Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości nju dodatkowy w ofercie nju z rachunkiem

nju dodatkowy w ofercie nju z rachunkiem

Piszemy o tym pierwsi LuiN 28 Kwietnia 2015 11:36

36 2

Od 27. kwietnia klienci oferty nju z rachunkiem mogą przypisać do swojej umowy dodatkowy numer telefonu (dodatkową kartę SIM), korzystający z usług pierwszego numeru.

nju dodatkowy to taryfa dodatkowej karty SIM do oferty nju z rachunkiem, z abonamentem wynoszącym 9 zł miesięcznie. Wszelkie usługi realizowane są w ramach pakietu no-limit pierwszego posiadanego numeru. Oznacza to w praktyce, że dodatkową ofertę no-limit (z odrębnym numerem) użytkownik otrzymuje za 9 zł, bo połączenia, wiadomości i transmisja danych realizowane są w ramach usług głównego numeru i tak samo taryfikowane.




W ramach Numeru Dodatkowego nie można aktywować usług jeden na wszystko, do komórkowych za 19 zł, więcej internetu czy pakiety internetowe (350 MB, 700 MB, 1,5 GB, 3 GB, 8 GB). Nie można więc np. dublować pakietów transmisji danych. Na głównym numerze wszystkie wymienione usługi są dostępne.

Jak oceniasz ofertę nju dodatkowy z no-limit za 9 zł?

Bardzo atrakcyjna
55.62%
Atrakcyjna
24.72%
Nie wyróżnia się
4.78%
Mało atrakcyjna
3.23%
Bardzo mało atrakcyjna
7.44%
Nie mam zdania
4.21%

Wszystkich głosujących: 712



Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju dodatkowy | nju mobile

w sumie: 167
  • 0

    151. ~koks  2015-05-02 17:06:43  host: 91.208.93.176

    Jest w tej ofercie jedna niedogodność. Nie można przenieść z innej sieci i dołączyć jako dodatkowego, numeru zarejestrowanego na inną osobę, żonę dziecko itp... trzeba wziąć nowy numer albo bawić się przed przeniesieniem w cesję.

  • 0

    152.  2015-05-02 17:11:58

    @151 Z tego co wiem jako numer dodatkowy można podłączyć (i przenieść) wyłącznie numer na kartę. Z reguły zmiana danych na kogo zarejestrowana jest karta trwa chwilę i robi się ją na stronie operatora. Przynajmniej dotyczy to Virgin i Vikings.

  • 1

    153. ~koks  2015-05-02 17:19:39  host: 91.208.93.176

    @152 W orange czy plusie z tego co wiem trzeba dymać do salonu. W plusie dodatkowo za cesję się kiedyś płaciło. Nie wiem jak teraz.

  • -2

    154.  2015-05-02 19:07:05

    sebusy, taaa nieźle się uśmiałem czytając te bajki o pleju. Ta sieć od utraty przewagi mtrowej nie zaskoczyła niczym pozytywnym, same tylko pseudo rewolucje.

  • 2

    155.  2015-05-02 19:14:42

    mikkel: Przepraszam, a brak limitu w 3g i LTE za 45PLN w ofercie na kartę i w abonamencie, to co? Moim zdaniem to było bardzo pozytywne zaskoczenie. :) W ofertach głosowych nie wyróżniają się niczym...ale co byś jeszcze chciał? Taniej? Więcej? ;) Tu już nie ma się na co ścigać za bardzo...

  • 1

    156. ~sebusy  2015-05-02 21:07:41  host: n05-05-02.opera-mini.net

    154, to pokaż mi oferte innej sieci niż PLAY o lepszych parametrach niż koło 50 zł no limit mobilny net i opcja lejka dopiero po 100 GB 2048 kb, ma któraś sieć lepszą ofertę ?

    albo 30 zł na koncie i darowe LTE przez 30 dni w Red Bull Mobile, która inna sieć ma taką ofertę ?

  • -2

    158. ~sebusy  2015-05-02 21:43:54  host: n05-05-02.opera-mini.net

    157, ciekawy jest jeden, naśladowców tego idola wielu :)

  • 1

    159. ~  2015-05-03 13:13:07  host: 89-73-66-203.dynamic.chello.pl

    @152, @153 można przenieść numer z innej sieci, kupić nowy oraz przejść z oferty nju na kartę - jest taki zapis w regulaminie. Na stronie po wyborze nju dodatkowy i weryfikacji numeru głównego są 3 opcje do wyboru - nowy, przeniesienie czy migracja z nju na kartę.

  • 0

    160. ~Jurand  2015-05-04 13:04:22  host: dns.studioaurum.pl

    ale tak czy inaczej plus jest do d** słaby zasięg LTE jest w całym kraju ale na zewnątrz xd drogo słabe telefony ciemnogród

  • -1

    161.  2015-05-04 16:52:59

    nju nadal preferuje opcje głosowe w swojej ofercie abonamentowej, zapominając o klientach korzystających z internetu i to ma być oferta dla młodych.

  • 0

    162. ~ziomek  2015-05-05 10:00:19  host: dns.studioaurum.pl

    A OFERTA W PUSIE Z KARTY NA ABONAMENT ? za 29,99 z e-fakturą 19,99 bez limitu rozmowy na komórki i do tego 1 gb internetu tylko że umowa 24 mies bez telefonu ale nawet spoko oferta wdg mnie ;)

  • 0

    163.  2015-05-05 10:19:08

    ziomek - możesz podać konkretnie regulamin tej oferty?

  • 0

    164. ~ziomek  2015-05-05 11:04:09  host: dns.studioaurum.pl

    ona się nazywa LTE bez Limitu bo poprzednia to była sLte , z tego co widzę na stronie jej jeszcze nie ma , z tą ofertą kontaktują się drogą telefoniczną

  • 0

    165. ~ziomek  2015-05-05 13:20:01  host: dns.studioaurum.pl

    konwersja z karty na abonament

  • 0

    166. ~  2015-05-07 23:04:10  host: n14-08-04.opera-mini.net

    162, ale za no limit stacjonarne musisz dopłacić 7 zł albo płacić za minutę co może wyjść drożej, więc 27 zł to realny koszt abonamentu ale oferta dobra

  • 0

    167. ~  2015-05-07 23:08:27  host: n14-08-04.opera-mini.net

    zresztą gdyby sieci dały no limit za 20 zł to mało komu chciałoby się kombinować z drugim numerem nju

  • 0

    168. ~dziewica  2015-05-21 09:13:19  host: 205.167.7.194

    virgin mobile oferta za 19zl, nie rozmawiam duzo poza numerami w play i vergin dlatego te 100 minut do orange itd wystarcza na rozmowy w tym sms no limit i 2GB interentu, dodatkowo doladowujac prepaidem z allegro mozna za 17 zl miec taka oferte nic nie pobija vergin mobile.

  • 0

    169. ~oszukany  2015-08-15 13:36:13  host: dhu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też mam problemy z nju dodatkowym. Kiedy główny nr płacił 39 to wszystko było ok bo liczyć te 9 zł dodatkowe, ale kiedy główny nr miał np. 15 zł to za dodatkowy liczyli 9 + rozmowy do limitu 39 zł, czyli musieliśmy dopłacić jeszcze 24 zł. Ja w poniedziałek zgłaszam do UOKiK i RPKonsumenta i gdzie się jeszcze da.
    Te 9 zł to ostry KANT i nie dajcie się nabrać.

  • 0

    170. ~KANT nie oferta  2015-08-15 13:43:33  host: dhu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam problemy z nju dodatkowym. Kiedy główny nr płacił 39 to wszystko było ok bo liczyć te 9 zł dodatkowe, ale kiedy główny nr miał np. 15 zł to za dodatkowy liczyli 9 + rozmowy do limitu 39 zł, czyli musieliśmy dopłacić jeszcze 24 zł. Ja w poniedziałek zgłaszam do UOKiK i RPKonsumenta i gdzie się jeszcze da.
    Te 9 zł to ostry KANT i nie dajcie się nabrać.

  • 0

    171. ~Phi21  2015-10-28 19:47:27  host: apn-46-169-129-143.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja tez uważam ze to kant. Za same rozmowy na drugim norze zapłaciłam 55 zł, mimo ze usługa do komórkowych za 19 włączona. Niemal pojęcia jak oni to liczą...

Dodaj swoją opinię