Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niemieckie automaty na marki

Niemieckie automaty na marki

WitekT 31 Października 2005 11:39

0 0
Do końca października Deutsche Telekom "wymienia" stare marki na euro po korzystnym dla klientów kursie 1:1. Wymiana polega na tym, że starymi markami i fenigami wciąż można płacić za rozmowy, prowadzone z ulicznych automatów.

Oferta Deutsche Telekom, wprowadzona 1. czerwca, została przyjęta z wielkim zainteresowaniem - korzysta z niej przeciętnie 7 tys. osób dziennie. Zebrano już w ten sposób wiele ton starych monet.

Także po 30. listopada automaty telefoniczne w Niemczech będą przyjmować marki i fenigi, ale już po mniej korzystnym kursie 2:1.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~2005  2005-10-31 21:51:52  host: dyt195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to kto ma w piwnicy wiadro ze starymi monetami-markami (poszukać) to teraz ma wiadro euro...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet