Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nieoficjalne ROM-y dla smartfonów HTC z WP7

Nieoficjalne ROM-y dla smartfonów HTC z WP7

Ringu 9 Marca 2011 09:06

0 0

Na forum XDA Developers pojawiły się ROM-y do smartfonów HTC z Windows Phone 7. Mowa o modelach Mozart, Trophy i HD7. Nowe oprogramowanie ma wbudawaną długo oczekiwaną aktualizację systemu (NoDo), która dodaje kilka usprawnień, m.in. funkcje kopiuj i wklej.

Oprócz możliwość pracy ze schowkiem w nowym ROM-ie ulepszono aplikację Windows Phone Marketplace (a dokładniej wyszukiwarkę programów). Dodano kilka nowych dźwięków dzwonka, ale niestety w dalszym ciągu nie ma możliwości wgrania własnego. Usprawniono funkcję Bluetooth, a na ekranie ustawień można doszukać się informacji o adresie MAC karty Wi-Fi oraz numer seryjny karty SIM. Zwiększyła się też szybkość i stabilność samego systemu.

W nowej wersji systemu nie działa program ChevronWP7, który umożliwiał instalację aplikacji mobilnych z Marketplace przy pomocy komputera.
Więcej informacji o ROM-ie, a także wskazówki instalacji można znaleźć na forum XDA:
dla HTC 7 Mozart - pod tym adresem,
dla HTC HD7 - pod tym adresem,
dla HTC 7 Trophy - pod tym adresem.

Użytkownicy wyżej wymienionych ROM-ów nie zgłaszali z nimi szczególnych problemów. Oficjalna aktualizacja zatwierdzona przez Microsoft zostanie wydana w najbliższych dniach.

Źródło tekstu: PocketNow, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~elwu  2011-03-09 15:26:02  host: 172.239.spine.pl

    W sumie żadne zaskoczenie...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet