Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nielimitowane na komórki w UPC

Nielimitowane na komórki w UPC

WitekT 21 Listopada 2013 22:52

2 0

UPC wprowadziło nową taryfę telefoniczną z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich polskich sieci komórkowych oraz do sieci stacjonarnych w 41 krajach świata. Na razie jest ona dostępna tylko w pakietach z telewizją i internetem.




Nowa taryfa dostępna jest po dopłacie 15 zł do pakietu z 240 minutami. Można więc szacować jej cenę na około 65 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 15
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    1. ~Templariusz  2013-11-21 22:57:34  host: staticline23090.toya.net.pl

    Nie wiem dlaczego, ale mimo tego, że każdy pozbywa się telefonu stacjonarnego, dla mnie to nadal ostoja podstawowych wartości :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    2. ~  2013-11-21 23:09:29  host: n05-08-04.opera-mini.net

    I tak drogo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4.  2013-11-21 23:32:15

    Cabro: nie udało mi się takiej informacji znaleźć na www... :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    5. ~agent  2013-11-22 00:11:39  host: 87-207-3-38.dynamic.chello.pl

    Jak wprowadzą abo w cenie 30 zł na stacjonarne i komórki w Polsce chętnie dołączę do posiadanego pakietu tv z netem. Przy takiej cenie mogę sobie ten tel wysłać w kosmos. Nju jak dla mnie jest obecnie nr 1 i ciężko go przebić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    6. ~  2013-11-22 01:19:48  host: n12-08-04.opera-mini.net

    telefon stacjonarny ? a co to ? takie archaiczne urządzenie z epoki po wojnie ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~Neron  2013-11-22 02:22:55  host: 89-68-120-216.dynamic.chello.pl

    WitekT: Pisałem w "daj cynk" na początku września, z wyciągiem z regulaminu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9.  2013-11-22 02:39:01

    Cena według cennika 70 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10.  2013-11-22 05:15:57

    Ta usługa istniała już od początku września, ale nie dla nowych klientów oczywiście :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~MrX  2013-11-22 05:34:59  host: 89-69-210-160.dynamic.chello.pl

    Gratuluję refleksu. Usługa wprowadzona 9 września 2013 i w zależności od wybranego pakietu koszt abonamentu wynosi od 36,50 do 44 zł brutto w przypadku wyboru 3 usług lub od 51 do 58 zł brutto w przy wyborze dwóch usług (ceny z oficjalnych cenników na stronie UPC).

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    12. ~itm365.pl  2013-11-22 08:35:38  host: user-94-254-129-56.play-internet.pl

    Rozumiem ze w firmach czy organizacjach korzysta się ze stacjonarnego ale prywatnie? Po co?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13.  2013-11-22 09:35:21

    #12 - Żeby rozmawiać? Świat nie kończy się na centrum "stolycy", ale są też małe i duże miejscowości oraz obszary, nawet w dużych miastach, gdzie telefon komórkowy działa tylko na zewnątrz a i to nie wszędzie, albo nie działa wcale. Poza tym są osoby korzystające z aparatów słuchowych, które nie koniecznie mogą łatwo (i w miarę tanio) wyposażyć się w telefon niestacjonarny nie kolidujący z ich urządzeniem pozwalającym na słyszenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~Luke Skajlokier  2013-11-22 09:45:45  host: 62.233.210.98

    Prywatnie również korzystam. Najczęściej używając UPC Phone będąc za granicą. Roamingi mogą się cmoknąć skoro w każdym McDonaldzie itp jest wifi za free. Nie wspominając o hotelach. A w domu lokalnie wykorzystuję do odbierania przychodzących z zagranicy bo nadal jest to tańsze niż dzwonienie spoza Polski na komórkę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    15. ~Namakon  2013-11-22 09:45:52  host: 81.219.84.18

    @13 Rozumiem argument dotyczący zasiegu - acz dotyka to chyba tylko najmniejszych wsi na skraju lasu, bo poza nimi ciężko znaleźć miejsce w jakim żaden z 4 operatorów zasięgu nie ma. Niemniej wyjaśnij mi czym różni się prowadzenie rozmowy z aparatem słuchowym i komórką od tej w jakiej zamiast komórki mamy w ręku telefon stacjonarny nawet i ze staromodną "obracaną tarczą" ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16.  2013-11-22 10:30:33

    #15 - Co do zasięgu, to mógłbym się prawie zgodzić, ale tylko jeśli chodzi o zasięg NA ZEWNĄTRZ budynków. Wewnątrz budynków, to nawet w centrum Warszawy bywa różnie (w oparciu o moje doświadczenia). Co do aparatu słuchowego, to mam kolegę korzystającego z takiego urządzenia, który zupełnie swobodnie korzysta ze zwykłego telefonu stacjonarnego, ale bezprzewodowy i komórka w niewielkiej odległości od tego aparatu zakłóca jego pracę. Kolega mówi o "brzęczeniu", uniemożliwiającym słyszenie czegokolwiek. W rachubę mógłby wchodzić jedynie telefon głośnomówiący "zbierający dźwięk" z wystarczająco dużej odległości, jednak taka rozmowa przez przeciętny telefon to dla niego udręka, o braku dyskrecji nie wspominając.