Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niewykorzystane pieniądze

Niewykorzystane pieniądze

WitekT 31 Października 2005 11:59

0 0
15 mln zł przeznaczono w tegorocznym budżecie na dotacje dla gmin, z których finansowane jest (na mocy prawa telekomunikacyjnego) zapewnienie dostępu do Internetu szkołom, bibliotekom itp.

Do dzisiaj udało się z tego wykorzystać tylko 1,5 mln zł. Według osób związanych z realizacją projektu, zatwierdzono go zbyt późno i zbyt mało czasu przeznaczono na przyjmowanie wniosków.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.