Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niemiecki T-Mobile wymieni 10 tys BTS-ów

Niemiecki T-Mobile wymieni 10 tys BTS-ów

WitekT 17 Stycznia 2005 15:15

0 0

Niemiecka sieć T-Mobile wybrała Ericssona na dostawcę 10 tys. stacji bazowych, które wymienią dotychczasowe.

Ericsson jest dumny z tego, że został wybrany do tak poważnego projektu przebudowy sieci. Oprócz wymiany i rozbudowy dotychczasowej infrastruktury znacznie zwiększona zostanie efektywność działania całej sieci - powiedział Bert Nordberg, wiceprezes Ericssona ds. sprzedaży i marketingu.

T-Mobile jest zawsze w czołówce jeżeli chodzi o jakość działania sieci - to zostało docenione wieloma nagrodami i wyróżnieniami przyznanymi przez niezależne organizacje. Aby kontynuować wysoką jakość świadczonych usług nie tylko kładziemy nacisk na wdrażanie nowych technologii takich, jak UMTS czy WLAN, ale także modernizujemy sieć GSM, która jest ważnym elementem naszej multimedialnej strategii - powiedział Joachim Horn, członek zarządu T-Mobile Deutschland.
Wymagania przy tak dużej modernizacji sieci są wielkie. Wyzwaniem jest nie tylko integracja wszystkich usług, ale i przeprowadzenie całej operacji w sposób niezauważalny dla abonentów sieci. Wymiana sprzętu już się rozpoczęła i ma potrwać 3 lata.

Przypomnieć należy, iż także Polkomtel planuje wymianę stacji bazowych Nokii starszej generacji na sprzęt Ericssona.

Źródło tekstu: Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2005-01-17 15:23:00  host: 213.199.218.2

    lepiej dodac ze 10 tys BTS w polsce ale ni modernizowac tylko dodać!!!! tak ze 3 do ery 3 do plusa i 4 do IDEI! i git! DODAC!

  • 0

    2. ~ksad  2005-01-19 00:37:00  host: dial-1990.zgora.dialog.net.pl

    Niemiecka marka! Pomarzyć można...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet