Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich w T-Mobile

Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich w T-Mobile

LuiN 14 Listopada 2011 15:50

2 0
t mobile swiatecznie edytowany 16. listopada startują świąteczne promocje w T-Mobile. Dla wszystkich klientów podpisujących nowe oraz przedłużających obecne umowy T-Mobile przygotował specjalny prezent - nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich użytkowników T-Mobile w kraju i na świecie.

Prezent będzie przyznawany na cały okres umowy we wszystkich wysokościach abonamentów. Dodatkowo, dla klientów przenoszących numer z innej sieci, T-Mobile przygotowało specjalną ofertę z 50% zniżką na abonament przez pół roku w ofercie z telefonem i Internetem.




Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    42. ~ktos  2011-11-15 08:31:03  host: 84.1.254.227

    @ 40 prepaidWON - zapraszam do szkoly...

  • 0

    43. ~  2011-11-15 08:52:11  host: server51262.uk2net.com

    O jakie esemesy chodzi? Te z mercedesami i "zostań milionerem"? | 40. Akurat T "rozdawała" ("wyślij esemes za 5 zł") mercedesy, a nie bmw.

  • 0

    44.  2011-11-15 08:57:10

    Taryfy czy to abonamentowe czy prepaid powinny byc proste, a nie miliony pakietów i kruczków. Ja stwierdziłem, że nie będę się stresował zawyżonymi opłatami, zwłaszcza w roamingu, wszystkie numery firmowe i prywatne są w Play Fresh. Jest problem z BOK, jest problem z zasięgiem, ale ostatnio ten drugi olewam - komórka jest dla mnie a nie ja dla niej, jestem dostępny to jestem, a jak nie to zadzwoni się później. W aucie nie rozmawiam w ogóle, a i coraz częściej wychodząc z domu po południu nie biorę komórki - cisza, spokój psychiczny.

  • 0

    45.  2011-11-15 09:34:46

    #15: Zgadzam się z tobą. Tyle, że operator jest również przedsiębiorstwem działającym na rynku - i jeżeli nie kieruje się prawami rynku to będzie miał straty, o których przeczytasz w raporcie T-Mobile za koniec roku 2011. Skoro Plus, Orange i Play może mieć telefony (te z wyższej półki) średnio o 300zł tańsze proponując jednocześnie podobny poziom "darmowych rozmów wew. sieci" itp. – to chyba coś jest nie tak. #17: A ile masz znajomych w Mobile na świecie? Bo oczywiście doczytałeś dokładnie, że jak Twój kolega z bloku obok wyjedzie do Grecji i włączy roaming to za darmo przecież nie piszecie ani nie rozmawiacie - pomimo, że siec uraczyła Was takim giftem. Łatwo jest dać komuś coś, co nie wymaga od nas praktycznie żadnej pracy. Integracja systemów w grupie to już standard. Nie mówie, że to obraza Klienta – ale nie jest to zdecydowanie nic specjalnego. Tym bardziej – że do tej pory darmowe rozmowy i smsy mogłeś uruchomić jako usługe dodatkową płacac w wyższych abonamentach chyba z 10zł miesięcznie. Jeżeli jednak cieszysz się jak głupi do sera z każdej „promocji” i oferty „specjalnie dla Ciebie” przygotowanej przez Twoja siec komórkową – to chwała im za to :)

  • 0

    46. ~  2011-11-15 10:09:09  host: ip52.imperiumpw.pl

    44~~ Jesteś super szefem który nie jest dostepny bo nie ma zasiegu :)

  • 0

    47.  2011-11-15 10:32:52

    beznadzieja. do wszystkich to ok. ale nie do tmobile tylko. przy przeliczniku minuty 1:1 na smsy to jest słabe. wolałbym żeby zostało 1:4 czy tak jak potem 1:3 no ale ponieważ ja to sobie mogę woleć a życie sobie to pożegnamy się zapewne już niebawem bez żalu.

  • 0

    48. ~  2011-11-15 10:55:02  host: 213.156.120.85

    Abonamenty już są, to teraz pora na ofertę świąteczną w pre-paidach. Mam nadzieję, że T-mobile nie zapomni o Heyah :)

  • 0

    49.  2011-11-15 10:58:00

    #46: jest różnia w nieodbieraniu telefonów i nie oddzwanianiu, a dostępności wszędzie i o każdej porze, wyrosłem z tego drugiego i wcale nie przekłada się to na jakość moich usług

  • 1

    50. ~Alexy  2011-11-15 11:29:25  host: 77-255-42-62.adsl.inetia.pl

    Dlaczego jak pojawi się fajna promocja to i tak wszyscy narzekają? Mam dużo znajomych w t-mobile i ta promocja jest jak dla mnie idealna tym bardziej, że zastanawiałem się nad jakims niewielki abonamentem. ~48 nie wiem jak ze swietami, ale byla zapowiedz, ze polaczatek 2012 roku bedzie pod znakiem heyah.

  • 0

    51. ~  2011-11-15 12:23:18  host: 213.156.120.85

    @50 to już wiem, ale na święta jakiś drobiazg też byłby mile widziany ;)

  • 0

    52. ~  2011-11-15 12:23:46  host: public4107.xdsl.centertel.pl

    Nie chodzi tu raczej o ofertę, bo ta jest rzeczywiście atrakcyjna, ale raczej o dziwną przypadłość dotykającą niektórych "internautów", którzy im lepsza jest oferta, tym ostrzej próbują ją dewaluować.

  • 0

    53. ~  2011-11-15 13:01:06  host: dqp234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe, ciekawe... w Playu dostałem zniżkę przez jedyne 3 m-ce w skali 2 lat, a darmowe SMS i rozmowy od wysokości abo 59 zł.

  • 0

    54. ~  2011-11-15 13:12:02  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @53 - darmowe rozmowy, tam nie ma darmowych smsów.

  • 0

    55. ~Marek  2011-11-15 13:32:07  host: host-89-200-226-190.leon.com.pl

    Na pewno we wszystkich? Na ulotce jest drobnym drukiem, że w abo Rodzina80 i wyższych.... ?

  • 0

    56. ~Marek  2011-11-15 13:35:38  host: host-89-200-226-190.leon.com.pl

    OK, doczytałem, że smsy i mmsy do wszystkich, a nielimitowane rozmowy od R80 :)))

  • 0

    57. ~xxl  2011-11-15 16:25:26  host: router.abp.pl

    fajna promocja, skoro i tak coraz mniej zarabiają na sms-ach przez takie aplikacje jak gg lub talk albo chaton to postanowli zrobić je i tak darmo a reszta niech będzie na rozmowy i do innych c sieci.

  • 0

    58.  2011-11-15 22:25:10

    dalej mozna przy aneksie dostac 500 smsow do wszystkich sieci za 5 zl. w nizszych taryfach rozmowy w sieci (zawsze rozmawiaj są platne) od 89 zl za free na zawsze. A prezenty dostaniecie... papier różowy do pakowania prezentow (to nie żart)

  • 0

    59. ~Moment  2011-11-16 12:27:00  host: 77-255-254-130.adsl.inetia.pl

    ~57 można i tak na to spojrzeć, ale z drugiej strony obowiązują one na numery t-mobile poza granicami kraju, a to dla części osób na pewno będzie niepodważalnym argumentem za :) (nie ma drugiej takiej oferty)

  • 0

    60.  2011-11-16 21:19:48

    Te 'darmowe SMSy i MMSy' wcale nie są takie darmowe. W poprzedniej promocji abonamenty kosztowały odpowiednio: 25, 35, 45, 55 zł etc., a teraz 29, 39, 49, 59 zł. 4 złote podwyżki - niby nic, ale jednak.

  • 0

    61. ~jack  2011-11-29 23:06:39  host: 92.40.41.187.threembb.co.uk

    @50, mają zrobić odświeżenie marki, ale przecież już od jakiegoś czasu poprawiają ofertę - jest roczna ważność konta bez doładowań, wszedł Mix na liczbę doładowań. Na pewno będzie ciekawie :)

Dodaj swoją opinię