Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Niedostępność TELEPOLIS.PL - już (prawie) po awarii

Niedostępność TELEPOLIS.PL - już (prawie) po awarii

WitekT 14 Czerwca 2010 10:18

0 0
TELEPOLIS.PL nie był dostępny od godziny 20 w sobotę do 3 nad ranem w poniedziałek. Powodem była kolejna awaria jednego z serwerów.

Sytuacja jest już w dużej części opanowana, choć nie udało się odzyskać wszystkich danych - stracone zostały komentarze i wpisy na forum z soboty. Samo forum ruszy dopiero dziś wieczorem lub jutro rano - wtedy, kiedy uporamy się z drugim, ciągle niechodzącym serwerem.

W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować tym użytkownikom, którzy nie korzystają z Adblocka i czasem klikają na reklamy.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 0

    64. ~ala  2010-06-14 19:09:25  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    Witek wyłącz to "Bezpłatny newsletter!" bo to denerwuje i aż się prosi o włączenie Adblock'a! Szukanie X bo cała strona ściemniona i nic nie można zrobić! Przynajmniej nie denerwujcie czytelników!

  • 1

    65.  2010-06-14 19:46:53

    ala: pod jaką przeglądarką masz problemy? Ile razy dziennie Ci się pokazuje? Masz zmienne IP? Kasujesz cookies?

  • 0

    66. ~ala  2010-06-14 19:50:42  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    65.WitekT raz dziennie pod FF, cookies kasowane raz dziennie, ale maksymalnie mnie denerwują reklamy co przymuszają do interwencji bo nic nie można zrobić. Już niech jakiś pasek na dole/góry będzie ale nie taka forma jak obecnie!

  • 0

    67. ~ala  2010-06-14 19:50:53  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    IP stały

  • 1

    68.  2010-06-14 19:59:36

    ala: hym... Zaraz popracujemy, bo coś chyba lekko schrzaniliśmy - powinno się pokazywać raz na tydzień...

  • 0

    69. ~G_K  2010-06-14 20:02:54  host: 56.193.16.62.customer.cdi.no

    WitekT, napiszę ci emalię później. Choć nie wiem czy nie warto z tym dać sobie spokój bo już z reklamy został mi sam pływający pasek ;) a on już na szczęście nie gra, śpiewa i błyska. A jeżeli jest tak jak się spodziewam, że reklamy są dostosowane do lokalizacji, to zawsze coś wyskoczy i nie opanujesz tego. A co do newslettera - może by tak ogłoszenie o nim przerobić na przyklejoną wiadomość, która zawsze jest pierwsza po otwarciu strony Telepolis i zawsze widoczna po prawej stronie w ,,Top wiadomościach''? Rolę swoją by chyba spełniło a i użyszkodnicy będą toczyli trochę mniej piany.

  • 1

    70.  2010-06-14 20:10:58

    ala: ostatni raz layer pokazał Ci się 2010-06-14 19:00:12. Jak pokaże Ci się kolejny raz, to pisz do mnie maila (witek@telepolis.pl) - to wtedy poszukamy błędu.

  • -2

    71.  2010-06-14 20:11:59

    Witek się zapętlił przy newsletterze, każdemu te same pytania;) Niezaprzeczalnie schrzaniliście, bo mi dziś już 3 raz:D

  • 1

    72.  2010-06-14 20:13:24

    G_K: ale weź podeślij, bo sam jestem ciekaw skąd Ci się to wyświetliło, bo my takie rzeczy zawsze agencjom każemy wyrzucać. :-)

  • 2

    73.  2010-06-14 20:25:37

    ewaqewaq: kasujesz cookies albo zmieniasz hosty. :-)

  • 2

    74.  2010-06-14 20:38:00

    No wystarczy Operę Mini odpalić, by zobaczyć ten dość upierdliwy komunikat, dajcie spokój z tym newsletterem jak ktoś będzie chciał to sobie zamówi. Ja tam wolę wejść na stronę, bo można poczytać komentarze gratis :)

  • 0

    75.  2010-06-14 21:00:33

    na wirtualnych mediach też wyskakuje komunikat o newsletterze, strzelam go z X i czytam dalej. O co tyle zachodu. A te serwery to faktycznie coś kiepskie. -_*

  • 1

    76. ~xalax  2010-06-15 00:00:43  host: output.marponet.pl

    telepolis hula tak dobrze, że raz na jakiś czas awaria wybaczalna :)

  • 0

    77. ~Szyba  2010-06-15 09:55:34  host: inptr-68-2.comarch.com

    Może potrzebujecie jakąś maszynkę w dobrej cenie ;-)?

  • 0

    78. ~Poll  2010-06-15 13:38:23  host: 195.245.213.9

    Awaria chyba dalej "działa"

  • 1

    79.  2010-06-15 13:39:32

    Szyba: dzięki - jak coś, to się zgłosimy. ;-)

  • 1

    80.  2010-06-15 13:39:44

    Poll: a tak dokładniej?

  • 0

    81. ~G_K  2010-06-15 15:19:08  host: ti0010a380-0502.bb.online.no

    Byłem się do was emaliowałem. Było doszło?

  • 1

    82.  2010-06-15 15:22:45

    G_K: doszło, dzięki - jak przeanalizujemy, to Ci odpowiemy, bo generalnie coś nam się tam nie podoba...

  • 0