Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju mobile: 50 zł na zakupy w Żabce

nju mobile: 50 zł na zakupy w Żabce

orson_dzi 31 Stycznia 2017 17:13

5 3
njumobile

Kupując ofertę abonamentową nju mobile można otrzymać bon na 50 zł do wydania na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket.

Promocja dotyczy umów zawartych w ofercie nju z rachunkiem lub nju internetowy. Po złożeniu zamówienia należy wpisać jego numer na specjalnej stronie internetowej. Po zakończeniu pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego, na adres mailowy zostaną przesłane dwa bony o wartości 25 zł.

Promocja trwa do 10 lutego.

Zobacz: Regulamin promocji



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile | Żabka | freshmarket

w sumie: 25
  • 0

    6.  2017-01-31 19:34:50

    zauważyłem wzrastające zainteresowanie ofertą nju, to wskazuje na podwyżki u konkurencji.

  • 0

    7. ~nju z rachunkiem  2017-01-31 19:34:59  host: public-gprs369978.centertel.pl

    @wio
    Każde włączenie telefonu to konieczność wklepania kodu PIN przypisanego karty
    Jeżeli tetefon zawiesi ci się i zrestartuje to nie beęziesz wiedzieć, że jesteś niedostępny. Telefon jest włączony, niby normalnie, ale póki nie wejdziesz w dzwonienie i znowu nie wklepiesz PIN karty nikt się do ciebie nie dozwoni, nie działają ani wychodzące ani przychodzące.
    Zmiana PIN z poziomu telefonu zmienia PIN ale tylko na tym telefonie. Po przełożeniu karty do innego aparatu, bo np. rozładował ci się, a chcesz dzwonić, trzeba wklepac PIN ale ten oryginalny, a nie ten zmieniony na twoim telefonie.
    3 błedne wklepania PIN karty = blokada karty. Szukasz plastiku z zapisanym kodem PUK.

    Orange tłumaczy to "twoim" bezpieczeństwem i wygodą. PIN kary SIM jest obowiązkowy, nie można go wyłączyć

    W ofertach na kartę Orange nie wymusza (jeszcze???) PIN

  • 1

    8.  2017-01-31 19:39:22

    7 - nie masz racji. Nie moje, ale zarządzam - jeden internetowy i dwa głosowe... Żadanie PIN można jak najbardziej wyłączyć ;-)

  • -1

    9. ~r  2017-01-31 20:00:51  host: 89-77-34-35.dynamic.chello.pl

    Wlo, nie masz racji, nie można. Też zarządzam. Wiec doedukuj się.

  • 0

    10.  2017-01-31 20:02:36

    9 - nie muszę, bo nie robiłem tego teoretycznie. Ustawiałem osobiście te karty. W szczególności kartę do Internetu używałem już w 3 modemach - w żadnym nie musiałem wprowadzać PIN ;-)

  • -2

    11. ~Janek  2017-01-31 20:50:50  host: 94.42.177.198

    Jest wymóg wpisywania PIN. wlo nie kłam.. taka jest prawda i tylko ty jeden mówisz inaczej...

  • 0

    12.  2017-01-31 20:55:30

    11 - nie widzę powodu, dla którego miałbym kłamać. Mimo, że uważam nju abonamentowy za najciekawszą ofertę, nie korzystam. Nie mam pieniędzy od operatora. Ale sprawdzę w najbliższy weekend jeszcze raz czy kartę z modelu z logo Pleja bez problemu uruchomię, bez PIN-u, w innym telefonie. Jestem pewien, że tak - tak jak wcześniej ją testowałem w innych routerach (a raczej za jej pomocą testowałem 3 różne mobilne routerki) ;-)

  • 0

    13. ~oko  2017-01-31 21:28:52  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    może by tak chociaż dołączyli rozmowy domowe do pakietu za 29 zł bo w porównaniu z pakietem na kartę T- Mobile za 25 zł ( tutaj bez mmsów) wygląda oferta na przestarzałą

  • 0

    14. ~  2017-01-31 21:33:50  host: user-94-254-130-213.play-internet.pl

    Dziadowanie

  • 0

    15. ~QwerTy  2017-01-31 21:59:10  host: 91.229.82.9

    @wlo. Posiadam orange na kartę. Potwierdzam: nie można wyłączyć kodu PIN. Każdorazowo po odpaleniu fona trzeba wyprowadzać kod. Dostałem taką kartę przy wymianie na kartę działającą z nfc i używaną do płatności.

  • 0

    16. ~sdq  2017-01-31 22:29:05  host: srv1014.htdedicated.pl

    @15
    W takim razie to błąd. "Karta SIM ma domyślnie przypisany kod PIN, który możesz usunąć z poziomu urządzenia." http://tlp.is/ciu

  • 0

    17. ~e  2017-01-31 22:53:14  host: public-gprs396978.centertel.pl

    Czekamy w OFnK na mms w pakiecie...

  • 1

    18.  2017-01-31 23:26:03

    w nju zarówno w ofercie na kartę jak i abonamentowej można wyłączyć żądanie kodu PIN. Mam kilka kart z 2016 i 2017 i każda ma taką możliwość.

  • 0

    19. ~Ola  2017-02-01 00:20:05  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    @ 7 Wystarcza stara nokia np zadziała na e52 ,pinu jakoś nie ma ....,

  • -1

    20. ~zorientowany  2017-02-01 00:54:56  host: 31-178-5-245.dynamic.chello.pl

    PIN jest w nju przymusowy tylko w ofercie na abonament. Internetowy i na kartę nie ma pinu.

  • 0

    21.  2017-02-01 08:57:19

    @20 Mam 2 numery (nju z rachunkiem buzz z początku i końca 2016 roku) i PIN można wyłączyć na obu kartach. Więc albo macie bardzo stare karty SIM albo nie macie nju,

  • 0

    22. ~mego  2017-02-01 09:33:54  host: public-gprs368541.centertel.pl

    PIN na karcie można było wyłączać jeszcze rok temu. Teraz można rzadko trafić na starą kartę bez PIN.

    Na FB nju wyjasnia oficlanie: "PIN nie można wyłączyć".

  • 0

    23.  2017-02-01 11:30:49

    @22 Mam 2 karty z połowy stycznia 2017 i PIN można wyłączyć. Na startych z początku 2016 również.

  • 0

    24.  2017-02-01 11:42:17

    15 - ja mówię o abonamentowym nju mobile. Nie mów o innych ofertach Orange, uznając to jako argument, bo nie mam ani możliwości ani chęci tego weryfikować. Mówię o tym co wiem.

  • 0

    25.  2017-02-01 11:43:55

    22 - a data tego komunikatu, jaka jest?

Dodaj swoją opinię