dzwonić z numeru obcego operatora , a najlepiej Orange na kartę , nawet udało mi się dodzwaniać z pakietu bezpłatnych minut do Orange , ale tu uwaga są dwa numery dostępowe , należy zadzwonić do obsługi internetowej i poprosić lub zmusić trudnym pytaniem obsługę nowych aktywacji do przełączenia , do obsługi ogólnej , każda z podanych opcji i tak będzie tańsza od opłaty wewnątrz sieci Nju do biura obsługi Nju 5 zł . Dodatkowym atutem jest wyjątkowo szybka rzeczowa obsługa , zupełnie inaczej jak w obsłudze biura Orange . Jak zwykle nie podejmuję wątków , dla przypomnienia jestem tym facetem który przez 2,5 roku rozmawiał po groszu za minutę do wszystkich sieci . Osobom które kombinują jak ja albo mają własne patenty przypominam ,że Play zablokował bonus

  • 0

    277. ~  2013-08-11 23:51:16  host: 89-71-130-112.dynamic.chello.pl

    Ps. Numery Nju ,a na pewno te przenoszone z Orange można ustawić jako darmowe w promocjach Orange , jako darmowe wybrane i w pakietach , mam nadzieję ,że tak będzie dalej - to jest ważna informacja dla osób zastanawiających się nad Nju , a korzystających z przywilejów rozmów w/w jednej sieci . Znamy przecież liczne sytuacje gdzie dziecko , przeniosło numer do Play ciesząc się niewielkim kosztami , ale nic nie powiedziało rodzinie i rodzice dostali kolejne rachunki po kilkaset zł . za rozmowy po około 80 gr/min. Tu spokojne można numery z Orane przenosić sukcesywnie do Nju nie obawiając się wpadek . Jest to bardzo kluczowy przenoszenia . Do tej pory , aby nie mieć wpadki trzeba było przenosić wszystkie numery na raz . Rozwiązanie jest idealne , bo jak wszędzie są obsuwy czasowe z przeniesieniem numeru w przypadku oferty na abonament . Jeszcze jedna sugestia dla osób nie koniecznie lubiących obsługę przez internet , albo nie umiejących wcale posługiwać się komputerem . TESTOWO NIGDY NIE NIE LOGOWAŁEM SIE NA STRONIE NJUMOBILE !!! Wszystko załatwiłem telefonicznie , umowę , numer rachunku dostałem telefonicznie po podaniu weryfikacji peselu i kodu abonamentowego który sam ustaliłem przy zamawianiu umowy . Kwota do zapłacenia przychodzi kilkakrotnie sms-em narastająco w przypadku zbliżenia sie terminu opłaty . ZARZUT ,ZE OFERTA NIE JEST SKOMPLIKOWANA DLA OSÓB NIE ZINFORMATYZOWANYCH JEST FIKCJĄ !!! Jak pisałem nigdy nie logowałem się na stronie Nju . Czyli oferta może być blokadą JEDYNIE DLA OSÓB NIE POTRAFIĄCYCH ODEBRAĆ SMSa lub nie maja możliwości spotkać się z kurierem , ale ja sobie zamówiłem umowę na adres ogródków działkowych ( bo są wakacje ) i za drugim podejściem się udało z tym ,ze w tym wypadku trzeba tylko przy zamówieniu podać informację ,ze kurier musi zadzwonić bo tereny działkowe sa zamknięte i przeważnie nie mają precyzyjnego adresu , także emeryci nie zinformatyzowani przeb

  • 0

    278. ~  2013-08-12 00:57:58  host: 89-71-130-112.dynamic.chello.pl

    Uzupełnienie tekstu ad.1 . ....zablokował bonus za przenosiny 60 do ich sieci w ofercie rok ważności konta , bonus dawał możliwość permanentnego rozmawiania niecałe około 1gr. za minutę . Obecnie bonus jest jest udostępniany jedynie na pięć dni , aktywuję sie ponownie po kolejnym doładowaniu , przy mojej eksploatacji stawka za minutę połączenia skacze na około 13 gr. stawka atrakcyjna ale 4 - 5 lat wstecz . Jeżeli nawet komuś dziś by się udało katować telefon i zmieścić się np w 20 zł. za miesięcznie to wkalkulowując dodatkowe uciążliwości z tym związane jak np. zerowanie konta pieniężnego przed przeniesieniem numeru , używanie 2-4 kart telefonicznych itp . Abonament Nju ogranicza się do jednej karty sim i ograniczenia się do jedynie do terminowego zapłacenia niewielkiego rachunku , a w telefonie 2 kartowym można włożyć do drugiego slotu sim z darmowym internetem . nie korzystam , ale polecam .

  • 0

    279. ~  2013-08-12 01:25:13  host: 89-71-130-112.dynamic.chello.pl

    Uzupełnienie tekstu ad.1 . ...także emeryci nie zinformatyzowani przebywający na działkach , mogą sprawę załatwić nigdy nie dotykając komputera co najwyżej trzeba znać numer do obsługi ale tu można do kogoś zadzwonić aby wszedł na stronę i go podał . Nie powiem jak zwykle test zakupu i ponad 2-miesiecznej eksploatacji , został przeprowadzony specjalnie bez dotykania komputera do czasu podpisania umowy udawało mi się 3-4 razy łączyć z obsługą z darmowych 1000 minut do Orange . Nie długo kolega mój będzie zmieniał numer abonamentowy na firmę , będą schody nie ma co ukrywać Orange nie bedzie zadowolone z takiej roszady . Zakładam nawet ,ze w najgorszym wypadku trzeba będzie po zakończeniu zobowiązania: 1. Numer przepisać z abonamentu firmowego Orange na kartę firmową 2. Firmową kartę zmienić na kartę cywilną Orange 3. Potem sms-em przenieść numer z karty cywilnej Orange do Nju ( to najprostsza sprawa ) 4. Już z oferty na kartę w Nju zamówić umowę abonamentową Mimo wszystko polecam takie rozwiązanie szczególnie , tym którzy nie mogą wrzucić w koszty prowadzenia d/g faktury za rozmowy telefoniczne , jednak przy obniżce kosztów telekomunikacyjnych o co najmniej 50 % warto i tak przemyśleć tę ofertę ...

  • 0

    280. ~  2013-08-12 02:01:50  host: 89-71-130-112.dynamic.chello.pl

    Poprzednio 2-gie ad 1 to oczywiście ad 2. Piszę jak zwykle spontanicznie , z głowy a godzina już późna . Specjalnie bym się nie przejmował pozornie niewielkim zainteresowaniem nową ofertą , ludzie zdążyli po podpisywać już kolejne zobowiązania po 80 -150 ( z aparatami na raty wliczone w abonament ) . Oferta miała być przeznaczona chyba głownie dla abonentów innych sieci , a na razie głownie utrzymuje starych abonentów .

  • 0

    283. ~  2013-08-12 06:56:57  host: v49-16.opera-mini.net

    281. Ale 120 minut powróciło do Orange Go, tyle, że eskiem trza włączyć :-)

  • 0

    284. ~Telemaniak  2013-08-13 23:46:24  host: 89-71-130-112.dynamic.chello.pl

    Nie widziałem , że 120 minut wróciło , ale z tego wynika ,ze nie łączy się z 3-ma darmowymi numerami w Orage/Nju na okres 2 miesięcy . Ponieważ 3 darmowe włącza się za pomocą sms-a z kodem doładowania , to zakładam ,zę podobnie jest ze 120 minutowym bonusem . Czyli de facto promocje zostały rozdzielone lub nawet wykluczają sie na wzajem .

  • 0

    285. ~Ten od Orange ;-)  2013-08-13 23:54:06  host: v15-09.opera-mini.net

    284 spokojna Twoja czaszka! Pierw włączasz, a później wysyłasz doładowanie na 910 :-) Wszystko gra i działa; i 120minut i 3 numery na 60 dni.

  • 0

    286. ~  2013-08-14 00:19:24  host: gaja.tpnet.pl

    @ 283: Dzięki za to info, tego mi brakowało! Orange jakoś po cichu, chyłkiem włączyło tę promocję, nawet na Telepolis nie zauważyłem żadnej informacji na ten temat! Czy tam nie ma jakichś haków? Przeczytałem Regulamin i żadnych nie zauważyłem, a przecież jakiś cel musieli mieć wyłączając promocję Minuty Non Stop.

  • 0

    287. ~A znów ten od Oranje ;-)  2013-08-14 00:44:58  host: v15-09.opera-mini.net

    286 eetam, nie ma :-) mówisz i masz: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/ekstra-minuty-za-doladowanie- w-nowym-orange-go,2,3,28578.html PS. Nie ma haków, cel wiadomy: kto nie wie - nie włączy. ot, cała filozofia made in ORANJE

  • 0

    288. ~  2013-08-17 17:53:33  host: ako29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poprostu wymiata ;) wkoncu to co chcialem place tyle ile wydzwonie wypisze a nie tyle ile chce oprerator. za zaoszczedzona kase kupuje telefon sprawny bo te z firm telekomunikacyjnych sie co chwile psuja....

  • 0

    289. ~pinto  2013-08-30 20:24:54  host: public161332.cdma.centertel.pl

    Na ile zwalnia u Was internet po przekroczeniu 1GB? U mnie download 0,13Mb/s i upload 0,04Mb/s

  • 0

    290. ~  2013-09-15 12:36:37  host: staticline-31-182-93-131.toya.net.pl

    ja jestem od ponad 3 miesięcy nju mobile. Za 29 zł dzwonię gdzie chce i gadam ile chcę. Mojej mamie też zrobiłam tą samą ofertę i płacę jej rachunki , bo niestety starsi ludzie nie potrafią zapłacić ekofaktury. Ta oferta jest rewelacyjna jak dla mnie.

  • 0

    291. ~zbulwersowany  2013-09-18 22:37:26  host: aava181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest oszustwo !!!!!!!!!!!!!! Po kilku wykonanych połączeniach otrzymuje SMS z informacją od nju, że zostaje rozwiązana umowa z powodu naruszenia Pkt 5.2 umowy. Przecież to kpina uciekajcie od nju. Około 20 PLN straciłem.

  • 0

    292.  2013-09-18 22:40:31

    291: a ile tych kilka połączeń trwało?

  • 0

    293. ~ps.piotr  2013-10-15 21:04:33  host: public-gprs708344.centertel.pl

    No właśnie dziwne ze nikt nie podaje ile czasu rozmawiał ze doszło do wyłączenia numeru.... Na innych forach też to czytałem ale nikt nie napisał o tym ani słowa.

Dodaj swoją opinię