Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niestosowne propozycje YouTuba

Niestosowne propozycje YouTuba

orson_dzi 28 Listopada 2017 10:51

3 4

youtube howto

Serwis YouTube sugerował wczoraj użytkownikom bardzo niestosowne podpowiedzi podczas wyszukiwania filmów.

Sytuacja znana chyba dla większości Internautów - wpisujemy początek zdania w wyszukiwarkę i patrzymy co nam podpowie. Podobnie działa serwis YouTube, w którym wczoraj po wpisaniu frazy how to pojawiała się podpowiedź how to have s*x with your kids.




Wyszukiwarka podpowiada frazy wg popularności ich wyszukiwania. Mieliśmy więc tutaj albo błąd systemowy, albo niesmaczną, zmasowaną akcję, która wywindowała frazę na szczyt listy.

Na szczęścia obsługa serwisu szybko uporała się z problemem, ale jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie i ślad po nim pozostał.

Źródło tekstu: Neowin; wł     

Dodaj do:

Tagi: youtube | seks

w sumie: 24
  • 0

    6. ~Regulamin  2017-11-28 12:50:18  host: a09-08-04.opera-mini.net

    Gdzie można złożyć skarge na redakcje telepolis, która to wydała taki tytuł!

  • 2

    7. ~Marta Niechętna  2017-11-28 12:58:36  host: 193.164.142.117

    Redakcja chyba zbłądziła i za chwilę pojawi się aktualizacja, że to jednak w redtube coś takiego się wyszukiwało.

  • -2

    8.  2017-11-28 13:01:47

    @6, Regulamin - a masz pomysł na lepszy tytuł?

  • -1

    9.  2017-11-28 13:11:13

    @LuiN, tytuł uważam za mocno niestosowny (żeby nie powiedzieć ostrzej, bo mi się różne słowa cisną do klawiszy). Przecież telepolis czytają też dzieci.
    Ja bym takiego niusa - o takim tytule - nie opublikował i nie zezwolił na taki tytuł. Wolałbym się zwolnić z takiej redakcji.

    Wolałbym jakiegoś kłamliwego niusa o jakimś wymyślonym fonie napisać/przeczytać albo o wymyślonej usłudze.
    Jest tyle tematów do poruszenia, a Wy taki tytuł i tekst wypuszczacie.

    Napiszcie może jutro jakie fony są najpopularniejsze wśród pedofilów...

  • 0

    10.  2017-11-28 13:14:08

    "Telepolis informuje, że YouTube pomoże rodzicom uprawiać seks z własnymi dziećmi"

  • 0

    11. ~///  2017-11-28 13:28:07  host: a19-01-02.opera-mini.net

    Treść wiadomości 10@ to jest coś pięknego i moja wnuczka SERDECZNIE DZIĘKUJE. W szkole rozpowszechni. Nie należy krytykować stosunków rodzinnych

  • 0

    12.  2017-11-28 13:29:22

    @9, jarekt - ok, argumenty przyjęte, tytuł zmieniony. Przepraszamy, jeśli kogoś uraziliśmy dosadną formą tytułu.

  • 0

    13. ~Swi-nia  2017-11-28 13:44:03  host: 8.37.234.149

    @1 a o mnie to nie pytasz. Dlaczego?

  • 2

    14. ~  2017-11-28 14:23:20  host: user-94-254-145-32.play-internet.pl

    @9 z ekranami dotykowymi...

  • 1

    15.  2017-11-28 14:55:31

    @ Dlatego księża mają w czym wybierać ;)

  • 0

    16. ~pabloki  2017-11-28 15:13:50  host: apn-46-169-220-25.dynamic.gprs.plus.pl

    ale udajecie, chyba że nie wiecie o co chodzi . yt podpowiada frazy juz wyszukiwane i uznane za poprawne wyszukania przez "patrzacza" i niekoniecznie wywindowane są pierwsze albo kontekstowo wyszukiwane wczesniej. ktoś komu to wyskoczyło musiał wyszukiwac takie frazy .

  • -1

    17. ~socjolog  2017-11-28 15:26:29  host: public-gprs375251.centertel.pl

    Warto zauwazyc, ze tylko pierwsza podpowiec jest skandaliczna natomiast kolejne juz niekoniecznie.

  • -1

    18. ~???  2017-11-28 18:01:02  host: a25-05-11.opera-mini.net

    @15. A ty przez kogo jesteś WYPRODUKOWANY???

  • 0

    19. ~Bibek  2017-11-28 20:07:41  host: a20-08-03.opera-mini.net

    Telepolis boi się frajerow i ze strachu zmienił bardzo fajny pierwotny tytuł artykułu ..... szkoda że luin taki strachliwy i boi się kilku trolli

  • 0

    20. ~  2017-11-28 20:23:14  host: a24-02-05.opera-mini.net

    A jaki był tytuł?

  • 0

    21.  2017-11-28 20:51:05

    @12- Wiadomo że chwytliwy temat generuje dużo otwarć strony, ale czasem warto sobie dać na luz, są granice których przekraczanie dozwolone jest jedynie politykom, nie zniżajmy się do takiego poziomu... Dobrze że teraz tytuł wygląda lepiej....

  • 0

    22. ~ja dzidek  2017-11-29 08:04:53  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    Nie rozumiwm o co chodzi w tej dyskursji

  • 0

    23. ~//%  2017-11-29 09:22:34  host: a12-09-03.opera-mini.net

    Chodzi o to, że telepolis zaczął prooagować tematy sexi dzieci i rodziców. Tu tylko powinny być tematy związane z telefonią - techniczne.

  • 0

    24. ~Bibek  2017-11-29 10:08:37  host: a08-05-05.opera-mini.net

    Ja chce artykuł z kozami ..... kiedy Telepolis coś takiego opublikuje ? i fotki też poproszę

  • 0

    25. ~frasag  2017-11-29 10:19:03  host: 031011131040.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    @24: a na lekcji biologii wczoraj byłeś???

Dodaj swoją opinię