Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nielimitowane LTE w taryfach głosowych Orange

Nielimitowane LTE w taryfach głosowych Orange

LuiN 21 Października 2014 13:34

20 2

Do 31. marca 2015 roku wszyscy klienci taryf głosowych Orange mogą korzystać z nielimitowanego dostępu do LTE bez dodatkowych opłat.




Promocja Nielimitowane LTE skierowana jest do abonentów ofert Smart Plan Multi, Smart Plan Halo, Smart Plan Multi II i Smart Plan Multi II Max, a także planów internetowych Orange Free i Orange Free Net.


Podobnie jak w przypadku analogicznej promocji w nju mobile, Orange może ograniczyć prędkość transmisji danych do nie mniej niż 16 kb/s w przypadku, gdy sposób korzystania z transmisji danych zagraża stabilności funkcjonowania i dostępności sieci dla innych użytkowników.


Promocją objęte są też taryfy biznesowe Orange Biz 40-125 wraz z dowolnym MultiPakiem, Plany Korzystne dla Firm, Firma bez Granic, Firma bez Ograniczeń (wybrane warianty), Maksymalne Korzyści, FIRMA lub Meritum BIS (plany z aktywnym pakietem danych) oraz w dowolnych innych planach z aktywną usługą Nowy Business Everywhere w telefonie lub Business Everywhere w Orange dla Firm.


Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nielimitowane lte | orange

w sumie: 29
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~pabloki  2014-10-21 14:26:36  host: public-gprs516875.centertel.pl

    a do ilu GB to LTE jest nielimitowane. numer będzie jak z LTE w plusie... wogóle za plusa powinien już dawno wziąć sie uke.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    11. ~@pabloki  2014-10-21 14:56:58  host: apn-46-169-109-222.dynamic.gprs.plus.pl

    @pabloki niby dlaczego Plusa powinie uke scigac ?

    Przestancie juz (z niewiadomo jakiego powodu) nawolywac na Plusa ze do bani...wszyscy maja ten magiczny zapis i koniec.., Plus ma najbardziej rozbudowane LTE. Jego pech ze jako pierwszy w Polsce to zbudowal ? mamlaki...w moim miescie ma najlepsze LTE i dlugo tak pozostanie bo nic a nic pozwolen nie przybywa z Playa, orange i tmobile... tamci biora sie tylko za wielkie miasta...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    12.  2014-10-21 14:58:07

    pabloki - moim zdaniem od tego są pierdzistołki z UOKiK ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~@11  2014-10-21 15:02:10  host: ip-78-30-82-239.free.aero2.net.pl

    rożne miejsca, różne sieci, różna jakość. Jak ktoś bredzi, że orange kiepski czy plus kiepski, to gada sobie ot tak. Jeden nadajnik bardzie obciążony inny mniej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    14.  2014-10-21 15:04:21

    Play w darmowym LTE ma konkretny zapis, że po przekroczeniu 200 GB może ograniczyć do 2 mega a tutaj jest wielka niewiadoma gdzie przy niewiedzy ograniczysz sobie internet do ilu? No właśnie też nie wiadomo gdyż pisze że mogą ograniczyć do nie mniej niż 16 kb/s

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~KDT  2014-10-21 15:18:11  host: 89-76-219-108.dynamic.chello.pl

    A co z gigasami przy doładowaniu i w pakietach w ofertach na kartę? W tej chwili Orange ma najgorsze parametry ze wszystkich opów - smród, brud i ubóstwo...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16.  2014-10-21 15:20:46

    Wczoraj wieczorem transfer w HSPA nie przekraczał 1mbps. Sam jestem iekaw, jak to zacznie działać jak wprowadzą na mojej 15-tysiecznej prowincji LTE

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    17.  2014-10-21 15:22:44

    Orange szaleje z internetem mobilnym. Od marca 5 GB 1 zł. a teraz darmowy LTE. Umowy na czas nieokreślony to chyba tylko NJU i mamy nielimitowany internet LTE.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18. ~pabloki  2014-10-21 15:22:56  host: public-gprs516875.centertel.pl

    @11 tak mi sie wydedukowało. uke zajmuje sie sporami abonentów z operatorami a uokik bada czy nie dochodzi do naruszana konkurencji. na tej podstawie napisałem UKE a nie UOKiK. Nie zgadzam sie że to narzekania bo ludzie coraz więcej pisza o blokadach.Co prawda UOKiK ma chronić konsumenta ale z racji sporu telekomunikacyjnego właściwszym byłby tu UKE.
    @wlo a mi sie wydaje że właśnie UKE.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    19.  2014-10-21 15:28:13

    pabloki - widać zindoktrynowany już jesteś do cna, skoro tylko mówisz o tym członie, o którym tak uwielbiają pierdzistołki mówić ;-) Drugi człon to "i KONSUMENTÓW" ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20. ~pabloki  2014-10-21 15:31:25  host: public-gprs516875.centertel.pl

    wlo patrząc na dotychczasowe działania uokik rozwinę skrót... urząd ochrony korporacji i konkurencji. śmiesznie niskie kary, jakieś takie neutralne działania, powtarzanie urząd bada - sanepid tez bada tylko tam sa wyniki a tu jakoś tak bez echa .

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21.  2014-10-21 15:37:06

    Tak poza tematem trochę. Też nie wiem kto postępowanie prowadził... Redakcja orientuje się jak skończyła się sprawa z zajmowaniem biur, dysków itd. operatorów w związku z podejrzeniem zmowy dot. niechęci sprzedaży usług (czy bardziej zakupu hurtowego usług) od jednej śmiesznej spółeczki, która kosztem operatorów chciała upowszechniać wśród ludu kulturę w postaci mobilnej telewizji? Bo jakoś wątek mi umknął...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    22. ~ImpasSe  2014-10-21 15:58:27  host: public-gprs516972.centertel.pl

    Bardzo fajnie,ale w regulaminie niestety nie ma Ofnk i Oone(preipad) oraz punkt 6. Może być bardzo kontrowersyjny ;-) właściwie to daja za darmo więc nawet te 100gB to już coś jeżeli wszyscy nie zapierdzielą sieci ;-) ps. może robią jakiś test sieci przed nowym Orange No limit :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~nick  2014-10-21 17:11:24  host: public-gprs515186.centertel.pl

    tu masz test http://tlp.is/4ap

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~nick  2014-10-21 17:13:00  host: public-gprs515186.centertel.pl

    i tutaj drugi test http://tlp.is/2yn

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~pabloki  2014-10-21 19:46:17  host: public-gprs516938.centertel.pl

    ktoś wie dlaczego na nowym modemie pobiera mi dla karty orange profil orange i profil aster? modem nie był konfigurowany ręcznie , po prostu z sieci przychodzi dla oryginalnej karty orange dwie konfiguracje profili.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    26.  2014-10-21 21:18:56

    Orange internet co raz bardziej szaleje na rynku data - zaczęło sie od 6Gb za 6zl na 60 dni na kartę, teraz no limit LTE - brawo !

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27.  2014-10-22 08:27:21

    Mam nadzieje, ze w koncu bedzie mozna dokupic no limit do kart Voice w Play, na razie jest to niemożliwe.

    Czy Play przypadkiem nie ma takich testów jak Orange no-limit dla Voice ??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~  2014-10-23 06:27:37  host: apn-77-112-124-154.dynamic.gprs.plus.pl

    jeszcze troszke, jak ludzie przestana sie jarac no-limitem, to stanie sie to standardem, tak jak bylo z neostrada.
    a narazie polowa uzytkownikow bedzie kopiowac internet...
    operatorzy testowo daja no-limit tylko do marca, sprawdza sobie wydajnosc sieci, podciagna wyniki sprzedazy na koniec roku...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    29.  2014-10-23 07:33:31

    @28 - ale tu nie ma się czym "jarać". No limit jest wpychany na siłę także tym, którzy go nie potrzebują... Prędzej czy później sytuacja się zmieni.

Dodaj swoją opinię