Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niezapowiedziany metalowy BlackBerry [wideo]

Niezapowiedziany metalowy BlackBerry [wideo]

LuiN 12 Września 2011 10:28

0 0

rim blackberry bold 9980Do sieci trafił film z prezentacją niezapowiedzianego jeszcze oficjalnie nowego smartfonu ze stajni RIM - BlackBerry Bold 9980. Urządzenie ma piękną, minimalistyczną obudowę wykonaną z metalu i system BlackBerry OS 7.

Specyfikacja telefonu wydaje się być identyczna z tą w BalckBerry Bold Touch 9900, a więc prawdopodobnie dostajemy 2,8-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 640 x 480 pikseli, łączność HSPA+ i procesor QC 8655 taktowany zegarem 1,2 GHz.

Nowością jest odświeżony, bardziej metaliczny design - choć warto przypomnieć, że nie od dziś producent okala obudowy swoich smartfonów solidną metalową ramą. A jak Wam podoba się nowy styl jeżynek?






Źródło tekstu: berrycn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2011-09-12 11:08:34

    Mi osobiście raczej BlackBerry nie przypadły do gustu jeśli chodzi o design, lecz ten wygląda naprawdę świetnie. Gdybym potrzebował BB zdecydowałbym się chyba na ten model bez wahania :)

  • 0

    2. ~hi  2011-09-12 11:14:26  host: c22-242.blackberry.net

    Wyglada...inaczej, w internecie az wrze! Rarr

  • 1

    3. ~nyczaj100  2011-09-12 11:35:35  host: user-46-113-86-192.play-internet.pl

    BB jednak zrozumiał, że bez kompatybilności z Androidem nie ma przyszłości, więc zmiei swój system na QNX (taki jak w PlayBooku).

  • 0

    4. ~  2011-09-12 11:40:51  host: 227.etlink.pl

    Mam nadzieje, ze nie spiep*&^%$ swietnej do tej pory klawiatury...

  • 0

    5.  2011-09-12 11:55:44

    "Ze metalu" ?

  • 0

    6.  2011-09-12 12:43:19

    5, tytanowy_janusz - hehehe, dzięki, poprawione:)

  • 1

    10. ~hej  2011-09-12 14:01:17  host: c22-115.blackberry.net

    Jak zwykle fala krytyki! RIM dobrze robi zmieniajac wyglad! Potrzebne jest cos nowego! O tym telefonie JUZ jest glosno, niewazne czy pisza o nim z pogarda czy zachwytem, wazne ze PISZA! Zreszta dopuki sie go nie dotknie nie ma co oceniac, ps w zamierzch czasach na SE t610 tez mowiono fuj, i stal sie hitem...

  • 0

    11.  2011-09-12 16:29:00

    Piękny sprzęcik, szkoda że nie ma moje możliwości finansowe.

  • 0

    12. ~janekzjanek  2011-09-12 16:38:26  host: abbr232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ja wiem, czy ten design jest nowością? dla mnie to taki klasyczny BlackBerry, ciekawe z jakim opóźnieniem wejdzie na polski rynek. No i który z opów wprowadzi go jako pierwszy (biorąc pod uwagę aktywność Orange w segmencie biznesowych, choćby ostatnio nowa odsłona Voice Promo, stawiałbym na nich).

  • 0

    13. ~styka  2011-09-12 21:05:35  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    pierwsza bb ktory mi przypadla do gustu. wczesniej design baardzo minie odpowiadal. jedyne co, do ciekawe w dotyku joye byly :D

  • 0

    14. ~hens  2011-09-13 12:36:49  host: nat-207-117.man.bydgoszcz.pl

    Nawet mi to się spodobało, jestem za qwerty i byłem przekonany do następnego tela czyli Nokii E6, ale teraz załamka......niby to samo, ale w tej Jeżynce 9980, to wygląda chyba lepiej

  • 0

    15. ~Grisza  2011-09-13 22:48:11  host: 77-255-232-254.adsl.inetia.pl

    Nawet niezły design

  • 0

    16. ~  2011-09-14 19:37:14  host: host-89-229-141-237.chelm.mm.pl

    Tragedia estetyczna, ale co tam. Ten co na siłę chce być oryginalny wyda kasę na tego gniota.

  • 0

    17.  2011-11-06 13:41:57

    Wygląda jak zmetalizowana wersja Bolda 9900 :P Nawet wszystkie przyciski boczne i wejścia na słuchawki i usb są w tym samym miejscu.

Dodaj swoją opinię