Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nielimitowane rozmowy w Heyah na kartę

Nielimitowane rozmowy w Heyah na kartę

sirmark 2 Grudnia 2015 18:16

8 9

Od 2 grudnia w Heyah na kartę dostępna jest usługa rozmów bez limitów do wszystkich sieci krajowych.

W ramach promocji usługę "Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne", ważną 30 dni, można mieć za 24,99 zł.

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy wszystkich taryf Heyah. Usługę można aktywować wpisując w telefonie kod: *140*250#
Stan usługi sprawdza się kodem: *140*250*1# . W momencie aktywacji rozmów bez limitu, wszystkie inne usługi głosowe ulegają automatycznej dezaktywacji - dzięki temu nie ma obaw, że użytkownik zapłaci za usługę dwa razy.




Dla przypomnienia, w ofercie na kartę, w każdej taryfie Smart funkcjonuje tzw. Gwarancja, dzięki której połączenia głosowe rozliczane są wg minut, ale maksymalny koszt wynosi 29,99 zł.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Heyah, wł     

Dodaj do:

Tagi: heyah | heyah na kartę

w sumie: 42
  • 0

    24. ~P.  2015-12-02 21:14:46  host: 95.215.54.38

    @8, @18. Też to dziś zauważyłem. A oni się dziwią dlaczego tyle ludzi ucieka do innych sieci.

  • 0

    25. ~mm  2015-12-02 21:49:33  host: user-94-254-145-141.play-internet.pl

    @7
    Średnie ARPU w pre paid to jest tak naprawdę nieznane nam;-) To co dostajemy to kasa wydana przez użytkowników podzielona przez liczbę kart. Niby wszystko się zgadza. Tylko, że jedna karta SIM jest używana przez użytkownika a inna leży w koszu a do statystyk się liczy. Np. przed wzięciem internetu mobilnego kupuje ktoś trzy startery różnych sieci żeby sprawdzić zasięg a potem korzysta z jednej ale do średniego ARPU karty się liczą przez długi czas. Jakby mieć ARPU uwzględniając tylko te karty które rzeczywiście są aktywne to byłoby znacznie ciekawsze.

  • 0

    26. ~r  2015-12-02 21:49:43  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    Czyli co, obtanili o 5zl? No szał ;)

  • 0

    27. ~pabloki  2015-12-02 21:58:24  host: user-5-173-58-239.play-internet.pl

    drogo. w orange za 5 zł wiecej macie tez no limit sms.czyli za 30 zł w orange macie no limiit stacjo, komórki i sms, a gdy wybierzecie kartę smart i doładujecie on line dostaniecie dla doładowania 30 pln 2 GB gratis.

  • 0

    28. ~@27  2015-12-02 22:22:36  host: host-176-221-125-150.dynamic.mm.pl

    W OFnK za 30 zł dostajesz 6 GB, 30 zł na pakiet komórki, stacjonarne i smsy bez limitu.
    Można dołączyć jest jeszcze RWK jak ktoś ma potrzebę.
    P.s Tylko proszę nie piszcie mi ze bez MMS to dno, albo w Virgin, parę złotych taniej (...)

  • 0

    29.  2015-12-02 22:37:40

    28 - zapomniałeś tylko dodać, że kupując nolimit w OFnK, automatycznie migrujesz wtedy do taryfy Yes, tracąc bonus GB za doładowanie. Mam jeden numer w OFnK i po zalogowaniu w Mój Orange w zakładce "obniż koszty" widnieje stosowna informacja. Tak więc w samej OFnK, NIE MA możliwości skorzystania jednocześnie z bonusa GB i darmowych minut. To byłoby zbyt piękne. Swego czasu Telepolis popełniło stosowną wiadomość, jednak życie brutalnie ją zweryfikowało.

  • 0

    30. ~piotr  2015-12-02 22:50:33  host: acfo72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Obecnie nolimit OFnK działa prawidłowo i nie zmienia taryfy, nie zmienili stosownych wpisów w Internecie.

  • 0

    31.  2015-12-02 23:11:59

    30 - oby. Swoją drogą dziwi fakt błędnych informacji w Mój Orange. Aż tak operatorowi nie zależy na odstraszaniu klientów? No, ale dość tych wywodów, ważne że i w Heyah będzie można na Boże Narodzenie porozmawiać swobodnie we wszystkich kierunkach bez rujnowania portfela. Mogli by coś takiego wprowadzić w Tak-Taku, sukces murowany.

  • 0

    32.  2015-12-03 01:28:22

    11 - żeby zarobić? A Ty jak myślisz - dlaczego?
    25 - ja nie mówię o ARPU, o AUPU mówię. To też średnia, ale jeśli ktoś 10 godzin gada, to 4 innych po pół godziny góra, żeby AUPU średnie jakie podają wyszło. Nawet odejmując pewną ilość nieużywanych kart. Reasumując - niewielki odsetek użytkowników potrzebuje nielimitowanych a jeszcze mniejszy odsetek prepaidowców ;-)

  • 0

    33.  2015-12-03 08:29:10

    Heyah dawno już miała problem z połączeniami do innych, po prostu nie było sensownego pakietu, a teraz niby jest już trochę sensowny pakiet, no tylko ta cena.

  • 0

    34. ~bred  2015-12-03 09:36:36  host: 109.196.45.162

    o proszę, nielimitowane w ofercie na kartę to rzadkość. może przejdę do heyah nawet.

  • 0

    35. ~mac  2015-12-03 10:17:08  host: 31-178-190-58.dynamic.chello.pl

    brakowało mi takiej opcji w ofercie, super że się to pojawiło

  • 0

    36. ~gryzli  2015-12-03 10:51:52  host: 109.196.45.162

    Cena w stosunku do oferty - super. Wychodzi na to, że wcale nie trzeba mieć abonamentu żeby gadać do woli;) Zwłaszcza że okres świąteczny się zbliża i rozmawia się wieloma osobami( też na stacjonarnym). Polecam serdecznie!

  • 0

    37. ~dan  2015-12-03 11:22:10  host: static-87-105-131-27.ssp.dialog.net.pl

    Trochę lipa bo nie ma sms, a w OFnK działa pakiet no lomit i dostaje bonusy, nie ma żadnych zmian na taryfę Yes.

  • 0

    38. ~henio  2015-12-03 13:01:36  host: user-94-254-133-22.play-internet.pl

    Czy można przejść z tak taka do heyah nie tracąc środków na koncie?

  • 0

    39. ~  2015-12-03 14:09:13  host: 31-178-190-58.dynamic.chello.pl

    Dobra opcja na święta, nie ma co narzekać

  • 0

    40. ~Ddw  2015-12-03 15:31:05  host: user-31-174-174-70.play-internet.pl

    Zwykle takie oferty nie obejmują stacjonarnych, całe szczęście Heyah pomyślała i o tym. Może nie każdy zwraca na to uwagę, ale dla mnie jest to istotne.

  • -1

    41. ~heyah  2015-12-03 17:50:29  host: user-46-113-226-247.play-internet.pl

    Dobra oferta, tym bardziej, że obejmuje stacjonarne, Moja mamusia się bardzo ucieszy ;]

  • 0

    42. ~MarioKol  2015-12-05 18:18:30  host: host135.v17.interkam.pl

    heyah oddawaj zablokowane środki bo z tym problem zawsze..ja podziękowałem i przeszedłem do vikings i nie mam teraz już żadnych problemóm. Co prawda zobaczymy jeszcze jak będzie ale na razie nie narzekam i jest dużo taniej.

  • 0

    43. ~zbynek  2015-12-16 21:04:50  host: elk93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja korzystam z taryfy Smart M i od początku mam faktury wyższe niż obiecywane 34,99. Interwencje na infolinii nic nie zmieniły, pomimo za każdym razem innych "porad" konsultantów. Zaznaczę, że -fakturę i zgodę marketingową zaakceptowałem. Ma ktoś podobny przypadek?

Dodaj swoją opinię