Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niższe ceny połączeń na komórki w Tele2

Niższe ceny połączeń na komórki w Tele2

sirmark 14 Września 2007 14:15

0 0

Tele2 zapowiada wprowadzenie nowych cenników, w których oferuje niższe nawet o 21 proc. ceny połączeń z trzema największymi sieciami telefonii komórkowej w Polsce (Era, Plus, Orange).

Koszt jednej minuty połączenia do sieci komórkowych w godzinach szczytu (w dni powszednie w godzinach 8.00-18.00), w zależności od cennika, wynosi od 0,65 do 0,66 zł. Z kolei koszt połączeń z największymi sieciami mobilnymi w dni powszednie w godzinach 18.00-8.00 oraz w weekendy wyniosą, z zależności od cennika, od 0,62 do 0,63 zł.

Ceny połączeń z siecią Play nie zmienią się, co jest spowodowane znacznie wyższymi opłatami (tzw. interkonekt), których żąda ta spółka za zakańczanie połączeń w swojej sieci.




Nowe cenniki zaczną obowiązywać 1 listopada i będą dostępne dla wszystkich klientów. Dotychczasowi klienci, chcący skorzystać z nowych stawek, mogą w tym celu skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tele2.

Zobacz: ulotkę informacyjną Tele2.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2007-09-14 14:22:48

    Hmmm... Jakby było napisane: w zależności od cennika, wynosi 0,65 albo 0,66 zł to chyba lepiej by wyglądało? bo co to za zakres od 0,65 do 0,66?

  • 0

    2. ~ds  2007-09-14 14:34:45  host: 213.77.11.50

    Że im się chce robić takie zróżnicowanie: 62, 63, 65, 66 gr w zależności od taryfy i pory dnia. To mogli po prostu dać 64 gr w każdej taryfie i o każdej porze - o ile mniej papieru poszłoby na drukowanie taryf...

  • 0

    3. ~walok  2007-09-14 15:09:17  host: dpl106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nadal w komórkach jest taniej, u nich srednia 65 groszy a w orange go 60, popie 65 TT 59, simplusie 60 tylko że w doch ostatnich trzeba czekać na te ceny kilka miesięcy.W orange chociaż są od razu i jeszcze jest taniej w sieci

  • 0

    4. ~tkubon  2007-09-14 15:32:36  host: 85.127.61.118

    TP ma te same stawki, jaki jest sens korzystac z Tele2. Zaden. Same problemy jak sie nie jest klientem TPSA. Poza tym TP nie robi takiego chamstwa jak Tele2 i nie kieruje tych polaczen na komorki przez jakiegos taniego VoIPa (Tele2 kieruje, bo jak sie przez ich prefiks dzwoni to zawsze jest Nr prywatny!!!!!) tylko porzadnie tak jak trzeba. Lokalne tez takiego same miedzymiastowe tez, wiec nie sa w ogole konkurencyjni. No, moze abonament o kilka zlotych tanszy, ale za to mase problemow w przypadku awarii, brak bezplatnego biura obslugi, brak poczty glosowej, brak prezentacji numeru, generalnie LIPA!

  • 0

    5. ~sim  2007-09-14 15:35:17  host: atw176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam... mam pytanie głownie do uzytkownikow internetu w tele2 na łaczach tepsy.. czy sa jakies problemy przy przejsciu i jak chodzi ten internet czy moze lepiej zostac w tpsa?

  • 0

    6. ~omega  2007-09-14 15:54:54  host: abeo30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I to ma być konkurencja? Porażka! Ceny takie same jak w Telekomunikacji Francuskiej :) Zmowa cenowa. Sprawa do UKE.

  • 0

    7.  2007-09-14 16:23:57

    Tele2 (telemoele) nie spełnia żadnych norm przyzwoitości. Potwierdzam, większość rozmów na komórki i zamiejscowe Tele2 kieruje przez Voip. Nie ma wtedy identyfikacji, sygnał wołania w słuchawce jest "zaśnieżony", a czasami telefon jeszcze długo dzwoni pomimo odłożenia słuchawki. Odradzam. Poza tym bardzo niski poziom obsługi BOK. Kiedyś wydałem zgodę na zapłatę faktur poleceniem zapłaty, to pieniądze ściągali z mojego (firmowego) konta pod datą wystawienia faktury, a nie pod datą upływu terminu płatności. W pewnym momencie zmienili system fakturowania i wszystkie rozmowy z 30 numerów wpisywali na fakturze jako rozmowy przeprowadzone z jednego przez nich wybranego numeru. Dno, lipa - jak kto woli. Teraz nie kieruje do nich żadnych rozmów, bo z takim oszustwem operatora jak dotąg nie miałem do czynienia (jestem ich klientem nr 22!).

  • 0

    8. ~omega  2007-09-14 16:44:35  host: abeo30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mówiłem, prosiłem, błagałem tysiąc razy, żeby do mnie już nigdy więcej nie dzwonili z promocjami, bo mi przeszkadzają, a to jak groch o ścianę. Niestety, teraz zmuszony jestem do tego, że jak odbieram telefon od nich to ich poniewieram.

  • 0

    9.  2007-09-14 19:28:02

    OMEGA, a nie zapomnialeś,że po drugiej stronie też są ludzie??! opamietaj się !!! To nie oni powinni być poniewierani!

  • 0

    10.  2007-09-14 23:10:00

    W &tp przynajmniej nie trzeba było dzwonić po nowe stawki...

  • 0