Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nielimitowane wewnątrzsieciowe w prepaidach T-Mobile

Nielimitowane wewnątrzsieciowe w prepaidach T-Mobile

WitekT 20 Grudnia 2012 17:40

0 0

W prepaidze T-Mobile pojawiła się nowa promocja z nielimitowanymi połączeniami wewnątrzsieciowymi przez 3 lub 6 miesięcy.

Nielimitowane rozmowy w dniach 1. stycznia - 31. marca 2013 roku kosztuje 39 zł. Uruchamia się je kodem *100*69*1#.

Nielimitowane rozmowy w dniach 1. stycznia - 30. czerwca 2013 roku kosztuje 69 zł. Uruchamia się je kodem *100*69*2#.




Aby skorzystać z promocji,wybraną opcję należy aktywować do 31. grudnia pod warunkiem, że otrzymało się SMS-a z zaproszeniem od operatora. Promocja wyłącza roczną ważność konta.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 56 kB).

Jak oceniasz nową ofertę nielimitowanych wewnątrzsieciowych w prepdaidach T-Mobile?

Bardzo atrakcyjna
6.53%
Atrakcyjna
10.01%
Nie wyróżnia się
12.48%
Mało atrakcyjna
18.87%
Bardzo mało atrakcyjna
46.01%
Nie mam zdania
6.10%

Wszystkich głosujących: 689



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 172
  • 0

    161. ~Marcin  2012-12-23 20:12:28  host: emi38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play jest dobry dla *** bez kasy. Play to kompromis jakość kasa. Chcesz mieć taniej, będziesz miał, ale byle co.

  • -1

    162.  2012-12-23 21:36:44

    Już pytaałem kilka razy, ale albo nikt nie tu nie lubi i bie chce odpowiedzieć, albo nikt nie ma pojęcia...? Ktoś mi powie co oznacza w TT MIESIĄC w promocji 20 zł dodatkowo do 25 zł przez 9 m-cy? Miesiąc kalendarzowy? Miesiąc od dnia uruchimoenia promocji? Miesiąc od kolejnego doładowania? Taki super operator (jak każdy zresztą, no może oprócz Plusa) a nie widzę nic na temat tej promocji... Może ktoś widział regulamin chociaż? Bo ja niestety znaleźć ie mogę a już starciłem na to sporo czasu ;-(

  • 1

    163.  2012-12-23 23:19:54

    Cienie wlo nie lubią w BOK T-mobile ? Napisz maila z pytaniem to może odpowiedzą. Mnie się kojarzy jedynie promocja z przeniesieniem numeru do T dają bonus 20 zł przez 6 miesięcy za doładowanie 25 zł. w każdym miesiącu kalendarzowym. http://www.t-mobile.pl/r/repo1/documents/t_sa/D0000124001_WOP_Pr zenies_nr_do_TT_TMobile_na_karte.pdf

  • 0

    164.  2012-12-23 23:25:42

    Dla mixa jest 9 miesięcy http://www.t-mobile.pl/r/repo1/documents/t_sa/WOP_180_zl_od_mix. pdf

  • 1

    165.  2012-12-23 23:27:21

    Ogólnie googla polecam i BOK T ;)

  • -1

    166. ~tyko  2012-12-24 10:55:18  host: ip-37-209-157-131.free.aero2.net.pl

    Ja dodatkowo na 9miesiecy Warto byc w TAk TAK 20zl za kazde doladowanie za 25

  • -2

    167. ~jk  2012-12-26 14:44:51  host: public-gprs78916.centertel.pl

    Kolejna *** niemiecka oferta. Widać w marketingu pracują totalne debile! Chyba że polityką firmy jest zlikwidować prepaidy. Z tym że większość nie przejdzie na abonament do Tdebile a ucieknie do innych sieci dających lepsze oferty na kartę

  • 2

    168. ~  2012-12-26 14:51:49  host: v55-06.opera-mini.net

    oferta rozpoczyna nowy trend w prepaid, czyli pakiety dlugoterminowe. Dla mnie ciekawe rozwiazanie i moze przyjac sie na naszym rynku

  • -2

    169. ~  2012-12-26 16:08:26  host: v58-14.opera-mini.net

    do 168: jaki nowy trend? chyba dymania klientów? tmobile za 39zl daje 90nielimitowane tylko rozmowy w tmobile. a w play za doladowanie 50zl daje 100dni darmowych rozmow i smsow w play a cale 50zl idzie na inne oferty i uslugi. i takie oferty play ja rozumiem a nie takie denne jak ma tmobile.pl

  • 2

    170. ~  2012-12-26 16:12:35  host: v55-06.opera-mini.net

    169, mowie o pakietach dlugoterminowych. Dla mnie to ciekawa propozycja. tobie nie pasuje wiec wybrales Play. Ja natomiast z Play odszedlem. Kazdy ma prawo do swojej oceny.

  • 1

    172. ~  2012-12-26 18:05:25  host: v27-02.opera-mini.net

    171, mysle, ze to jest oferta na przeczekanie. Wiadomo mtr spadaja i ktos moze wyskoczyc z nowymi stawkami. Raczej nie bedzie to nikt z w4. bedzie wieksze pole do popisu dla mvno poniewaz marze beda wieksze. Zobaczymy, czy kto odwarzy sie pierwszy? Play przed przetargiem na 1800 i chinskim kredytem na karku raczej marzy sobie dobrowolnie nie zmniejszy.

  • 0

    173.  2012-12-26 18:55:47

    @171 przy jakiej cenie za połączenia w sieci pojawi się sens porównania ;) ? Jak będzie za 59 zł. miesięcznie czyli najtańszy no limit do wszystkich sieci który kojarzę ? Podstawą wolnego rynku jest porównywanie i uczestniczenie w tym rynku jako konsument. T mobile wykorzystuje to że klientom się 4 liter nie będzie chciało ruszyć i nie da nic lepszego niż konkurencja. Jak im się zachce to i oferta będzie lepsza.

  • 0

    174. ~  2012-12-26 19:22:34  host: v10-06.opera-mini.net

    narazie to poczekajmy i zobaczmy czy T przedłuży tą promocje bo jak póki co niewiadomo czy to jednorazowe jest czy wejdzie na stałe do oferty i szkoda,że nie ma opcji na miesiąc i nie ma wyboru jak w Play że za samo doładowanie można rozmawiać bez limitu w sieci a kasa zostaje,w T trzeba się pozbyć kasy za to no limit w sieci, wygrywa oferta Play,jak ktoś chce rozmawiać długo to dalej najbardziej opłaca się Play i Plus z opłatą za jedną minutę na dobę.

  • 0

    175. ~  2012-12-26 19:26:52  host: v10-06.opera-mini.net

    T chyba za bardzo się ceni,w porównaniu z Plus-em czy Play sieć T wypada tak sobie w sensie zasięgu i oferty,a jeśli tak to ludzie świadomi dla samego logo nie będą w T jeśli lepsze warunki mają w Play i Plus.

  • 0

    176. ~pytający???  2012-12-26 19:29:15  host: 188.147.88.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wie ktoś może czy w T-Mobile będzie lg 4xHD

  • 0

    177. ~  2012-12-26 19:46:03  host: v10-06.opera-mini.net

    ADHD w HD w turbo 3D surround voic HD

  • 0

    178. ~priv  2012-12-28 14:36:10  host: biugate.intertele.pl

    ale ta oferta nie jest dla kazdego ! - trzeba cierpliwie czekac na za zaproszenie od konsultanta do skorzystania z uslugi: "2.2.1. Otrzymanie od Operatora zaproszenia do zakupu Usługi poprzez kontakt telefoniczny od Konsultanta lub poprzez otrzymanie SMSa"

  • 0

    179. ~  2012-12-29 10:45:53  host: ppp149006.ostnet.pl

    Lepszą opcję ma Heyah, nielimitowane wewnątrz sieci masz za free jak doładujesz konto za 30 zł lub więcej, albo pakietem za 9 zł aktywujesz.

  • 0

    180. ~artalia  2012-12-31 10:38:39  host: 217.153.184.50

    W domu mam klika numerów tak taka i na żaden nie dostałem zaproszenia do tej promocji - to zwykła żenada ! czas żegnać się z T-mobile ! :)

  • 0

    181. ~  2012-12-31 11:40:28  host: host-46-186-72-199.dynamic.mm.pl

    180 jak Ci zależy na tej ofercie, to spróbuj skorzystać BEZ zproszenia, u mnie zadziałało również zaproszenia nie otrzymałem

Dodaj swoją opinię