Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niższe ceny na połączenia międzynarodowe w Tele2

Niższe ceny na połączenia międzynarodowe w Tele2

sirmark 19 Kwietnia 2004 09:45

0 0

Od 2 maja 2004 roku Tele2 Polska obniża ceny połączeń międzynarodowych. W nowych cennikach koszty rozmów z niektórymi krajami są niższe nawet o 31 procent.

Dnia 2 maja br. Tele2 Polska wprowadzi nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne cenniki połączeń międzynarodowych w ramach umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych poprzez preselekcję dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nowy cennik rozmów międzynarodowych dla klientów indywidualnych zakłada przykładowo o 26 proc. niższe ceny połączeń do USA i Kanady. Nowa cena jednej minuty połączenia z tymi krajami to od 2 maja zaledwie 90 gr. z VAT (1,22 zł przed obniżką). O 10 proc. spadły również ceny połączeń z telefonami stacjonarnymi w krajach Europy Zachodniej i wynoszą obecnie 0,90 zł z VAT (1 zł przed obniżką).
Z kolei w nowym cenniku dla klientów biznesowych koszt jednej minuty połączenia z krajami Europy Zachodniej, Stanami Zjednoczonymi i Kanadą wynosi jedynie 0,66 zł netto (0,81 zł z VAT). W przypadku połączeń ze Stanami Zjednoczonymi i Kanadą oznacza to obniżkę o 31 proc. Ceny rozmów z krajami Europy Zachodniej oraz m.in. z Czechami spadły o 15 proc.
Po obniżce ceny rozmów z USA i Kanadą w Tele2 dla klientów indywidualnych są niższe od cen oferowanych przez Telekomunikację Polską aż o 63 proc. zaś klienci biznesowi zaoszczędzą na tego typu połączeniach aż 67 proc. W przypadku rozmów m.in. z krajami Europy Zachodniej oszczędności w stosunku do oferty TP SA wynoszą odpowiednio 38 proc. i 45 proc.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-244-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet