Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niewęgłowski: Polkomtel jest naszym głównym partnerem roamingowym

Niewęgłowski: Polkomtel jest naszym głównym partnerem roamingowym

WitekT 8 Lipca 2011 14:59

0 0
Ukraińskie sieci uruchomiły swoje stacje CDMA 1x na częstotliwościach, które w Polsce są wykorzystywane przez P4 i Aero, bez wymaganych uzgodnień międzynarodowych. Współpracę z Orange mamy ogólnokrajową, w technologii 2G i 3G, ale Polkomtel jest naszym głównym partnerem roamingowym - mówi Jacek Niewęgłowski, członek zarządy P4 odpowiedzialny za regulacje i strategię, w odpowiedzi na pytania Marcina Gruszki, rzecznika operatora.

Szerzej o roamingu krajowym P4 w Centertelu pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 111
  • 0

    129. ~  2011-07-17 20:38:29  host: 31.41.144.41

    @124. 600 punktów za staż dostajesz co pół roku. Nie znam dodatków za polecenie. Za 1 wydany złoty dostajesz 1 punkt. Ale doładowanie za 50 zł "kosztuje" 2000 tys. punktów. Czyli przy średnich wydatkach 60zł miesięcznie uciułasz na nie w około 12 miesięcy. LOL. Czyli nadal nie wiem jak a-go, dał radę utrzymać ważność konta na wychodzące przez 18 miesięcy za jedynie 125 złotych (minimum to 6x50). Nawet jak otrzymał od kogoś prezent w wysokości dwóch 50-tek (wydatki w abonamencie ponad 100zł miesięcznie) to i tak nadal brakuje co najmniej drugie tyle. Ale prawdę mówiąc to mnie mało obchodzi. Tylko niech się cięgle nie powołuje na swoje "magiczne" rozwiązania.

  • 0

    130. ~  2011-07-17 20:41:33  host: 31.41.144.41

    @128. a-go. Mam nadzieje, że to co napisałeś o wysokości bonusu z pakietu 30 za 10 to jedynie "literówka". Jak sama nazwa wskazuje za 10 złotych dostajesz 30 na minuty, SMS i MMS.

  • -1

    131. ~a-go  2011-07-17 20:58:52  host: user-46-112-84-158.play-internet.pl

    #129 Czy Wam (Tobie i koledze wyzej) ktos odebral umiejetnosc logicznego myslenia i czytania ze zrozumieniem? Skup sie zamiast pisac bzdury i wymyslac spiskowe teorie dziejow przy okzaji przeinaczajac podane przeze mnie fakty. Jesli chodzi o waznosc konta sprawa jest banalnie prosta. Waznosc konta w TT sumuje sie do 1 roku naprzod. Blad w Twoim rozumowaniu polega na tym i zalozyles iz wystartowalem we wspomniany okres z zerowa waznoscia kont, a nie wystartowalem i nigdzie tego nie napisalem. W skrajnym przypadku (a taki nie byl) moglem wystartowac z roczna waznoscia i do utrzymania jego 18 miesiecznej waznosci wystarczylo by mi jedynie 100zl. Myslenie nie boli.. Ja nie poruszalem jednak waznosci konta podajac swoje koszty 1,5 rocznego uzytkowania, bo nie byly istotne..

  • -1

    132. ~a-go  2011-07-17 21:01:33  host: user-46-112-84-158.play-internet.pl

    #130 To nie jest literowka. Placisz 10, a uzyskujesz 30. Dostajesz wiec 20 zl bonusu, a o takie 'dodatki' chodzilo..

  • 0

    133. ~  2011-07-17 21:05:11  host: afsw119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    128 to ty mnie osłabiasz konto promocyjne jest w playu łatwiej utrzymać niż główne w taktaku , a te twoje ""Pieniadze od opa wplywajace na konto podstawowe sa rownowazne tym, ktore sie tam pojawiaja po doladowaniu i moga byc w dowolnym czasie przeznaczone na dowolny cel."" to mnie poprostu ********ło a skarbonka z roku na rok coraz większa , przerabiałem skarbonke w w3 rozmowy drogie więc żal wydawać kasy na rozmowy bo w kilkanaście minut kasy nie będzie ale ładować trzeba bo telefon zablokuja (w plusie to nawet blokowali mi dostęp do ksiazki telefonicznej)więc skarbonka rośnie ja tak uzbierałem dwie stówy i zapewniam cię moje 10zł i 30zł i 2godz będące równowaznikeim 20zł które mam w tej chwili na koncie jest równie wirtualne jak twoje 500 czy 700zł jakie uzbierałeś

  • 0

    134. ~  2011-07-17 21:08:20  host: afsw119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *** argument ładujesz 31 grudnia 2010 za 300zł i cały 2011 kosztuje cię 0zł

  • 0

    135. ~  2011-07-17 21:11:23  host: afsw119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    131 to sie nazywa kreatywne myslenie jak nam szaraczkom w play pokazać jak to w tt jest dobrze

  • 0

    136. ~  2011-07-17 21:13:44  host: afsw119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    131 człowieku co ty porównujesz do ery płacisz drożej niz ja a wyskakujesz z jakimiś pierdołami

  • -1

    137. ~  2011-07-17 21:57:11  host: z26-11.opera-mini.net

    136, przeszkadza tobie ze ktos placi wiecej? Mnie zupelnie to nie przeszkadza. To jedynie dowod na to, ze play zgarnął najuboższą klientelę, ktora dla 5zl gotowa zmieniac operatora :D

  • -1

    138. ~a-go  2011-07-17 23:46:07  host: z34-08.opera-mini.net

    #137 W dodatku mająca problemy z logicznym myśleniem.. Czytam i oczom nie wierze, ze mozna funkcjonować na takim poziomie percepcji.. Ciagle czytam, ze za cos płace wiecej, bo ktos nie moze pojąć iz moze byc inaczej. Z drugiej strony, to wolałbym dopłacić by nie byc utożsamianym z Play w kontekście tutejszych wypowiedzi:) Dla jednego 7zl to drogo, inny nie bedzie mial na chleb.. Rozmawiamy o kwotach stanowiących promil dochodów, a problemy urastaJa do kwestii przeżycia..

  • 0

    139. ~  2011-07-18 09:01:34  host: 31.41.144.41

    @138. a-go. Radzę tobie stosować się do dobrej zasady: "nie obrażaj innych a sam nie powinieneś zostać obrażony". Poza tym stosujesz swoją logikę z bycia w TT oraz otrzymywania "darmowych" doładowań z abonamentu. Nawet w sprawie pakietu 30za 10 się mylisz. W przypadku podwójnego doładowania to faktycznie przy wpłacie na konto 50zł dostawałeś dodatkowe doładowanie w wysokości 50złotych. Ale jeżeli rozważamy pakiet za który płacimy 10 złotych otrzymujemy na koncie bonusowym 30 środków płatniczych to tyle ich jest ni mniej ni więcej. Nie można odjąć od nich 10 wydanych złotych, gdyż są to nie do końca równoważne jednostki płatnicze. Zresztą sam na to zwróciłeś uwagę, że w TT za środki z podwojenia możesz zakupić wszystkie usługi. W Play tak nie jest, ale przynajmniej ilość środków bonusowych można w bardzo dużym stopniu kontrolować.

  • 0

    140. ~  2011-07-18 09:21:12  host: 31.41.144.41

    @138. A co do porównywania kosztów minuty w latach 1998 i 2006 to nie dziwne, że brałeś pod uwagę jedynie stawki cennikowe, gdyż wtedy jeszcze pakiety nie były tak rozpowszechnione a poza tym dotyczyły jedynie minut wewnątrz sieciowych. Dopiero Play wprowadził pakiety, które można wykorzystać na połączenia poza sieć.

  • -1

    141. ~a-go  2011-07-18 13:06:22  host: ho73.polimex-mostostal.pl

    #139 Stwierdzenie bylo ogolne, a nie dotyczylo konkretnej osoby. Sam wiesz skad sie wzielo, bo czytujesz wpisy.. Co do sposobu ujecia "srodkow dodatkowych" nie ma to wiekszego znaczenia. Chodzi jedynie o to, by stosowac ta sama konwecje, gdyz w przeciwnym razie trudno jest cokolwiek porownywac. Jesli (przykladowo) stwierdzam, ze dostalem 50zl bonusu, to w PF (30za10) odpowiednikiem bedzie 20 zl. Gdy powiem, ze po "promocji" mam 100zl, to dla PF bedzie to faktycznie 30zl. Jednak bez wzgledu na sposob ujecia nie ma mozliwosci porownania wprost, bo wszystko zalezy od potrzeb abonenta. Moje obejmuja glownie rozmowy w sieci i to konkretnej, wiec ciagle czytanie o tym, ze przeplacam jest juz meczace. Do tego dochodza jednak rowniez wzgledy pozaekonomicne. Zostawmy juz ten temat, ok?:)

  • -1

    142. ~a-go  2011-07-18 14:52:46  host: cjg84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ostatni dostałem bonus 150zł zupełnie za darmo bo akurat doładowałem za 175zł a w playu daą tylko 20zł i trrzeba specjalnie ładowac 10zł

  • 0

    143. ~  2011-07-18 18:18:54  host: 31.41.144.41

    @142. a-go. Teraz tym argumentem o konieczności doładowania "aż" za 10 złotych to mnie rozłożyłeś ;). A ty nie musisz specjalnie doładować za 175 złotych w ciągu 5 dni? Już nawet nie chce mi się wspominać, że te 175 + 150 zł musisz wydać w ciągu 7 miesięcy. Przez ten sam okres za 70 złotych mogę mieć 210 środków bonusowych. Kombinując ze zmianą profilu za 175 złotych otrzymałbym 520 złotych. No faktycznie zabiłeś Playowcom ćwieka :O.

  • -1

    144. ~a-go  2011-07-18 18:43:30  host: cjg84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i tak akurat ładowałem za 175 wiec te 150 dostałem za darmo i te wszystie pieniadze mam na koncie głównym ważne bezterminowo i mogę je wydac na co tylko zechcę

  • 0

    145.  2011-07-18 19:26:59

    Nie ma co się licytować. W Playu za 1 zł. dają 45000 minut do wszystkich w sieci. Przez ogromną rzeszę ludzi trzeba niestety dopłacać do tej złotówki. To wszystko na zasięgu Playa, Plusa i nawet trochę Orange. SMSy załatwi dowolny komunikator internetowy.

  • 0

    146. ~  2011-07-18 19:39:18  host: z29-15.opera-mini.net

    145, ja wole doplacac. Nie mam nikogo w play i nie zanosi sie, ze w najblizszym czasie bede mial. O zasieg orange i plusa zapytaj tych co z niego korzystają na podkarpaciu, bo brzmi to fajnie ale realia są juz zdecydowanie mniej zadowalające

  • 0

    149.  2011-07-18 20:01:07

    W różnych regionach pewnie inaczej to wygląda. Operatorom nie na rękę budowanie dobrego zasięgu bo ludzie przerzucą się na VoIP i nie będzie jak ściągać 29 gr. za minutę. Dobry zasięg plus pakiet internetowy i można gadać nawet między sieciami "za darmo" ale dziady będą blokować np. Deutsche Telekom blokował Skype.

  • -1

    150. ~a-goa-go  2011-07-19 01:01:13  host: z07-11.opera-mini.net

    #143 Dałeś sie nabrać na bełkot jakiegoś dziecka neostrady? Zwróc uwagę na host z jakiego to i następne bylo pisane...

Dodaj swoją opinię