Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nielimitowany Internet w Międzynarodowej Strefie T-Mobile

Nielimitowany Internet w Międzynarodowej Strefie T-Mobile

orson_dzi 29 Listopada 2016 14:05

5 7

T-Mobile wprowadził modyfikację pakietu internetowego w Międzynarodowej Strefie T-Mobile.



Od 19 listopada koszt pakietu internetowego w Międzynarodowej Strefie T-Mobile, to 49 zł, a sam pakiet jest ważny przez 7 dni. Dzięki niemu klienci mają dostęp do nielimitowanego Internetu, ale po wykorzystaniu 1 GB danych prędkość zostaje ograniczona do 256 kb/s. Kraje międzynarodowej strefy T-Mobile, to: Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia,Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry.




Również w cenie 49 zł dostępny jest podobny pakiet, który obejmuje dodatkowo kraje Unii Europejskiej, ale w tym przypadku jest on ważny 14 dni, a prędkość jest cały czas ograniczona do 256 kb/s.

Klienci taryfy T3, gdzie ten pakiet jest w cenie abonamentu, którzy zawierają umowy po 19 listopada otrzymują go w nowej wersji.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 31
  • 0

    12. ~ksptkspt@  2016-11-29 15:11:44  host: 188.146.169.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Orson popitoliłeś pakiety.
    Pakiet w strefie T-Mobile za 49 PLN na 7 dni jest 1GB w pełnej prędkości, a ponad 1 GB zaczyna się ograniczenie prędkości.
    Pakiet UE za 49 PLN na 14 dni nie ma 1 GB tylko przez cały czas jest ograniczenie prędkości.

  • 0

    13. ~krzysp  2016-11-29 15:17:14  host: user-94-254-145-237.play-internet.pl

    T-Mobile USA ma kiepską ofertę pre-paid. Przy obecnej cenie dolara bardziej opłaca się kupić kartę pre-paid Plusa i aktywować pakiet atlantycki 1 GB za 39 zł niż korzystać z lokalnej oferty. Pozdrawiam

  • 0

    14.  2016-11-29 15:24:35

    @12 Teraz już jest ok.

  • 1

    15. ~locomoco  2016-11-29 15:30:00  host: user-94-254-144-111.play-internet.pl

    256 kb/s? WTF?

  • 0

    16. ~Tomazz  2016-11-29 15:40:57  host: user-94-254-145-129.play-internet.pl

    W Amerykańskim TM klienci dostają tez No limit internet , tez wolny 256 KB ale na cały okres miesięczny!!! Dodatkowo darmowe SMS i to w ponad 140 krajach na świecie !!!! ( SMS i internet ) . Dodatkowo normalne rozmowy 0,2 USD / min a nie 10 pln jak w TM Polska !

  • 1

    17. ~Reno  2016-11-29 15:45:00  host: 78-11-53-66.static.ip.netia.com.pl

    @16 hahah powiedz no ile dostajesz za wrzucanie na wszystkich portalach identycznego komentarza? to chyba niezły interes, moze się skuszę. najpierw gsmonline, teraz widzimy się tu

  • 1

    18. ~@6  2016-11-29 15:46:22  host: public-gprs352040.centertel.pl

    W Orange był pakiet na 7 dni 300MB to co ty piszesz ?
    W plusie jest na zimę jak wyjazdów jest mniej.
    A z pakietu orange wykorzystałem na Eu w 7 krajach i śmigał aż miło!

  • 2

    19. ~  2016-11-29 15:50:43  host: gr.torguardvpnaccess.com

    nielimitowany z limitem :D to samo w spożywczym margaryna z masłem :D

  • -2

    20.  2016-11-29 16:01:21

    w serio uderzacie w argumenty vs USA? poziom absrakcji kosmiczny. fakty takie, ze nikt poza magenta tych pakietow roamingowych na razie nie ma u nas. ale znając orange - naczelnego plagiatora ofert ipromocji tego kraju - za kilka dni cos badziewnego rzuci

  • -1

    21.  2016-11-29 16:11:43

    @18: ale nie w abo, a tu artykuł i dyskusja są o abo

  • -1

    22. ~  2016-11-29 17:05:29  host: host-185.45.216.114.citimedia.pl

    @21 - w abo są dostępne pakiety 100MB, 0.5GB i 1GB w EU

  • 1

    23. ~gosciu  2016-11-29 17:49:42  host: dnj246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *** nie oferta nie dosc ze malo to jeszcze na 7 dni i to za jakie pienadze,do tego ograniczone do zaledwie kilku krajow. Prosze o porowanie oferty z T-mobile USA (zestawienie)

  • 1

    24. ~gosciu  2016-11-29 17:52:48  host: dnj246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kolejna sprawa - kiedys abo bylo wspierane przez opa z uwagi na stabilne okresy przychodow teraz nie ma najmniejszego sensu jesli ktos siedzi w polsce wiazac sie umowa. Oferata na karte jest duzo lepsza i do tego nie wiaze umowa - jak tylko pojawi sie lepsza oferta u konkurancji mozna zniej skozystac. Abo poszkodowani sa chocby w powyzszej ofercie - dostepna tylko dla nowych umow - reszta bujac sie do konca cyrografu

  • -1

    25.  2016-11-29 18:00:47

    @22: ale ich ceny wysokie

  • 0

    26. ~Oskar  2016-11-29 19:28:57  host: 095160152109.dynamic-ww-09.vectranet.pl

    @23 7 dni, bo jest to pakiet na wyjazd i pewnie sam skorzystam przy najbliższej okazji i nie widze sensu takiego porownania inny kraj inne ceny...

  • 1

    27.  2016-11-29 22:05:07

    256kb/s no normalnie szał

  • 1

    28. ~Maniek  2016-11-29 22:26:45  host: ip-5-172-237-182.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    przy 256kb/s to lepiej sobie telefonem piwo otworzyć niż próbować internet przeglądać ;)

  • -1

    29. ~Gosciu  2016-11-30 10:01:50  host: afmp62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @26 wyobraz sobie ze ludzie potrafia pracować za granica. LoL

  • 0

    30.  2016-11-30 12:16:16

    No i gdzie ten co twierdził, że w abo Orange jest lepsza oferta?

  • 0

    31. ~MM  2016-12-05 19:40:05  host: public-gprs678506.centertel.pl

    Taa Orange ma faktycznie pakiety w abo... 1GB ważne tydzień za jedyne 84.99zł...

Dodaj swoją opinię