telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nielimitowany Internet w telefonie w ofertach Plus na Kartę i Plus Mix

Nielimitowany Internet w telefonie w ofertach Plus na Kartę i Plus Mix

Ringu 25 Maja 2011 10:23

0 0
25. maja Plus wprowadza nowe pakiety internetowe oparte na nielimitowanym ilością danych dostępie do Internetu w telefonie. Oferta została przygotowana dla Abonentów Plusa na Kartę oraz Plus Mix.

Do wyboru są dwa Pakiety internetowe Non Stop:

Wielkość Opłata Kod aktywujący
150 MB 9 zł *136*11*11#
500 MB 15 zł *136*11*12#


W przypadku Pakietów Non Stop, Polkomtel zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej ilości danych. Oznacza to, że za dodatkową transmisję na terenie Polski nie będą pobierane żadne opłaty, a jedynie może zostać zmniejszona prędkość przesyłania danych do 32 kb/s. Klienci chcący przywrócić pełną prędkość mogą to zrobić w dowolnym momencie wyłączając pakiet i aktywując go ponownie.

Pakiety można włączyć wpisując na klawiaturze telefonu kod aktywacyjny podany w tabeli powyżej i naciskając przycisk zadzwoń lub przez Internet na stronie www.online.plus.pl.

Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 31 dni.

Dla Klientów, którzy rzadziej korzystają z Internetu w telefonie, w ofercie pakietów internetowych pozostaje także dotychczasowy, klasyczny pakiet o wielkości 25 MB za 5 zł (a dla Klientów Plus Mix, także pakiet 125 MB za 6 zł). Po wykorzystaniu ilości danych w tych pakietach opłaty za dalszą transmisję są pobierane zgodnie z posiadaną przez Abonenta taryfą.

Z przedstawionej oferty pakietów internetowych mogą skorzystać posiadacze Plus na Kartę, taryfy: Simplus, Twój Profil i 36i6 oraz Plus Mix, taryfy: Mix4, Mix4 duo, Mix4 duo dla Abonentów oraz MixV. Posiadaną taryfę można sprawdzić wpisują krótki kod:*147# i naciskając przycisk zadzwoń.

Pozostałe pakiety internetowe dostępne wcześniej w ofercie zostają zamknięte.

Źródło: Plus


Dodaj do:
w sumie: 336
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    366. ~  2011-08-15 21:48:33  host: z15-08.opera-mini.net

    mam taryfę nowy simplus i nie mam możliwości wykupienia pakietów internetowych non stop, mam tylko możliwość zakupienia 25 MB i 100 MB. Jak wpisuję kod na pakiet internet non stop to pojawia się tylko 'Usluga chwilowo niedostepna. Skontaktuj sie z BOK.' Pomoże ktoś mi rozwiązać ten problem ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    368. ~  2011-09-13 12:41:07  host: z23-15.opera-mini.net

    Witam zeby sprawdzic ilosc wykorzystanego limitu w pakietach non stop wybieramy *136# w odpowiedzi otrzymujemy ilosc wykorzystanego transferu danych i dokad jest aktywny , oprocz tego aktywne uslugi obnizajace koszty .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    369. ~Rambo  2011-09-22 15:55:50  host: host-46-151-186-18.interduo.pl

    Czy youtube jest za darmo czy trzeba płacić

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    370. ~  2011-09-23 16:36:22  host: z32-06.opera-mini.net

    trzeba płacić

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    372. ~  2011-10-14 20:36:08  host: z36-14.opera-mini.net

    witam. Mam pytanie czy w mix plusie mozna aktywować pakiet 7gb non stop? Czy jest On dostępny tylko dla klientów którzy maja telefon na abonament

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    375. ~Engieuuu  2011-11-13 16:16:21  host: z59-12.opera-mini.net

    Jestem w mixplus i nie mogę aktywowac pakietu za 6 zł. . . Jest tam napisane, że usługa chwilowo nie dostępna. Tylko dlaczego? Co robić?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    376. ~IV duo  2011-12-02 18:35:33  host: acmc118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam taryfę IV duo i zjadło mi 9 zł a gdy sprawdzam aktywne pakiety (*121#) to tego pakietu tam nie ma;-/ Można coś z tym zrobić??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    377. ~Serpent  2011-12-05 11:30:35  host: z50-16.opera-mini.net

    Pakiet sprawdza się kodem *136#. Mam pytanie czy oprócz tego pakietu 15Nonstop jest coś lepszego w mixplus ? Interesuje mnie o wiele wiele większy pakiet danych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    378. ~JacobJakub  2011-12-13 21:38:47  host: ip-94-42-157-59.ibd.gtsenergis.pl

    Panowie Taki Fajny Myk(przynajmniej dla posiadaczy Andków) ;] mam x10 z custom romem, i zakupiłem ten pakiet. Wszystko pięknie ładnie ślicznie, internet spełnia wszystkie normy standardu HSPA, a co do tego lejka ^^. Wiecie że jest on "uruchamiany" dopiero po "restarcie" ;P Mój ziomek przekroczył limit w 2 tyg. ze ściąganiem na mieście i ani razu nie stracił sygnału i nie wyłączał fona ^^ Miał full prędkosc do końca miesiąca ;D a 500 mB dawno skończył ;]

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    380. ~Kozan  2012-01-17 14:51:23  host: eln85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam. Kupiłem niedawno nowy telefon samsung Wave 533,mam w plusie i załadowałem za 50 zł.chciałem wykupic internet za 7 zł non stop ,próbowałem też za 9 zł non stop i jest napisane usługa chwilowo niedostepna prosze sie skontaktować z BOK dlaczego mi internet nie chodzi ?? prosze o pomoc

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    381. ~BoLeC  2012-03-01 13:39:08  host: un-212-59-228-188.static.sitel.net.pl

    NIE polecam tego pakietu, skończył mi się pakiet to zeżarł mi wszystkie pieniądze na koncie, po raz kolejny zostałem oszukany przez plusa. Ja już tej "firmie" podziękuję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    384. ~  2012-03-24 12:35:51  host: dab-bhx1-nat-blade-5-1.dab.02.net

    Mam pytanie mieszkam w uk i mam zainstalowanego Vibera by rozmawiac z rodzina za darmo kupilam im smartphona by mogli tez sobie go wrzucic na komorke wszystko dzialalo wykupili internet non stop w plusie za 15 zl po jakims czasie te rozmowy byly przerywane i z opoznieniem... Wiec zdeaktywowali internet bo przekroczyli 500mb i aktywowali nowy tylko ze nic sie nie znienilo a rozmowy wygladaja podobie nakresle ze aktywacja odbyla sie 2 razy w miesiacu czy ma to jakies znaczenie bo staram sie pojac ten internet w plusie ale nie potrafie pomoze ktos??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    385. ~michal  2012-03-28 11:15:38  host: apn-77-115-62-171.dynamic.gprs.plus.pl

    co to jest lejek?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    387. ~bonus  2012-04-03 12:15:29  host: apn-46-76-85-244.dynamic.gprs.plus.pl

    moim zdaniem limit danych powinien wynosić 5 GB , a po przekroczeniu powinien być dopasowany do standardu EDGE czyli około 16 kb/ s

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    388. ~  2012-04-03 12:25:23  host: static-62-233-239-6.devs.futuro.pl

    Orange free na kartę chyba wychodzi taniej???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    389. ~355  2012-05-07 20:14:02  host: 81-219-1-3.adsl.inetia.pl

    jak można wyłączyć pakiet internetowy non stop

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    390. ~pli  2012-08-03 18:32:07  host: gjo22.internetdsl.tpnet.pl

    *** z tym *** netem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    391. ~alo  2012-08-03 18:32:58  host: gjo22.internetdsl.tpnet.pl

    to jest żdzerstwo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    392. ~mania  2012-11-30 13:03:42  host: 82.160.33.20

    ja kupilam pakiet internetowy non stop za 15zl na 31 dni. 15zl z konta mi pobrali a na internet wg nie moge wejsc.