Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niskobudżetowy Samsung E2250 oficjalnie

Niskobudżetowy Samsung E2250 oficjalnie

Q! 29 Maja 2012 08:18

0 0

samsung e2250Samsung wprowadził na polski rynek kolejny telefon w przystępnej cenie, model E2250. Jego cena detaliczna to 179 zł.

Samsung E2250 ma ekran o przekątnej 2 cali i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Wbudowany aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli), którymi można się podzielić dzięki transmisji danych w technologii GPRS.

We wnętrzu telefonu znalazł się również moduł Bluetooth 2.1, radio FM, odtwarzacz MP3, gniazdo JACK 3,5 mm oraz wejście na karty pamięci microSDHC (do 32 GB).




W obudowie o wymiarach 113 x 46 x 13,9 mm producent umieścił także ogniwo o pojemności 1000 mAh.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 179 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • -1

    1. ~kreativtek  2012-05-29 08:24:58  host: ksm.net.pl

    Hm... "kontakty" z małej litery? Najwidoczniej profesjonalizm nie jest Samsungowi obcy.

  • 1

    2.  2012-05-29 08:27:32

    Do pracy za taką cenę jak znalazł.

  • 0

    3. ~a  2012-05-29 08:29:25  host: user-188-33-161-221.play-internet.pl

    w tej cenie? już podstawowy U9/21 powinien mieć.. zaraz mamy Nokia C2-01...

  • 0

    4.  2012-05-29 08:59:42

    Rzeczywiście, cena przystępna jak nie wiem co. Lepsze LG GS-101. Ja mam telefon wprawdzie nie nowy, ale z 3G, wifi, przednią kamerką i nie kosztował on nawet połowę ceny tego czegoś.

  • 0

    5.  2012-05-29 09:15:33

    @ mkkot rzeczywiście np starszej osobie potrzebna przednia kamerka wifi i 3G...

  • 0

    6.  2012-05-29 09:24:11

    @4 tak, niema to jak porównywanie ceny telefonu nowego do używanego.

  • 0

    7.  2012-05-29 09:38:50

    jak na te parametry cena za duża, tak 120 zl to max za taki telefon i na co w nim dali VGA toż to już przeżytek. Samsung zaczyna się coraz bardziej liczyć z ceną a jakość ma coraz częściej wiele do życzenia, widać walka o patenty jest coraz droższa to Samsung przeżyca to na klienta, chyba zostanę przy swoich obecnych telefonach niż kupie tego.

  • 0

    8. ~Maxio  2012-05-29 09:53:01  host: 188.147.252.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Taaak, moja matka, która raz w miesiącu zrobi fotkę do wysłania mmsem, będzie bardzo zwiedziona aparatem VGA. Niektórym tutaj już się w głowach poprzewracało.

  • 0

    9. ~  2012-05-29 10:00:16  host: z19-16.opera-mini.net

    Czym on sie rozni od samsunga e2121b, ktorego rok temu kupilem za 140 zl? Bo ja nie widze roznicy.

  • 0

    10. ~  2012-05-29 10:32:09  host: 87-205-56-25.adsl.inetia.pl

    na plus jack, slot pamieci, mp3, BT i standrodowo jak w samsungu - radio. Jeżeli tylko jakość rozmów bedzie znośna to jest to jakas tania opcja.

  • 0

    11. ~  2012-05-29 11:39:14  host: chj122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taki aparat to już lepiej brak aparatu i zamiast tego dać latarkę.

  • 0

    12. ~csscccscs  2012-05-29 14:56:04  host: 94.42.243.115

    niektórzy z Was wypowiadają się o każdym telefonie, jak o sexie. coś tam słyszeli, ale nigdy nie doświadczyli... parodia dzieciarni!

  • 0

    13. ~marrcus  2012-05-29 15:26:11  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    ma wejście na karty pamięci i Bluetooth a to już wiec niz Lumie

  • 0

    14. ~  2012-05-29 20:35:45  host: user-31-175-1-74.play-internet.pl

    Przynajmniej nazwa modelu normalna, a nie Galaxy to, Galaxy tamto, Galaxy sramto...

  • 0

    15.  2012-05-30 00:24:07

    Ciekawe czy będzie możliwość minimalizacji odtwarzacza mp3...

Dodaj swoją opinię