Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niższe ceny urządzeń dla dotychczasowych abonentów Ery

Niższe ceny urządzeń dla dotychczasowych abonentów Ery

WitekT 31 Maja 2010 10:24

0 0

Od 1. czerwca Era wprowadza promocję dla dotychczasowych abonentów, w której kilka modeli telefonów i netbooka można kupić w obniżonej cenie w stosunku do standardowej oferty.

Telefony w Taryfach Rodzinnych:
era promo telefonym




Apple iPhone 3GS 16 GB w multimedialnej Taryfie Rodzinnej 140 jest za 1 zł w umowie na 2 i 3 lata, a w Taryfie Rodzinnej 110 - 299 zł w umowie na 2 lata i 99 zł w umowie na 3 lata.

Dodatkowo, dotychczasowi abonenci będą mogli kupić netbooka Samsung N150 w taryfie blueconnect 79 lub laptopa Samsung R530 w taryfie blueconnect 99 - za złotówkę z modemem USB i Erą Domową za 1 zł w umowie na 3 lata. To o 98 zł mniej niż w zwykłych promocjach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~Mariusz  2010-05-31 13:07:54  host: axy47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 8oo zł mogę dać. Będę przedłużał umowe z abo 49zł i 3000 punktami, więc za punkty cena powinna być jeszcze nieco niższa. Od dawna marzy mi się iphone :)

  • 0

    16. ~  2010-05-31 13:17:18  host: f142-074.opera-mini.net

    @15 za tyle punktow to upust 50zl dostaniesz na cene fona chyba ze dojdzie ci 500 punkty to 100zl

  • 1

    17. ~ala  2010-05-31 13:59:41  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    tak mam ofertę na przedłużenie GORSZĄ od "człowieka z ulicy" jasne... że zostanę jasne....

  • 2

    18. ~Darkeners  2010-05-31 14:23:29  host: chello084010228162.chello.pl

    Ja chce taniej HD2 lub Legend badz Desire!

  • 1

    19. ~Darkeners  2010-05-31 14:25:13  host: chello084010228162.chello.pl

    14 - zastanawiam sie, czy obniżka iPhone aż o tyle, nie ma zwiazku z rychłym wprowadzeniem iPhone 4. Powoli trzeba się na to szykować.

  • 0

    20. ~Kula  2010-05-31 15:22:48  host: 195.85.196.35

    19 Na pewno, skoro 3gs tak obniżają, to pewnie 3g przeniosą na ograniczoną dostępność (i pewnie znając Erę, w starych cenach :P). W każdym razie nei ma się co zastanawiać tylko kupić iPhone już jutro (bo Era czasem co 3 dni zmienia ceny - czytaj: podwyższa o 500 zł), a potem kupić prawie każdy inny fon na rynku (dokładając max 500 PLN).

  • 0

    21. ~  2010-05-31 16:35:05  host: 178.182.73.66.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Niezła oferta dla abonentów.

  • 0

    22. ~impassive  2010-05-31 18:00:26  host: ip-89-174-125-219.multimo.pl

    "Łaskawcy". Dali nową cenę po tym, jak iphone 3GS staniał do 97 dolarów (przed premierą "4").

  • 0

    23.  2010-05-31 20:49:11

    Jak widać ten rok zapowiada się ciekawie. Coraz więcej rzeczy za w sumie coraz to mniej. Plus wprowadził tylko podwyżki do Centernetu. U reszty coraz to taniej.

  • 0

    24. ~  2010-06-01 14:20:42  host: f96-060.opera-mini.net

    No i mamy 1 czerwca a cennika brak i na stronie ery i na telepolis wiec co jest grane?

  • 0

    25.  2010-06-01 14:22:18

    A to dla Ciebie taka nowość, że strony operatorów są uaktualniane z opóźnieniem? :-) Pójdziesz do salonu, to załapiesz się na promocję.

  • 0

    26. ~  2010-06-01 14:49:50  host: f96-051.opera-mini.net

    Witek skoro w cenniku czy regulaminie jest wpis od 1 czerwca to takowy cennik czy regulamin powinien byc na stronie operatora 1 czerwca max o godz 10 gdy otwieraja salony

  • 0

    27.  2010-06-01 14:51:17

    26: no ale powtarzam - nie od dziś wiadomo, że strony operatorów są uaktualniane z opóźnieniem, więc czemu się dziwisz? A jak nie ma na stronie, to co, skorzystać z niej nie możesz? Jak chcesz, to idź do salonu - i kup. :-)

  • 0

    28. ~  2010-06-01 15:02:12  host: f96-051.opera-mini.net

    Witek wiem ze era daje z tym ciala bo mimo zmiany taryf nadal maja np obrazek z iphone w taryfach nowa era :D a z doswiadczenia wiem ze nawet czesto kolsuntanci z boa przedstawiaja oferte z strony internetowej co w takich sytuacjach moze wprowadzac w blad. A skoro podales tyle info w tym news czemu nie wstawiles sam tu tego cennika no chyba ze go na oczy nie widziales nawet :D

  • 0

    29. ~  2010-06-01 15:10:08  host: p09-11.opera-mini.net

    Czytelnicy oczekuja informacji kompletnych a niestety na telepolis czesto brakuje tej kropki nad i w postaci regulaminow czy cennikow a chyba nie chcecie byc uwazani za niezetelnych dzienikarzy

  • 0

    30.  2010-06-01 15:39:24

    29: a czemu fakt nieopublikowania przez PTC regulaminów ma rzutować w jakimkolwiek stopniu na naszą rzetelność?

  • 0

    31.  2010-06-01 15:40:10

    28: wstawiamy zawsze to, co uważamy za stosowne, potrzebne i nieujawniające źródła naszych informacji.

  • 0

    32. ~  2010-06-01 21:07:31  host: f96-052.opera-mini.net

    Jakos ani w boa ani w salonach nic nie wiedza o tym a regulamin i cennik telefonow dla aneksowcow obowiazuje z 19 maja tego roku

  • 0

    33. ~axel  2010-06-02 10:50:11  host: 77-254-219-141.adsl.inetia.pl

    Muszę podziękować erze za obniżenie ceny Galaxy z 499zł na...499zł w R40...:/

  • 0