Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nielimitowane połączenia i wiadomości wewnątrz sieci w Orange Yes

Nielimitowane połączenia i wiadomości wewnątrz sieci w Orange Yes

LuiN 30 Kwietnia 2015 13:16

6 12

Od dziś klienci oferty Orange Yes mogą korzystać z oferty Za darmo w Orange, z bezpłatnymi rozmowami i wiadomościami w sieci Orange.



Usługa jest bezpłatna, wymaga jednak wcześniejszej aktywacji jedną z metod:

  • SMS-em o treści START wysłanym na numer 131 (koszt jak SMS w Orange),
  • szybkim kodem *110*47#.

Usługa Za darmo w Orange wyklucza się z usługą Konto Ważne Rok, a warunkiem bezpłatnych rozmów i SMS-ów w sieci Orange jest utrzymanie ważności konta na połączenia wychodzące.


Zobacz: regulamin promocji




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange yes | orange

w sumie: 42
  • 2

    23.  2015-04-30 15:51:01

    było 10 zł teraz będzie może być 17 zł za rozmowy w sieci i utrata rwk na zawsze.

  • 1

    24. ~Martii  2015-04-30 15:56:30  host: 85.219.163.130

    Ściągniete po Play ,,stan darmowy" też mi szał...

  • 1

    25. ~grand  2015-04-30 16:07:35  host: 195-43-85-210.multinet24.pl

    Typowe Orange. Za darmo wewnątrz sieci w taryfie Orange YES przecież było po doładowaniu, też wykluczało się z RWK. Teraz dali praktycznie to samo. Co mi z darmowych rozmów i smsów wewnątrz, jeśli muszę doładowywać regularnie. Co z tą kasą na koncie robić? Będzie się bez sensu odkładać. Do dupy taryfa.

  • 2

    26.  2015-04-30 16:27:42

    Żadnych zmian, nadal się podniecaja nolimit w sieci co jest zagraniem znanym z 5 lat.

  • 0

    27.  2015-04-30 16:32:53

    Dzięki Grand(#25) - dopóki nie przeczytałem Twojego wpisu nie wiedziałem, czy ze mną wszystko dobrze, bo byłem święcie przekonany że to już było :)

  • 1

    28.  2015-04-30 17:28:57

    Co oni mają z tym kasowanie KWR? Rozumiem, że na czas aktywności nielimitowanych, ale na stałe? Zawsze to "ale" występuje w ofertach pomarańczowych.
    grand: A wcześniej to nie były albo smsy albo minuty? A teraz wszystko na raz. Było po doładowaniu chyba min 30PLN, albo jako pakiet, który nie kolidował z KWR za 10 PLN ... o ile mnie pamięć nie myli. A kasa na net i poza sieć :)

  • 2

    29.  2015-04-30 20:22:36

    orange jest naprawdę dziwny, w nju daje ciekawą ofertę a w swojej głównej marce daje coś co delikatnie mówiąc jest słabe, nie rozumię ich polityki działania.

  • 0

    30.  2015-04-30 20:46:51

    Adik.
    Tu nie ma co rozumieć - to jest Orange. Orange, które zawsze ma jakieś ALE, lub dziwaczne decyzje.
    Niech się ganiają za własnym ogonem
    :-D

  • 0

    31. ~  2015-04-30 20:53:03  host: n06-05-08.opera-mini.net

    @29, a dlaczego Play w RBM daje nielimitowane LTE w bonusie a w Play już nie, to cie nie dziwi, jest dla ciebie zrozumiałe? Podobnie dlaczego w Play nie ma odpowiednika RBM Energy?

  • 0

    32. ~kazek  2015-04-30 21:22:22  host: 213.158.219.241.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    tiaaa jak zawsze wyklucza się z RWK normalka w orange haczyk musi być

  • 1

    33.  2015-04-30 22:27:10

    @31
    Masz rację play podobnie podobnie postępuje ze swoją submarką play, tylko że on nie reklamuje jej tak intensywnie jak robi to orange ze swoim nju. W orange ma się wrażenie że oni wręcz chcą wypchnąć użytkowników do nju przez oferowanie takiej a nie innej oferty, w play nie narzucają jednej konkretnej taryfy.

  • 0

    34.  2015-04-30 22:28:50

    ~submarką rbm oczywiście miało być~

  • -1

    35.  2015-04-30 22:37:24

    Adik.
    Ja tam widzę tylko reklamy nju w tv

  • 1

    36.  2015-04-30 23:11:36

    Że wyklucza się z RWK? Bardzo dobrze.
    Że po wyłączeniu nie da się korzystać z RWK (znowu)? No, idioci. Po prostu idioci. Już miałem nadzieję, że pójdą kiedyś po rozum do głowy, a tymczasem dno.

  • -1

    37.  2015-04-30 23:16:43

    Divhash, oj źle, źle, bo nie da się za darmo dzwonić i esować przez rok cały :-D
    PS. Wolę minuty i esy do wszystkich.

  • 1

    38. ~Marcin34  2015-05-01 08:39:54  host: abcw90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zawsze to jakaś zmiana na plus. Ale tak na poważnie to dlaczego nie jest tak jak u konkurencji 50 zł na co najmniej 90 dni i możliwość powrotu do RWK w przypadku rezygnacji z usługi? Teraz też jest możliwość powrotu, wystarczy przejść do NJU za pomocą kodu i wrócić do Orange YES ale traci się wtedy wszystkie środki na koncie i staż.

  • 1

    39. ~  2015-05-02 05:05:59  host: ip-5-172-247-200.free.aero2.net.pl

    No kicha

  • 1

    40.  2015-05-02 09:00:57

    Na te wszystkie opisywane powyżej problemy jest na rynku rozwiązanie :
    - nielimitowane rozmowy DO WSZYSTKICH (nie tylko w sieci, bo brzmi to jak z lat 90')
    - sms nielimitowane DO WSZYSTKICH
    - 2GB internetu
    - konto ważne przez rok po dowolnym doładowaniu
    Czy to załatwia wasze problemy z O ?
    Jeżeli tak to zróbcie to co ja przeniosłem wszystkie numery z T do VM i jest git, git za 29zł bo tyle kosztuje miesięczny pakiet #bezlimitu

  • 1

    41. ~Browar Łomża  2015-05-02 09:48:51  host: 078088097054.lomza.vectranet.pl

    Odkąd przeniosłem wszystkie numery do nju buzz, to walą mnie takie "promocje"

  • 0

    42.  2015-05-04 02:01:22

    Szybcy są...

Dodaj swoją opinię