Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nieudane negocjacje MediaTela z Polkomtelem ws. MVNO

Nieudane negocjacje MediaTela z Polkomtelem ws. MVNO

WitekT 27 Września 2006 19:07

0 0

27. września MediaTel rozpoczął negocjacje w sprawie MVNO z Centertelem. Od 17. lutego na zasadach wyłączności negocjował z Polkomtelem, ale zrezygnował z powodu braku widocznych działań po stronie operatora komórkowego - podała spółka w komunikacie giełdowym.

MediaTel podjął działania w celu rozpoczęcia podobnych rozmów również z PTC. MediaTel dąży do świadczenia pełnej gamy usług telekomunikacyjnych realizowanych w różnych technologiach – telefonii tradycyjnej, internetowej (VoIP) oraz mobilnej, a także usług dostępu do Internetu.




O negocjacjach MediaTelu z Polkomtelem pisaliśmy m.in. w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2006-09-27 19:18:39

    Kiedy będzie u nas taki rynek, że to operator będzie zabiegał o wirtualnego....

  • 0

    2. ~  2006-09-27 19:29:25  host: dpb40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wtedy kiedy wirtualni beda czyms wiecej niz czystym chciejstwem

  • 0

    3.  2006-09-27 19:39:13

    @2 a co masz na myśli??

  • 0

    4.  2006-09-27 20:01:58

    a,tam gadanie - (2) to nie o to chodzi prawdopodobnie to Plus zazyczył sobie za dużo - pewnie chcieli za duży haracz za wpuszczenie Mediatela do Sieci ,pięknie panie Bauc :P

  • 0

    5.  2006-09-27 20:49:01

    od 1 pazdziernika neostrada 512 za 28 zl 6 Mbit za 80 zl....

  • 0

    6.  2006-09-27 20:56:54

    bildos: a skąd takie informacje? :)

  • 0

    7. ~  2006-09-27 22:11:22  host: abdh192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co w końcu z Centertelem czy z Polkomtelem? Bo ja się już zgubiłem :/

  • 0

    8. ~bigmanpl  2006-09-27 22:59:35  host: 80.51.166.203

    MediaTel niezle musial sie wkurzyc. W koncu stracili ponad pol roku na negocjacje bez efektu a to sporo jak na rynek telekomunikacyjny (czy czasem Heyah po pol roku nie miala 1 mln klientow?).
    WitekT: apropos komentarza bildosa (#5): mam znajomego ktory pracuje dla TP i polecil mi wstrzymac sie z Neostrada do pazdziernika (rozmowa byla o tym wczoraj). Nie chcial jednak puscic pary z geby i nic wiecej mi nie powiedzial poza tym, ze warto poczekac.

  • 0

    9. ~bigmanpl  2006-09-27 23:01:20  host: 80.51.166.203

    #7: z Polkomtelem zerwali rozmowy, zaczeli z Centertelem (op. Orange) i zamierzaja zaczac z PTC = Polska Telefonia Cyfrowa (op. Era, Heyah).

  • 0

    10. ~  2006-09-28 01:39:39  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    to niech kombinuja warto.pytanie:jakie sa stawki za gprs w interkonekcie dla wszystkich naszych 3 opow dla takiego media tel jak piszecie jak ktos cos wie niech napisze.interkonekt gsm naszej 3 juz znamy;-))po22 to powinno byc 10gr netto a nie 40

  • 0

    11. ~wlo  2006-09-28 08:51:01  host: aow115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    arnie - na niektórych rynkach to MVNO dyktują już warunki!! ;-) Ciekawe o co poszlo...

  • 0

    12. ~Twix  2006-09-28 13:05:49  host: etx80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bildos: A skat takie caeny wytrzasnales ?? Twojw gdybanie czy rzeczywiscie mocno leca po stawkach ?

  • 0

    13. ~bleblek  2006-09-28 13:18:56  host: nat01.rtk.net.pl

    w sumie w &TP możliwe by to było 6Mb/s przez pierwszy rok 80zł (pytanie - netto czy brutto?) a przez kolejny rok czy 2 (w zależności czy będą wymagali umowe 2 czy 3 letnią (ale skoro jest tu mowa 28zł za 512kb/s - więc chodzi tu pewnie o umowy na 3 lata...(??) zgadza sie bildos?

  • 0

    14. ~le  2006-09-28 13:23:20  host: 217.116.110.183

    Oj... Literowka! z Centertelem! a w tekscie jest w Centertelem! :)
    Pozdrawiam!

  • 0

    15.  2006-09-28 13:51:07

    le: dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    16. ~er  2006-09-28 15:03:26  host: dpg119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *bildos* takie ceny to i teraz sa w promocji w pierwszych 12 miesiacach przy podpisaniu cyro na 36 miesiecy (ceny brutto)

  • 0

    17.  2006-09-28 18:35:48

    WitekT: Info od kumpla z TP ktory wlasnie wrocil ze szkolenia...

Dodaj swoją opinię