Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nietypowa kampania reklamowa nawigacji Nokii

Nietypowa kampania reklamowa nawigacji Nokii

LuiN 26 Kwietnia 2010 22:37

0 0
Nokia umieściła na swoim koncie na Facebooku zabawną reklamę nawigacji satelitarnej Ovi Maps. Od pewnego czasu aplikacja jest udostępniana bezpłatnie dla wybranych modeli telefonów.

Pełną listę kompatybilnych modeli telefonów znaleźć można pod tym adresem. Niżej prezentujemy zaś niecodzienną reklamę aplikacji Nokii.






Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~suonio  2010-04-26 22:44:56  host: 078088001222.bialystok.vectranet.pl

    dobre :)

  • 0

    2.  2010-04-26 22:48:26

    od Nokii można się uczyć robić reklamy :)

  • 0

    3. ~User  2010-04-26 23:14:50  host: g3-69.md4.pl

    Pojechali po bandzie... :)

  • 0

    4.  2010-04-26 23:16:10

    Niezły filmik, tylko z tym ich wyznaczaniem trasy, to nie wiem czy zawsze dotrę tam gdzie zmierzam:P Ostatnio kazało mi jechać wszystkimi drogami polnymi, byle dostać się do głównej trasy, quadem bym się tam nie wybrał :P

  • 0

    5. ~  2010-04-27 00:46:31  host: 83-238-225-123.adsl.inetia.pl

    No cóż, u Finów posucha przy takich odległościach :P

  • 0

    6.  2010-04-27 08:01:11

    Dobre hehe ;-) Ciekawe czy facet przeżył...

  • 0

    7. ~kiler  2010-04-27 08:19:35  host: 85.222.98.36

    Darmowa nawigacja i jakość za "gratisową cenę". W Warszawie kilka razy wyprowadzała na drugi koniec ulicy, mimo znalezienia on-line konkretnego numeru. Pomijam przedziwne algorytmy liczenia trasy - często pomimo wyboru "trasa najkrótsza" wysyła dookoła, choć przejazd na mapie jest widoczny. Brak jakiegokolwiek oznaczenia estakad, np. wjazd na Czerniakowską czy Pileckiego sugeruje skrzyżowaniami na dole, zapominając, że są estakady.... Ach, znaleźć dobrą nawi na symbiana... bezcenne ;-)

  • 0

    8. ~piotr  2010-04-27 08:57:30  host: apn-77-114-2-119.dynamic.gprs.plus.pl

    do killer:a może spróbujesz Garmina na symbiana-ja śmigam na E52,a w zapasie oczywiście AutoMapa na smartfonie,ale symbianowy Garmin jest the best!....

  • 0

    9. ~Nemo  2010-04-27 10:02:06  host: 87-204-36-80.ip.netia.com.pl

    zaj...te :D

  • 0

    10. ~  2010-04-27 10:34:53  host: 109.243.210.177

    Nawigacja super!!! na Nokii 5800 działa wyśmienicie po pobraniu calej mapy przez ovi siute niełaczy sie z internetem;) i bardzo przydatna wersja piesza :D

  • 0

    11. ~olo  2010-04-27 10:37:38  host: 109.243.210.177

    Nawigacja super!!! na Nokii 5800 działa wyśmienicie po pobraniu calej mapy przez ovi suite niełaczy sie z internetem;) i bardzo przydatna wersja piesza :D

  • 0

    12. ~dajta  2010-04-27 11:25:29  host: ackc43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdzie jest navi na N900? Rzekomo flagowy model? Pytam - gdzie?

  • 0

    13. ~  2010-04-27 12:29:00  host: acjy55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do dajta...tu jest http://smartnokia.pl/2010/03/17/sygic-mobile-maps-wreszcie-dla-s ystemu-maemo/#comments

  • 0

    14. ~moe  2010-04-27 18:38:15  host: 87-205-135-208.adsl.inetia.pl

    Garmin, Sygic, Ndrive, Nokia Maps(co by nie gadac, maja najbardziej aktualne mapy na swiecie), no z pewnoscia nie ma dobrej nawigacji na Symbiana.

Dodaj swoją opinię