Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nitro: wymyśl grę, wygraj nagrody

Nitro: wymyśl grę, wygraj nagrody

LuiN 27 Października 2011 10:44

0 0

Wydawca i dystrybutor gier mobilnych Nitro ogłosił 2 edycję konkursu Nitro Game Idea, adresowanego do twórców gier mobilnych. Do wygrania nagrody pieniężne i udział w przychodach ze sprzedaży gry.

Wszyscy, którzy lubią grać, ale uważają, że najlepszy pomysł na grę jeszcze nie powstał , mogą przesłać swój koncept gry na Andoida i iOS na wskazany w regulaminie adres. Kto ma w głowie scenariusz gry, która może okazać się hitem na miarę Angry Birds ma czas na przesłanie swojego projektu do 14. listopada.
Nagroda główna to 2000 zł. Dodatkowo - w wypadku stworzenia przez Nitro gry w oparciu o nagrodzony pomysł - zwycięzca otrzyma 10% faktycznych przychodów z gry. Regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem.

Źródło tekstu: Nitro     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ralek  2012-09-09 15:28:18  host: host3.altkom.net

    *** z was

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet