Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niesamowity film nagrany Samsungiem Galaxy Note 4

Niesamowity film nagrany Samsungiem Galaxy Note 4

LuiN 3 Grudnia 2014 09:30

3 0

Trudno o lepszą promocję możliwości wideo telefonu, niż zaprezentowanie porządnego filmu w całości nim nagranego. Tą drogą poszedł Samsung, prezentując widowiskowe nagrania z Note's 4.



Film nagrano przy użyciu dronów w różnych zakątkach świata. Producent postanowił pokazać, że jego phablet radzi sobie świetnie niezależnie od pory roku. Tu mała uwaga - wideo było dodatkowo stabilizowane sprzętowo (telefon doczepiono do drona poprzez tzw. gimbal) i prawdopodobnie cyfrowo - optyczna stabilizacja obrazu zastosowana w 16-megapikselowym aparacie telefonu aż tak dobrych efektów samodzielnie nie oferuje.




Samsung Galaxy Note wyposażony jest w matrycę wyprodukowaną przez Sony i obiektyw z optyczną stabilizacją obrazu. Telefon oferuje nagrania w rozdzielczości 4K o długości do 5 minut każde, w tym trybie trybie funkcja stabilizacji obrazu jest niedostępna (działa do rozdzielczości FullHD włącznie).

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (N910C).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (N910F).

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy note 4 | samsung

w sumie: 25
  • 0

    6. ~lg g2 czy Honor6  2014-12-03 11:06:40  host: n11-03-08.opera-mini.net

    Panie LuiN. Czy bedzie test Huawei Honor 6 ?

  • -1

    10. ~darek  2014-12-03 11:25:36  host: 5.135.74.104

    na telixie o tym pisali 3 dni temu i en sam film tam byl

  • 0

    12.  2014-12-03 11:43:01

    6, będzie test Honor 6, ale dopiero się do niego zabieramy.

  • 3

    14.  2014-12-03 11:43:41

    10, darek - kurczę, to są niesamowici. Napisali o filmie przed jego udostępnieniem w sieci przez Samsunga.

  • 0

    15. ~  2014-12-03 11:54:26  host: n08-01-04.opera-mini.net

    Dziekuje P. LuiN i czekam na ten test.

  • -1

    16. ~LoczeQ  2014-12-03 12:54:07  host: 86-63-80-172.sta.asta-net.com.pl

    Obraz strasznie klatkuje. Czemu normalna kamera video potrafi nagrać obraz full hd i wideo bez klatkowania a te z telefonów zawsze sa takie klatkowane? Przyjrzyjcie sie dokładnie, obraz jest skokowy a nie w pełni płynny. NIe rozumiem zachwytu nad tym nakreconym filmem. Jest okropnej jakosci

  • 2

    17.  2014-12-03 12:58:19

    16, LoczeQ - to bardziej kwestia sprzętu/łącza na jakim oglądasz. 4K nagrywane jest w 30 fps.

  • 0

    18. ~Dupelek  2014-12-03 13:45:40  host: n15-05-02.opera-mini.net

    @17 Nie wprowadzaj kolegi w błąd!!!!!!!!!!

  • -1

    19. ~LoczeQ  2014-12-03 14:14:29  host: 77-45-118-224.sta.asta-net.com.pl

    @17 bzdury pleciesz, to kwestia oprogramowania kamery oraz soczewki ktora na 100 % tak jak w innych telefonach tutaj jest plastikowa

  • 1

    20.  2014-12-03 15:03:08

    @5, dobrze! Żeby tylko słitfocie... Będzie co oglądać na hamsterze czy innych redtubach. ;-)

  • 0

    21. ~Antek  2014-12-03 15:36:09  host: ip-94-42-235-70.multimo.pl

    Kolory i kontrast fatalne.

  • -2

    23. ~Cdd  2014-12-03 15:59:46  host: n07-07-07.opera-mini.net

    @5 Ciebie teź pozdrawiam - od Cdd!!!!!...

  • 0

    24.  2014-12-03 16:42:14

    do @21 tak niebieskiego śniegu to jeszcze nie widziałem

  • -1

    25. ~Cdd  2014-12-03 16:58:42  host: n06-09-03.opera-mini.net

    @20 Dziękuję za miłe spotkanie. Cześć!!!

  • 1

    26.  2014-12-03 17:53:42

    okropna kompresja na tym youtube, kwadraty sie robią

  • 1

    27. ~pabloki  2014-12-03 18:25:52  host: 213.158.222.18

    YT pewnie nie daje jakości jak w oryginale , nie mam monitora 4K-zresztą stabilizacja dla 4K i tak nie działa. to jest pewnie i tak nawet w oryginale podrasowany film tak samo jak sie podkręca te zapętlone filmy prezentujące telewizory HD i UHD

  • 2

    28. ~xs  2014-12-03 19:46:39  host: 83-238-225-181.adsl.inetia.pl

    Jedno pytanie - dlaczego film tylko przy dużym nasłonecznieniu? W Polsce występują również zachmurzenia oraz np wieczór czy noc . Czy wtedy kamerka działa tak jak każdy inny telefon... czyli nie działa?

  • 1

    29.  2014-12-03 20:57:23

    @28 właśnie byłem ciekaw kto pierwszy to zauważy, gratulacje - czyli jeszcze są tu osoby rozsądnie myślące. Duże nasłonecznienie jest niezbędne do zapewnienia przyzwoitej jakości przy tak dużej rozdzielczości i jednocześnie tak małej matrycy. Czyli jednym słowem zabieg marketingowy, gdzie sprytne oszustwo zauważą jedynie osoby dobrze znające zasady fizyki i potrzeby fotografii cyfrowej - a takich jak wiadomo jest coraz mniej.

  • 0

    30. ~Dupelek  2014-12-03 22:52:20  host: n09-06-04.opera-mini.net

    @29 Ja bym tutaj dodał, aby użytkownik nie miał zaćmy lub innej wady wzroku np zla gałkę oczna. Nie każdy widzi kolor np. czerwony a jest purpurowy.

  • 0

    31. ~Darek  2014-12-04 09:19:52  host: apn-5-172-252-94.dynamic.gprs.plus.pl

    Fantastyczne nagranie.

Dodaj swoją opinię